Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. února 2020
svátek má Ljuba.
Hlavní menu
  • ID: 134
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3610
    Týden:
    29
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 00:00 Kněžice B - Bobnice 1:1
    So 21.08. 00:00 Záhornice - Předhradí 2:6
    So 21.08. 00:00 Hradčany - Běrunice B 3:2
    So 21.08. 00:00 Dlouhopolsko - Žehuň 1:2
    So 21.08. 00:00 Libice B - Netřebice 1:2
    So 21.08. 00:00 Budiměřice - Opolany 3:1

    2.kolo

    So 28.08. 00:00 Opolany - Křečkov B 1:2 (1:1)
    So 28.08. 00:00 Netřebice - Budiměřice 0:8 (0:2)
    So 28.08. 00:00 Žehuň - Libice B 3:1 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Běrunice B - Dlouhopolsko 5:0 (2:0)
    So 28.08. 00:00 Předhradí - Hradčany 1:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Kněžice B - Záhornice 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 04.09. 00:00 Záhornice - Bobnice 0:3 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Hradčany - Kněžice B 4:5 (3:2)
    So 04.09. 00:00 Dlouhopolsko - Předhradí 1:6 (0:2)
    So 04.09. 00:00 Libice B - Běrunice B 2:3 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Budiměřice - Žehuň 2:0 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Křečkov B - Netřebice 6:2 (4:1)

    4.kolo

    So 11.09. 00:00 Bobnice - Opolany 2:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Žehuň - Křečkov B 5:0
    So 11.09. 00:00 Běrunice B - Budiměřice 3:1 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Předhradí - Libice B 3:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Kněžice B - Dlouhopolsko 7:1 (3:0)
    So 11.09. 00:00 Záhornice - Hradčany 2:0

    5.kolo

    So 18.09. 00:00 Hradčany - Bobnice 2:2 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Dlouhopolsko - Záhornice 0:3 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Libice B - Kněžice B 1:2 (1:2)
    So 18.09. 00:00 Budiměřice - Předhradí 4:3 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Křečkov B - Běrunice B 1:3 (0:1)
    So 18.09. 00:00 Opolany - Netřebice 3:2 (0:1)

    6.kolo

    So 25.09. 00:00 Bobnice - Netřebice 3:1
    So 25.09. 00:00 Žehuň - Opolany 4:0
    So 25.09. 00:00 Předhradí - Křečkov B 7:0
    So 25.09. 00:00 Kněžice B - Budiměřice 1:1 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Záhornice - Libice B 1:1
    So 25.09. 00:00 Hradčany - Dlouhopolsko 2:2

    7.kolo

    So 02.10. 00:00 Dlouhopolsko - Bobnice 1:3 (0:2)
    So 02.10. 00:00 Libice B - Hradčany 0:1 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Budiměřice - Záhornice 7:1 (2:0)
    So 02.10. 00:00 Křečkov B - Kněžice B 1:4
    So 02.10. 00:00 Opolany - Běrunice B 2:3 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Netřebice - Žehuň 2:3 (0:2)

    8.kolo

    So 09.10. 00:00 Bobnice - Žehuň 2:2
    So 09.10. 00:00 Běrunice B - Netřebice 5:1
    So 09.10. 00:00 Předhradí - Opolany 5:2
    So 09.10. 00:00 Záhornice - Křečkov B 1:2
    So 09.10. 00:00 Hradčany - Budiměřice 3:8
    So 09.10. 00:00 Dlouhopolsko - Libice B 3:5

    9.kolo

    So 16.10. 00:00 Libice B - Bobnice 6:4
    So 16.10. 00:00 Budiměřice - Dlouhopolsko 6:0 (3:0)
    So 16.10. 00:00 Křečkov B - Hradčany 5:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Opolany - Kněžice B 4:2
    So 16.10. 00:00 Netřebice - Předhradí 0:7 (0:2)
    So 16.10. 00:00 Žehuň - Běrunice B 4:1 (2:0)

    10.kolo

    So 23.10. 00:00 Bobnice - Běrunice B 3:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Předhradí - Žehuň 4:1 (2:1)
    So 23.10. 00:00 Kněžice B - Netřebice 6:1 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Záhornice - Opolany 1:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Dlouhopolsko - Křečkov B 0:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Libice B - Budiměřice 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Budiměřice - Bobnice 3:1 (3:1)
    So 30.10. 00:00 Křečkov B - Libice B 5:4 (2:2)
    So 30.10. 00:00 Opolany - Hradčany 2:0 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Netřebice - Záhornice 2:5 (1:2)
    So 30.10. 00:00 Žehuň - Kněžice B 2:2
    So 30.10. 00:00 Běrunice B - Předhradí 2:5 (0:4)

    12.kolo

    So 06.11. 00:00 Bobnice - Předhradí 1:3 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Kněžice B - Běrunice B 2:3 (0:2)
    So 06.11. 00:00 Záhornice - Žehuň 2:4 (2:4)
    So 06.11. 00:00 Hradčany - Netřebice 1:6 (1:2)
    So 06.11. 00:00 Dlouhopolsko - Opolany 2:4 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Budiměřice - Křečkov B 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 13.11. 00:00 Křečkov B - Bobnice 3:2 (2:1)
    So 13.11. 00:00 Opolany - Libice B 3:0 (2:0)
    So 13.11. 00:00 Netřebice - Dlouhopolsko 6:1 (4:0)
    So 13.11. 00:00 Žehuň - Hradčany 4:1 (3:0)
    So 13.11. 00:00 Běrunice B - Záhornice 2:0 (0:0)
    So 13.11. 00:00 Předhradí - Kněžice B 7:0

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Bobnice - Záhornice 4:1
    So 09.04. 00:00 Kněžice B - Hradčany 6:2
    So 09.04. 00:00 Předhradí - Dlouhopolsko 4:0
    So 09.04. 00:00 Běrunice B - Libice B 3:1
    So 09.04. 00:00 Žehuň - Budiměřice 3:1
    So 09.04. 00:00 Netřebice - Křečkov B 2:0

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Opolany - Bobnice 4:1 (2:1)
    So 16.04. 00:00 Křečkov B - Žehuň 0:3 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Budiměřice - Běrunice B 2:1 (2:1)
    So 16.04. 00:00 Libice B - Předhradí 0:2 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Dlouhopolsko - Kněžice B 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Hradčany - Záhornice 2:2 (1:1)

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Bobnice - Kněžice B 1:1 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Předhradí - Záhornice 3:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Běrunice B - Hradčany 4:2
    So 26.03. 00:00 Žehuň - Dlouhopolsko 5:1 (2:0)
    So 26.03. 00:00 Netřebice - Libice B 2:2
    So 26.03. 00:00 Opolany - Budiměřice 0:1

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Křečkov B - Opolany 1:2 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Budiměřice - Netřebice 6:1 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Libice B - Žehuň 0:7
    So 02.04. 00:00 Dlouhopolsko - Běrunice B 1:5 (1:2)
    So 02.04. 00:00 Hradčany - Předhradí 1:4 (0:2)
    So 02.04. 00:00 Záhornice - Kněžice B 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Netřebice - Bobnice 0:3 (0:3)
    So 30.04. 00:00 Opolany - Žehuň 0:2 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Křečkov B - Předhradí 0:7 (0:3)
    So 30.04. 00:00 Budiměřice - Kněžice B 1:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Libice B - Záhornice 5:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Dlouhopolsko - Hradčany 0:2 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Bobnice - Dlouhopolsko 2:0
    So 07.05. 00:00 Hradčany - Libice B 11:0
    So 07.05. 00:00 Záhornice - Budiměřice 1:2
    So 07.05. 00:00 Kněžice B - Křečkov B 1:3
    So 07.05. 00:00 Běrunice B - Opolany 0:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Žehuň - Netřebice 4:1

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Žehuň - Bobnice 3:0
    So 14.05. 00:00 Netřebice - Běrunice B 0:4
    So 14.05. 00:00 Opolany - Předhradí 0:3
    So 14.05. 00:00 Křečkov B - Záhornice 2:3
    So 14.05. 00:00 Budiměřice - Hradčany 3:0
    So 14.05. 00:00 Libice B - Dlouhopolsko 1:0

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Bobnice - Libice B 7:0
    So 21.05. 00:00 Dlouhopolsko - Budiměřice 1:1
    So 21.05. 00:00 Hradčany - Křečkov B 5:2
    So 21.05. 00:00 Kněžice B - Opolany 5:2
    So 21.05. 00:00 Předhradí - Netřebice 1:2 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Běrunice B - Žehuň 1:2 (0:2)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Běrunice B - Bobnice 3:0
    So 28.05. 00:00 Žehuň - Předhradí 1:1
    So 28.05. 00:00 Netřebice - Kněžice B 2:2
    So 28.05. 00:00 Opolany - Záhornice 8:0
    So 28.05. 00:00 Křečkov B - Dlouhopolsko 2:3
    So 28.05. 00:00 Budiměřice - Libice B výsledek

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Bobnice - Budiměřice 4:1
    So 04.06. 00:00 Libice B - Křečkov B 0:1
    So 04.06. 00:00 Hradčany - Opolany 2:1
    So 04.06. 00:00 Záhornice - Netřebice 6:1
    So 04.06. 00:00 Kněžice B - Žehuň 1:5
    So 04.06. 00:00 Předhradí - Běrunice B 5:1

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Předhradí - Bobnice 3:0
    So 11.06. 00:00 Běrunice B - Kněžice B 2:3 (0:2)
    So 11.06. 00:00 Žehuň - Záhornice 3:0
    So 11.06. 00:00 Netřebice - Hradčany 0:6
    So 11.06. 00:00 Opolany - Dlouhopolsko 5:2
    So 11.06. 00:00 Křečkov B - Budiměřice 3:4

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Bobnice - Hradčany 3:1
    So 23.04. 00:00 Záhornice - Dlouhopolsko 1:0
    So 23.04. 00:00 Kněžice B - Libice B 3:0
    So 23.04. 00:00 Předhradí - Budiměřice 2:0
    So 23.04. 00:00 Běrunice B - Křečkov B 1:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Netřebice - Opolany 5:0 (3:0)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Bobnice - Křečkov B 1:1
    So 18.06. 00:00 Libice B - Opolany 2:3 (1:2)
    So 18.06. 00:00 Dlouhopolsko - Netřebice 2:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Hradčany - Žehuň 2:4 (2:3)
    So 18.06. 00:00 Záhornice - Běrunice B 1:7 (1:2)
    So 18.06. 00:00 Kněžice B - Předhradí 1:4 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 21 1 2 96:19 64
    2. 24 19 3 2 76:26 60
    3. 23 16 3 4 71:31 51
    4. 24 15 0 9 64:42 45
    5. 24 11 5 8 53:41 38
    6. 24 10 6 8 58:52 36
    7. 24 11 0 13 49:50 33
    8. 24 9 1 14 42:64 28
    9. 24 8 2 14 37:66 26
    10. 24 7 3 14 53:68 24
    11. 24 6 2 16 42:85 20
    12. 23 4 2 17 33:73 14
    13. 24 3 2 19 23:80 11