Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 13432
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1765
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 Duchcov - Hrobčice 1:3 (0:2)
    So 25.08. 10:00 Ohníč - Trnovany B 1:17 (1:8)
    Út 04.09. 17:30 Rtyně - Trnovany 0:15 (0:8)
    St 05.09. 18:00 Meziboří - 1.FC Dubí 0:9 (0:2)
    Čt 04.10. 17:00 Chlumec - Modlany 0:11 (0:4)
    Út 16.10. 17:00 Osek - Sobědruhy 7:0 (4:0)

    3.kolo

    Čt 06.09. 17:00 Srbice - Osek 3:2 (2:0)
    07.09. 10:00 Chlumec - Meziboří 3:8 (1:4)
    So 08.09. 10:00 Duchcov - 1.FC Dubí 3:1 (3:0)
    So 08.09. 10:00 Ohníč - Hrobčice 2:7 (0:5)
    So 08.09. 10:30 Sobědruhy - Trnovany B 3:2 (3:0)
    Ne 09.09. 09:00 Rtyně - Modlany 0:11 (0:7)

    2.kolo

    31.08. 18:00 Modlany - Ohníč 6:2 (3:1)
    So 01.09. 09:00 Hrobčice - Chlumec 5:1 (3:1)
    So 01.09. 10:30 Meziboří - Duchcov 1:3 (0:3)
    Ne 02.09. 10:00 1.FC Dubí - Srbice 1:3 (0:0)
    Čt 06.09. 17:30 Trnovany - Sobědruhy 11:2 (4:2)
    St 12.09. 17:00 Trnovany B - Rtyně 4:10 (3:4)

    4.kolo

    St 12.09. 17:30 Trnovany - Srbice 1:4 (0:2)
    So 15.09. 09:00 Hrobčice - Rtyně 9:2 (4:1)
    So 15.09. 10:00 Duchcov - Chlumec 6:0 (3:0)
    Ne 16.09. 10:00 1.FC Dubí - Osek 1:5 (0:3)
    Ne 16.09. 14:40 Meziboří - Ohníč 2:6 (1:2)
    Út 18.09. 17:00 Modlany - Sobědruhy 10:2 (5:2)

    5.kolo

    Čt 20.09. 17:00 Srbice - Trnovany B 0:1 (0:0)
    21.09. 17:00 Chlumec - 1.FC Dubí 0:5 (0:2)
    So 22.09. 10:30 Sobědruhy - Hrobčice 1:2 (0:1)
    So 22.09. 10:30 Osek - Trnovany 4:2 (3:1)
    Ne 23.09. 09:00 Ohníč - Duchcov 1:8 (0:3)
    Ne 23.09. 09:00 Rtyně - Meziboří 3:8 (0:6)

    6.kolo

    Čt 27.09. 17:00 Trnovany B - Osek 2:1 (1:1)
    28.09. 18:00 Modlany - Srbice 3:1 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Duchcov - Rtyně 13:1 (6:1)
    Ne 30.09. 09:00 Meziboří - Sobědruhy 2:7 (1:4)
    Ne 30.09. 10:00 1.FC Dubí - Trnovany 0:8 (0:2)
    St 22.05. 16:30 Chlumec - Ohníč 3:13 (1:6)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Ohníč - 1.FC Dubí 1:9 (0:5)
    So 06.10. 10:00 Rtyně - Chlumec 3:1 (1:0)
    So 06.10. 10:00 Sobědruhy - Duchcov 1:3 (1:1)
    So 06.10. 10:00 Srbice - Hrobčice 6:0 (2:0)
    So 06.10. 10:00 Osek - Modlany 0:5 (0:2)
    So 06.10. 10:00 Trnovany - Trnovany B 3:2 np (2:1)

    8.kolo

    12.10. 16:30 Modlany - Trnovany 2:5 (1:2)
    12.10. 16:30 Chlumec - Sobědruhy 0:5 (0:1)
    So 13.10. 09:00 Hrobčice - Osek 1:4 (1:3)
    So 13.10. 10:00 Ohníč - Rtyně 6:1 (3:1)
    So 13.10. 10:30 Meziboří - Srbice 2:5 (0:3)
    Ne 14.10. 10:00 1.FC Dubí - Trnovany B 11:3 (2:1)

    9.kolo

    Út 16.10. 16:30 Trnovany B - Modlany 1:2 (1:1)
    Čt 18.10. 17:00 Srbice - Duchcov 2:0 (0:0)
    So 20.10. 10:30 Sobědruhy - Ohníč 1:4 (0:1)
    So 20.10. 10:30 Osek - Meziboří 10:1 (4:0)
    Ne 21.10. 09:00 Rtyně - 1.FC Dubí 0:9 (0:3)
    Ne 21.10. 09:00 Trnovany - Hrobčice 3:0 (1:0)

    10.kolo

    St 26.09. 16:30 Duchcov - Osek 5:4 (3:3)
    26.10. 16:30 Chlumec - Srbice 0:9 (0:5)
    So 27.10. 09:00 Hrobčice - Trnovany B 4:3 np (3:2)
    So 27.10. 10:30 Meziboří - Trnovany 2:8 (1:3)
    Ne 28.10. 09:00 Rtyně - Sobědruhy 2:6 (1:2)
    Ne 28.10. 10:00 1.FC Dubí - Modlany 4:3 (2:0)

    11.kolo

    Čt 01.11. 17:00 Srbice - Ohníč 8:1 (4:0)
    So 03.11. 09:00 Modlany - Hrobčice 3:2 (2:1)
    So 03.11. 10:30 Sobědruhy - 1.FC Dubí 0:3 (0:2)
    So 03.11. 10:30 Osek - Chlumec 4:1 (1:1)
    Ne 04.11. 09:30 Trnovany - Duchcov 4:0 (1:0)
    Ne 04.11. 11:00 Trnovany B - Meziboří 4:1 (3:1)

    12.kolo

    Čt 08.11. 17:00 Rtyně - Srbice 0:17 (0:6)
    So 10.11. 10:30 Meziboří - Modlany 1:7 (0:4)
    Ne 11.11. 10:00 1.FC Dubí - Hrobčice 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Duchcov - Trnovany B 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Ohníč - Osek 2:8 (2:3)
    Ne 11.11. 12:00 Chlumec - Trnovany 0:13 (0:7)

    13.kolo

    Čt 11.10. 17:00 Srbice - Sobědruhy 8:1 (2:1)
    Čt 15.11. 17:00 Modlany - Duchcov 6:0 (3:0)
    So 17.11. 09:00 Hrobčice - Meziboří 8:0 (4:0)
    So 17.11. 10:00 Trnovany - Ohníč 12:0 (2:0)
    So 17.11. 10:30 Osek - Rtyně 10:2 (5:1)
    Ne 18.11. 10:30 Trnovany B - Chlumec 2:7 (1:4)

    14.kolo

    29.03. 17:00 Modlany - Chlumec 16:0 (8:0)
    So 30.03. 09:00 Hrobčice - Duchcov 3:4 (0:3)
    So 30.03. 10:00 1.FC Dubí - Meziboří 10:3 (6:2)
    So 30.03. 10:30 Sobědruhy - Osek 0:7 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 Trnovany - Rtyně 12:0 (6:0)
    Ne 31.03. 11:45 Trnovany B - Ohníč 3:2 (2:0)

    16.kolo

    05.04. 17:30 Modlany - Rtyně 17:0 (7:0)
    So 06.04. 09:00 Hrobčice - Ohníč 7:3 (3:2)
    So 06.04. 09:00 1.FC Dubí - Duchcov 1:0 (0:0)
    So 06.04. 10:00 Osek - Srbice 4:10 (1:5)
    So 06.04. 10:00 Trnovany B - Sobědruhy 3:2 (2:1)
    St 10.04. 17:00 Meziboří - Chlumec 5:1 (3:1)

    15.kolo

    Čt 28.03. 17:00 Srbice - 1.FC Dubí 4:1 (2:0)
    12.04. 16:30 Chlumec - Hrobčice 6:13 (3:9)
    So 13.04. 09:00 Sobědruhy - Trnovany 1:14 (1:10)
    So 13.04. 12:00 Ohníč - Modlany 1:12 (1:3)
    Ne 14.04. 13:00 Duchcov - Meziboří 6:1 (3:1)
    St 15.05. 17:30 Rtyně - Trnovany B 5:4 np (3:4)

    17.kolo

    Út 16.04. 17:00 Ohníč - Meziboří 3:2 np (1:1)
    St 17.04. 16:30 Srbice - Trnovany 3:2 (3:0)
    St 17.04. 17:00 Chlumec - Duchcov 2:18 (2:8)
    So 20.04. 09:00 Rtyně - Hrobčice 0:11 (0:4)
    Ne 28.04. 17:00 Sobědruhy - Modlany 0:13 (0:4)
    Út 14.05. 17:00 Osek - 1.FC Dubí 3:2 (2:1)

    18.kolo

    St 24.04. 16:30 Trnovany B - Srbice 0:3 (0:1)
    So 27.04. 09:00 1.FC Dubí - Chlumec 10:1 (4:0)
    So 27.04. 09:00 Hrobčice - Sobědruhy 6:0 (3:0)
    So 27.04. 10:00 Duchcov - Ohníč 4:1 (1:0)
    So 27.04. 10:30 Meziboří - Rtyně 5:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Trnovany - Osek 5:1 (1:0)

    26.kolo

    Út 30.04. 16:30 Sobědruhy - Srbice 0:8 (0:6)
    Út 30.04. 16:30 Chlumec - Trnovany B 2:3 np (2:0)
    St 01.05. 10:00 Ohníč - Trnovany 0:5 (0:2)
    St 01.05. 10:00 Duchcov - Modlany 2:11 (1:3)
    St 01.05. 10:30 Meziboří - Hrobčice 1:7 (1:3)
    Čt 02.05. 10:00 Rtyně - Osek 0:20 (0:10)

    19.kolo

    So 04.05. 09:00 Rtyně - Duchcov 0:16 (0:4)
    So 04.05. 09:00 Sobědruhy - Meziboří 0:5 (0:3)
    So 04.05. 10:00 Ohníč - Chlumec 12:3 (6:0)
    Po 06.05. 17:00 Srbice - Modlany 1:0 (1:0)
    Čt 16.05. 17:30 Trnovany - 1.FC Dubí 6:0 (1:0)
    St 22.05. 17:30 Osek - Trnovany B 6:2 (3:1)

    25.kolo

    Čt 18.04. 17:00 Srbice - Rtyně 15:0 (7:0)
    Út 07.05. 17:00 Trnovany - Chlumec 25:0 (13:0)
    St 08.05. 09:30 Modlany - Meziboří 10:1 (3:1)
    St 08.05. 10:00 Hrobčice - 1.FC Dubí 2:3 (1:1)
    St 08.05. 10:30 Osek - Ohníč 8:2 (3:1)
    St 08.05. 11:45 Trnovany B - Duchcov 3:7 (0:3)

    20.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Trnovany B - Trnovany 1:12 (1:2)
    10.05. 16:30 Chlumec - Rtyně 5:3 (1:2)
    10.05. 17:30 Modlany - Osek 2:3 (0:3)
    So 11.05. 10:00 1.FC Dubí - Ohníč 6:0 (4:0)
    Ne 12.05. 10:00 Duchcov - Sobědruhy 11:0 (6:0)
    St 05.06. 17:30 Hrobčice - Srbice 0:2 (0:0)

    21.kolo

    Po 13.05. 17:30 Trnovany - Modlany 6:4 (3:1)
    So 18.05. 09:00 Rtyně - Ohníč 5:6 (4:2)
    So 18.05. 10:00 Trnovany B - 1.FC Dubí 1:4 (0:0)
    So 18.05. 10:30 Osek - Hrobčice 9:1 (6:0)
    Po 20.05. 17:00 Sobědruhy - Chlumec 10:5 (5:2)
    Po 20.05. 17:30 Srbice - Meziboří 7:0 (2:0)

    22.kolo

    24.05. 17:30 Modlany - Trnovany B 7:1 (4:0)
    So 25.05. 09:00 Ohníč - Sobědruhy 5:0 (1:0)
    So 25.05. 09:00 1.FC Dubí - Rtyně 6:3 (3:0)
    So 25.05. 09:00 Hrobčice - Trnovany 1:8 (0:4)
    So 25.05. 10:30 Meziboří - Osek 4:7 (1:3)
    Ne 26.05. 14:00 Duchcov - Srbice 2:8 (2:5)

    24.kolo

    St 05.06. 16:30 Chlumec - Osek 3:12 (1:5)
    Čt 06.06. 17:15 Duchcov - Trnovany 0:9 (0:4)
    So 08.06. 09:00 Hrobčice - Modlany 1:5 (1:3)
    So 08.06. 12:00 Ohníč - Srbice 3:5 (1:1)
    Ne 09.06. 10:00 1.FC Dubí - Sobědruhy 7:0 (6:0)
    Út 11.06. 17:30 Meziboří - Trnovany B 5:1 (2:1)

    23.kolo

    Čt 30.05. 17:00 Srbice - Chlumec 12:1 (7:1)
    31.05. 17:30 Modlany - 1.FC Dubí 6:3 (3:0)
    So 01.06. 10:30 Osek - Duchcov 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Trnovany - Meziboří 16:0 (7:0)
    Ne 02.06. 11:45 Trnovany B - Hrobčice 0:1 (0:0)
    St 12.06. 17:30 Sobědruhy - Rtyně 4:3 np (2:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 22 0 0 2 144:25 66
    2. 24 20 1 0 3 204:27 62
    3. 24 19 0 0 5 172:37 57
    4. 24 18 0 0 6 140:56 54
    5. 24 16 0 0 8 107:55 48
    6. 24 15 0 0 9 114:65 45
    7. 24 12 1 0 11 93:68 38
    8. 24 6 1 3 14 63:98 23
    9. 24 7 1 0 16 76:142 23
    10. 24 6 0 1 17 60:140 19
    11. 24 5 1 0 18 45:141 17
    12. 24 2 1 1 20 42:229 9
    13. 24 2 0 1 21 45:222 7