Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 13461
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nový Jičín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3314
    Týden:
    36
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 14:00 Bravantice - Žilina 1:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Mankovice - Bartošovice 3:1 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Bludovice - Sokol Rybí 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Zbyslavice - Mořkov B 1:2 (1:2)
    Ne 12.08. 17:00 Fulnek B - Hodslavice 3:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Olbramice - Petřvald n.M. B 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Ženklava - Štramberk 1:2 np (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Štramberk - Zbyslavice 1:2 (0:2)
    So 18.08. 14:00 Bartošovice - Bludovice 1:3 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Hodslavice - Bravantice 4:2 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Mořkov B - Fulnek B 2:1 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Žilina - Mankovice 4:1 (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Petřvald n.M. B - Ženklava 2:1 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Sokol Rybí - Olbramice 3:1 (3:0)

    4.kolo

    So 25.08. 14:00 Bravantice - Mořkov B 4:3 (3:2)
    So 25.08. 14:00 Štramberk - Petřvald n.M. B 2:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Mankovice - Hodslavice 3:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Zbyslavice - Fulnek B 1:3 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Bludovice - Žilina 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Olbramice - Bartošovice 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Ženklava - Sokol Rybí 4:3 np (1:3)

    5.kolo

    So 01.09. 13:30 Mořkov B - Mankovice 1:0 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Bartošovice - Ženklava 7:3 (4:2)
    So 01.09. 16:30 Hodslavice - Bludovice 1:2 (0:0)
    Ne 02.09. 10:15 Žilina - Olbramice 1:2 np (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Petřvald n.M. B - Zbyslavice 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Sokol Rybí - Štramberk 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Fulnek B - Bravantice 2:1 (2:1)

    6.kolo

    So 08.09. 13:30 Mankovice - Fulnek B 4:3 np (2:2)
    So 08.09. 13:30 Bludovice - Mořkov B 2:1 np (0:1)
    So 08.09. 16:30 Štramberk - Bartošovice 5:3 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Zbyslavice - Bravantice 3:4 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Olbramice - Hodslavice 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Ženklava - Žilina 0:4 (0:4)
    Ne 09.09. 16:30 Petřvald n.M. B - Sokol Rybí 2:1 np (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 13:00 Sokol Rybí - Zbyslavice 2:0 (1:0)
    So 15.09. 13:00 Bartošovice - Petřvald n.M. B 7:3 (3:2)
    So 15.09. 16:00 Hodslavice - Ženklava 2:3 np (1:1)
    So 15.09. 16:00 Mořkov B - Olbramice 2:3 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Bravantice - Mankovice 3:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Žilina - Štramberk 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Fulnek B - Bludovice 6:2 (4:0)

    8.kolo

    So 22.09. 16:00 Bludovice - Bravantice 4:2 (2:2)
    So 22.09. 16:00 Štramberk - Hodslavice 3:2 np (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Zbyslavice - Mankovice 3:1
    Ne 23.09. 16:00 Olbramice - Fulnek B 1:4
    Ne 23.09. 16:00 Ženklava - Mořkov B 0:1
    Ne 23.09. 16:00 Petřvald n.M. B - Žilina 0:1
    Ne 23.09. 16:00 Sokol Rybí - Bartošovice 4:1

    9.kolo

    So 29.09. 12:30 Hodslavice - Petřvald n.M. B 3:1 (3:0)
    So 29.09. 12:30 Mankovice - Bludovice 1:6 (0:2)
    So 29.09. 15:30 Mořkov B - Štramberk 1:5 (0:3)
    So 29.09. 15:30 Bravantice - Olbramice 3:2 (1:1)
    Ne 30.09. 10:15 Žilina - Sokol Rybí 5:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Bartošovice - Zbyslavice 4:3 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Fulnek B - Ženklava 4:2 (2:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Štramberk - Fulnek B 2:1 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Bartošovice - Žilina 0k:3
    Ne 07.10. 15:00 Zbyslavice - Bludovice 0:7 (0:4)
    Ne 07.10. 15:00 Olbramice - Mankovice 3:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Ženklava - Bravantice 2:3 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Petřvald n.M. B - Mořkov B 5:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Sokol Rybí - Hodslavice 2:3 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 12:00 Hodslavice - Bartošovice 3:4 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Mořkov B - Sokol Rybí 0:5 (0:3)
    So 13.10. 15:00 Bravantice - Štramberk 3:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Mankovice - Ženklava 2:1 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Bludovice - Olbramice 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:15 Žilina - Zbyslavice 4:1 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Fulnek B - Petřvald n.M. B 5:4 np (2:2)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Štramberk - Mankovice 1:2 (1:2)
    So 20.10. 14:00 Bartošovice - Mořkov B 3:1 (2:1)
    Ne 21.10. 10:15 Žilina - Hodslavice 2:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 14:00 Zbyslavice - Olbramice 2:7 (1:1)
    Ne 21.10. 14:00 Ženklava - Bludovice 0:2 (0:2)
    Ne 21.10. 14:00 Petřvald n.M. B - Bravantice 2:3 np (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Sokol Rybí - Fulnek B 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 11:00 Mořkov B - Žilina 1:7 (0:3)
    So 27.10. 11:00 Bludovice - Štramberk 4:2 (3:0)
    So 27.10. 14:00 Hodslavice - Zbyslavice 1:2 (0:2)
    So 27.10. 14:00 Bravantice - Sokol Rybí 0:1 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Mankovice - Petřvald n.M. B 2:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Fulnek B - Bartošovice 3:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:00 Olbramice - Ženklava 5:3 (3:2)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Štramberk - Olbramice 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Bartošovice - Bravantice 4:2 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Hodslavice - Mořkov B 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 10:15 Žilina - Fulnek B 3:2 np (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Ženklava - Zbyslavice 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Petřvald n.M. B - Bludovice 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Sokol Rybí - Mankovice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Olbramice - Štramberk 5:0 (1:0)
    So 10.11. 10:30 Bludovice - Petřvald n.M. B 2:3 np (0:1)
    So 10.11. 13:30 Zbyslavice - Ženklava 3:2 (3:1)
    So 10.11. 13:30 Mankovice - Sokol Rybí 2:7 (0:5)
    So 10.11. 13:30 Bravantice - Bartošovice 5:4 np (3:1)
    So 10.11. 13:30 Mořkov B - Hodslavice 4:3 np (1:2)
    Ne 11.11. 13:30 Fulnek B - Žilina 1:2 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:30 Mořkov B - Zbyslavice 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Hodslavice - Fulnek B 2:3 (2:0)
    So 30.03. 15:30 Bartošovice - Mankovice 1:3 (0:1)
    So 30.03. 15:30 Štramberk - Ženklava 3:1 (2:0)
    Ne 31.03. 10:15 Žilina - Bravantice 3:1 (2:0)
    Ne 31.03. 15:30 Sokol Rybí - Bludovice 3:2 (2:2)
    Ne 31.03. 15:30 Petřvald n.M. B - Olbramice 2:3 np (2:2)

    17.kolo

    So 06.04. 12:30 Bartošovice - Olbramice 2:1 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Mořkov B - Bravantice 0:4 (0:2)
    So 06.04. 15:30 Hodslavice - Mankovice 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:15 Žilina - Bludovice 3:2 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Fulnek B - Zbyslavice 0:4 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Sokol Rybí - Ženklava 3:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Petřvald n.M. B - Štramberk 3:2 (2:2)

    18.kolo

    So 13.04. 12:30 Mankovice - Mořkov B 8:1 (5:0)
    So 13.04. 16:00 Štramberk - Sokol Rybí 1:6 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Bludovice - Hodslavice 3:1 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Bravantice - Fulnek B 5:2 (4:1)
    Ne 14.04. 16:00 Zbyslavice - Petřvald n.M. B 4:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Ženklava - Bartošovice 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Olbramice - Žilina 1:0 np (0:0)

    19.kolo

    So 20.04. 12:30 Mořkov B - Bludovice 2:7 (2:3)
    So 20.04. 16:00 Bravantice - Zbyslavice 3:2 np (1:0)
    So 20.04. 16:00 Hodslavice - Olbramice 3:4 np (1:3)
    So 20.04. 16:00 Bartošovice - Štramberk 6:1 (1:0)
    Ne 21.04. 10:15 Žilina - Ženklava 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Fulnek B - Mankovice 2:1 np (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Sokol Rybí - Petřvald n.M. B 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 27.04. 13:00 Štramberk - Žilina 1:7 (0:2)
    So 27.04. 13:00 Bludovice - Fulnek B 2:4 (2:1)
    So 27.04. 13:00 Mankovice - Bravantice 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Zbyslavice - Sokol Rybí 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 16:30 Petřvald n.M. B - Bartošovice 6:1 (3:0)
    Ne 28.04. 16:30 Ženklava - Hodslavice 1:4 (0:2)
    Ne 28.04. 16:30 Olbramice - Mořkov B 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 04.05. 13:00 Bartošovice - Sokol Rybí 3:2 np (0:1)
    So 04.05. 16:30 Mankovice - Zbyslavice 2:3 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Bravantice - Bludovice 3:1 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Mořkov B - Ženklava 5:9 (4:5)
    So 04.05. 16:30 Hodslavice - Štramberk 3:1 (0:1)
    Ne 05.05. 10:15 Žilina - Petřvald n.M. B 2:4 (2:3)
    Ne 05.05. 16:30 Fulnek B - Olbramice 2:1 np (0:1)

    22.kolo

    So 11.05. 13:00 Štramberk - Mořkov B 6:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Bludovice - Mankovice 6:2 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Zbyslavice - Bartošovice 3:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Sokol Rybí - Žilina 4:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Petřvald n.M. B - Hodslavice 5:2 (2:1)
    Ne 12.05. 16:30 Ženklava - Fulnek B 6:1 (2:1)
    Ne 12.05. 16:30 Olbramice - Bravantice 1:6 (1:3)

    23.kolo

    So 18.05. 13:30 Bludovice - Zbyslavice 2:3 np (1:2)
    So 18.05. 13:30 Hodslavice - Sokol Rybí 1:2 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Mankovice - Olbramice 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Bravantice - Ženklava 3:2 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Mořkov B - Petřvald n.M. B 0:5 (0:3)
    Ne 19.05. 10:15 Žilina - Bartošovice 2:1 np (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Fulnek B - Štramberk 5:3 (4:1)

    24.kolo

    So 25.05. 16:00 Bartošovice - Hodslavice 3:4 np (0:3)
    So 25.05. 17:00 Štramberk - Bravantice 3:4 (2:1)
    Ne 26.05. 15:00 Ženklava - Mankovice 5:2 (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Zbyslavice - Žilina 1:4 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Sokol Rybí - Mořkov B 7:1 (4:1)
    Ne 26.05. 17:00 Petřvald n.M. B - Fulnek B 0:1 np (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Olbramice - Bludovice 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 01.06. 13:30 Bravantice - Petřvald n.M. B 4:2 (2:0)
    So 01.06. 13:30 Mořkov B - Bartošovice 1:7 (0:1)
    So 01.06. 13:30 Hodslavice - Žilina 3:2 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Mankovice - Štramberk 2:3 (1:1)
    Ne 02.06. 16:00 Bludovice - Ženklava 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Olbramice - Zbyslavice 2:3 np (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Fulnek B - Sokol Rybí 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 08.06. 13:30 Bartošovice - Fulnek B 7:1 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Štramberk - Bludovice 2:1 np (0:0)
    Ne 09.06. 10:15 Žilina - Mořkov B 14:0 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Zbyslavice - Hodslavice 3:5 (1:3)
    Ne 09.06. 17:00 Sokol Rybí - Bravantice 3:2 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Petřvald n.M. B - Mankovice 6:1 (4:1)
    Ne 09.06. 17:00 Ženklava - Olbramice 6:3 (2:1)

    16.kolo

    So 15.06. 13:00 Fulnek B - Mořkov B 10:1 (3:1)
    So 15.06. 13:30 Bludovice - Bartošovice 5:3 (4:1)
    So 15.06. 13:30 Bravantice - Hodslavice 9:0 (5:0)
    So 15.06. 14:00 Zbyslavice - Štramberk 3:2 np (1:1)
    So 15.06. 14:00 Ženklava - Petřvald n.M. B 4:2 (1:0)
    So 15.06. 14:00 Olbramice - Sokol Rybí 1:3 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Mankovice - Žilina 0:7 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 2 4 2 88:27 62
    2. 26 19 0 3 4 76:35 60
    3. 26 14 3 0 9 78:56 48
    4. 26 14 1 3 8 73:48 47
    5. 26 12 4 2 8 69:60 46
    6. 26 11 2 4 9 64:52 41
    7. 26 11 1 3 11 77:69 38
    8. 26 9 4 2 11 51:53 37
    9. 26 9 3 4 10 59:63 37
    10. 26 9 3 1 13 52:69 34
    11. 26 9 1 1 15 47:73 30
    12. 26 7 3 1 15 49:71 28
    13. 26 6 2 1 17 58:73 23
    14. 26 4 1 1 20 31:123 15