Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 13448
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8017
    Týden:
    50
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    3.kolo

    Čt 23.08. 14:45 Jablonec B - Junior Děčín 22:1 (8:1)
    So 25.08. 10:00 Varnsdorf - Ervěnice 3:0 (0:0)
    So 25.08. 10:00 Slovan Liberec B - Sokolov B 3:0 (1:0)
    So 25.08. 10:00 CU Bohemians B - Ústí n/L B 7:1 (3:1)
    So 25.08. 10:00 FF Roudnice - Česká Lípa 4:2 (2:0)
    So 25.08. 10:00 Mostecký FK B - Teplice B 1:6 (1:4)
    So 25.08. 10:00 Louny - Chomutov 0:4 (0:2)
    So 25.08. 10:15 Litvínov - Litoměřicko 4:1 (1:0)

    1.kolo

    St 29.08. 10:00 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 7:1 (5:0)
    St 29.08. 10:00 FF Roudnice - Chomutov 4:3 np (1:3)
    St 29.08. 10:15 Jablonec B - Teplice B 3:4 (1:3)
    St 29.08. 14:45 Litvínov - Junior Děčín 4:1 (3:0)
    St 29.08. 15:15 Sokolov B - Ervěnice 8:0 (3:0)
    St 29.08. 15:15 CU Bohemians B - Česká Lípa 11:0 (5:0)
    St 29.08. 16:00 Varnsdorf - Litoměřicko 3:0 (3:0)
    St 29.08. 16:00 Mostecký FK B - Louny 7:0 (4:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Česká Lípa - Mostecký FK B 2:1 np (0:0)
    So 01.09. 10:00 Ústí n/L B - Jablonec B 2:0 (1:0)
    So 01.09. 10:00 Litoměřicko - CU Bohemians B 0:6 (0:1)
    So 01.09. 10:00 Slovan Liberec B - Varnsdorf 6:0 (4:0)
    So 01.09. 13:00 Sokolov B - Litvínov 1:5 (1:4)
    Ne 02.09. 10:00 Junior Děčín - FF Roudnice 2:8 (1:2)
    Ne 02.09. 10:15 Ervěnice - Chomutov 4:0 (0:0)
    Ne 02.09. 14:00 Teplice B - Louny 6:1 (2:0)

    5.kolo

    07.09. 16:45 FF Roudnice - Ústí n/L B 3:4 (3:1)
    So 08.09. 10:00 Slovan Liberec B - Ervěnice 5:0 (2:0)
    So 08.09. 10:00 CU Bohemians B - Sokolov B 14:0 (10:0)
    So 08.09. 10:00 Mostecký FK B - Junior Děčín 8:2 (4:2)
    So 08.09. 10:00 Chomutov - Teplice B 2:3 (2:1)
    So 08.09. 10:15 Litvínov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Jablonec B - Litoměřicko 10:0 (6:0)
    Ne 09.09. 10:00 Louny - Česká Lípa 2:5 (1:4)

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Chomutov - Mostecký FK B 0:4 (0:1)
    So 18.08. 10:00 Česká Lípa - Jablonec B 1:4 (1:2)
    So 18.08. 10:00 Junior Děčín - CU Bohemians B 0:15 (0:8)
    So 18.08. 10:00 Ústí n/L B - Litvínov 5:2 (3:2)
    So 18.08. 10:00 Litoměřicko - Slovan Liberec B 1:4 (1:1)
    So 18.08. 13:00 Sokolov B - Varnsdorf 3:4 np (0:2)
    St 22.08. 14:00 Teplice B - FF Roudnice 2:3 np (1:0)
    St 12.09. 16:00 Ervěnice - Louny 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Ústí n/L B - Mostecký FK B 1:2 (1:1)
    So 15.09. 10:00 Litoměřicko - FF Roudnice 0:2 (0:1)
    So 15.09. 10:00 Varnsdorf - CU Bohemians B 0:3 (0:1)
    So 15.09. 10:00 Slovan Liberec B - Litvínov 4:2 (2:1)
    So 15.09. 10:15 Ervěnice - Teplice B 0:7 (0:3)
    So 15.09. 11:00 Sokolov B - Jablonec B 5:4 np (2:3)
    Ne 16.09. 10:00 Česká Lípa - Chomutov 4:2 (3:2)
    Ne 16.09. 10:00 Junior Děčín - Louny 3:4 (1:3)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 CU Bohemians B - Slovan Liberec B 1:2 (0:0)
    So 22.09. 10:00 FF Roudnice - Sokolov B 4:3 np (1:3)
    So 22.09. 10:00 Mostecký FK B - Litoměřicko 5:1 (2:1)
    So 22.09. 10:00 Louny - Ústí n/L B 0:3 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Chomutov - Junior Děčín 5:3 (2:2)
    So 22.09. 10:15 Litvínov - Ervěnice 3:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Jablonec B - Varnsdorf 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 10:30 Teplice B - Česká Lípa 6:1 (2:0)

    8.kolo

    28.09. 12:30 Ústí n/L B - Chomutov 5:2 (4:0)
    So 29.09. 10:00 Litoměřicko - Louny 2:1 np (1:1)
    So 29.09. 10:00 Sokolov B - Mostecký FK B 1:2 (1:1)
    So 29.09. 10:00 Varnsdorf - FF Roudnice 2:0 (2:0)
    So 29.09. 10:00 Slovan Liberec B - Jablonec B 5:2 (3:0)
    So 29.09. 10:15 Litvínov - CU Bohemians B 1:8 (1:3)
    Ne 30.09. 10:15 Ervěnice - Česká Lípa 3:1 (2:0)
    St 03.10. 16:00 Junior Děčín - Teplice B 1:6 (1:4)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 CU Bohemians B - Ervěnice 6:1 (4:1)
    So 06.10. 10:00 FF Roudnice - Slovan Liberec B 2:3 (1:2)
    So 06.10. 10:00 Louny - Sokolov B 1:6 (0:2)
    So 06.10. 10:00 Chomutov - Litoměřicko 2:1 (0:1)
    So 06.10. 10:00 Teplice B - Ústí n/L B 8:1 (4:0)
    So 06.10. 10:15 Jablonec B - Litvínov 2:0 (2:0)
    So 06.10. 11:00 Mostecký FK B - Varnsdorf 2:3 (2:1)
    Ne 07.10. 10:00 Česká Lípa - Junior Děčín 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Ústí n/L B - Česká Lípa 3:4 (0:3)
    So 13.10. 10:00 Litoměřicko - Teplice B 0:7 (0:3)
    So 13.10. 10:00 Sokolov B - Chomutov 4:0 (2:0)
    So 13.10. 10:00 Varnsdorf - Louny 3:1 (1:0)
    So 13.10. 10:00 Slovan Liberec B - Mostecký FK B 3:0 (0:0)
    So 13.10. 10:00 CU Bohemians B - Jablonec B 4:1 (0:1)
    So 13.10. 10:15 Litvínov - FF Roudnice 5:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Ervěnice - Junior Děčín 6:1 (3:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 FF Roudnice - CU Bohemians B 0:3 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Mostecký FK B - Litvínov 1:2 (0:1)
    So 20.10. 10:00 Louny - Slovan Liberec B 1:6 (0:5)
    So 20.10. 10:00 Chomutov - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    So 20.10. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L B 0:12 (0:6)
    So 20.10. 10:15 Jablonec B - Ervěnice 9:1 (6:0)
    So 20.10. 10:15 Teplice B - Sokolov B 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Česká Lípa - Litoměřicko 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Litoměřicko - Junior Děčín 2:1 np (1:0)
    So 27.10. 10:00 Slovan Liberec B - Chomutov 7:0 (1:0)
    So 27.10. 10:00 CU Bohemians B - Mostecký FK B 2:1 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Ervěnice - Ústí n/L B 1:2 (1:2)
    So 27.10. 10:15 Litvínov - Louny 5:2 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Jablonec B - FF Roudnice 0:2 (0:2)
    So 27.10. 13:00 Sokolov B - Česká Lípa 3:4 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Varnsdorf - Teplice B 1:2 (1:2)

    13.kolo

    Út 30.10. 10:15 Teplice B - Slovan Liberec B 1:2 np (0:1)
    So 03.11. 10:00 FF Roudnice - Ervěnice 3:0 (2:0)
    So 03.11. 10:00 Louny - CU Bohemians B 0:3 (0:0)
    So 03.11. 10:00 Chomutov - Litvínov 1:2 (0:2)
    So 03.11. 10:00 Česká Lípa - Varnsdorf 2:4 (1:1)
    So 03.11. 10:00 Ústí n/L B - Litoměřicko 8:0 (3:0)
    So 03.11. 11:00 Junior Děčín - Sokolov B 2:3 (0:1)
    So 03.11. 12:00 Mostecký FK B - Jablonec B 1:4 (0:3)

    14.kolo

    So 10.11. 10:00 Slovan Liberec B - Česká Lípa 4:3 (1:2)
    So 10.11. 10:00 FF Roudnice - Mostecký FK B 0:1 (0:1)
    So 10.11. 10:15 Litvínov - Teplice B 1:3 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Jablonec B - Louny 6:0 (4:0)
    So 10.11. 11:30 CU Bohemians B - Chomutov 5:0 (2:0)
    So 10.11. 12:15 Sokolov B - Ústí n/L B 2:3 (1:1)
    So 10.11. 17:30 Varnsdorf - Junior Děčín 12:0 (4:0)
    Ne 11.11. 10:15 Ervěnice - Litoměřicko 4:1 (3:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:00 Mostecký FK B - Ervěnice 5:1 (2:0)
    So 17.11. 10:00 Louny - FF Roudnice 0:3 (0:3)
    So 17.11. 10:00 Chomutov - Jablonec B 1:6 (1:2)
    So 17.11. 10:00 Česká Lípa - Litvínov 2:3 (1:2)
    So 17.11. 10:00 Junior Děčín - Slovan Liberec B 0:17 (0:9)
    So 17.11. 10:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 4:0 (3:0)
    So 17.11. 10:00 Litoměřicko - Sokolov B 0:5 (0:2)
    So 17.11. 10:15 Teplice B - CU Bohemians B 5:3 (4:1)

    22.kolo

    So 02.03. 10:00 Slovan Liberec B - CU Bohemians B 1:2 np (1:1)
    So 02.03. 10:00 Varnsdorf - Jablonec B 1:3 (0:2)
    So 02.03. 10:00 Ústí n/L B - Louny 4:0 (3:0)
    So 02.03. 10:00 Junior Děčín - Chomutov 0:4 (0:1)
    So 02.03. 10:00 Česká Lípa - Teplice B 1:5 (1:3)
    So 02.03. 11:00 Sokolov B - FF Roudnice 0:2 (0:1)
    Ne 03.03. 12:00 Ervěnice - Litvínov 1:3 (1:1)
    So 20.04. 10:00 Litoměřicko - Mostecký FK B 1:5 (0:2)

    16.kolo

    So 09.03. 10:00 Litoměřicko - Varnsdorf 1:5 (0:2)
    So 09.03. 10:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B 2:8 (1:4)
    So 09.03. 10:00 Junior Děčín - Litvínov 1:6 (0:2)
    So 09.03. 10:00 Chomutov - FF Roudnice 3:0 (0:0)
    So 09.03. 10:00 Louny - Mostecký FK B 2:1 np (0:0)
    So 09.03. 10:30 Teplice B - Jablonec B 5:3 (4:2)
    So 09.03. 11:00 Česká Lípa - CU Bohemians B 0:11 (0:3)
    So 09.03. 15:30 Ervěnice - Sokolov B 3:4 (1:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:00 Mostecký FK B - Chomutov 2:0 (0:0)
    So 16.03. 10:00 FF Roudnice - Teplice B 1:2 (0:0)
    So 16.03. 10:00 CU Bohemians B - Junior Děčín 9:0 (6:0)
    So 16.03. 10:00 Slovan Liberec B - Litoměřicko 16:0 (9:0)
    So 16.03. 10:15 Jablonec B - Česká Lípa 6:0 (6:0)
    So 16.03. 10:15 Litvínov - Ústí n/L B 1:2 np (1:1)
    So 16.03. 14:00 Varnsdorf - Sokolov B 5:3 (3:1)
    Ne 17.03. 10:00 Louny - Ervěnice 4:3 (2:3)

    18.kolo

    St 20.03. 11:00 Ústí n/L B - CU Bohemians B 0:3 (0:2)
    So 23.03. 10:00 Litoměřicko - Litvínov 0:4 (0:0)
    So 23.03. 10:00 Junior Děčín - Jablonec B 0:9 (0:4)
    So 23.03. 10:00 Chomutov - Louny 0:2 (0:1)
    So 23.03. 10:30 Teplice B - Mostecký FK B 6:0 (2:0)
    So 23.03. 11:00 Sokolov B - Slovan Liberec B 2:3 np (0:0)
    Ne 24.03. 10:00 Česká Lípa - FF Roudnice 1:5 (0:2)
    Ne 24.03. 10:15 Ervěnice - Varnsdorf 2:6 (1:3)

    19.kolo

    So 30.03. 10:00 Chomutov - Ervěnice 7:1 (3:0)
    So 30.03. 10:00 Mostecký FK B - Česká Lípa 4:0 (0:0)
    So 30.03. 10:00 FF Roudnice - Junior Děčín 2:0 (2:0)
    So 30.03. 10:00 Varnsdorf - Slovan Liberec B 1:9 (1:5)
    So 30.03. 10:15 Jablonec B - Ústí n/L B 3:2 np (2:2)
    So 30.03. 10:15 Litvínov - Sokolov B 2:3 np (1:2)
    So 30.03. 13:00 CU Bohemians B - Litoměřicko 13:1 (8:1)
    Ne 31.03. 10:00 Louny - Teplice B 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 06.04. 10:00 Varnsdorf - Litvínov 1:2 (1:1)
    So 06.04. 10:00 Sokolov B - CU Bohemians B 2:3 (1:2)
    So 06.04. 10:00 Litoměřicko - Jablonec B 1:6 (0:2)
    So 06.04. 10:00 Ústí n/L B - FF Roudnice 2:0 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Ervěnice - Slovan Liberec B 0:5 (0:2)
    So 06.04. 14:30 Junior Děčín - Mostecký FK B 2:4 (0:3)
    Ne 07.04. 10:00 Česká Lípa - Louny 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Teplice B - Chomutov 7:1 (2:0)

    21.kolo

    St 10.04. 16:15 Mostecký FK B - Ústí n/L B 2:1 (0:1)
    So 13.04. 10:00 Chomutov - Česká Lípa 3:1 (1:1)
    So 13.04. 10:00 FF Roudnice - Litoměřicko 4:1 (3:1)
    So 13.04. 10:00 CU Bohemians B - Varnsdorf 8:3 (5:2)
    So 13.04. 10:15 Litvínov - Slovan Liberec B 0:2 (0:1)
    So 13.04. 11:00 Jablonec B - Sokolov B 2:3 np (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Louny - Junior Děčín 13:1 (5:1)
    Ne 14.04. 10:30 Teplice B - Ervěnice 16:0 (6:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:00 Chomutov - Ústí n/L B 4:1 (2:1)
    So 27.04. 10:00 Louny - Litoměřicko 4:1 (3:0)
    So 27.04. 10:00 Mostecký FK B - Sokolov B 1:2 (1:0)
    So 27.04. 10:00 FF Roudnice - Varnsdorf 1:2 (1:1)
    So 27.04. 10:00 CU Bohemians B - Litvínov 4:1 (3:1)
    Ne 28.04. 10:00 Česká Lípa - Ervěnice 3:4 (1:1)
    Ne 28.04. 13:00 Teplice B - Junior Děčín 3:1 (2:0)
    Út 14.05. 17:00 Jablonec B - Slovan Liberec B 1:3 (1:1)

    24.kolo

    St 24.04. 10:00 Ústí n/L B - Teplice B 1:2 (0:2)
    So 04.05. 10:00 Litvínov - Jablonec B 3:4 np (2:1)
    So 04.05. 10:00 Slovan Liberec B - FF Roudnice 9:2 (5:2)
    So 04.05. 10:00 Varnsdorf - Mostecký FK B 6:2 (4:1)
    So 04.05. 10:00 Litoměřicko - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 04.05. 10:15 Ervěnice - CU Bohemians B 2:4 (2:1)
    So 04.05. 13:00 Sokolov B - Louny 2:1 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 Junior Děčín - Česká Lípa 3:2 (3:2)

    25.kolo

    St 08.05. 11:00 Mostecký FK B - Slovan Liberec B 1:5 (1:3)
    So 11.05. 10:00 Česká Lípa - Ústí n/L B 0:2 (0:0)
    So 11.05. 10:00 Chomutov - Sokolov B 1:2 np (0:0)
    So 11.05. 10:00 Louny - Varnsdorf 0:3 (0:1)
    So 11.05. 10:00 FF Roudnice - Litvínov 0:2 (0:1)
    So 11.05. 10:15 Jablonec B - CU Bohemians B 0:7 (0:4)
    Ne 12.05. 10:00 Junior Děčín - Ervěnice 2:1 np (1:0)
    St 22.05. 15:45 Teplice B - Litoměřicko 14:0 (3:0)

    26.kolo

    Čt 16.05. 16:00 Ústí n/L B - Junior Děčín 8:0 (3:0)
    So 18.05. 10:00 CU Bohemians B - FF Roudnice 5:0 (0:0)
    So 18.05. 10:00 Slovan Liberec B - Louny 4:1 (2:0)
    So 18.05. 10:00 Varnsdorf - Chomutov 5:0 (3:0)
    So 18.05. 10:00 Sokolov B - Teplice B 1:7 (1:5)
    So 18.05. 10:00 Litoměřicko - Česká Lípa 1:7 (1:3)
    So 18.05. 10:15 Ervěnice - Jablonec B 1:8 (0:3)
    So 18.05. 10:15 Litvínov - Mostecký FK B 6:1 (2:0)

    27.kolo

    So 25.05. 10:00 Ústí n/L B - Ervěnice 5:2 (1:0)
    So 25.05. 10:00 Junior Děčín - Litoměřicko 3:1 (2:1)
    So 25.05. 10:00 Chomutov - Slovan Liberec B 0:8 (0:4)
    So 25.05. 10:00 Mostecký FK B - CU Bohemians B 0:10 (0:3)
    So 25.05. 10:00 FF Roudnice - Jablonec B 0:5 (0:2)
    So 25.05. 10:30 Teplice B - Varnsdorf 7:0 (3:0)
    So 25.05. 11:00 Česká Lípa - Sokolov B 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Louny - Litvínov 0:4 (0:1)

    28.kolo

    So 01.06. 10:00 CU Bohemians B - Louny 10:1 (6:1)
    So 01.06. 10:00 Varnsdorf - Česká Lípa 5:2 (2:1)
    So 01.06. 10:00 Litoměřicko - Ústí n/L B 0:5 (0:3)
    So 01.06. 10:15 Jablonec B - Mostecký FK B 7:1 (5:0)
    So 01.06. 10:15 Litvínov - Chomutov 0:1 (0:1)
    So 01.06. 11:00 Sokolov B - Junior Děčín 13:1 (7:0)
    So 01.06. 14:30 Slovan Liberec B - Teplice B 4:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:15 Ervěnice - FF Roudnice 3:2 (0:2)

    29.kolo

    19.04. 10:00 Česká Lípa - Slovan Liberec B 0:9 (0:3)
    St 29.05. 16:00 Louny - Jablonec B 2:1 (0:1)
    Čt 06.06. 15:45 Chomutov - CU Bohemians B 1:6 (1:3)
    07.06. 15:15 Ústí n/L B - Sokolov B 10:0 (3:0)
    So 08.06. 10:00 Litoměřicko - Ervěnice 2:6 (1:3)
    So 08.06. 10:00 Junior Děčín - Varnsdorf 1:13 (0:5)
    So 08.06. 10:00 Mostecký FK B - FF Roudnice 3:2 (2:0)
    So 08.06. 10:30 Teplice B - Litvínov 9:3 (5:1)

    30.kolo

    19.04. 10:00 CU Bohemians B - Teplice B 7:3 (4:0)
    St 08.05. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L B 8:0 (5:0)
    St 08.05. 10:30 Jablonec B - Chomutov 4:0 (0:0)
    St 08.05. 11:00 Sokolov B - Litoměřicko 8:0 (3:0)
    Čt 06.06. 15:15 Slovan Liberec B - Junior Děčín 20:0 (9:0)
    So 15.06. 09:00 Ervěnice - Mostecký FK B 0:5
    So 15.06. 10:00 FF Roudnice - Louny 4:2 (2:1)
    So 15.06. 10:15 Litvínov - Česká Lípa 7:1 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 27 2 1 0 182:25 86
    2. 30 27 1 0 2 192:27 83
    3. 30 26 0 2 2 159:41 80
    4. 30 17 2 2 9 137:54 57
    5. 30 18 0 3 9 85:59 57
    6. 30 17 1 1 11 99:70 54
    7. 30 17 1 0 12 99:72 53
    8. 30 15 0 2 13 73:76 47
    9. 30 10 4 3 13 85:90 41
    10. 30 11 3 0 16 60:70 39
    11. 30 11 0 2 17 50:90 35
    12. 30 9 1 0 20 62:116 29
    13. 30 7 1 1 21 46:104 24
    14. 30 7 0 1 22 51:130 22
    15. 30 2 1 1 26 31:236 9
    16. 30 0 2 0 28 17:168 4