Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 13462
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nový Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2616
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Vražné - Straník 3:4 np (0:2)
    So 18.08. 14:30 Pustějov B - Bílov 0:9 (0:6)
    So 18.08. 17:00 Nová Horka - Žilina B 1:2 np (0:0)
    So 18.08. 17:00 Kujavy - Heřmanice 5:4 (0:3)
    Ne 19.08. 17:00 Hostašovice - Lubina 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Jistebník B - Lubojaty 4:3 (2:3)

    4.kolo

    So 25.08. 14:00 Lubina - Pustějov B 4:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Žilina B - Heřmanice 1:2 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Lubojaty - Kujavy 0:4 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Nová Horka - Vražné 2:3 np (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Straník - Hostašovice 0:3 (0:1)
    28.09. 15:00 Bílov - Jistebník B 6:0 (3:0)

    5.kolo

    So 01.09. 13:30 Kujavy - Bílov 2:1 (1:1)
    So 01.09. 14:00 Vražné - Žilina B 5:2 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Hostašovice - Nová Horka 3:1 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Heřmanice - Lubojaty 2:1 np (0:0)
    Ne 02.09. 14:00 Pustějov B - Straník 2:3 (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Jistebník B - Lubina 3:4 np (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:30 Žilina B - Lubojaty 3:2 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Lubina - Kujavy 2:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Bílov - Heřmanice 8:0 (3:0)
    So 08.09. 16:30 Nová Horka - Pustějov B 3:0 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Vražné - Hostašovice 2:7 (1:3)
    Ne 09.09. 16:30 Straník - Jistebník B 7:1 (5:1)

    7.kolo

    So 15.09. 13:00 Hostašovice - Žilina B 5:0 (4:0)
    So 15.09. 13:30 Pustějov B - Vražné 1:7 (1:3)
    So 15.09. 16:00 Kujavy - Straník 2:1 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Heřmanice - Lubina 0:5 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Lubojaty - Bílov 1:5 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Jistebník B - Nová Horka 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 13:00 Lubina - Lubojaty 6:2 (4:1)
    So 22.09. 13:00 Nová Horka - Kujavy 2:3 np (2:1)
    So 22.09. 16:00 Žilina B - Bílov 6:2 (2:2)
    So 22.09. 16:00 Vražné - Jistebník B 2:1 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Hostašovice - Pustějov B 4:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Straník - Heřmanice 8:0 (4:0)

    9.kolo

    So 29.09. 12:30 Lubojaty - Straník 3:2 (1:0)
    So 29.09. 13:00 Pustějov B - Žilina B 2:4 (1:2)
    So 29.09. 14:30 Heřmanice - Nová Horka 1:4 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Kujavy - Vražné 4:1 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Bílov - Lubina 4:3 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Jistebník B - Hostašovice 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 06.10. 12:00 Nová Horka - Lubojaty 4:1 (3:1)
    So 06.10. 12:00 Hostašovice - Kujavy 3:0 (1:0)
    So 06.10. 12:30 Pustějov B - Jistebník B 2:3 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Vražné - Heřmanice 4:3 (3:2)
    Ne 07.10. 10:15 Žilina B - Lubina 1:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Straník - Bílov 3:4 (3:2)

    11.kolo

    So 13.10. 12:00 Kujavy - Pustějov B 1:3 (1:2)
    So 13.10. 12:00 Heřmanice - Hostašovice 1:2 (0:1)
    So 13.10. 12:00 Bílov - Nová Horka 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Lubojaty - Vražné 1:2 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Lubina - Straník 6:2 (4:1)
    Ne 14.10. 15:00 Jistebník B - Žilina B 4:3 (2:0)

    1.kolo

    So 20.10. 11:30 Pustějov B - Heřmanice 2:1 (1:0)
    So 20.10. 14:00 Nová Horka - Lubina 2:1 (2:0)
    So 20.10. 14:00 Vražné - Bílov 5:2 (3:1)
    So 20.10. 14:00 Hostašovice - Lubojaty 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 11:00 Kujavy - Jistebník B 3:1 (2:0)
    Ne 21.10. 14:00 Straník - Žilina B 4:1 (3:0)

    2.kolo

    So 27.10. 11:00 Lubojaty - Pustějov B 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Žilina B - Kujavy 1:2 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Heřmanice - Jistebník B 4:3 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Bílov - Hostašovice 1:3 (1:2)
    So 27.10. 14:00 Lubina - Vražné 1:2 (0:2)
    So 27.10. 14:00 Straník - Nová Horka 5:2 (2:1)

    15.kolo

    So 06.04. 12:30 Heřmanice - Žilina B 3:4 np (0:1)
    So 06.04. 13:00 Pustějov B - Lubina 1:3 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Kujavy - Lubojaty 1:2 np (0:0)
    So 06.04. 15:30 Hostašovice - Straník 1:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Vražné - Nová Horka 6:1 (4:1)
    Ne 07.04. 15:30 Jistebník B - Bílov 4:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 13.04. 12:30 Nová Horka - Hostašovice 1:3 (1:1)
    So 13.04. 12:30 Lubina - Jistebník B 7:2 (2:1)
    So 13.04. 12:30 Bílov - Kujavy 3:1 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Žilina B - Vražné 4:3 (2:2)
    So 13.04. 16:00 Lubojaty - Heřmanice 1:2 np (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Straník - Pustějov B 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 20.04. 12:30 Lubojaty - Žilina B 1:4 (0:2)
    So 20.04. 12:30 Kujavy - Lubina 0:3 (0:2)
    So 20.04. 13:30 Pustějov B - Nová Horka 2:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Heřmanice - Bílov 0:2 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Hostašovice - Vražné 10:2 (6:1)
    Ne 21.04. 16:00 Jistebník B - Straník 2:6 (1:3)

    18.kolo

    So 27.04. 16:00 Lubina - Heřmanice 11:0 (6:0)
    So 27.04. 16:30 Žilina B - Hostašovice 2:3 np (2:0)
    So 27.04. 16:30 Vražné - Pustějov B 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Nová Horka - Jistebník B 2:3 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Bílov - Lubojaty 5:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:30 Straník - Kujavy 4:2 (3:0)

    19.kolo

    So 04.05. 13:00 Bílov - Žilina B 6:5 (1:3)
    So 04.05. 13:00 Heřmanice - Straník 1:5 (1:3)
    So 04.05. 14:00 Pustějov B - Hostašovice 3:2 np (1:0)
    So 04.05. 16:30 Lubojaty - Lubina 1:3 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Kujavy - Nová Horka 3:4 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Jistebník B - Vražné 2:5 (2:2)

    20.kolo

    So 11.05. 13:00 Hostašovice - Jistebník B 4:3 np (0:1)
    So 11.05. 13:00 Vražné - Kujavy 4:1 (1:1)
    So 11.05. 16:00 Lubina - Bílov 1:2 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Žilina B - Pustějov B 1:6 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Nová Horka - Heřmanice 3:0k
    Ne 12.05. 16:30 Straník - Lubojaty 8:0 (5:0)

    21.kolo

    So 18.05. 13:30 Lubina - Žilina B 4:1 (3:1)
    So 18.05. 13:30 Lubojaty - Nová Horka 0:2 (0:1)
    So 18.05. 13:30 Kujavy - Hostašovice 2:1 np (0:0)
    So 18.05. 17:00 Bílov - Straník 5:4 np (3:0)
    So 18.05. 17:00 Heřmanice - Vražné 2:5 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Jistebník B - Pustějov B 4:0 (2:0)

    22.kolo

    So 25.05. 13:30 Vražné - Lubojaty 3:2 (1:1)
    So 25.05. 13:30 Nová Horka - Bílov 2:5 (1:3)
    So 25.05. 14:30 Pustějov B - Kujavy 1:4 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Žilina B - Jistebník B 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Hostašovice - Heřmanice 8:1 (4:1)
    Ne 26.05. 17:00 Straník - Lubina 0:7 (0:3)

    12.kolo

    So 01.06. 13:30 Žilina B - Straník 1:2 np (0:0)
    So 01.06. 16:00 Lubina - Nová Horka 5:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Bílov - Vražné 1:2 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Lubojaty - Hostašovice 2:5 (0:1)
    Ne 02.06. 14:00 Heřmanice - Pustějov B 3:2 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Jistebník B - Kujavy 10:0 (3:0)

    13.kolo

    So 08.06. 14:30 Pustějov B - Lubojaty 2:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Kujavy - Žilina B 5:3 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Hostašovice - Bílov 4:3 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Vražné - Lubina 2:3 np (1:1)
    So 08.06. 17:00 Nová Horka - Straník 3:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Jistebník B - Heřmanice 0:6 (0:3)

    14.kolo

    So 15.06. 13:30 Žilina B - Nová Horka 4:0 (2:0)
    So 15.06. 13:30 Bílov - Pustějov B 5:1 (1:0)
    So 15.06. 13:30 Lubojaty - Jistebník B 2:0 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Heřmanice - Kujavy 2:1 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Straník - Vražné 2:5 (1:3)
    Ne 16.06. 17:00 Lubina - Hostašovice 3:1 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 16 2 2 2 78:28 54
    2. 22 16 2 0 4 85:29 52
    3. 22 15 1 2 4 74:54 49
    4. 22 14 1 1 6 84:46 45
    5. 22 10 2 1 9 71:54 35
    6. 22 9 2 1 10 45:55 32
    7. 22 7 2 2 11 53:62 27
    8. 22 8 0 3 11 40:54 27
    9. 22 7 1 2 12 52:71 25
    10. 22 5 2 1 14 36:84 20
    11. 22 5 1 0 16 31:69 17
    12. 22 3 1 2 16 27:70 13