Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 13419
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8778
    Týden:
    24
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Doubrava - Dlouhá Lhota 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Řepov - Kostelní Hlavno 1:3 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Bělá - Krnsko 0:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Akuma MB - Kněžmost 0:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Zdětín - Březno 2:5 (1:4)
    Ne 26.08. 17:00 Dolní Bousov B - Čejetice 6:1 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Kosořice - Kosmonosy B 3:5 (1:3)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Krnsko - Kosořice 1:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Dlouhá Lhota - Březno 2:2 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Kněžmost - Zdětín 0:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Kostelní Hlavno - Bělá 2:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Čejetice - Řepov 0:6 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Doubrava - Dolní Bousov B 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Kosmonosy B - Akuma MB 10:3 (5:1)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Řepov - Doubrava 3:2 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Bělá - Čejetice 4:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Akuma MB - Krnsko 1:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Zdětín - Kosmonosy B 1:4 (1:2)
    Ne 09.09. 15:00 Březno - Kněžmost 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Dlouhá Lhota - Dolní Bousov B 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Kosořice - Kostelní Hlavno 2:4 (1:2)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 Krnsko - Zdětín 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Dlouhá Lhota - Kněžmost 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Kostelní Hlavno - Akuma MB 3:2 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Čejetice - Kosořice 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Doubrava - Bělá 4:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Kosmonosy B - Březno 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Řepov - Dolní Bousov B 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Řepov - Dlouhá Lhota 3:2
    So 22.09. 16:30 Bělá - Dolní Bousov B 4:3
    So 22.09. 16:30 Akuma MB - Čejetice 3:1
    So 22.09. 16:30 Zdětín - Kostelní Hlavno 1:0
    So 22.09. 16:30 Kněžmost - Kosmonosy B 2:2
    Ne 23.09. 15:00 Březno - Krnsko 6:2
    Ne 23.09. 16:30 Kosořice - Doubrava 1:1

    6.kolo

    So 29.09. 10:30 Krnsko - Kněžmost 1:4 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Dlouhá Lhota - Kosmonosy B 0:5 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Kostelní Hlavno - Březno 1:3 (1:2)
    So 29.09. 16:00 Čejetice - Zdětín 1:2 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Doubrava - Akuma MB 2:3 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Řepov - Bělá 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Dolní Bousov B - Kosořice 4:3 (3:1)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Bělá - Dlouhá Lhota 2:3 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Akuma MB - Dolní Bousov B 3:4 (3:2)
    So 06.10. 16:00 Zdětín - Doubrava 1:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Kněžmost - Kostelní Hlavno 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Březno - Čejetice 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Kosořice - Řepov 1:5 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Kosmonosy B - Krnsko 6:1 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Dlouhá Lhota - Krnsko 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Kostelní Hlavno - Kosmonosy B 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Čejetice - Kněžmost 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Doubrava - Březno 4:1 (3:0)
    So 13.10. 15:30 Řepov - Akuma MB 4:0 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Bělá - Kosořice 3:2 (1:2)
    Ne 14.10. 15:30 Dolní Bousov B - Zdětín 5:2 (3:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:30 Krnsko - Kostelní Hlavno 2:2 (1:2)
    So 20.10. 15:30 Akuma MB - Bělá 0:2 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Zdětín - Řepov 2:3 (1:2)
    So 20.10. 15:30 Kněžmost - Doubrava 2:1 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Březno - Dolní Bousov B 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Kosořice - Dlouhá Lhota 4:3 (2:1)
    Ne 21.10. 15:30 Kosmonosy B - Čejetice 7:3 (3:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Dlouhá Lhota - Kostelní Hlavno 3:3 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Čejetice - Krnsko 2:5 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Doubrava - Kosmonosy B 5:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Řepov - Březno 1:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Bělá - Zdětín 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Dolní Bousov B - Kněžmost 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kosořice - Akuma MB 8:1 (3:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:30 Krnsko - Doubrava 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Akuma MB - Dlouhá Lhota 2:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Zdětín - Kosořice 3:4 (0:4)
    So 03.11. 14:00 Kněžmost - Řepov 5:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Kostelní Hlavno - Čejetice 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Březno - Bělá 3:5 (2:3)
    Ne 04.11. 14:30 Kosmonosy B - Dolní Bousov B 2:0 (2:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Dlouhá Lhota - Čejetice 2:2 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Doubrava - Kostelní Hlavno 5:2 (3:2)
    So 10.11. 14:00 Řepov - Kosmonosy B 2:3 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Bělá - Kněžmost 1:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Akuma MB - Zdětín 0:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Dolní Bousov B - Krnsko 6:1 (4:0)
    Ne 11.11. 14:00 Kosořice - Březno 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 17.11. 10:30 Krnsko - Řepov 3:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Zdětín - Dlouhá Lhota 3:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Kněžmost - Kosořice 3:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Kostelní Hlavno - Dolní Bousov B 2:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Čejetice - Doubrava 0:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Březno - Akuma MB 5:3 (2:2)
    Ne 18.11. 13:45 Kosmonosy B - Bělá 2:2 (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:30 Krnsko - Bělá 2:2 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Dlouhá Lhota - Doubrava 3:5 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Čejetice - Dolní Bousov B 5:2 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Kostelní Hlavno - Řepov 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Kněžmost - Akuma MB 1:1 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kosmonosy B - Kosořice 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Březno - Zdětín 5:5 (1:2)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Zdětín - Kněžmost 1:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Akuma MB - Kosmonosy B 2:2 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Bělá - Kostelní Hlavno 3:1 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Řepov - Čejetice 2:5 (2:3)
    Ne 31.03. 15:00 Březno - Dlouhá Lhota 3:5 (1:2)
    Ne 31.03. 15:00 Kosořice - Krnsko 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dolní Bousov B - Doubrava 3:1 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 10:30 Krnsko - Akuma MB 2:3 (1:3)
    So 06.04. 16:30 Doubrava - Řepov 1:1 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Čejetice - Bělá 2:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Kostelní Hlavno - Kosořice 0:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Kněžmost - Březno 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Dolní Bousov B - Dlouhá Lhota 4:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Kosmonosy B - Zdětín 5:1 (3:0)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Kněžmost - Dlouhá Lhota 4:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Zdětín - Krnsko 3:2 (1:2)
    So 13.04. 16:30 Akuma MB - Kostelní Hlavno 2:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Bělá - Doubrava 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 15:00 Březno - Kosmonosy B 2:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Kosořice - Čejetice 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Dolní Bousov B - Řepov 2:5 (1:1)

    18.kolo

    So 20.04. 10:30 Krnsko - Březno 1:3 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Dlouhá Lhota - Řepov 3:3 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Doubrava - Kosořice 3:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Čejetice - Akuma MB 3:3 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Kostelní Hlavno - Zdětín 1:3 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Dolní Bousov B - Bělá 1:6 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Kosmonosy B - Kněžmost 4:1 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Kněžmost - Krnsko 5:0 (3:0)
    So 27.04. 17:00 Zdětín - Čejetice 0:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Bělá - Řepov 3:3 (2:2)
    Ne 28.04. 15:00 Březno - Kostelní Hlavno 1:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Kosmonosy B - Dlouhá Lhota 9:1 (6:0)
    Ne 28.04. 17:00 Akuma MB - Doubrava 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Kosořice - Dolní Bousov B 3:1 (2:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Krnsko - Kosmonosy B 5:4 (2:3)
    So 04.05. 17:00 Dlouhá Lhota - Bělá 4:1 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Řepov - Kosořice 5:2 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Doubrava - Zdětín 3:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Čejetice - Březno 1:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Kostelní Hlavno - Kněžmost 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Dolní Bousov B - Akuma MB 4:8 (1:6)

    21.kolo

    So 11.05. 10:30 Krnsko - Dlouhá Lhota 2:4 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Kněžmost - Čejetice 2:4 (1:4)
    So 11.05. 17:00 Zdětín - Dolní Bousov B 1:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Akuma MB - Řepov 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 15:00 Březno - Doubrava 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Kosmonosy B - Kostelní Hlavno 6:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Kosořice - Bělá 1:2 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 15:00 Bělá - Akuma MB 1:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Dlouhá Lhota - Kosořice 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Řepov - Zdětín 6:2 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Doubrava - Kněžmost 2:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Čejetice - Kosmonosy B 3:3 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Kostelní Hlavno - Krnsko 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Dolní Bousov B - Březno 7:0 (4:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:30 Krnsko - Čejetice 5:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Kostelní Hlavno - Dlouhá Lhota 4:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Kněžmost - Dolní Bousov B 7:2 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Zdětín - Bělá 3:3 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Akuma MB - Kosořice 5:3 (2:1)
    Ne 26.05. 15:00 Březno - Řepov 3:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Kosmonosy B - Doubrava 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Dlouhá Lhota - Akuma MB 2:0 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Bělá - Březno 0:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Řepov - Kněžmost 5:0 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Doubrava - Krnsko 4:2 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Čejetice - Kostelní Hlavno 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Kosořice - Zdětín 1:3 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Dolní Bousov B - Kosmonosy B 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 08.06. 10:30 Krnsko - Dolní Bousov B 1:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Čejetice - Dlouhá Lhota 2:1 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Kostelní Hlavno - Doubrava 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Kněžmost - Bělá 4:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Zdětín - Akuma MB 3:3 (2:1)
    Ne 09.06. 15:00 Březno - Kosořice 4:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Kosmonosy B - Řepov 2:1 (2:0)

    26.kolo

    Čt 13.06. 17:30 Bělá - Kosmonosy B 2:4 (1:1)
    So 15.06. 13:30 Dlouhá Lhota - Zdětín 0:1 (0:1)
    So 15.06. 13:30 Akuma MB - Březno 5:2 (1:0)
    So 15.06. 13:30 Kosořice - Kněžmost 4:0 (2:0)
    So 15.06. 13:30 Řepov - Krnsko 8:3 (4:1)
    So 15.06. 13:30 Dolní Bousov B - Kostelní Hlavno 4:4 (3:2)
    So 15.06. 13:30 Doubrava - Čejetice 4:1 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 96:41 56
    2. 26 15 3 8 61:39 48
    3. 26 14 6 6 56:36 48
    4. 26 13 5 8 81:55 44
    5. 26 12 5 9 62:63 41
    6. 26 10 6 10 48:59 36
    7. 26 9 7 10 56:56 34
    8. 26 9 6 11 67:67 33
    9. 26 8 7 11 58:73 31
    10. 26 8 6 12 38:53 30
    11. 26 9 2 15 51:62 29
    12. 26 8 4 14 49:75 28
    13. 26 7 6 13 51:69 27
    14. 26 7 4 15 42:68 25