Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 13458
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Cheb  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2015
Týden:
14
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

24.08. 18:00 D. Rychnov B - Stará Voda 5:4 np (3:4)
So 25.08. 13:00 Jindřichovice - Strunal Luby 2:0 (0:0)
So 25.08. 14:30 Oloví - Hvězda Cheb B 1:5 (0:2)
So 25.08. 17:00 Sokol Teplá - Loko M. Lázně 1:0 (1:0)
Ne 26.08. 12:00 Hranice B - Vojtanov 3:6 (3:3)

2.kolo

So 01.09. 13:30 Nový Kostel - Hranice B 6:1 (2:1)
So 01.09. 14:00 Stará Voda - Jindřichovice 3:2 np (0:2)
So 01.09. 17:00 Strunal Luby - Oloví 7:0 (3:0)
So 01.09. 17:00 Sokol Teplá - Krajková 3:1 (2:1)
Ne 02.09. 12:00 Loko M. Lázně - Vojtanov 4:1 (2:0)

3.kolo

07.09. 18:00 D. Rychnov B - Sokol Teplá 3:4 np (1:2)
So 08.09. 13:30 Oloví - Stará Voda 5:4 (4:2)
So 08.09. 13:30 Vojtanov - Nový Kostel 2:0 (0:0)
Ne 09.09. 12:00 Hranice B - Hvězda Cheb B 0:4 (0:3)
Ne 09.09. 15:00 Krajková - Loko M. Lázně 2:6 (1:1)

13.kolo

St 12.09. 18:30 Hranice B - Loko M. Lázně 1:6 (1:3)
St 12.09. 18:30 Nový Kostel - Oloví 6:3 (5:1)
St 12.09. 18:30 Hvězda Cheb B - Jindřichovice 1:0 (1:0)
St 12.09. 18:30 Strunal Luby - D. Rychnov B 2:0 (2:0)
St 12.09. 18:30 Stará Voda - Krajková 6:0 (5:0)

4.kolo

So 15.09. 16:30 Strunal Luby - Hranice B 5:1 (2:0)
So 15.09. 16:30 Sokol Teplá - Jindřichovice 5:1 (1:1)
Ne 16.09. 12:00 Loko M. Lázně - Nový Kostel 4:1 (2:1)
Ne 16.09. 15:00 Krajková - D. Rychnov B 0:3 (0:0)
Ne 16.09. 15:30 Hvězda Cheb B - Vojtanov 5:0 (0:0)

5.kolo

21.09. 17:30 D. Rychnov B - Loko M. Lázně 0:3 (0:1)
So 22.09. 13:00 Jindřichovice - Krajková 6:1 (1:0)
So 22.09. 13:00 Oloví - Sokol Teplá 2:4 (2:2)
So 22.09. 13:00 Vojtanov - Strunal Luby 5:6 (1:5)
So 22.09. 13:00 Nový Kostel - Hvězda Cheb B 2:3 np (0:1)
So 22.09. 13:30 Stará Voda - Hranice B 4:5 (4:1)

6.kolo

So 29.09. 13:00 Stará Voda - Vojtanov 0:4 (0:2)
So 29.09. 16:00 Strunal Luby - Nový Kostel 4:1 (2:0)
Ne 30.09. 12:00 Loko M. Lázně - Hvězda Cheb B 1:8 (0:1)
Ne 30.09. 15:00 Krajková - Oloví 2:3 (1:0)
Ne 30.09. 16:00 D. Rychnov B - Jindřichovice 0:2 (0:2)

7.kolo

So 06.10. 12:30 Jindřichovice - Loko M. Lázně 2:3 (2:0)
So 06.10. 12:30 Oloví - D. Rychnov B 5:3 (2:0)
So 06.10. 12:30 Nový Kostel - Stará Voda 0:2 (0:0)
Ne 07.10. 12:00 Hranice B - Sokol Teplá 0:6 (0:1)
Ne 07.10. 15:30 Hvězda Cheb B - Strunal Luby 2:3 np (1:1)

8.kolo

So 13.10. 11:30 Stará Voda - Hvězda Cheb B 2:0 (1:0)
So 13.10. 11:30 Jindřichovice - Oloví 2:5 (1:3)
So 13.10. 12:00 Vojtanov - Sokol Teplá 2:4 (0:2)
Ne 14.10. 12:00 Loko M. Lázně - Strunal Luby 1:3 (0:0)
Ne 14.10. 15:00 Krajková - Hranice B 3:4 (2:2)

9.kolo

So 20.10. 11:30 Oloví - Loko M. Lázně 8:5 (4:3)
So 20.10. 11:30 Vojtanov - Krajková 4:1 (1:0)
So 20.10. 11:30 Nový Kostel - Sokol Teplá 1:3 (1:0)
So 20.10. 15:30 Strunal Luby - Stará Voda 4:0 (2:0)
Ne 21.10. 12:00 Hranice B - D. Rychnov B 5:3 (2:0)

10.kolo

So 27.10. 11:00 Jindřichovice - Hranice B 2:0 (0:0)
So 27.10. 14:30 Sokol Teplá - Hvězda Cheb B 3:5 (0:2)
Ne 28.10. 11:30 Loko M. Lázně - Stará Voda 5:0 (4:0)
Ne 28.10. 14:30 Krajková - Nový Kostel 1:4 (0:3)
Ne 28.10. 14:30 D. Rychnov B - Vojtanov 2:6 (0:2)

11.kolo

So 03.11. 10:30 Vojtanov - Jindřichovice 2:1 (1:0)
So 03.11. 10:30 Nový Kostel - D. Rychnov B 11:5 (7:2)
So 03.11. 14:00 Strunal Luby - Sokol Teplá 2:0 (1:0)
Ne 04.11. 11:00 Hranice B - Oloví 1:3 (1:2)
Ne 04.11. 15:30 Hvězda Cheb B - Krajková 5:2 (1:1)

12.kolo

09.11. 18:30 Hvězda Cheb B - D. Rychnov B 7:0 (3:0)
So 10.11. 10:30 Jindřichovice - Nový Kostel 2:3 (0:2)
So 10.11. 10:30 Oloví - Vojtanov 0:2 (0:0)
So 10.11. 14:00 Sokol Teplá - Stará Voda 9:2 (5:1)
Ne 11.11. 14:00 Krajková - Strunal Luby 0:2 (0:1)
Správce soutěže: Stanislav Kubát

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 11 9 1 0 1 37:12 29
2. 11 8 1 1 1 44:13 27
3. 11 8 1 0 2 41:19 26
4. 11 7 0 0 4 38:27 21
5. 11 7 0 0 4 34:26 21
6. 11 6 0 0 5 35:41 18
7. 11 5 0 1 5 35:29 16
8. 11 4 0 1 6 22:22 13
9. 11 3 1 1 6 26:38 12
10. 11 3 0 0 8 21:48 9
11. 11 1 1 1 8 23:48 6
12. 11 0 0 0 11 13:46 0