Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 1341
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6663
    Týden:
    39
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 10:30 Union Strašnice - Stodůlky 3:2 (0:0)
    So 21.08. 17:00 D. Počernice - Dubeč 1:1 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Královice - Junior Praha 4:2 (0:0)
    Ne 22.08. 13:00 Vyšehrad B - Štěrboholy 1:5 (0:1)
    Ne 22.08. 17:00 Bohnice - Spartak Kbely 3:1 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Třeboradice - Dolní Chabry 2:1 (2:0)
    Ne 22.08. 17:00 Šeberov - Kyje 1:4 (1:1)

    2.kolo

    So 28.08. 17:00 Spartak Kbely - Junior Praha 0:0 (0:0)
    So 28.08. 17:00 Dolní Chabry - Šeberov 14:3 (8:1)
    Ne 29.08. 17:00 Štěrboholy - Královice 2:3 (1:2)
    Ne 29.08. 17:00 Stodůlky - Vyšehrad B 5:0 (2:0)
    Ne 29.08. 17:00 Kyje - Union Strašnice 2:2 (2:1)
    Ne 29.08. 17:00 Dubeč - Třeboradice 2:1 (1:1)
    Ne 29.08. 17:00 Bohnice - D. Počernice 1:3 (0:1)

    3.kolo

    So 04.09. 10:30 Union Strašnice - Dolní Chabry 6:3 (3:2)
    So 04.09. 10:30 Junior Praha - Štěrboholy 5:0 (2:0)
    So 04.09. 17:00 D. Počernice - Spartak Kbely 2:1 (1:0)
    So 04.09. 17:00 Královice - Stodůlky 2:0 (1:0)
    Ne 05.09. 13:00 Vyšehrad B - Kyje 1:1 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Třeboradice - Bohnice 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 17:00 Šeberov - Dubeč 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 11.09. 17:00 Spartak Kbely - Štěrboholy 2:1
    So 11.09. 17:00 Dolní Chabry - Vyšehrad B 4:1 (1:1)
    So 11.09. 17:00 D. Počernice - Třeboradice 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Stodůlky - Junior Praha 4:0
    Ne 12.09. 17:00 Kyje - Královice 1:3 (1:2)
    Ne 12.09. 17:00 Dubeč - Union Strašnice 4:1 (3:1)
    Ne 12.09. 17:00 Bohnice - Šeberov 3:0

    5.kolo

    So 18.09. 10:30 Union Strašnice - Bohnice 3:2 (3:1)
    So 18.09. 10:30 Junior Praha - Kyje 1:4 (0:2)
    So 18.09. 16:30 Šeberov - D. Počernice 0:7 (0:3)
    So 18.09. 16:30 Královice - Dolní Chabry 2:1 (0:0)
    Ne 19.09. 13:00 Vyšehrad B - Dubeč 8:1 (1:1)
    Ne 19.09. 16:30 Třeboradice - Spartak Kbely 5:1 (3:0)
    Ne 19.09. 16:30 Štěrboholy - Stodůlky 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 25.09. 16:30 Spartak Kbely - Stodůlky 1:4 (0:3)
    So 25.09. 16:30 Dolní Chabry - Junior Praha 4:2 (4:1)
    So 25.09. 16:30 D. Počernice - Union Strašnice 2:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:30 Kyje - Štěrboholy 2:3 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Dubeč - Královice 3:2 (3:0)
    Ne 26.09. 16:30 Bohnice - Vyšehrad B 2:4 (2:3)
    Ne 26.09. 16:30 Třeboradice - Šeberov 8:0

    7.kolo

    So 02.10. 10:30 Union Strašnice - Třeboradice 0:1 (0:1)
    So 02.10. 10:30 Junior Praha - Dubeč 0:1 (0:1)
    So 02.10. 16:00 Šeberov - Spartak Kbely 0:2 (0:2)
    So 02.10. 16:00 Královice - Bohnice 4:1 (1:0)
    Ne 03.10. 13:00 Vyšehrad B - D. Počernice 0:2 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Štěrboholy - Dolní Chabry 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Stodůlky - Kyje 4:0 (2:0)

    8.kolo

    So 09.10. 16:00 Spartak Kbely - Kyje 2:1 (2:0)
    So 09.10. 16:00 Dolní Chabry - Stodůlky 0:3 (0:1)
    So 09.10. 16:00 D. Počernice - Královice 3:1 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Dubeč - Štěrboholy 2:4 (0:3)
    Ne 10.10. 16:00 Bohnice - Junior Praha 3:2 (2:0)
    Ne 10.10. 16:00 Třeboradice - Vyšehrad B 4:1 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Šeberov - Union Strašnice 0:3

    9.kolo

    So 16.10. 10:30 Union Strašnice - Spartak Kbely 7:2 (3:0)
    So 16.10. 10:30 Junior Praha - D. Počernice 2:2 (2:2)
    So 16.10. 15:30 Královice - Třeboradice 1:2 (1:1)
    Ne 17.10. 13:00 Vyšehrad B - Šeberov 6:4 (2:1)
    Ne 17.10. 15:30 Štěrboholy - Bohnice 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Stodůlky - Dubeč 0:3
    Ne 17.10. 15:30 Kyje - Dolní Chabry 3:3 (2:1)

    10.kolo

    So 23.10. 10:30 Union Strašnice - Vyšehrad B 2:1 (1:1)
    So 23.10. 15:30 Spartak Kbely - Dolní Chabry 0:1 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Dubeč - Kyje 0:3 (0:2)
    So 23.10. 15:30 D. Počernice - Štěrboholy 2:0 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Šeberov - Královice 1:6 (1:2)
    Ne 24.10. 15:30 Bohnice - Stodůlky 0:0 (1:1)
    Ne 24.10. 15:30 Třeboradice - Junior Praha 3:2 (1:2)

    11.kolo

    So 30.10. 10:30 Junior Praha - Šeberov 3:3 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Královice - Union Strašnice 1:0 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Dolní Chabry - Dubeč 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 13:00 Vyšehrad B - Spartak Kbely 3:3 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Štěrboholy - Třeboradice 1:4 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Stodůlky - D. Počernice 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Kyje - Bohnice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 06.11. 10:30 Union Strašnice - Junior Praha 4:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Spartak Kbely - Dubeč 2:2 (1:1)
    So 06.11. 14:00 D. Počernice - Kyje 3:0 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Bohnice - Dolní Chabry 2:2 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Třeboradice - Stodůlky 1:2 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Šeberov - Štěrboholy 1:5 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Vyšehrad B - Královice 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 13.11. 10:30 Junior Praha - Vyšehrad B 5:2 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Královice - Spartak Kbely 5:4 (3:2)
    So 13.11. 14:00 Dolní Chabry - D. Počernice 4:4 (4:2)
    Ne 14.11. 14:00 Štěrboholy - Union Strašnice 3:3 (2:2)
    Ne 14.11. 14:00 Stodůlky - Šeberov 8:0 (3:0)
    Ne 14.11. 14:00 Kyje - Třeboradice 1:2 (1:2)
    Ne 14.11. 14:00 Dubeč - Bohnice 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 26.03. 10:30 Junior Praha - Královice 2:3 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Spartak Kbely - Bohnice 1:3 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Dubeč - D. Počernice 3:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Dolní Chabry - Třeboradice 2:3 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 Kyje - Šeberov 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Stodůlky - Union Strašnice 0:3 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 10:30 Junior Praha - Spartak Kbely 5:0 (1:0)
    So 02.04. 10:30 Union Strašnice - Kyje 1:2 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Královice - Štěrboholy 2:1 (1:1)
    So 02.04. 16:30 D. Počernice - Bohnice 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 14:00 Vyšehrad B - Stodůlky 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Šeberov - Dolní Chabry 4:3 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Třeboradice - Dubeč 5:1 (2:1)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Spartak Kbely - D. Počernice 1:2 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Dolní Chabry - Union Strašnice 3:0
    Ne 10.04. 16:30 Bohnice - Třeboradice 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 16:30 Dubeč - Šeberov 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Kyje - Vyšehrad B 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 16:30 Stodůlky - Královice 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Štěrboholy - Junior Praha 2:2 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 10:30 Junior Praha - Stodůlky 4:3 (3:2)
    So 16.04. 10:30 Union Strašnice - Dubeč 3:2 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Královice - Kyje 7:1 (2:0)
    Ne 17.04. 14:00 Vyšehrad B - Dolní Chabry 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Štěrboholy - Spartak Kbely 2:2 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Šeberov - Bohnice 4:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Třeboradice - D. Počernice 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Spartak Kbely - Třeboradice 1:2 (1:1)
    So 23.04. 17:00 D. Počernice - Šeberov 1:2 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Dolní Chabry - Královice 3:3 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Stodůlky - Štěrboholy 1:1 (0:0)
    Po 25.04. 17:00 Bohnice - Union Strašnice 2:2 (0:1)
    Po 25.04. 17:00 Dubeč - Vyšehrad B 4:1 (1:1)
    Po 25.04. 17:00 Kyje - Junior Praha 1:2 (0:2)

    19.kolo

    So 30.04. 10:30 Junior Praha - Dolní Chabry 1:5 (1:1)
    So 30.04. 10:30 Union Strašnice - D. Počernice 2:3 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Královice - Dubeč 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 15:00 Vyšehrad B - Bohnice 4:1 (3:1)
    Ne 01.05. 17:00 Stodůlky - Spartak Kbely 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Štěrboholy - Kyje 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Šeberov - Třeboradice 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Spartak Kbely - Šeberov 4:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 D. Počernice - Vyšehrad B 3:1 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Dolní Chabry - Štěrboholy 4:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Třeboradice - Union Strašnice 4:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Bohnice - Královice 1:4 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Dubeč - Junior Praha 3:0
    Ne 08.05. 17:00 Kyje - Stodůlky 0:4

    21.kolo

    So 14.05. 10:30 Junior Praha - Bohnice 4:2 (2:1)
    So 14.05. 10:30 Union Strašnice - Šeberov 4:1 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Královice - D. Počernice 3:0 (1:0)
    Ne 15.05. 14:30 Vyšehrad B - Třeboradice 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Kyje - Spartak Kbely 2:1
    Ne 15.05. 17:00 Stodůlky - Dolní Chabry 3:3 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Štěrboholy - Dubeč 4:2 (2:1)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Spartak Kbely - Union Strašnice 1:2 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Třeboradice - Královice 2:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 D. Počernice - Junior Praha 4:1 (2:0)
    So 21.05. 17:00 Dolní Chabry - Kyje 5:0
    Ne 22.05. 17:00 Šeberov - Vyšehrad B 1:2
    Ne 22.05. 17:00 Bohnice - Štěrboholy 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Dubeč - Stodůlky 1:2 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Junior Praha - Třeboradice 1:5 (1:2)
    So 28.05. 17:00 Dolní Chabry - Spartak Kbely 6:5 (3:2)
    So 28.05. 17:00 Královice - Šeberov 3:0 (1:0)
    Ne 29.05. 14:45 Vyšehrad B - Union Strašnice 5:1 (4:1)
    Ne 29.05. 17:00 Kyje - Dubeč 3:2 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Stodůlky - Bohnice 5:1 (2:1)
    Ne 29.05. 17:00 Štěrboholy - D. Počernice 4:3 (3:0)

    24.kolo

    So 04.06. 10:30 Union Strašnice - Královice 2:3 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Spartak Kbely - Vyšehrad B 2:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 D. Počernice - Stodůlky 2:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Dubeč - Dolní Chabry 1:2 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Šeberov - Junior Praha 3:3 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Třeboradice - Štěrboholy 4:0 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Bohnice - Kyje 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 10:30 Junior Praha - Union Strašnice 1:4 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Královice - Vyšehrad B 6:1 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Dubeč - Spartak Kbely 3:2 (2:1)
    Ne 12.06. 17:00 Dolní Chabry - Bohnice 10:1 (5:0)
    Ne 12.06. 17:00 Kyje - D. Počernice 0:3 (0:1)
    Ne 12.06. 17:00 Stodůlky - Třeboradice 1:4 (0:1)
    Ne 12.06. 17:00 Štěrboholy - Šeberov 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 18.06. 10:30 Union Strašnice - Štěrboholy 4:2 (1:1)
    So 18.06. 15:00 D. Počernice - Dolní Chabry 0:7 (0:3)
    So 18.06. 17:00 Spartak Kbely - Královice 2:2 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Šeberov - Stodůlky 0:9 (0:3)
    So 18.06. 17:00 Třeboradice - Kyje 6:1 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Bohnice - Dubeč 3:3
    Ne 19.06. 10:00 Vyšehrad B - Junior Praha 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 1 3 77:21 67
    2. 26 19 2 5 75:36 59
    3. 26 16 3 7 56:38 51
    4. 26 14 3 9 58:49 45
    5. 26 13 5 8 93:55 44
    6. 26 13 3 10 63:52 42
    7. 26 12 3 11 64:37 39
    8. 26 10 4 12 50:56 34
    9. 26 9 3 14 49:65 30
    10. 26 8 4 14 34:58 28
    11. 26 6 5 15 45:64 23
    12. 26 6 5 15 50:71 23
    13. 26 6 5 15 34:67 23
    14. 26 4 2 20 30:109 14