Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 13440
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1060
Týden:
22
Dnes:
6
On-line:
1

2.kolo

Ne 19.08. 10:00 Krásná Studánka - Višňová 5:1 (2:1)
Čt 30.08. 16:30 Vratislavice - Chrastava 4:3 (3:2)
Út 04.09. 17:00 Vesec - Frýdlant 1:5 (1:4)
St 05.09. 17:00 Dětřichov - Bílý Kostel 7:1 (3:0)
Čt 06.09. 17:00 Doubí - Stráž n.N. 3:3 (1:1)
Út 11.09. 17:00 Chotyně - Osečná 5:3 (4:2)

6.kolo

So 15.09. 10:00 Vratislavice - Mníšek 8:2 (4:0)
So 15.09. 12:30 Chotyně - Frýdlant 0:3 (0:0)
So 15.09. 13:00 Stráž n.N. - Osečná 6:0 (4:0)
Ne 16.09. 10:00 Dětřichov - Višňová 2:6 (0:3)
Ne 16.09. 10:00 Bílý Kostel - Chrastava 2:4 (2:3)
Ne 16.09. 10:30 Vesec - Krásná Studánka 0:7 (0:2)

3.kolo

So 25.08. 10:00 Frýdlant - Mníšek 6:3 (3:3)
Ne 26.08. 10:00 Višňová - Vratislavice 7:4 (3:2)
Čt 06.09. 16:30 Chrastava - Chotyně 6:2 (3:2)
St 19.09. 16:30 Bílý Kostel - Vesec 4:9 (3:6)
Čt 20.09. 17:00 Stráž n.N. - Dětřichov 5:0 (3:0)
Čt 20.09. 17:00 Osečná - Doubí 2:8 (0:3)

7.kolo

So 22.09. 10:00 Chrastava - Stráž n.N. 4:0 (1:0)
So 22.09. 10:00 Mníšek - Chotyně 6:2 (2:0)
So 22.09. 10:00 Krásná Studánka - Vratislavice 7:4 (4:1)
So 22.09. 13:00 Osečná - Vesec 3:2 (1:1)
Ne 23.09. 10:00 Višňová - Bílý Kostel 10:2 (7:0)
Ne 23.09. 14:00 Frýdlant - Doubí 2:2 (1:2)

5.kolo

So 08.09. 10:00 Višňová - Doubí 0:5 (0:0)
So 08.09. 10:00 Frýdlant - Vratislavice 4:4 (3:2)
So 08.09. 13:00 Stráž n.N. - Vesec 8:1 (4:1)
Ne 09.09. 10:00 Chrastava - Dětřichov 7:2 (5:1)
Ne 09.09. 15:00 Mníšek - Krásná Studánka 12:3 (4:2)
St 26.09. 16:30 Osečná - Bílý Kostel 1:2 (0:0)

8.kolo

So 29.09. 09:30 Doubí - Mníšek 4:2 (1:0)
So 29.09. 12:30 Chotyně - Krásná Studánka 2:5 (1:1)
So 29.09. 12:30 Stráž n.N. - Višňová 1:3 (0:2)
So 29.09. 13:00 Osečná - Chrastava 0:8 (0:2)
Ne 30.09. 10:00 Vesec - Vratislavice 2:7 (2:3)
Ne 30.09. 10:00 Dětřichov - Frýdlant 0:12 (0:3)

9.kolo

So 06.10. 10:00 Chrastava - Vesec 2:3 (2:2)
So 06.10. 10:00 Frýdlant - Bílý Kostel 22:1 (8:1)
So 06.10. 10:00 Mníšek - Dětřichov 3:1 (1:0)
So 06.10. 10:00 Krásná Studánka - Doubí 1:3 (0:2)
Ne 07.10. 10:00 Višňová - Osečná 8:0 (3:0)
Ne 07.10. 10:00 Vratislavice - Chotyně 4:3 (1:1)

10.kolo

So 13.10. 09:30 Doubí - Vratislavice 1:3 (1:2)
So 13.10. 10:00 Chrastava - Višňová 3:1 (3:0)
So 13.10. 10:30 Vesec - Chotyně 4:0 (2:0)
So 13.10. 12:30 Stráž n.N. - Frýdlant 2:10 (1:7)
Ne 14.10. 10:00 Dětřichov - Krásná Studánka 0:4 (0:2)
Ne 14.10. 10:00 Bílý Kostel - Mníšek 0:14 (0:7)

11.kolo

So 20.10. 09:30 Chotyně - Doubí 4:6 (1:3)
So 20.10. 10:00 Frýdlant - Osečná 16:0 (11:0)
So 20.10. 10:00 Krásná Studánka - Bílý Kostel 9:0 (7:0)
Ne 21.10. 10:00 Višňová - Vesec 14:1 (10:0)
Ne 21.10. 10:00 Vratislavice - Dětřichov 9:1 (5:0)
Ne 21.10. 15:00 Mníšek - Stráž n.N. 4:2 (3:0)

12.kolo

Čt 18.10. 16:30 Vesec - Doubí 6:10 (1:5)
So 27.10. 10:00 Chrastava - Frýdlant 2:6 (0:1)
So 27.10. 14:00 Osečná - Mníšek 0:10 (0:5)
Ne 28.10. 10:00 Dětřichov - Chotyně 1:8 (0:4)
Ne 28.10. 10:00 Bílý Kostel - Vratislavice 2:4 (1:2)
Ne 28.10. 10:00 Stráž n.N. - Krásná Studánka 1:2 (0:0)

13.kolo

So 03.11. 09:00 Doubí - Dětřichov 11:2 (5:1)
So 03.11. 10:00 Frýdlant - Višňová 1:3 (1:1)
So 03.11. 11:30 Chotyně - Bílý Kostel 3:1 (2:0)
Ne 04.11. 10:00 Vratislavice - Stráž n.N. 7:2 (3:0)
St 07.11. 17:00 Mníšek - Chrastava 7:5 (3:3)
Čt 08.11. 17:00 Krásná Studánka - Osečná 17:1 (10:1)

1.kolo

Čt 27.09. 17:00 Stráž n.N. - Chotyně 2:1 (2:1)
Ne 28.10. 10:00 Višňová - Mníšek 6:1 (3:0)
Čt 08.11. 17:00 Doubí - Bílý Kostel 8:0 (4:0)
So 10.11. 10:00 Dětřichov - Vesec 0:4 (0:3)
So 10.11. 10:00 Chrastava - Krásná Studánka 3:2 (1:1)
Ne 11.11. 13:00 Osečná - Vratislavice 0:6 (0:4)

4.kolo

So 01.09. 09:30 Doubí - Chrastava 3:0k
So 01.09. 10:30 Vesec - Mníšek 1:5 (0:3)
So 01.09. 12:30 Chotyně - Višňová 1:7 (1:4)
Ne 02.09. 10:00 Krásná Studánka - Frýdlant 2:8 (2:4)
Ne 02.09. 10:00 Dětřichov - Osečná 1:2 (0:0)
Ne 02.09. 10:00 Bílý Kostel - Stráž n.N. 3:8 (0:4)

15.kolo

So 30.03. 10:00 Chrastava - Vratislavice 2:3 (1:2)
So 30.03. 10:00 Stráž n.N. - Doubí 1:4 (1:2)
So 30.03. 11:00 Osečná - Chotyně 2:5 (1:1)
Ne 31.03. 10:00 Frýdlant - Vesec 9:1 (1:0)
Ne 31.03. 10:00 Višňová - Krásná Studánka 3:1 (1:0)
Ne 31.03. 10:00 Bílý Kostel - Dětřichov 1:2 (0:2)

16.kolo

So 06.04. 09:30 Doubí - Osečná 14:1 (7:0)
So 06.04. 10:00 Dětřichov - Stráž n.N. 1:3 (1:1)
So 06.04. 10:00 Chotyně - Chrastava 1:1 (1:0)
So 06.04. 10:00 Vratislavice - Višňová 1:3 (0:1)
St 17.04. 17:00 Mníšek - Frýdlant 3:2 (2:0)
St 08.05. 13:00 Vesec - Bílý Kostel 7:3 (4:0)

17.kolo

So 13.04. 10:00 Mníšek - Vesec 2:4 (1:1)
So 13.04. 10:00 Višňová - Chotyně 8:2 (3:1)
So 13.04. 10:00 Chrastava - Doubí 2:7 (0:5)
So 13.04. 10:00 Stráž n.N. - Bílý Kostel 7:0 (5:0)
So 13.04. 13:00 Osečná - Dětřichov 1:1 (0:1)
Ne 14.04. 10:00 Frýdlant - Krásná Studánka 8:0 (4:0)

14.kolo

So 23.03. 10:00 Bílý Kostel - Doubí 0:9 (0:5)
So 23.03. 10:00 Chotyně - Stráž n.N. 0:2 (0:0)
So 23.03. 10:00 Mníšek - Višňová 2:2 (1:1)
Ne 24.03. 10:30 Vesec - Dětřichov 3:2 (2:0)
Čt 11.04. 17:00 Vratislavice - Osečná 10:0 (6:0)
Út 16.04. 17:00 Krásná Studánka - Chrastava 6:2 (4:0)

19.kolo

So 27.04. 10:00 Mníšek - Vratislavice 5:4 (2:1)
So 27.04. 10:00 Višňová - Dětřichov 10:1 (5:1)
So 27.04. 10:00 Chrastava - Bílý Kostel 2:2 (2:0)
So 27.04. 13:00 Osečná - Stráž n.N. 1:2 (0:1)
Ne 28.04. 10:00 Frýdlant - Chotyně 11:2 (5:0)
Ne 28.04. 14:00 Krásná Studánka - Vesec 4:4 (2:0)

18.kolo

So 20.04. 09:30 Doubí - Višňová 4:2 (1:0)
So 20.04. 10:00 Dětřichov - Chrastava 1:8 (1:6)
So 20.04. 10:00 Vratislavice - Frýdlant 0:2 (0:1)
Ne 21.04. 10:00 Bílý Kostel - Osečná 4:1 (3:0)
Ne 21.04. 13:00 Vesec - Stráž n.N. 1:0 (0:0)
Út 30.04. 17:00 Krásná Studánka - Mníšek 1:5 (1:2)

20.kolo

So 04.05. 09:30 Doubí - Frýdlant 3:2 (2:0)
So 04.05. 10:00 Chotyně - Mníšek 2:6 (0:2)
Ne 05.05. 10:00 Bílý Kostel - Višňová 4:14 (1:4)
Ne 05.05. 13:00 Vesec - Osečná 7:1 (4:1)
Ne 05.05. 15:00 Stráž n.N. - Chrastava 2:3 (1:1)
Čt 09.05. 17:00 Vratislavice - Krásná Studánka 3:1 (2:0)

21.kolo

St 01.05. 13:00 Mníšek - Doubí 0:3 (0:0)
St 08.05. 14:30 Krásná Studánka - Chotyně 8:3 (4:0)
So 11.05. 10:00 Chrastava - Osečná 18:0 (9:0)
Ne 12.05. 10:00 Vratislavice - Vesec 2:2 (0:1)
Ne 12.05. 10:00 Frýdlant - Dětřichov 12:0 (4:0)
Ne 12.05. 10:00 Višňová - Stráž n.N. 13:2 (5:0)

22.kolo

St 15.05. 17:00 Dětřichov - Mníšek 0:12 (0:7)
So 18.05. 09:30 Doubí - Krásná Studánka 5:1 (3:0)
So 18.05. 12:30 Chotyně - Vratislavice 1:5 (0:3)
So 18.05. 13:00 Osečná - Višňová 0:8 (0:1)
Ne 19.05. 10:00 Bílý Kostel - Frýdlant 0:16 (0:8)
Ne 19.05. 13:00 Vesec - Chrastava 2:4 (1:1)

23.kolo

Čt 23.05. 16:30 Vratislavice - Doubí 2:2 (2:1)
So 25.05. 09:00 Frýdlant - Stráž n.N. 4:1 (1:0)
So 25.05. 10:00 Chotyně - Vesec 1:1 (1:1)
So 25.05. 10:00 Mníšek - Bílý Kostel 17:0 (8:0)
Ne 26.05. 10:00 Krásná Studánka - Dětřichov 7:1 (3:1)
Ne 26.05. 10:00 Višňová - Chrastava 4:5 (2:2)

24.kolo

So 01.06. 09:30 Doubí - Chotyně 15:0 (7:0)
So 01.06. 10:00 Dětřichov - Vratislavice 0:5 (0:3)
So 01.06. 13:00 Osečná - Frýdlant 0:22 (0:8)
Ne 02.06. 10:00 Bílý Kostel - Krásná Studánka 0:8 (0:4)
Čt 06.06. 17:00 Stráž n.N. - Mníšek 4:5 (3:3)
Ne 09.06. 10:00 Vesec - Višňová 4:5 (1:3)

25.kolo

So 08.06. 09:30 Doubí - Vesec 8:1 (5:1)
So 08.06. 10:00 Chotyně - Dětřichov 5:0 (3:0)
So 08.06. 10:00 Mníšek - Osečná 18:2 (8:0)
Ne 09.06. 10:00 Vratislavice - Bílý Kostel 14:0 (4:0)
Ne 09.06. 10:00 Krásná Studánka - Stráž n.N. 5:3 (3:1)
Ne 09.06. 10:00 Frýdlant - Chrastava 6:4 (3:3)

26.kolo

Út 11.06. 17:00 Osečná - Krásná Studánka 0:6 (0:1)
Čt 13.06. 18:00 Dětřichov - Doubí 0:20 (0:6)
So 15.06. 10:00 Višňová - Frýdlant 4:1 (2:0)
So 15.06. 10:00 Chrastava - Mníšek 5:1 (4:0)
Ne 16.06. 10:00 Stráž n.N. - Vratislavice 6:1 (3:1)
Ne 16.06. 10:00 Bílý Kostel - Chotyně 3:1 (2:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 20 3 1 158:37 63
2. 24 18 2 4 190:38 56
3. 24 18 1 5 142:53 55
4. 24 16 1 7 145:67 49
5. 24 15 3 6 114:58 48
6. 24 14 1 9 112:72 43
7. 24 13 2 9 103:67 41
8. 24 10 1 13 73:76 31
9. 24 9 3 12 71:106 30
10. 24 5 2 17 54:110 17
11. 24 3 1 20 35:197 10
12. 24 2 1 21 26:159 7
13. 24 2 1 21 21:204 7