Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 13430
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Chomutov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1526
    Týden:
    51
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Podbořany - Lubenec 3:11 (2:5)
    So 08.09. 10:00 Černovice - Tuchořice 3:2 (1:1)
    So 08.09. 10:00 Spořice - 1.SK Jirkov 11:0 (6:0)
    Út 11.09. 16:30 Měcholupy - Sokol Březno 2:4 (1:2)
    Út 11.09. 17:00 Klášterec - Kryry/Vroutek 0:3 (0:2)

    2.kolo

    So 01.09. 11:30 Sokol Březno - Černovice 8:2 (3:0)
    So 01.09. 15:00 Lubenec - Spořice 3:5 (2:1)
    St 05.09. 17:30 Tuchořice - Podbořany 3:5 (2:2)
    14.09. 17:00 1.SK Jirkov - Klášterec 0:6 (0:2)
    28.09. 11:00 Kryry/Vroutek - Měcholupy 18:1 (10:1)

    4.kolo

    So 15.09. 11:00 Kryry/Vroutek - Spořice 11:1 (7:1)
    So 15.09. 11:30 Sokol Březno - Klášterec 1:2 (0:1)
    So 15.09. 14:00 Podbořany - Černovice 6:2 (1:0)
    So 15.09. 14:30 Lubenec - 1.SK Jirkov 8:0 (5:0)
    Ne 16.09. 10:00 Tuchořice - Měcholupy 4:3 np (1:1)

    1.kolo

    St 19.09. 17:00 Tuchořice - Lubenec 0:3 (0:1)
    St 19.09. 17:00 Černovice - Kryry/Vroutek 0:6 (0:4)
    St 19.09. 17:00 Měcholupy - 1.SK Jirkov 1:0 (0:0)
    St 19.09. 17:00 Klášterec - Spořice 2:9 (0:5)
    Čt 20.09. 17:00 Podbořany - Sokol Březno 6:4 (3:3)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Černovice - Lubenec 2:9 (1:2)
    So 22.09. 10:00 Klášterec - Tuchořice 3:5 (2:1)
    So 22.09. 10:00 1.SK Jirkov - Kryry/Vroutek 0:11 (0:10)
    So 22.09. 10:30 Měcholupy - Podbořany 2:6 (2:2)
    Ne 23.09. 10:00 Spořice - Sokol Březno 14:1 (4:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Černovice - Měcholupy 0:4 (0:2)
    So 29.09. 11:30 Sokol Březno - 1.SK Jirkov 18:1 (7:0)
    So 29.09. 14:00 Lubenec - Kryry/Vroutek 1:4 (1:2)
    Ne 30.09. 10:00 Tuchořice - Spořice 7:5 (3:2)
    Ne 30.09. 11:00 Podbořany - Klášterec 3:2 np (0:2)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Měcholupy - Lubenec 2:7 (0:4)
    So 06.10. 10:00 Klášterec - Černovice 4:0 (1:0)
    So 06.10. 10:00 1.SK Jirkov - Tuchořice 1:3 (0:0)
    Ne 07.10. 10:00 Spořice - Podbořany 1:5 (1:1)
    Ne 07.10. 11:00 Kryry/Vroutek - Sokol Březno 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Podbořany - 1.SK Jirkov 11:0 (6:0)
    So 13.10. 13:30 Lubenec - Sokol Březno 4:1 (3:0)
    So 13.10. 16:00 Černovice - Spořice 4:3 (3:2)
    Ne 14.10. 10:00 Měcholupy - Klášterec 2:6 (1:2)
    St 17.10. 17:00 Tuchořice - Kryry/Vroutek 0:13 (0:5)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Klášterec - Lubenec 4:3 np (1:2)
    So 20.10. 10:00 1.SK Jirkov - Černovice 0:5 (0:2)
    So 20.10. 11:30 Sokol Březno - Tuchořice 11:3 (6:1)
    Ne 21.10. 10:00 Spořice - Měcholupy 11:1 (6:0)
    Ne 21.10. 11:00 Kryry/Vroutek - Podbořany 16:2 (5:1)

    11.kolo

    Čt 25.10. 16:00 Klášterec - 1.SK Jirkov 11:1 (6:1)
    So 03.11. 10:00 Podbořany - Tuchořice 14:0 (7:0)
    So 03.11. 10:00 Černovice - Sokol Březno 3:2 (1:1)
    Ne 04.11. 10:00 Spořice - Lubenec 1:5 (0:3)
    Ne 04.11. 10:00 Měcholupy - Kryry/Vroutek 0:10 (0:5)

    10.kolo

    So 27.10. 10:00 1.SK Jirkov - Měcholupy 2:5 (1:2)
    So 27.10. 11:30 Sokol Březno - Podbořany 2:3 np (1:0)
    So 27.10. 12:30 Lubenec - Tuchořice 12:0 (5:0)
    Ne 28.10. 10:00 Spořice - Klášterec 4:7 (1:1)
    Ne 11.11. 11:00 Kryry/Vroutek - Černovice 15:2 (4:2)

    13.kolo

    So 30.03. 10:00 1.SK Jirkov - Lubenec 1:11 (0:9)
    So 30.03. 10:00 Černovice - Podbořany 1:6 (0:4)
    Ne 31.03. 10:00 Klášterec - Sokol Březno 5:1 (2:1)
    Ne 31.03. 10:00 Spořice - Kryry/Vroutek 3:6 (3:3)
    Ne 31.03. 10:30 Měcholupy - Tuchořice 4:0 (3:0)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 Podbořany - Měcholupy 6:3 (3:2)
    So 06.04. 11:30 Sokol Březno - Spořice 3:4 (1:1)
    So 06.04. 14:30 Lubenec - Černovice 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Tuchořice - Klášterec 0:5 (0:1)
    Ne 07.04. 11:00 Kryry/Vroutek - 1.SK Jirkov 19:0 (8:0)

    15.kolo

    So 13.04. 10:00 1.SK Jirkov - Sokol Březno 1:15 (0:6)
    Ne 14.04. 10:00 Klášterec - Podbořany 3:2 (3:1)
    Ne 14.04. 10:00 Spořice - Tuchořice 10:0 (3:0)
    Ne 14.04. 10:30 Měcholupy - Černovice 2:3 (0:1)
    Ne 14.04. 11:00 Kryry/Vroutek - Lubenec 2:3 (2:1)

    16.kolo

    So 20.04. 10:00 Tuchořice - 1.SK Jirkov 11:1 (6:0)
    So 20.04. 10:00 Podbořany - Spořice 0:5 (0:3)
    So 20.04. 10:00 Černovice - Klášterec 3:0 (3:0)
    So 20.04. 11:30 Sokol Březno - Kryry/Vroutek 4:11 (0:7)
    So 20.04. 15:00 Lubenec - Měcholupy 13:0 (8:0)

    17.kolo

    Út 23.04. 17:00 Spořice - Černovice 0:5 (0:0)
    So 27.04. 10:00 1.SK Jirkov - Podbořany 1:10 (0:5)
    So 27.04. 11:30 Sokol Březno - Lubenec 2:7 (0:3)
    Ne 28.04. 10:00 Klášterec - Měcholupy 9:0 (4:0)
    Ne 28.04. 11:00 Kryry/Vroutek - Tuchořice 16:0 (5:0)

    18.kolo

    So 04.05. 10:00 Černovice - 1.SK Jirkov 11:0 (3:0)
    So 04.05. 15:00 Lubenec - Klášterec 5:3 (3:2)
    Ne 05.05. 10:00 Podbořany - Kryry/Vroutek 1:5 (0:3)
    Ne 05.05. 10:00 Tuchořice - Sokol Březno 3:8 (1:2)
    Ne 05.05. 10:30 Měcholupy - Spořice 2:10 (1:6)

    12.kolo

    St 01.05. 17:00 Sokol Březno - Měcholupy 6:3 (3:1)
    St 01.05. 17:00 Lubenec - Podbořany 3:1 (1:0)
    St 01.05. 17:00 Tuchořice - Černovice 1:5 (1:2)
    St 08.05. 10:00 1.SK Jirkov - Spořice 2:7 (0:3)
    St 08.05. 17:00 Kryry/Vroutek - Klášterec 6:1 (3:1)

    Nadstavba 1.kolo

    So 11.05. 10:00 Podbořany - Tuchořice 13:0 (7:0)
    So 11.05. 10:00 Černovice - Sokol Březno 5:1 (4:0)
    Ne 12.05. 10:00 Spořice - 1.SK Jirkov 10:1 (4:1)
    Ne 12.05. 11:00 Lubenec - Měcholupy 7:1 (4:0)

    Nadstavba 2. kolo

    So 18.05. 10:00 1.SK Jirkov - Černovice 2:9 (0:4)
    Ne 19.05. 10:00 Klášterec - Spořice 2:3 (0:0)
    Ne 19.05. 10:30 Měcholupy - Podbořany 1:3 (0:3)
    Ne 19.05. 11:00 Kryry/Vroutek - Lubenec 6:3 (3:2)

    Nadstavba 3. kolo

    So 25.05. 10:00 Podbořany - Kryry/Vroutek 1:10 (0:5)
    So 25.05. 10:00 Černovice - Klášterec 4:5 np (3:2)
    So 25.05. 11:30 Sokol Březno - 1.SK Jirkov 11:0 (5:0)
    Ne 26.05. 11:00 Tuchořice - Měcholupy 4:2 (1:2)

    Nadstavba 4. kolo

    So 01.06. 15:00 Lubenec - Podbořany 3:1 (2:1)
    Ne 02.06. 10:00 Klášterec - Sokol Březno 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 10:00 Spořice - Černovice 3:5 (2:3)
    Ne 02.06. 11:00 Kryry/Vroutek - Tuchořice 20:0 (10:0)

    Nadstavba 5.kolo

    So 08.06. 11:30 Sokol Březno - Spořice 1:3 (0:2)
    Ne 09.06. 10:00 Tuchořice - Lubenec 0:15 (0:9)
    Ne 09.06. 10:00 1.SK Jirkov - Klášterec 0:12 (0:6)
    Ne 09.06. 10:30 Měcholupy - Kryry/Vroutek 0:17 (0:8)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 21 0 0 1 233:23 63
    2. 22 18 0 1 3 139:38 55
    3. 22 12 2 1 7 92:55 41
    4. 22 12 2 0 8 106:78 40
    5. 22 13 0 0 9 123:73 39
    6. 22 12 0 1 9 74:81 37
    7. 22 8 0 1 13 105:91 25
    8. 22 5 1 0 16 45:172 17
    9. 22 4 0 1 17 41:145 13
    10. 22 0 0 0 22 14:216 0