Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 13450
  • Návštěvy: 194/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6829
    Týden:
    194
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 17:15 Slavia Praha B - Sokolov 5:0 (3:0)
    Ne 12.08. 12:15 Motorlet Praha - Benešov 5:1 (1:1)
    Ne 12.08. 12:15 1.FK Příbram B - Petřín Plzeň 2:3 (0:0)
    Ne 12.08. 12:15 Písek - Doubravka 10:3 (4:0)
    Ne 12.08. 12:15 Meteor - SK Kladno 2:3 (0:1)
    Ne 12.08. 12:15 Mostecký FK - Vyšehrad 4:0 (3:0)
    Ne 12.08. 12:30 FC Táborsko - České Budějovice B 0:2 (0:1)
    Ne 12.08. 12:30 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 0:4 (0:3)

    2.kolo

    Ne 19.08. 12:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 0:6 (0:2)
    Ne 19.08. 12:15 Doubravka - Meteor 1:8 (0:4)
    Ne 19.08. 12:15 Benešov - 1.FK Příbram B 3:1 (2:1)
    Ne 19.08. 12:30 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 3:1 (1:1)
    Ne 19.08. 12:30 FC Táborsko - Motorlet Praha 4:0 (3:0)
    Ne 19.08. 14:15 České Budějovice B - Sokolov 1:2 (0:1)
    Ne 19.08. 14:15 Viktoria Plzeň B - Písek 3:1 (2:0)
    Út 21.08. 12:30 SK Kladno - Mostecký FK 0:1 (0:0)

    3.kolo

    Ne 26.08. 12:00 Meteor - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 12:15 Motorlet Praha - České Budějovice B 1:7 (1:4)
    Ne 26.08. 12:15 1.FK Příbram B - FC Táborsko 2:3 np (1:1)
    Ne 26.08. 12:15 Písek - Petřín Plzeň 1:3 (0:1)
    Ne 26.08. 12:15 Mostecký FK - Doubravka 10:0 (7:0)
    Ne 26.08. 12:15 Sokolov - Vyšehrad 2:3 (1:1)
    Ne 26.08. 12:30 Viktoria Žižkov - Benešov 2:1 (1:1)
    St 05.09. 12:15 Slavia Praha B - SK Kladno 2:0 (2:0)

    5.kolo

    Ne 09.09. 12:15 Písek - FC Táborsko 5:4 (3:3)
    Ne 09.09. 12:15 Mostecký FK - Petřín Plzeň 8:4 (3:2)
    Ne 09.09. 12:15 Sokolov - Doubravka 6:0 (2:0)
    Ne 09.09. 12:15 Vyšehrad - SK Kladno 1:4 (0:1)
    Ne 09.09. 12:30 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 5:0 (3:0)
    Ne 09.09. 13:15 1.FK Příbram B - České Budějovice B 2:3 np (0:1)
    Ne 09.09. 16:15 Meteor - Benešov 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 5:1 (2:0)

    4.kolo

    Ne 02.09. 12:15 Benešov - Písek 1:6 (0:2)
    Ne 02.09. 12:15 Motorlet Praha - 1.FK Příbram B 2:3 np (1:1)
    Ne 02.09. 12:30 SK Kladno - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 12:30 Petřín Plzeň - Meteor 3:1 (0:0)
    Ne 02.09. 13:15 České Budějovice B - Vyšehrad 0:3 (0:1)
    Ne 02.09. 14:15 Viktoria Plzeň B - Mostecký FK 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 14:15 FC Táborsko - Viktoria Žižkov 4:1 (1:1)
    St 12.09. 18:15 Doubravka - Slavia Praha B 0:19 (0:12)

    6.kolo

    Ne 16.09. 12:15 Doubravka - Vyšehrad 1:2 (1:2)
    Ne 16.09. 12:15 Benešov - Mostecký FK 2:3 np (1:1)
    Ne 16.09. 12:15 Motorlet Praha - Písek 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 12:15 1.FK Příbram B - Viktoria Žižkov 3:4 (1:4)
    Ne 16.09. 12:30 Petřín Plzeň - Slavia Praha B 1:4 (0:3)
    Ne 16.09. 13:15 České Budějovice B - SK Kladno 0:1 np (0:0)
    Ne 16.09. 14:00 Viktoria Plzeň B - Sokolov 2:4 (0:3)
    Ne 16.09. 16:45 FC Táborsko - Meteor 3:4 np (1:0)

    7.kolo

    Ne 23.09. 12:15 Písek - 1.FK Příbram B 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 12:15 Sokolov - Petřín Plzeň 2:1 np (0:0)
    Ne 23.09. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 2:3 (0:0)
    Ne 23.09. 12:30 SK Kladno - Doubravka 6:1 (3:0)
    Ne 23.09. 14:15 Mostecký FK - FC Táborsko 8:0 (5:0)
    Ne 23.09. 14:45 Viktoria Žižkov - České Budějovice B 1:2 np (0:0)
    Ne 23.09. 16:15 Meteor - Motorlet Praha 3:6 (1:3)
    Ne 23.09. 16:30 Slavia Praha B - Benešov 8:0 (2:0)

    8.kolo

    St 26.09. 16:30 FC Táborsko - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    28.09. 12:30 Petřín Plzeň - Vyšehrad 1:0 np (0:0)
    28.09. 12:30 Viktoria Žižkov - Písek 1:5 (0:2)
    Ne 30.09. 12:15 Benešov - Sokolov 1:3 (1:0)
    Ne 30.09. 12:15 1.FK Příbram B - Meteor 2:1 np (0:1)
    Ne 30.09. 13:15 České Budějovice B - Doubravka 10:0 (4:0)
    St 03.10. 11:00 Viktoria Plzeň B - SK Kladno 2:4 (2:2)
    St 10.10. 16:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 0:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 07.10. 12:15 Písek - České Budějovice B 2:5 (2:3)
    Ne 07.10. 12:15 Vyšehrad - Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 12:15 Doubravka - Viktoria Plzeň B 0:7 (0:1)
    Ne 07.10. 12:30 SK Kladno - Petřín Plzeň 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 13:00 Meteor - Viktoria Žižkov 5:4 np (2:2)
    Ne 07.10. 14:15 Mostecký FK - 1.FK Příbram B 3:1 (2:1)
    Ne 07.10. 14:15 Sokolov - FC Táborsko 3:4 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha 9:2 (6:0)

    10.kolo

    St 03.10. 12:15 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 2:4 (1:3)
    Ne 14.10. 12:15 Benešov - SK Kladno 1:5 (0:1)
    Ne 14.10. 12:15 Motorlet Praha - Sokolov 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 12:15 Písek - Meteor 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 12:30 Petřín Plzeň - Doubravka 8:1 (6:0)
    Ne 14.10. 12:30 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 13:15 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 4:3 (2:2)
    Ne 14.10. 15:45 FC Táborsko - Vyšehrad 3:0 (2:0)

    11.kolo

    Ne 21.10. 12:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 12:15 Doubravka - Benešov 1:2 np (0:1)
    Ne 21.10. 12:30 SK Kladno - FC Táborsko 1:2 np (1:1)
    Ne 21.10. 13:00 Meteor - České Budějovice B 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 13:00 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 13:15 Sokolov - 1.FK Příbram B 2:3 np (1:1)
    Ne 21.10. 14:15 Mostecký FK - Písek 2:3 np (0:1)
    St 24.10. 17:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 7:0 (3:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:45 FC Táborsko - Doubravka 7:1 (3:1)
    Ne 28.10. 12:15 Benešov - Viktoria Plzeň B 0:5 (0:2)
    Ne 28.10. 12:15 Motorlet Praha - SK Kladno 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 12:15 1.FK Příbram B - Vyšehrad 1:4 (1:1)
    Ne 28.10. 12:15 Písek - Slavia Praha B 0:4 (0:1)
    Ne 28.10. 12:15 Meteor - Mostecký FK 0:5 (0:2)
    Ne 28.10. 12:30 Viktoria Žižkov - Sokolov 3:2 np (1:1)
    Ne 28.10. 13:15 České Budějovice B - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)

    13.kolo

    Ne 04.11. 11:45 Slavia Praha B - Meteor 10:2 (4:0)
    Ne 04.11. 11:45 Viktoria Plzeň B - FC Táborsko 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 3:4 np (1:2)
    Ne 04.11. 12:15 Doubravka - Motorlet Praha 1:5 (1:1)
    Ne 04.11. 12:30 SK Kladno - 1.FK Příbram B 3:2 (2:1)
    Ne 04.11. 12:30 Petřín Plzeň - Benešov 4:0 (3:0)
    Ne 04.11. 13:15 Sokolov - Písek 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:15 Mostecký FK - České Budějovice B 4:1 (1:1)

    15.kolo

    Ne 18.11. 12:15 Sokolov - Mostecký FK 2:3 np (2:0)
    Ne 18.11. 12:15 Doubravka - Viktoria Žižkov 1:2 np (0:0)
    Ne 18.11. 12:15 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 6:2 (2:0)
    Ne 18.11. 12:15 Benešov - FC Táborsko 1:7 (1:3)
    Ne 18.11. 12:30 SK Kladno - Písek 3:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Slavia Praha B - České Budějovice B 5:1 (3:0)
    Ne 18.11. 13:30 Vyšehrad - Meteor 4:3 (3:1)
    Ne 18.11. 14:30 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 7:0 (2:0)

    14.kolo

    Ne 11.11. 12:15 České Budějovice B - Benešov 7:1 (6:1)
    Ne 11.11. 12:15 Písek - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 12:15 Meteor - Sokolov 4:0 (3:0)
    Ne 11.11. 12:15 Mostecký FK - Slavia Praha B 2:4 (1:0)
    Ne 11.11. 14:15 FC Táborsko - Petřín Plzeň 2:1 (2:0)
    Ne 11.11. 15:15 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:0)
    Ne 11.11. 16:45 Viktoria Žižkov - SK Kladno 2:3 np (2:1)
    St 21.11. 16:15 1.FK Příbram B - Doubravka 5:0 (3:0)

    22.kolo

    Ne 03.03. 12:15 1.FK Příbram B - Písek 3:2 (2:1)
    Ne 03.03. 12:15 Motorlet Praha - Meteor 0:3 (0:0)
    Ne 03.03. 12:15 Doubravka - SK Kladno 1:2 (1:0)
    Ne 03.03. 12:30 České Budějovice B - Viktoria Žižkov 3:1 (2:0)
    Ne 03.03. 12:30 Benešov - Slavia Praha B 0:4 (0:3)
    Ne 03.03. 12:30 Petřín Plzeň - Sokolov 6:2 (4:0)
    Ne 03.03. 14:30 FC Táborsko - Mostecký FK 0:3 (0:3)
    Ne 03.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 1:2 np (0:1)

    16.kolo

    Ne 10.03. 12:15 České Budějovice B - FC Táborsko 3:1 (0:1)
    Ne 10.03. 12:15 Doubravka - Písek 1:7 (1:4)
    Ne 10.03. 12:15 Vyšehrad - Mostecký FK 2:4 (1:3)
    Ne 10.03. 12:30 Benešov - Motorlet Praha 4:1 (2:1)
    Ne 10.03. 12:30 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram B 7:2 (4:1)
    Ne 10.03. 12:30 SK Kladno - Meteor 1:2 np (1:0)
    Ne 10.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 3:2 np (2:1)
    Ne 10.03. 15:45 Sokolov - Slavia Praha B 0:2 (0:1)

    17.kolo

    Ne 17.03. 12:15 Mostecký FK - SK Kladno 4:1 (3:1)
    Ne 17.03. 12:15 Meteor - Doubravka 2:1 (1:0)
    Ne 17.03. 12:15 Písek - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:2)
    Ne 17.03. 12:15 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 3:5 (1:2)
    Ne 17.03. 12:15 1.FK Příbram B - Benešov 6:3 (1:2)
    Ne 17.03. 13:15 Sokolov - České Budějovice B 1:2 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Slavia Praha B - Vyšehrad 9:1 (5:0)
    Ne 17.03. 15:45 Motorlet Praha - FC Táborsko 1:0 (0:0)

    18.kolo

    Ne 24.03. 12:15 České Budějovice B - Motorlet Praha 2:1 np (1:0)
    Ne 24.03. 12:15 Doubravka - Mostecký FK 1:4 (0:3)
    Ne 24.03. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 1:2 (0:1)
    Ne 24.03. 12:30 Benešov - Viktoria Žižkov 4:3 np (1:2)
    Ne 24.03. 12:30 Petřín Plzeň - Písek 6:1 (5:0)
    Ne 24.03. 12:30 SK Kladno - Slavia Praha B 0:6 (0:4)
    Ne 24.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Meteor 4:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 FC Táborsko - 1.FK Příbram B 3:4 (2:2)

    19.kolo

    Ne 31.03. 12:15 Vyšehrad - České Budějovice B 1:2 (0:0)
    Ne 31.03. 12:15 Sokolov - SK Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 12:15 Písek - Benešov 2:4 (0:1)
    Ne 31.03. 12:15 Viktoria Žižkov - FC Táborsko 1:4 (0:0)
    Ne 31.03. 12:15 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 1:3 (0:0)
    Ne 31.03. 13:00 Meteor - Petřín Plzeň 0:6 (0:2)
    Ne 31.03. 13:15 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 2:6 (0:4)
    Ne 31.03. 16:30 Slavia Praha B - Doubravka 13:1 (8:0)

    20.kolo

    Ne 07.04. 12:15 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 2:5 (1:3)
    Ne 07.04. 12:15 Doubravka - Sokolov 1:2 (1:2)
    Ne 07.04. 12:30 Benešov - Meteor 2:1 np (1:1)
    Ne 07.04. 12:30 Petřín Plzeň - Mostecký FK 0:1 np (0:0)
    Ne 07.04. 12:30 SK Kladno - Vyšehrad 1:2 np (0:0)
    Ne 07.04. 13:15 České Budějovice B - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 14:15 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 3:1 (2:0)
    Ne 07.04. 16:15 FC Táborsko - Písek 5:1 (2:0)

    21.kolo

    Ne 14.04. 12:15 Vyšehrad - Doubravka 2:1 (1:0)
    Ne 14.04. 12:15 Sokolov - Viktoria Plzeň B 2:4 (1:2)
    Ne 14.04. 12:15 Písek - Motorlet Praha 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 12:30 SK Kladno - České Budějovice B 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 12:30 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram B 4:5 (1:1)
    Ne 14.04. 13:00 Meteor - FC Táborsko 1:5 (1:3)
    Ne 14.04. 13:15 Mostecký FK - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 14:45 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 5:0 (2:0)

    30.kolo

    Čt 18.04. 13:15 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 1:7 (1:4)
    19.04. 12:15 Písek - SK Kladno 1:2 np (0:1)
    St 01.05. 12:15 Meteor - Vyšehrad 4:1 (2:0)
    St 01.05. 13:15 České Budějovice B - Slavia Praha B 3:4 np (2:1)
    St 01.05. 14:45 Viktoria Žižkov - Doubravka 2:4 (1:1)
    St 01.05. 16:45 FC Táborsko - Benešov 3:2 (2:1)
    St 01.05. 17:00 Mostecký FK - Sokolov 7:1 (4:1)
    St 01.05. 17:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)

    24.kolo

    St 20.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Doubravka 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 12:15 České Budějovice B - Písek 1:3 (1:2)
    Ne 05.05. 12:15 1.FK Příbram B - Mostecký FK 4:3 (0:2)
    Ne 05.05. 12:15 Motorlet Praha - Slavia Praha B 3:4 (1:2)
    Ne 05.05. 12:30 Viktoria Žižkov - Meteor 5:4 (1:3)
    Ne 05.05. 12:30 Benešov - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 12:30 Petřín Plzeň - SK Kladno 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 14:15 FC Táborsko - Sokolov 4:0 (3:0)

    23.kolo

    St 24.04. 13:15 Slavia Praha B - FC Táborsko 7:1 (3:0)
    Ne 28.04. 12:00 Meteor - 1.FK Příbram B 4:2 (0:2)
    Ne 28.04. 12:15 Doubravka - České Budějovice B 2:1 np (0:0)
    Ne 28.04. 12:15 Vyšehrad - Petřín Plzeň 2:4 (2:3)
    Ne 28.04. 12:15 Sokolov - Benešov 3:1 (2:1)
    Ne 28.04. 12:15 Mostecký FK - Motorlet Praha 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 12:15 Písek - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    St 08.05. 13:45 SK Kladno - Viktoria Plzeň B 2:3 (0:2)

    25.kolo

    Ne 12.05. 12:00 Meteor - Písek 2:3 np (1:0)
    Ne 12.05. 12:15 Doubravka - Petřín Plzeň 0:8 (0:6)
    Ne 12.05. 12:15 Vyšehrad - FC Táborsko 1:5 (1:3)
    Ne 12.05. 12:15 Sokolov - Motorlet Praha 2:3 (1:2)
    Ne 12.05. 12:15 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)
    Ne 12.05. 12:30 SK Kladno - Benešov 6:4 (3:1)
    Ne 12.05. 14:15 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 3:5 (3:2)
    Ne 12.05. 14:45 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 4:0 (3:0)

    26.kolo

    Ne 19.05. 12:15 České Budějovice B - Meteor 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 12:15 Motorlet Praha - Vyšehrad 3:1 (2:1)
    Ne 19.05. 12:30 FC Táborsko - SK Kladno 3:0 (2:0)
    Ne 19.05. 12:30 Benešov - Doubravka 3:0 (2:0)
    Ne 19.05. 12:30 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 5:2 (2:0)
    Ne 19.05. 13:15 Písek - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 16:15 1.FK Příbram B - Sokolov 5:4 np (1:2)
    St 22.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 3:10 (2:4)

    27.kolo

    Ne 26.05. 12:15 Doubravka - FC Táborsko 1:5 (0:1)
    Ne 26.05. 12:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 0:8 (0:5)
    Ne 26.05. 12:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 12:15 Slavia Praha B - Písek 6:0 (3:0)
    Ne 26.05. 12:15 Mostecký FK - Meteor 7:3 (5:1)
    Ne 26.05. 12:30 Petřín Plzeň - České Budějovice B 1:3 (0:2)
    Ne 26.05. 12:30 SK Kladno - Motorlet Praha 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 14:30 Viktoria Plzeň B - Benešov 6:4 (1:3)

    28.kolo

    St 29.05. 12:15 1.FK Příbram B - SK Kladno 4:2 (3:0)
    Ne 02.06. 12:15 Meteor - Slavia Praha B 2:5 (1:1)
    Ne 02.06. 12:15 Motorlet Praha - Doubravka 2:1 (0:1)
    Ne 02.06. 12:30 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 2:7 (1:2)
    Ne 02.06. 13:15 Písek - Sokolov 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 15:15 České Budějovice B - Mostecký FK 1:2 np (0:0)
    Ne 02.06. 16:45 FC Táborsko - Viktoria Plzeň B 3:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Benešov - Petřín Plzeň 3:1 (2:0)

    29.kolo

    St 22.05. 13:15 Petřín Plzeň - FC Táborsko 2:4 (2:2)
    Čt 30.05. 17:00 Slavia Praha B - Mostecký FK 2:3 np (1:1)
    St 05.06. 12:30 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 7:1 (4:1)
    St 05.06. 18:15 Doubravka - 1.FK Příbram B 2:8 (1:4)
    Ne 09.06. 12:15 Vyšehrad - Písek 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 12:30 Benešov - České Budějovice B 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 12:30 SK Kladno - Viktoria Žižkov 3:2 (2:0)
    Ne 09.06. 12:30 Sokolov - Meteor 2:1 np (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 26 1 1 2 173:32 81
    2. 30 18 5 1 6 102:42 65
    3. 30 20 1 1 8 107:57 63
    4. 30 17 3 4 6 80:47 61
    5. 30 18 2 1 9 90:60 59
    6. 30 16 1 2 11 96:63 52
    7. 30 14 3 3 10 60:57 51
    8. 30 11 2 4 13 58:70 41
    9. 30 13 0 2 15 55:87 41
    10. 30 11 2 1 16 69:75 38
    11. 30 9 4 2 15 79:91 37
    12. 30 10 2 2 16 49:81 36
    13. 30 8 3 4 15 66:89 34
    14. 30 7 3 5 15 65:98 32
    15. 30 5 3 1 21 47:104 22
    16. 30 1 1 2 26 28:171 7