Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13366
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Frýdek-Místek  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2285
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 14:30 Dobrá - Jablunkov 1:1 (1:0)
    So 18.08. 14:30 Mosty - Oldřichovice 3:0 (1:0)
    So 18.08. 14:30 Sedliště - Vojkovice 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 14:30 Písek - Čeladná 0:8 (0:1)
    Ne 19.08. 14:30 Hukvaldy - Raškovice 3:4 (2:1)
    Ne 19.08. 14:30 Hrádek - Nýdek 13:0 (6:0)
    St 05.09. 17:30 Bukovec - Vendryně 3:2 (0:1)

    4.kolo

    So 25.08. 14:15 Vendryně - Hrádek 2:2 (1:1)
    So 25.08. 14:30 Oldřichovice - Sedliště 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:00 Nýdek - Dobrá 0:7 (0:5)
    Ne 26.08. 14:30 Jablunkov - Mosty 2:4 (1:2)
    Ne 26.08. 14:30 Raškovice - Bukovec 2:3 (0:1)
    Ne 26.08. 14:30 Písek - Hukvaldy 1:4 (1:1)
    Ne 26.08. 16:00 Čeladná - Vojkovice 7:2 (3:1)

    2.kolo

    Út 28.08. 17:00 Čeladná - Sedliště 6:2 (0:1)
    St 29.08. 17:00 Vojkovice - Mosty 1:3 (1:0)
    St 29.08. 17:00 Oldřichovice - Dobrá 0:8 (0:0)
    St 29.08. 17:00 Jablunkov - Hrádek 3:2 (1:1)
    St 29.08. 17:00 Nýdek - Bukovec 3:5 (1:2)
    St 29.08. 17:00 Vendryně - Hukvaldy 7:0 (4:0)
    St 29.08. 17:00 Raškovice - Písek 14:2 (9:1)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Hukvaldy - Bukovec 0:2 (0:0)
    So 08.09. 13:15 Vendryně - Mosty 2:5 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Nýdek - Sedliště 2:1 (0:1)
    Ne 09.09. 11:00 Čeladná - Oldřichovice 4:1 (4:0)
    Ne 09.09. 13:30 Jablunkov - Vojkovice 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 13:30 Raškovice - Dobrá 0:11 (0:5)
    Ne 09.09. 13:30 Písek - Hrádek 2:9 (0:4)

    8.kolo

    So 22.09. 13:15 Vendryně - Vojkovice 5:1 (1:0)
    So 22.09. 13:30 Hukvaldy - Dobrá 1:7 (0:3)
    Ne 23.09. 10:00 Nýdek - Oldřichovice 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 11:00 Čeladná - Jablunkov 3:2 (1:1)
    Ne 23.09. 13:30 Raškovice - Sedliště 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 13:30 Písek - Mosty 0:10 (0:3)
    Ne 23.09. 13:30 Bukovec - Hrádek 1:1 (1:1)

    1.kolo

    St 26.09. 16:00 Raškovice - Čeladná 0:11 (0:5)
    St 26.09. 16:00 Písek - Vendryně 1:12 (1:6)
    St 26.09. 16:00 Hukvaldy - Nýdek 3:1 (2:0)
    St 26.09. 16:00 Bukovec - Jablunkov 1:1 (0:0)
    St 26.09. 16:00 Hrádek - Oldřichovice 4:1 (4:0)
    St 26.09. 16:00 Dobrá - Vojkovice 11:0 (3:0)
    St 26.09. 16:00 Mosty - Sedliště 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 01.09. 13:30 Vojkovice - Oldřichovice 3:0 (1:0)
    So 01.09. 14:00 Hukvaldy - Čeladná 2:5 (2:3)
    So 01.09. 14:00 Dobrá - Vendryně 5:3 (2:2)
    So 01.09. 14:00 Mosty - Nýdek 11:1 (4:1)
    So 01.09. 14:00 Sedliště - Jablunkov 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Hrádek - Raškovice 8:2 (5:0)
    28.09. 16:30 Bukovec - Písek 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 29.09. 12:30 Vojkovice - Raškovice 3:2 (0:0)
    So 29.09. 13:00 Dobrá - Bukovec 9:0 (2:0)
    So 29.09. 13:00 Mosty - Hukvaldy 4:0 (3:0)
    So 29.09. 13:00 Sedliště - Písek 1:1 (0:1)
    So 29.09. 13:00 Oldřichovice - Vendryně 1:3 (1:2)
    Ne 30.09. 13:00 Hrádek - Čeladná 5:0 (1:0)
    Ne 30.09. 13:00 Jablunkov - Nýdek 12:1 (6:0)

    10.kolo

    So 06.10. 12:15 Vendryně - Jablunkov 2:1 (0:1)
    So 06.10. 12:30 Hukvaldy - Sedliště 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 11:00 Čeladná - Nýdek 5:1 (1:0)
    Ne 07.10. 12:30 Raškovice - Oldřichovice 1:11 (0:7)
    Ne 07.10. 12:30 Písek - Vojkovice 0:10 (0:7)
    Ne 07.10. 12:30 Bukovec - Mosty 0:5 (0:3)
    Ne 07.10. 12:30 Hrádek - Dobrá 0:5 (0:3)

    11.kolo

    So 13.10. 12:00 Vojkovice - Hukvaldy 4:1 (2:0)
    So 13.10. 12:30 Dobrá - Čeladná 6:0 (4:0)
    So 13.10. 12:30 Mosty - Hrádek 1:2 (1:0)
    So 13.10. 12:30 Sedliště - Bukovec 1:2 (1:0)
    So 13.10. 12:30 Oldřichovice - Písek 9:0 (6:0)
    Ne 14.10. 10:00 Nýdek - Vendryně 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 12:30 Jablunkov - Raškovice 20:0 (6:0)

    12.kolo

    So 20.10. 11:30 Hukvaldy - Oldřichovice 1:1 (1:1)
    So 20.10. 11:30 Dobrá - Mosty 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 11:00 Čeladná - Vendryně 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 11:30 Raškovice - Nýdek 5:6 (4:3)
    Ne 21.10. 11:30 Písek - Jablunkov 1:7 (1:2)
    Ne 21.10. 11:30 Bukovec - Vojkovice 1:3 (0:1)
    Ne 21.10. 11:30 Hrádek - Sedliště 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 13:30 Dobrá - Písek 2:0 (1:0)
    So 15.09. 13:30 Mosty - Raškovice 3:0k
    So 15.09. 13:30 Sedliště - Vendryně 4:2 (2:1)
    So 15.09. 13:30 Oldřichovice - Jablunkov 1:3 (0:0)
    Ne 16.09. 13:30 Bukovec - Čeladná 1:4 (0:1)
    Ne 16.09. 13:30 Hrádek - Hukvaldy 12:1 (9:1)
    So 03.11. 11:00 Vojkovice - Nýdek 1:3 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 11:00 Vojkovice - Hrádek 2:2 (1:2)
    So 27.10. 11:15 Vendryně - Raškovice 3:0k
    So 27.10. 11:30 Mosty - Čeladná 3:0k
    So 27.10. 11:30 Sedliště - Dobrá 0:4 (0:1)
    So 27.10. 11:30 Oldřichovice - Bukovec 7:0 (3:0)
    Ne 28.10. 11:30 Jablunkov - Hukvaldy 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 10:00 Nýdek - Písek 2:2 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 11:00 Nýdek - Hrádek 2:4 (1:3)
    So 30.03. 12:30 Vojkovice - Sedliště 1:4 (0:4)
    So 30.03. 12:45 Vendryně - Bukovec 4:1 (2:0)
    So 30.03. 13:00 Oldřichovice - Mosty 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 11:00 Čeladná - Písek 6:0 (3:0)
    Ne 31.03. 13:00 Raškovice - Hukvaldy 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 13:00 Jablunkov - Dobrá 0:2 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Dobrá - Nýdek 7:0 (2:0)
    So 06.04. 12:30 Vojkovice - Čeladná 0:1 (0:1)
    So 06.04. 13:00 Sedliště - Oldřichovice 4:1 (1:1)
    So 06.04. 13:00 Mosty - Jablunkov 1:1 (0:1)
    So 06.04. 13:00 Hukvaldy - Písek 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 13:00 Hrádek - Vendryně 0:2 (0:0)
    Ne 07.04. 13:00 Bukovec - Raškovice 9:1 (4:0)

    18.kolo

    So 13.04. 11:00 Nýdek - Mosty 2:2 (1:2)
    So 13.04. 13:15 Vendryně - Dobrá 3:0 (1:0)
    So 13.04. 13:30 Oldřichovice - Vojkovice 2:2 (1:2)
    Ne 14.04. 11:00 Čeladná - Hukvaldy 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 13:30 Písek - Bukovec 1:2 (0:2)
    Ne 14.04. 13:30 Raškovice - Hrádek 0k:3
    Ne 14.04. 13:30 Jablunkov - Sedliště 0:0 (0:0)

    19.kolo

    Čt 18.04. 16:30 Oldřichovice - Čeladná 0:1 (0:0)
    So 20.04. 12:00 Sedliště - Nýdek 5:0 (3:0)
    So 20.04. 13:00 Vojkovice - Jablunkov 1:4 (0:2)
    So 20.04. 13:30 Mosty - Vendryně 0:3 (0:1)
    So 20.04. 13:30 Dobrá - Raškovice 11:0 (8:0)
    Ne 21.04. 13:30 Hrádek - Písek 10:0 (4:0)
    Ne 21.04. 13:30 Bukovec - Hukvaldy 6:1 (2:1)

    20.kolo

    So 27.04. 13:45 Vendryně - Sedliště 4:0 (2:0)
    So 27.04. 14:00 Hukvaldy - Hrádek 0:4 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Nýdek - Vojkovice 5:0 (4:0)
    Ne 28.04. 11:00 Čeladná - Bukovec 6:1 (4:1)
    Ne 28.04. 14:00 Písek - Dobrá 0:11 (0:3)
    Ne 28.04. 14:00 Raškovice - Mosty 0:8 (0:4)
    Ne 28.04. 14:00 Jablunkov - Oldřichovice 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 13:30 Vojkovice - Vendryně 1:8 (1:3)
    So 04.05. 14:00 Oldřichovice - Nýdek 1:1 (1:1)
    So 04.05. 14:00 Sedliště - Raškovice 17:3 (10:1)
    So 04.05. 14:00 Mosty - Písek 7:1 (3:0)
    So 04.05. 14:00 Dobrá - Hukvaldy 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 14:00 Jablunkov - Čeladná 1:1 (1:1)
    Ne 05.05. 14:00 Hrádek - Bukovec 3:2 (2:2)

    15.kolo

    St 01.05. 14:30 Mosty - Vojkovice 7:0 (3:0)
    St 01.05. 14:30 Dobrá - Oldřichovice 6:0 (3:0)
    St 01.05. 14:30 Hukvaldy - Vendryně 0:9 (0:2)
    St 01.05. 14:30 Písek - Raškovice 5:0 (2:0)
    St 08.05. 14:30 Sedliště - Čeladná 1:2 (1:0)
    St 08.05. 14:30 Hrádek - Jablunkov 1:4 (0:2)
    St 08.05. 14:30 Bukovec - Nýdek 4:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Hukvaldy - Mosty 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 11:00 Čeladná - Hrádek 2:0 (2:0)
    Ne 12.05. 11:00 Nýdek - Jablunkov 1:5 (1:4)
    Ne 12.05. 14:00 Bukovec - Dobrá 1:5 (0:3)
    Ne 12.05. 14:00 Písek - Sedliště 0:6 (0:3)
    Ne 12.05. 14:00 Raškovice - Vojkovice 0:6 (0:2)
    St 22.05. 17:30 Vendryně - Oldřichovice 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 18.05. 11:00 Nýdek - Čeladná 2:1 (1:0)
    So 18.05. 14:00 Vojkovice - Písek 1:4 (0:2)
    So 18.05. 14:30 Oldřichovice - Raškovice 5:2 (2:0)
    So 18.05. 14:30 Sedliště - Hukvaldy 2:3 (0:0)
    So 18.05. 14:30 Mosty - Bukovec 3:1 (2:0)
    So 18.05. 14:30 Dobrá - Hrádek 7:0 (1:0)
    Ne 19.05. 14:30 Jablunkov - Vendryně 0:4 (0:2)

    24.kolo

    So 25.05. 14:15 Vendryně - Nýdek 4:0 (1:0)
    So 25.05. 14:30 Hukvaldy - Vojkovice 3:2 (2:0)
    Ne 26.05. 11:00 Čeladná - Dobrá 0:4 (0:1)
    Ne 26.05. 14:30 Hrádek - Mosty 0:5 (0:3)
    Ne 26.05. 14:30 Bukovec - Sedliště 2:2 (1:0)
    Ne 26.05. 14:30 Písek - Oldřichovice 2:4 (1:2)
    Ne 26.05. 14:30 Raškovice - Jablunkov 0:16 (0:8)

    25.kolo

    So 01.06. 14:00 Vojkovice - Bukovec 0:2 (0:2)
    So 01.06. 14:15 Vendryně - Čeladná 3:0 (Kon:)
    So 01.06. 14:30 Oldřichovice - Hukvaldy 0:1 (0:1)
    So 01.06. 14:30 Mosty - Dobrá 1:1 (0:1)
    Ne 02.06. 10:00 Nýdek - Raškovice 12:0 (5:0)
    Ne 02.06. 14:30 Jablunkov - Písek 2:0 (1:0)
    Čt 13.06. 17:00 Sedliště - Hrádek 4:2 (2:1)

    26.kolo

    So 08.06. 14:30 Dobrá - Sedliště 9:1 (2:1)
    So 08.06. 14:30 Hukvaldy - Jablunkov 4:4 (1:2)
    Ne 09.06. 11:00 Čeladná - Mosty 0:3 (0:0)
    Ne 09.06. 14:30 Hrádek - Vojkovice 14:0 (10:0)
    Ne 09.06. 14:30 Bukovec - Oldřichovice 1:3 (1:2)
    Ne 09.06. 14:30 Písek - Nýdek 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 14:30 Raškovice - Vendryně 0:25 (0:11)

    14.kolo

    St 12.06. 17:30 Vendryně - Písek 11:1 (3:1)
    So 15.06. 11:00 Nýdek - Hukvaldy 2:0 (2:0)
    So 15.06. 12:00 Vojkovice - Dobrá 3:6 (0:2)
    So 15.06. 14:30 Oldřichovice - Hrádek 1:4 (1:2)
    So 15.06. 14:30 Sedliště - Mosty 4:1 (2:1)
    Ne 16.06. 11:00 Čeladná - Raškovice 3:2 (1:2)
    Ne 16.06. 14:30 Jablunkov - Bukovec 3:0 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 2 1 152:14 71
    2. 26 19 3 4 126:28 60
    3. 26 19 3 4 96:25 60
    4. 26 17 2 7 79:43 53
    5. 26 15 6 5 101:36 51
    6. 26 14 4 8 106:50 46
    7. 26 11 5 10 66:51 38
    8. 26 11 3 12 56:72 36
    9. 26 7 5 14 53:59 26
    10. 26 7 3 16 48:104 24
    11. 26 7 2 17 32:87 23
    12. 26 6 2 18 49:100 20
    13. 26 3 2 21 28:155 11
    14. 26 2 0 24 38:206 6