Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 13390
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prachatice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2793
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 15:00 Borová Lada - Čkyně B 1:2 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Zdíkov - Svatá Máří 3:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Horní Vltavice - Husinec 1:9 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Š. Hoštice B - Netolice B 2:3 (1:1)
    Ne 12.08. 14:00 Strunkovice B - Volary 7:1 (3:0)
    Ne 12.08. 14:30 Lhenice B - Dub 9:0 (4:0)
    Ne 12.08. 15:00 Vacov B - Nebahovy 8:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Vitějovice - Zbytiny 6:2 (4:1)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Dub - Š. Hoštice B 1:5 (0:3)
    So 18.08. 17:00 Husinec - Borová Lada 3:1 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Svatá Máří - Horní Vltavice 3:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Volary - Zdíkov 4:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Nebahovy - Vitějovice 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Vacov B - Netolice B 7:1 (3:1)
    Ne 19.08. 17:00 Čkyně B - Lhenice B 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Zbytiny - Strunkovice B 1:6 (0:6)

    3.kolo

    So 25.08. 15:00 Borová Lada - Svatá Máří 3:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Zdíkov - Zbytiny 5:2 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Horní Vltavice - Volary 4:8 (3:4)
    So 25.08. 17:00 Š. Hoštice B - Čkyně B 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 14:00 Strunkovice B - Nebahovy 6:0 (5:0)
    Ne 26.08. 14:30 Lhenice B - Husinec 1:3 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Vitějovice - Vacov B 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Netolice B - Dub 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Vacov B - Dub 15:0 (6:0)
    So 01.09. 17:00 Husinec - Š. Hoštice B 4:2 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Svatá Máří - Lhenice B 3:2 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Volary - Borová Lada 2:3 (2:2)
    So 01.09. 17:00 Nebahovy - Zdíkov 2:4 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Čkyně B - Netolice B 8:0 (4:0)
    Ne 02.09. 17:00 Zbytiny - Horní Vltavice 2:2 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Vitějovice - Strunkovice B 3:4 (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 15:00 Borová Lada - Zbytiny 7:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Zdíkov - Vitějovice 1:3 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Horní Vltavice - Nebahovy 0:5 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Š. Hoštice B - Svatá Máří 5:0 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Netolice B - Husinec 1:2 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Dub - Čkyně B 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 14:00 Strunkovice B - Vacov B 4:6 (3:3)
    Ne 09.09. 14:30 Lhenice B - Volary 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 13:30 Zdíkov - Strunkovice B 1:2 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Husinec - Dub 5:1 (5:0)
    So 15.09. 16:30 Svatá Máří - Netolice B 2:2 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Volary - Š. Hoštice B 2:1 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Nebahovy - Borová Lada 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Vacov B - Čkyně B 2:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Zbytiny - Lhenice B 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Vitějovice - Horní Vltavice 10:0 (7:0)

    7.kolo

    So 22.09. 15:00 Borová Lada - Vitějovice 4:4 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Zdíkov - Vacov B 0:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Horní Vltavice - Strunkovice B 0:13 (0:6)
    So 22.09. 16:30 Š. Hoštice B - Zbytiny 5:0 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Netolice B - Volary 4:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Dub - Svatá Máří 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 14:30 Lhenice B - Nebahovy 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Čkyně B - Husinec 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Svatá Máří - Čkyně B 1:6 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Volary - Dub 5:1 (3:0)
    So 29.09. 16:00 Nebahovy - Š. Hoštice B 2:2 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Zdíkov - Horní Vltavice 2:1 (2:0)
    Ne 30.09. 14:00 Strunkovice B - Borová Lada 2:3 (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Vacov B - Husinec 2:2 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Zbytiny - Netolice B 3:1 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Vitějovice - Lhenice B 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:00 Borová Lada - Zdíkov 3:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Horní Vltavice - Vacov B 2:7 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Š. Hoštice B - Vitějovice 1:5 (0:3)
    So 06.10. 16:00 Netolice B - Nebahovy 1:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Dub - Zbytiny 0:3 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Čkyně B - Volary 5:1 (4:1)
    So 06.10. 16:00 Husinec - Svatá Máří 2:2 (0:1)
    Ne 07.10. 14:30 Lhenice B - Strunkovice B 6:2 (4:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:30 Vacov B - Svatá Máří 5:2 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Volary - Husinec 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Nebahovy - Dub 2:1 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Zdíkov - Lhenice B 2:2 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Horní Vltavice - Borová Lada 1:8 (1:3)
    Ne 14.10. 14:00 Strunkovice B - Š. Hoštice B 3:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Zbytiny - Čkyně B 0:4 (0:2)
    Ne 14.10. 15:30 Vitějovice - Netolice B 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Borová Lada - Vacov B 1:3 (1:2)
    So 20.10. 15:30 Š. Hoštice B - Zdíkov 2:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Netolice B - Strunkovice B 7:2 (4:1)
    So 20.10. 15:30 Dub - Vitějovice 2:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Husinec - Zbytiny 7:0 (4:0)
    So 20.10. 15:30 Svatá Máří - Volary 0:7 (0:3)
    Ne 21.10. 14:30 Lhenice B - Horní Vltavice 10:2 (6:0)
    Ne 21.10. 15:30 Čkyně B - Nebahovy 2:2 (1:2)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Nebahovy - Husinec 1:5 (0:4)
    So 27.10. 14:30 Zdíkov - Netolice B 1:4 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Horní Vltavice - Š. Hoštice B 1:4 (1:2)
    So 27.10. 15:00 Borová Lada - Lhenice B 5:3 (3:2)
    Ne 28.10. 14:00 Strunkovice B - Dub 2:3 (2:3)
    Ne 28.10. 14:30 Vitějovice - Čkyně B 3:2 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Zbytiny - Svatá Máří 5:2 (3:1)
    Ne 18.11. 13:30 Vacov B - Volary 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Š. Hoštice B - Borová Lada 3:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Netolice B - Horní Vltavice 3:0k
    So 03.11. 14:00 Dub - Zdíkov 1:5 (0:4)
    So 03.11. 14:00 Husinec - Vitějovice 2:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Svatá Máří - Nebahovy 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Volary - Zbytiny 12:0 (5:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lhenice B - Vacov B 2:5 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Čkyně B - Strunkovice B 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 10.11. 10:30 Lhenice B - Š. Hoštice B 4:2 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Nebahovy - Volary 2:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Zdíkov - Čkyně B 2:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Horní Vltavice - Dub 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Borová Lada - Netolice B 3:2 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Vacov B - Zbytiny 8:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Vitějovice - Svatá Máří 3:3 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Strunkovice B - Husinec 0:2 (0:2)

    15.kolo

    So 17.11. 13:30 Š. Hoštice B - Vacov B 0:4 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Netolice B - Lhenice B 2:4 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Dub - Borová Lada 2:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Čkyně B - Horní Vltavice 11:0 (6:0)
    So 17.11. 13:30 Husinec - Zdíkov 3:1 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Svatá Máří - Strunkovice B 0:4 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Volary - Vitějovice 2:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Zbytiny - Nebahovy 1:3 (0:0)

    17.kolo

    So 23.03. 15:00 Netolice B - Vacov B 2:3 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Š. Hoštice B - Dub 1:4 (1:2)
    So 23.03. 15:00 Lhenice B - Čkyně B 2:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Borová Lada - Husinec 1:2 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Horní Vltavice - Svatá Máří 2:2 (1:1)
    So 23.03. 15:00 Zdíkov - Volary 1:2 (1:2)
    Ne 24.03. 14:00 Strunkovice B - Zbytiny 2:2 (1:2)
    Ne 24.03. 15:00 Vitějovice - Nebahovy 2:0 (2:0)

    18.kolo

    So 30.03. 16:00 Nebahovy - Strunkovice B 3:2 (2:1)
    So 30.03. 16:00 Volary - Horní Vltavice 8:0 (3:0)
    So 30.03. 16:00 Svatá Máří - Borová Lada 2:1 (0:0)
    So 30.03. 16:00 Husinec - Lhenice B 1:1 (1:1)
    So 30.03. 16:00 Dub - Netolice B 2:8 (0:5)
    Ne 31.03. 16:00 Vacov B - Vitějovice 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 16:00 Zbytiny - Zdíkov 3:1 (2:1)
    Ne 31.03. 16:00 Čkyně B - Š. Hoštice B 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 06.04. 15:00 Borová Lada - Volary 1:5 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Dub - Vacov B 1:2 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Netolice B - Čkyně B 3:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Š. Hoštice B - Husinec 0:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Horní Vltavice - Zbytiny 3:1 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Zdíkov - Nebahovy 0:3 (0:2)
    So 06.04. 16:30 Strunkovice B - Vitějovice 2:0 (0:0)
    So 06.04. 17:00 Lhenice B - Svatá Máří 4:1 (3:0)

    20.kolo

    So 13.04. 16:30 Nebahovy - Horní Vltavice 2:1 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Volary - Lhenice B 4:1 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Svatá Máří - Š. Hoštice B 1:4 (1:2)
    So 13.04. 16:30 Husinec - Netolice B 3:4 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Vacov B - Strunkovice B 7:2 (5:0)
    Ne 14.04. 16:30 Vitějovice - Zdíkov 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Zbytiny - Borová Lada 5:3 (4:1)
    Ne 14.04. 16:30 Čkyně B - Dub 8:0 (6:0)

    16.kolo

    So 16.03. 14:30 Nebahovy - Vacov B 0:3 (0:1)
    So 16.03. 14:30 Volary - Strunkovice B 1:0 (0:0)
    So 16.03. 14:30 Husinec - Horní Vltavice 3:0 (3:0)
    So 16.03. 14:30 Dub - Lhenice B 0:4 (0:1)
    Ne 17.03. 14:30 Svatá Máří - Zdíkov 4:3 (2:3)
    Ne 17.03. 14:30 Netolice B - Š. Hoštice B 4:1 (2:0)
    19.04. 17:00 Zbytiny - Vitějovice 1:6 (0:3)
    19.04. 17:00 Čkyně B - Borová Lada 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 20.04. 15:00 Borová Lada - Nebahovy 1:6 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Dub - Husinec 2:5 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Netolice B - Svatá Máří 13:0 (6:0)
    So 20.04. 17:00 Š. Hoštice B - Volary 0:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Lhenice B - Zbytiny 6:1 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Horní Vltavice - Vitějovice 0:12 (0:7)
    Ne 21.04. 14:00 Strunkovice B - Zdíkov 3:5 (3:2)
    Ne 21.04. 17:00 Čkyně B - Vacov B 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 27.04. 17:00 Volary - Netolice B 2:1 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Svatá Máří - Dub 1:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Husinec - Čkyně B 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 14:00 Strunkovice B - Horní Vltavice 6:3 (3:3)
    Ne 28.04. 15:00 Nebahovy - Lhenice B 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Vacov B - Zdíkov 7:0 (4:0)
    Ne 28.04. 17:00 Vitějovice - Borová Lada 4:2 (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Zbytiny - Š. Hoštice B 1:5 (0:2)

    23.kolo

    So 04.05. 15:00 Borová Lada - Strunkovice B 3:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Husinec - Vacov B 2:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Dub - Volary 5:5 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Š. Hoštice B - Nebahovy 1:4 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Lhenice B - Vitějovice 2:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Horní Vltavice - Zdíkov 0:3 (0:2)
    Ne 05.05. 14:00 Netolice B - Zbytiny 3:3 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Čkyně B - Svatá Máří 2:2 (2:0)

    24.kolo

    So 11.05. 15:00 Nebahovy - Netolice B 0:4 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Zdíkov - Borová Lada 3:3 (2:3)
    So 11.05. 17:00 Vitějovice - Š. Hoštice B 3:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Volary - Čkyně B 3:2 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Svatá Máří - Husinec 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Strunkovice B - Lhenice B 2:3 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Vacov B - Horní Vltavice 3:0k
    Ne 12.05. 17:00 Zbytiny - Dub 3:3 (1:1)

    25.kolo

    So 18.05. 15:00 Borová Lada - Horní Vltavice 13:1 (4:1)
    So 18.05. 17:00 Svatá Máří - Vacov B 1:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Husinec - Volary 7:2 (4:2)
    So 18.05. 17:00 Dub - Nebahovy 2:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Š. Hoštice B - Strunkovice B 5:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Lhenice B - Zdíkov 4:1 (1:0)
    Ne 19.05. 14:00 Netolice B - Vitějovice 2:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Čkyně B - Zbytiny 3:1 (2:1)

    26.kolo

    So 25.05. 17:00 Horní Vltavice - Lhenice B 1:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Zdíkov - Š. Hoštice B 0:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Vitějovice - Dub 2:5 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Nebahovy - Čkyně B 2:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Volary - Svatá Máří 9:0 (5:0)
    Ne 26.05. 14:00 Strunkovice B - Netolice B 5:5 (2:5)
    Ne 26.05. 17:00 Vacov B - Borová Lada 4:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Zbytiny - Husinec 0:4 (0:1)

    27.kolo

    So 01.06. 17:00 Volary - Vacov B 1:2 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Svatá Máří - Zbytiny 5:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Husinec - Nebahovy 5:2 (4:1)
    So 01.06. 17:00 Dub - Strunkovice B 3:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Š. Hoštice B - Horní Vltavice 4:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Lhenice B - Borová Lada 1:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:00 Netolice B - Zdíkov 10:1 (4:0)
    Ne 02.06. 17:00 Čkyně B - Vitějovice 1:4 (0:3)

    28.kolo

    So 08.06. 15:00 Borová Lada - Š. Hoštice B 3:1 (2:0)
    So 08.06. 15:00 Strunkovice B - Čkyně B 2:4 (2:2)
    So 08.06. 17:00 Horní Vltavice - Netolice B 2:10 (1:5)
    So 08.06. 17:00 Nebahovy - Svatá Máří 7:0 (4:0)
    Ne 09.06. 14:00 Zdíkov - Dub 7:0 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Vacov B - Lhenice B 4:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Vitějovice - Husinec 1:4 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Zbytiny - Volary 3:4 (2:1)

    29.kolo

    So 15.06. 17:00 Volary - Nebahovy 4:3 (2:3)
    So 15.06. 17:00 Husinec - Strunkovice B 4:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Dub - Horní Vltavice 8:2 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Š. Hoštice B - Lhenice B 2:2 (1:2)
    Ne 16.06. 17:00 Zbytiny - Vacov B 0:8 (0:5)
    Ne 16.06. 17:00 Svatá Máří - Vitějovice 0:5 (0:4)
    Ne 16.06. 17:00 Čkyně B - Zdíkov 2:2 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Netolice B - Borová Lada 5:0 (0:0)

    30.kolo

    21.06. 17:30 Lhenice B - Netolice B 3:2 (3:2)
    So 22.06. 15:00 Borová Lada - Dub 3:3 (2:1)
    So 22.06. 16:00 Strunkovice B - Svatá Máří 8:1 (4:0)
    So 22.06. 17:00 Vacov B - Š. Hoštice B 4:1 (1:1)
    So 22.06. 17:00 Horní Vltavice - Čkyně B 3:4 (2:3)
    So 22.06. 17:00 Nebahovy - Zbytiny 4:0 (0:0)
    Ne 23.06. 15:00 Zdíkov - Husinec 3:2 (3:0)
    St 26.06. 17:00 Vitějovice - Volary 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 4 1 134:31 79
    2. 30 23 3 4 101:40 72
    3. 30 18 5 7 88:56 59
    4. 30 17 4 9 109:63 55
    5. 30 16 5 9 94:48 53
    6. 30 17 2 11 99:64 53
    7. 30 14 4 12 82:48 46
    8. 30 14 3 13 62:62 45
    9. 30 13 4 13 86:70 43
    10. 30 12 3 15 64:61 39
    11. 30 11 2 17 95:87 35
    12. 30 10 3 17 59:80 33
    13.
     Dub
    30 10 3 17 55:109 33
    14. 30 6 5 19 40:117 23
    15. 30 5 4 21 44:131 19
    16. 30 1 2 27 33:178 5