Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 13385
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • České Budějovice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    869
    Týden:
    23
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 30.08. 17:00 Čtyři Dvory B - Kamenný Újezd 5:0 (2:0)
    31.08. 16:30 Ledenice - SKP ČB C 0:17 (0:12)
    31.08. 17:00 Planá - N. Hodějovice 1:8 (1:7)
    Po 03.09. 17:30 Boršov - Římov 7:2 (3:0)

    2.kolo

    Čt 06.09. 17:00 Borovany - Čtyři Dvory B 1:9 (0:6)
    07.09. 17:00 N. Hodějovice - Kamenný Újezd 4:0 (3:0)
    07.09. 17:00 Římov - Ledenice 0:3 (0:1)
    07.09. 17:00 Planá - Boršov 2:7 (1:3)

    4.kolo

    Po 17.09. 17:00 SKP ČB C - Kamenný Újezd 24:0 (11:0)
    Po 17.09. 17:30 Boršov - Ledenice 3:0 (2:0)
    21.09. 17:00 N. Hodějovice - Borovany 4:2 (2:1)
    21.09. 17:00 Římov - Čtyři Dvory B 1:10 (1:2)

    3.kolo

    Po 10.09. 17:30 Boršov - N. Hodějovice 4:0 (2:0)
    Čt 13.09. 17:00 Čtyři Dvory B - SKP ČB C 0:8 (0:3)
    Čt 13.09. 17:00 Kamenný Újezd - Borovany 2:3 (0:1)
    21.09. 16:30 Ledenice - Planá 1:3 (0:0)

    5.kolo

    Čt 27.09. 17:00 Čtyři Dvory B - Planá 12:2 (5:1)
    Čt 27.09. 17:00 Kamenný Újezd - Římov 11:3 (8:1)
    Čt 27.09. 17:00 Borovany - SKP ČB C 0:11 (0:7)
    28.09. 16:30 Ledenice - N. Hodějovice 2:5 (1:2)

    6.kolo

    Po 01.10. 17:30 Boršov - Čtyři Dvory B 4:3 (1:1)
    05.10. 17:00 N. Hodějovice - SKP ČB C 0:14 (0:7)
    05.10. 17:00 Římov - Borovany 1:7 (0:5)
    05.10. 17:00 Planá - Kamenný Újezd 4:3 (2:1)

    7.kolo

    Po 08.10. 17:00 SKP ČB C - Římov 15:1 (7:1)
    Čt 11.10. 17:00 Čtyři Dvory B - Ledenice 6:1 (2:1)
    Čt 11.10. 17:00 Kamenný Újezd - Boršov 0:1 (0:0)
    Čt 11.10. 17:00 Borovany - Planá 7:3 (4:1)

    8.kolo

    Po 15.10. 17:30 Boršov - Borovany 4:1 (1:1)
    19.10. 16:30 Ledenice - Kamenný Újezd 2:3 (1:1)
    19.10. 17:00 N. Hodějovice - Římov 6:0 (3:0)
    19.10. 17:00 Planá - SKP ČB C 2:21 (1:11)

    9.kolo

    Po 22.10. 17:00 SKP ČB C - Boršov 9:1 (3:1)
    Čt 25.10. 17:00 Čtyři Dvory B - N. Hodějovice 1:3 (0:1)
    Čt 25.10. 17:00 Borovany - Ledenice 3:2 (3:1)
    26.10. 17:00 Římov - Planá 0:3 (0:1)

    10.kolo

    Čt 11.04. 17:00 Kamenný Újezd - Čtyři Dvory B 1:3 (0:2)
    12.04. 17:00 SKP ČB C - Ledenice 16:1 (9:0)
    12.04. 17:00 N. Hodějovice - Planá 3:0 (1:0)
    12.04. 17:00 Římov - Boršov 0:5 (0:1)

    11.kolo

    Po 15.04. 17:30 Boršov - Planá 5:1 (1:1)
    Út 16.04. 17:00 Kamenný Újezd - N. Hodějovice 5:2 (3:1)
    Čt 18.04. 17:00 Čtyři Dvory B - Borovany 7:0 (3:0)
    19.04. 16:30 Ledenice - Římov 3:1 (2:0)

    12.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Borovany - Kamenný Újezd 1:4 (1:3)
    26.04. 17:00 N. Hodějovice - Boršov 2:3 np (2:1)
    26.04. 17:00 Planá - Ledenice 8:1 (3:0)
    26.04. 17:00 SKP ČB C - Čtyři Dvory B 9:3 (6:0)

    13.kolo

    Út 30.04. 17:00 Borovany - N. Hodějovice 2:6 (0:4)
    Čt 02.05. 17:00 Kamenný Újezd - SKP ČB C 2:11 (0:5)
    Čt 02.05. 17:00 Čtyři Dvory B - Římov 6:1 (3:1)
    03.05. 16:30 Ledenice - Boršov 0:4 (0:1)

    14.kolo

    Čt 09.05. 17:00 Planá - Čtyři Dvory B 2:7 (1:5)
    10.05. 17:00 N. Hodějovice - Ledenice 9:0 (4:0)
    10.05. 17:00 Římov - Kamenný Újezd 2:7 (2:4)
    10.05. 17:00 SKP ČB C - Borovany 15:2 (8:1)

    15.kolo

    Po 13.05. 17:00 SKP ČB C - N. Hodějovice 2:3 np (1:1)
    Čt 16.05. 17:00 Borovany - Římov 7:1 (2:0)
    17.05. 18:00 Kamenný Újezd - Planá 1:2 (1:0)
    Čt 06.06. 17:30 Čtyři Dvory B - Boršov 3:4 np (2:2)

    16.kolo

    Po 20.05. 17:30 Boršov - Kamenný Újezd 1:2 (1:0)
    24.05. 16:30 Ledenice - Čtyři Dvory B 2:7 (1:4)
    24.05. 17:00 Planá - Borovany 3:2 (2:0)
    24.05. 17:00 Římov - SKP ČB C 1:8 (0:4)

    17.kolo

    Čt 30.05. 17:00 Borovany - Boršov 2:5 (1:1)
    Čt 30.05. 17:00 Kamenný Újezd - Ledenice 6:0 (2:0)
    31.05. 17:00 Římov - N. Hodějovice 0:7 (0:3)
    31.05. 17:00 SKP ČB C - Planá 16:1 (6:0)

    18.kolo

    Po 03.06. 17:30 Boršov - SKP ČB C 1:11 (1:6)
    07.06. 16:30 Ledenice - Borovany 0:5 (0:4)
    07.06. 17:00 N. Hodějovice - Čtyři Dvory B 3:4 (2:1)
    07.06. 17:00 Planá - Římov 6:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 15 0 1 0 207:17 46
    2. 16 11 2 0 3 57:38 37
    3. 16 11 0 1 4 86:41 34
    4. 16 10 1 1 4 64:39 33
    5. 16 7 0 0 9 47:68 21
    6. 16 7 0 0 9 43:94 21
    7. 16 6 0 0 10 45:77 18
    8. 16 2 0 0 14 18:96 6
    9. 16 0 0 0 16 14:111 0