Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 1343
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6015
    Týden:
    45
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 17:00 JM Chodov - Dubeč B 2:0 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Hostivař - Tempo B 3:1 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 Admira Praha B - ABC Braník B 7:2 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 ČAFC Praha B - Újezd nad Lesy B 4:1
    Ne 22.08. 17:00 FC Háje B - D. Měcholupy 1:1 (1:1)
    Ne 22.08. 17:00 Satalice - Miškovice 4:1 (2:0)
    Ne 22.08. 17:00 Újezd P4 - Junior Praha B 3:2 (3:2)

    2.kolo

    So 28.08. 10:30 D. Měcholupy - Satalice 0:2 (0:0)
    So 28.08. 17:00 Dubeč B - Újezd P4 0:1 (0:0)
    So 28.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - FC Háje B 4:0 (3:0)
    Ne 29.08. 15:00 Miškovice - JM Chodov 1:3 (0:3)
    Ne 29.08. 17:00 Tempo B - Junior Praha B 2:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 ABC Braník B - ČAFC Praha B 2:1 (1:1)
    Ne 29.08. 17:00 Hostivař - Admira Praha B 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 JM Chodov - D. Měcholupy 4:1 (1:0)
    Ne 05.09. 17:00 Admira Praha B - Tempo B 4:3 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 ČAFC Praha B - Hostivař 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 FC Háje B - ABC Braník B 2:4 (1:2)
    Ne 05.09. 17:00 Satalice - Újezd nad Lesy B 1:0 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Újezd P4 - Miškovice 2:1 (2:1)
    Ne 05.09. 17:00 Junior Praha B - Dubeč B 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 11.09. 14:00 D. Měcholupy - Újezd P4 2:3 (1:2)
    So 11.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - JM Chodov 5:2 (3:1)
    Ne 12.09. 15:00 Miškovice - Junior Praha B 1:4 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 Tempo B - Dubeč B 5:1 (3:1)
    Ne 12.09. 17:00 ABC Braník B - Satalice 5:1 (3:1)
    Ne 12.09. 17:00 Hostivař - FC Háje B 2:2 (2:0)
    Ne 12.09. 17:00 Admira Praha B - ČAFC Praha B 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 18.09. 16:30 JM Chodov - ABC Braník B 3:2 (3:1)
    So 18.09. 16:30 Dubeč B - Miškovice 0k:3
    Ne 19.09. 16:30 ČAFC Praha B - Tempo B 4:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:30 FC Háje B - Admira Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 19.09. 16:30 Satalice - Hostivař 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Újezd P4 - Újezd nad Lesy B 2:1 (1:1)
    Ne 19.09. 16:30 Junior Praha B - D. Měcholupy 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 25.09. 10:15 D. Měcholupy - Dubeč B 3:1 (1:0)
    So 25.09. 16:30 Újezd nad Lesy B - Junior Praha B 4:2 (2:2)
    Ne 26.09. 16:30 ABC Braník B - Újezd P4 0k:3
    Ne 26.09. 16:30 Hostivař - JM Chodov 5:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:30 Admira Praha B - Satalice 3:2 (2:2)
    Ne 26.09. 16:30 ČAFC Praha B - FC Háje B 2:1 (1:1)
    Čt 07.10. 16:00 Tempo B - Miškovice 4:3 (0:1)

    7.kolo

    So 02.10. 16:00 JM Chodov - Admira Praha B 0:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Junior Praha B - ABC Braník B 3:0k
    So 02.10. 16:00 Dubeč B - Újezd nad Lesy B 1:5 (1:2)
    Ne 03.10. 15:00 Miškovice - D. Měcholupy 3:2 (1:2)
    Ne 03.10. 16:00 FC Háje B - Tempo B 3:3 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Satalice - ČAFC Praha B 2:2 (0:1)
    Ne 03.10. 16:00 Újezd P4 - Hostivař 2:2 (2:1)

    8.kolo

    So 09.10. 16:00 Újezd nad Lesy B - Miškovice 0:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 FC Háje B - Satalice 2:3 (2:1)
    Ne 10.10. 16:00 Tempo B - D. Měcholupy 4:2 (1:1)
    Ne 10.10. 16:00 ABC Braník B - Dubeč B 6:3 (3:1)
    Ne 10.10. 16:00 Hostivař - Junior Praha B 4:2 (1:1)
    Ne 10.10. 16:00 Admira Praha B - Újezd P4 5:0 (3:0)
    Ne 10.10. 16:00 ČAFC Praha B - JM Chodov 1:3 (1:2)

    9.kolo

    So 16.10. 10:30 D. Měcholupy - Újezd nad Lesy B 1:3 (1:1)
    So 16.10. 15:30 JM Chodov - FC Háje B 5:1 (4:0)
    So 16.10. 15:30 Dubeč B - Hostivař 2:5 (0:3)
    Ne 17.10. 15:00 Miškovice - ABC Braník B 3:3 (2:1)
    Ne 17.10. 15:30 Satalice - Tempo B 3:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Újezd P4 - ČAFC Praha B 4:2 (1:1)
    Ne 17.10. 15:30 Junior Praha B - Admira Praha B 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 23.10. 14:30 FC Háje B - Újezd P4 3:3 (0:2)
    Ne 24.10. 15:30 Tempo B - Újezd nad Lesy B 1:1
    Ne 24.10. 15:30 ABC Braník B - D. Měcholupy 4:2 (2:1)
    Ne 24.10. 15:30 Hostivař - Miškovice 3:0k
    Ne 24.10. 15:30 Admira Praha B - Dubeč B 3:0 (3:0)
    Ne 24.10. 15:30 Satalice - JM Chodov 4:1 (3:0)
    Ne 24.10. 17:00 ČAFC Praha B - Junior Praha B 4:1 (1:0)

    11.kolo

    So 30.10. 10:15 D. Měcholupy - Hostivař 1:2 (1:0)
    So 30.10. 14:30 JM Chodov - Tempo B 2:3 (0:3)
    So 30.10. 14:30 Újezd P4 - Satalice 3:3 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Dubeč B - ČAFC Praha B 2:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Junior Praha B - FC Háje B 2:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Miškovice - Admira Praha B 0:4 (0:2)
    Ne 31.10. 14:30 Újezd nad Lesy B - ABC Braník B 4:0 (0:0)

    12.kolo

    So 06.11. 14:00 JM Chodov - Újezd P4 4:1 (2:1)
    Ne 07.11. 14:00 Tempo B - ABC Braník B 3:2 (2:1)
    Ne 07.11. 14:00 Hostivař - Újezd nad Lesy B 1:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Admira Praha B - D. Měcholupy 9:2 (5:1)
    Ne 07.11. 14:00 ČAFC Praha B - Miškovice 9:1 (5:1)
    Ne 07.11. 14:00 FC Háje B - Dubeč B 2:1 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Satalice - Junior Praha B 3:2 (0:0)

    13.kolo

    So 13.11. 10:30 D. Měcholupy - ČAFC Praha B 2:5 (1:2)
    So 13.11. 14:00 Dubeč B - Satalice 1:2 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Újezd nad Lesy B - Admira Praha B 1:3 (1:1)
    Ne 14.11. 14:00 Újezd P4 - Tempo B 4:2 (2:1)
    Ne 14.11. 14:00 Junior Praha B - JM Chodov 4:0 (1:0)
    Ne 14.11. 14:00 Miškovice - FC Háje B 3:3 (1:1)
    Ne 14.11. 14:00 ABC Braník B - Hostivař 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Újezd nad Lesy B - ČAFC Praha B 1:2 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Dubeč B - JM Chodov 3:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Tempo B - Hostivař 0:3 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 ABC Braník B - Admira Praha B 1:7 (1:5)
    Ne 27.03. 15:00 D. Měcholupy - FC Háje B 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Miškovice - Satalice 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Junior Praha B - Újezd P4 4:2 (3:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 JM Chodov - Miškovice 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Satalice - D. Měcholupy 3:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Junior Praha B - Tempo B 4:3 (0:3)
    Ne 03.04. 16:30 Újezd P4 - Dubeč B 7:1 (2:0)
    Ne 03.04. 16:30 FC Háje B - Újezd nad Lesy B 0:1
    Ne 03.04. 16:30 Admira Praha B - Hostivař 3:2 (2:0)
    Ne 03.04. 17:00 ČAFC Praha B - ABC Braník B 2:1 (2:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Újezd nad Lesy B - Satalice 1:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Dubeč B - Junior Praha B 2:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Tempo B - Admira Praha B 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 16:30 Hostivař - ČAFC Praha B 3:1 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 ABC Braník B - FC Háje B 4:2 (2:1)
    Ne 10.04. 16:30 D. Měcholupy - JM Chodov 4:1 (3:1)
    Ne 10.04. 16:30 Miškovice - Újezd P4 2:4 (1:2)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 JM Chodov - Újezd nad Lesy B 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Dubeč B - Tempo B 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Junior Praha B - Miškovice 7:3 (4:0)
    Ne 17.04. 17:00 Újezd P4 - D. Měcholupy 1:6 (0:3)
    Ne 17.04. 17:00 Satalice - ABC Braník B 3:3 (1:2)
    Ne 17.04. 17:00 FC Háje B - Hostivař 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 ČAFC Praha B - Admira Praha B 1:2 (1:1)

    18.kolo

    Čt 21.04. 17:00 D. Měcholupy - Junior Praha B 3:4 (2:2)
    So 23.04. 17:00 Újezd nad Lesy B - Újezd P4 5:3 (4:1)
    Ne 24.04. 17:00 Tempo B - ČAFC Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Admira Praha B - FC Háje B 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Hostivař - Satalice 6:2 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 ABC Braník B - JM Chodov 1:6 (1:2)
    Ne 24.04. 17:00 Miškovice - Dubeč B 4:1

    19.kolo

    So 30.04. 17:00 JM Chodov - Hostivař 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Miškovice - Tempo B 1:0
    Ne 01.05. 17:00 Dubeč B - D. Měcholupy 0:3 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Junior Praha B - Újezd nad Lesy B 5:1 (3:0)
    Ne 01.05. 17:00 Újezd P4 - ABC Braník B 6:3 (3:1)
    Ne 01.05. 17:00 Satalice - Admira Praha B 0:4 (0:3)
    Ne 01.05. 17:00 FC Háje B - ČAFC Praha B 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 ABC Braník B - Junior Praha B 4:3 (4:0)
    So 07.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Dubeč B 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Tempo B - FC Háje B 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 ČAFC Praha B - Satalice 5:5 (2:2)
    Ne 08.05. 17:00 Admira Praha B - JM Chodov 2:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Hostivař - Újezd P4 4:1 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 D. Měcholupy - Miškovice 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Dubeč B - ABC Braník B 2:3 (1:1)
    So 14.05. 17:00 JM Chodov - ČAFC Praha B 3:1 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 D. Měcholupy - Tempo B 5:2 (2:1)
    Ne 15.05. 17:00 Miškovice - Újezd nad Lesy B 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Junior Praha B - Hostivař 3:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Újezd P4 - Admira Praha B 1:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Satalice - FC Háje B 1:5 (0:3)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - D. Měcholupy 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Tempo B - Satalice 7:0 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 FC Háje B - JM Chodov 4:3 (3:1)
    Ne 22.05. 17:00 ČAFC Praha B - Újezd P4 6:1 (3:1)
    Ne 22.05. 17:00 Admira Praha B - Junior Praha B 5:1 (5:0)
    Ne 22.05. 17:00 Hostivař - Dubeč B 3:1 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 ABC Braník B - Miškovice 3:4

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 JM Chodov - Satalice 3:1 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Tempo B 3:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 D. Měcholupy - ABC Braník B 8:4 (5:1)
    Ne 29.05. 17:00 Miškovice - Hostivař 2:1 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Dubeč B - Admira Praha B 2:8 (1:7)
    Ne 29.05. 17:00 Junior Praha B - ČAFC Praha B 2:5 (1:4)
    Ne 29.05. 17:00 Újezd P4 - FC Háje B 4:2 (3:1)

    24.kolo

    So 04.06. 14:30 FC Háje B - Junior Praha B 5:2 (3:2)
    Ne 05.06. 17:00 Tempo B - JM Chodov 0:3 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Satalice - Újezd P4 0:3 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 ČAFC Praha B - Dubeč B 6:3 (5:1)
    Ne 05.06. 17:00 Admira Praha B - Miškovice 0:1 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Hostivař - D. Měcholupy 3:1 (3:0)
    Ne 05.06. 17:00 ABC Braník B - Újezd nad Lesy B 1:3 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Újezd nad Lesy B - Hostivař 2:1 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Dubeč B - FC Háje B 3:3 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 ABC Braník B - Tempo B 5:4 (3:1)
    Ne 12.06. 17:00 D. Měcholupy - Admira Praha B 3:3 (1:2)
    Ne 12.06. 17:00 Miškovice - ČAFC Praha B 2:2 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Junior Praha B - Satalice 2:2 (1:2)
    Ne 12.06. 17:00 Újezd P4 - JM Chodov 1:1 (1:1)

    26.kolo

    So 18.06. 13:00 ČAFC Praha B - D. Měcholupy 1:2 (0:2)
    So 18.06. 17:00 JM Chodov - Junior Praha B 7:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Satalice - Dubeč B 6:2 (3:1)
    Ne 19.06. 10:15 Tempo B - Újezd P4 2:4 (2:2)
    Ne 19.06. 17:00 FC Háje B - Miškovice 5:1 (1:0)
    Ne 19.06. 17:00 Admira Praha B - Újezd nad Lesy B 3:2 (1:1)
    Ne 19.06. 17:00 Hostivař - ABC Braník B 9:1 (4:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 85:30 63
    2. 26 17 2 7 70:37 53
    3. 26 15 3 8 55:35 48
    4. 26 14 5 7 69:64 47
    5. 26 14 3 9 76:48 45
    6. 26 14 2 10 61:47 44
    7. 26 10 6 10 55:66 36
    8. 26 10 2 14 68:94 32
    9. 26 10 1 15 63:71 31
    10. 26 9 3 14 54:65 30
    11. 26 9 2 15 58:68 29
    12. 26 7 7 12 53:62 28
    13. 26 7 6 13 42:68 27
    14. 26 3 1 22 34:88 10