Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13403
  • Návštěvy: 154/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24014
    Týden:
    154
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    24.08. 19:00 Velké Popovice - Radonice 4:1 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Hrusice - Šestajovice 2:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Hovorčovice - Zápy B 0:3 (0:3)
    Ne 26.08. 17:00 Líbeznice - Zeleneč 5:3 (4:2)
    Ne 26.08. 17:00 Sibřina - Kamenice 4:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Senohraby - Kunice B 6:1 (4:0)
    Ne 26.08. 17:00 Dobřejovice - Odolena Voda 1:2 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Radonice - Hrusice 2:1 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Odolena Voda - Velké Popovice 2:4 (1:2)
    So 01.09. 17:00 Kunice B - Dobřejovice 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Kamenice - Senohraby 1:2 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Zeleneč - Zápy B 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Šestajovice - Hovorčovice 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Líbeznice - Sibřina 3:4 (2:1)

    3.kolo

    07.09. 19:00 Velké Popovice - Kunice B 5:2 (3:2)
    So 08.09. 17:00 Hrusice - Odolena Voda 2:3 np (1:0)
    So 08.09. 17:00 Hovorčovice - Radonice 2:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Zápy B - Šestajovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Sibřina - Zeleneč 4:2 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Senohraby - Líbeznice 4:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Dobřejovice - Kamenice 5:2 (5:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Radonice - Zápy B 2:1 np (0:0)
    So 15.09. 16:30 Odolena Voda - Hovorčovice 2:5 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Kunice B - Hrusice 0:4 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Kamenice - Velké Popovice 1:2 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Zeleneč - Šestajovice 3:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Líbeznice - Dobřejovice 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Sibřina - Senohraby 3:2 (2:1)

    5.kolo

    21.09. 19:00 Velké Popovice - Líbeznice 5:1 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Hrusice - Kamenice 2:3 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Hovorčovice - Kunice B 1:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Zápy B - Odolena Voda 7:4 (4:3)
    Ne 23.09. 16:30 Senohraby - Zeleneč 3:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dobřejovice - Sibřina 0:5 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Šestajovice - Radonice 2:6 (1:3)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Kunice B - Zápy B 0:3 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Kamenice - Hovorčovice 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Zeleneč - Radonice 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Odolena Voda - Šestajovice 1:4 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Líbeznice - Hrusice 7:2 (4:2)
    Ne 30.09. 16:00 Sibřina - Velké Popovice 3:1 (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Senohraby - Dobřejovice 4:0 (1:0)

    7.kolo

    05.10. 19:00 Velké Popovice - Senohraby 2:5 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Hrusice - Sibřina 1:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Hovorčovice - Líbeznice 3:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Zápy B - Kamenice 7:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Radonice - Odolena Voda 3:4 np (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Dobřejovice - Zeleneč 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Šestajovice - Kunice B 0:5 (0:2)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 Kunice B - Radonice 3:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Kamenice - Šestajovice 0:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Zeleneč - Odolena Voda 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Líbeznice - Zápy B 5:4 (1:2)
    Ne 14.10. 15:30 Sibřina - Hovorčovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:30 Senohraby - Hrusice 1:2 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Dobřejovice - Velké Popovice 2:1 (0:0)

    9.kolo

    19.10. 19:00 Velké Popovice - Zeleneč 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Hrusice - Dobřejovice 4:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Hovorčovice - Senohraby 4:2 (3:1)
    So 20.10. 15:30 Zápy B - Sibřina 6:1 (5:0)
    So 20.10. 15:30 Radonice - Kamenice 5:2 (3:2)
    So 20.10. 15:30 Odolena Voda - Kunice B 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Šestajovice - Líbeznice 1:2 np (1:0)

    10.kolo

    26.10. 19:00 Velké Popovice - Hrusice 1:4 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Kamenice - Odolena Voda 7:0 (4:0)
    Ne 28.10. 14:30 Zeleneč - Kunice B 1:2 np (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Líbeznice - Radonice 6:1 (5:1)
    Ne 28.10. 14:30 Sibřina - Šestajovice 1:2 np (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Senohraby - Zápy B 0:5 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Dobřejovice - Hovorčovice 2:3 np (0:1)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Hrusice - Zeleneč 3:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Hovorčovice - Velké Popovice 6:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Zápy B - Dobřejovice 4:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Radonice - Sibřina 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Odolena Voda - Líbeznice 3:2 np (1:0)
    So 03.11. 14:00 Kunice B - Kamenice 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Šestajovice - Senohraby 0:1 np (0:0)

    12.kolo

    09.11. 19:00 Velké Popovice - Zápy B 2:5 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Hrusice - Hovorčovice 4:5 np (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Zeleneč - Kamenice 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Líbeznice - Kunice B 1:2 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Sibřina - Odolena Voda 4:1 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Senohraby - Radonice 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Dobřejovice - Šestajovice 0:4 (0:3)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Hovorčovice - Zeleneč 1:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Šestajovice - Velké Popovice 0:4 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Radonice - Dobřejovice 3:1 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Odolena Voda - Senohraby 3:5 (2:2)
    So 17.11. 13:30 Kunice B - Sibřina 3:2 (2:2)
    So 17.11. 13:30 Kamenice - Líbeznice 6:1 (1:0)
    So 17.11. 14:00 Zápy B - Hrusice 2:3 np (0:2)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Kamenice - Sibřina 1:4 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Odolena Voda - Dobřejovice 3:2 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 Radonice - Velké Popovice 1:0 np (0:0)
    So 23.03. 15:00 Zápy B - Hovorčovice 0k:3
    Ne 24.03. 14:00 Kunice B - Senohraby 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Zeleneč - Líbeznice 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Šestajovice - Hrusice 0:2 (0:1)

    15.kolo

    29.03. 19:00 Velké Popovice - Odolena Voda 4:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Zápy B - Zeleneč 4:5 (2:5)
    So 30.03. 15:00 Hovorčovice - Šestajovice 6:1 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Hrusice - Radonice 6:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dobřejovice - Kunice B 2:1 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Senohraby - Kamenice 5:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Sibřina - Líbeznice 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 06.04. 15:30 Kamenice - Dobřejovice 1:0 np (0:0)
    So 06.04. 15:30 Kunice B - Velké Popovice 3:2 np (2:1)
    So 06.04. 15:30 Odolena Voda - Hrusice 2:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Radonice - Hovorčovice 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Zeleneč - Sibřina 2:1 np (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Líbeznice - Senohraby 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Šestajovice - Zápy B 2:1 (1:1)

    17.kolo

    12.04. 19:00 Velké Popovice - Kamenice 9:0 (3:0)
    So 13.04. 15:30 Zápy B - Radonice 3:2 (3:2)
    So 13.04. 15:30 Hovorčovice - Odolena Voda 9:0 (4:0)
    So 13.04. 15:30 Hrusice - Kunice B 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Šestajovice - Zeleneč 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Dobřejovice - Líbeznice 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Senohraby - Sibřina 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 Kamenice - Hrusice 3:2 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Kunice B - Hovorčovice 2:3 np (0:1)
    So 20.04. 16:00 Odolena Voda - Zápy B 1:3 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Radonice - Šestajovice 3:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Zeleneč - Senohraby 4:3 (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Sibřina - Dobřejovice 1:2 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Líbeznice - Velké Popovice 4:3 (2:2)

    19.kolo

    26.04. 19:00 Velké Popovice - Sibřina 2:1 np (0:0)
    So 27.04. 16:00 Radonice - Zeleneč 1:2 np (0:1)
    So 27.04. 16:00 Zápy B - Kunice B 3:4 np (1:2)
    So 27.04. 16:00 Hovorčovice - Kamenice 6:2 (4:0)
    So 27.04. 16:00 Hrusice - Líbeznice 2:3 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Šestajovice - Odolena Voda 4:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Dobřejovice - Senohraby 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 04.05. 16:30 Kamenice - Zápy B 0:3 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Kunice B - Šestajovice 0:2 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Odolena Voda - Radonice 0:5 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Zeleneč - Dobřejovice 5:1 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Senohraby - Velké Popovice 3:2 np (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Sibřina - Hrusice 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Líbeznice - Hovorčovice 2:1 np (0:1)

    22.kolo

    St 08.05. 17:00 Kunice B - Odolena Voda 4:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Kamenice - Radonice 1:5 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Zeleneč - Velké Popovice 4:3 np (2:3)
    Ne 19.05. 17:00 Dobřejovice - Hrusice 2:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Senohraby - Hovorčovice 5:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Sibřina - Zápy B 2:3 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Líbeznice - Šestajovice 7:1 (3:1)

    21.kolo

    10.05. 19:00 Velké Popovice - Dobřejovice 4:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Odolena Voda - Zeleneč 0:5 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Radonice - Kunice B 2:1 (1:1)
    So 11.05. 16:30 Zápy B - Líbeznice 2:3 np (1:2)
    So 11.05. 16:30 Hovorčovice - Sibřina 5:1 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Hrusice - Senohraby 4:2 (4:2)
    Ne 12.05. 16:30 Šestajovice - Kamenice 2:3 (2:1)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Kunice B - Zeleneč 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Odolena Voda - Kamenice 1:2 np (0:0)
    So 25.05. 17:00 Radonice - Líbeznice 1:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Zápy B - Senohraby 6:1 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Hovorčovice - Dobřejovice 4:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Hrusice - Velké Popovice 1:3 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Šestajovice - Sibřina 1:0 np (0:0)

    24.kolo

    31.05. 19:00 Velké Popovice - Hovorčovice 0:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Kamenice - Kunice B 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Zeleneč - Hrusice 3:4 np (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Dobřejovice - Zápy B 1:3 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Senohraby - Šestajovice 6:0 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Sibřina - Radonice 2:3 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Líbeznice - Odolena Voda 2:1 (1:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Kamenice - Zeleneč 0:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Kunice B - Líbeznice 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Odolena Voda - Sibřina 2:3 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Radonice - Senohraby 3:4 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Zápy B - Velké Popovice 4:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Hovorčovice - Hrusice 3:4 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Šestajovice - Dobřejovice 3:2 (0:1)

    26.kolo

    14.06. 19:00 Velké Popovice - Šestajovice 9:0 (6:0)
    So 15.06. 13:00 Sibřina - Kunice B 1:0 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Senohraby - Odolena Voda 5:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Zeleneč - Hovorčovice 2:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Hrusice - Zápy B 2:5 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Líbeznice - Kamenice 6:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Dobřejovice - Radonice 3:1 (2:1)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 0 4 4 90:44 58
    2. 26 14 3 1 8 72:39 49
    3. 26 15 2 0 9 76:49 49
    4. 26 14 0 4 8 57:43 46
    5. 26 12 3 1 10 66:59 43
    6. 26 12 1 4 9 75:54 42
    7. 26 12 2 2 10 55:53 42
    8. 26 11 2 4 9 64:55 41
    9. 26 11 3 2 10 51:48 41
    10. 26 9 3 1 13 38:46 34
    11. 26 8 2 2 14 33:65 30
    12. 26 7 1 3 15 37:65 26
    13. 26 6 3 0 17 38:77 24
    14. 26 4 4 1 17 37:92 21