Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 13363
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1020
    Týden:
    25
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    6.kolo

    So 08.09. 12:00 Sudkov - Vikýřovice 2:1 (2:1)
    So 08.09. 13:30 Nový Malín - Lesnice 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 10:00 Rapotín - Velké Losiny 3:5 (1:2)
    Ne 09.09. 11:00 Loštice - Petrov-Sobotín 7:1 (2:0)
    Ne 09.09. 14:00 Leština - Štíty 0:15 (0:5)

    7.kolo

    So 15.09. 12:45 Velké Losiny - Sudkov 6:1 (1:1)
    So 15.09. 13:00 Vikýřovice - Loštice 3:2 np (0:1)
    So 15.09. 13:30 Lesnice - Leština 4:0 (3:0)
    So 15.09. 15:00 Petrov-Sobotín - Nový Malín 1:5 (0:1)
    Ne 16.09. 10:30 Štíty - Rapotín 9:0 (4:0)

    8.kolo

    So 22.09. 12:00 Sudkov - Loštice 3:6 (1:5)
    So 22.09. 12:45 Velké Losiny - Štíty 3:1 (1:0)
    So 22.09. 13:00 Nový Malín - Vikýřovice 2:1 np (0:0)
    Ne 23.09. 10:00 Rapotín - Lesnice 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 13:30 Leština - Petrov-Sobotín 0:6 (0:4)

    5.kolo

    So 01.09. 14:00 Petrov-Sobotín - Vikýřovice 5:2 (2:0)
    Ne 02.09. 09:00 Lesnice - Loštice 0:6 (0:2)
    Ne 02.09. 10:30 Štíty - Nový Malín 0:3 (0:3)
    Ne 02.09. 12:45 Velké Losiny - Leština 4:2 (1:0)
    28.09. 11:00 Rapotín - Sudkov 8:0 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 13:00 Lesnice - Velké Losiny 1:8 (0:4)
    So 29.09. 13:00 Petrov-Sobotín - Rapotín 1:2 (0:0)
    So 29.09. 13:00 Vikýřovice - Leština 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:30 Štíty - Sudkov 7:0 (4:0)
    St 17.10. 16:30 Loštice - Nový Malín 1:2 np (0:0)

    1.kolo

    So 06.10. 10:00 Rapotín - Vikýřovice 6:1 (3:0)
    So 06.10. 10:30 Nový Malín - Sudkov 6:0 (4:0)
    Ne 07.10. 12:45 Velké Losiny - Petrov-Sobotín 10:4 (5:1)
    Ne 07.10. 13:00 Leština - Loštice 1:5 (0:1)
    Ne 14.10. 11:00 Štíty - Lesnice 10:0 (6:0)

    2.kolo

    So 13.10. 11:00 Sudkov - Lesnice 2:3 (2:1)
    So 13.10. 12:30 Nový Malín - Leština 6:1 (5:1)
    So 13.10. 13:00 Vikýřovice - Velké Losiny 2:7 (0:3)
    So 13.10. 15:00 Loštice - Rapotín 1:3 (0:2)
    St 17.10. 16:00 Petrov-Sobotín - Štíty 2:8 (1:7)

    3.kolo

    So 20.10. 10:00 Rapotín - Nový Malín 1:3 (0:3)
    So 20.10. 13:30 Lesnice - Petrov-Sobotín 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 10:30 Štíty - Vikýřovice 10:0 (4:0)
    Ne 21.10. 12:30 Leština - Sudkov 2:1 np (0:0)
    Ne 21.10. 12:45 Velké Losiny - Loštice 9:5 (3:1)

    4.kolo

    So 25.08. 13:00 Vikýřovice - Lesnice 0:1 np (0:0)
    So 25.08. 14:00 Nový Malín - Velké Losiny 0:3 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Loštice - Štíty 1:4 (1:2)
    Út 11.09. 16:30 Leština - Rapotín 0:2 (0:1)
    So 27.10. 12:00 Sudkov - Petrov-Sobotín 4:1 (0:1)

    13.kolo

    So 06.04. 12:00 Petrov-Sobotín - Sudkov 1:2 np (0:1)
    So 06.04. 12:15 Rapotín - Leština 7:1 (5:1)
    So 06.04. 13:30 Lesnice - Vikýřovice 5:0 (1:0)
    So 06.04. 15:00 Velké Losiny - Nový Malín 1:8 (0:5)
    Ne 07.04. 10:30 Štíty - Loštice 7:1 (4:1)

    14.kolo

    So 13.04. 12:00 Sudkov - Rapotín 1:6 (0:2)
    So 13.04. 13:00 Vikýřovice - Petrov-Sobotín 0:8 (0:4)
    Ne 14.04. 13:30 Leština - Velké Losiny 2:11 (2:3)
    Čt 18.04. 17:30 Nový Malín - Štíty 2:4 (2:1)
    Čt 25.04. 17:00 Loštice - Lesnice 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 20.04. 12:45 Velké Losiny - Rapotín 4:5 (3:5)
    So 20.04. 13:00 Vikýřovice - Sudkov 0:1 (0:0)
    So 20.04. 14:00 Petrov-Sobotín - Loštice 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 11:00 Štíty - Leština 10:0 (6:0)
    Ne 21.04. 11:30 Lesnice - Nový Malín 2:5 (2:1)

    16.kolo

    So 27.04. 12:00 Sudkov - Velké Losiny 2:4 (2:3)
    So 27.04. 13:00 Rapotín - Štíty 0:6 (0:1)
    So 27.04. 13:30 Nový Malín - Petrov-Sobotín 3:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Loštice - Vikýřovice 5:3 (4:0)
    Ne 28.04. 14:00 Leština - Lesnice 1:3 (1:2)

    17.kolo

    So 04.05. 10:00 Loštice - Sudkov 3:2 (3:0)
    So 04.05. 13:00 Vikýřovice - Nový Malín 1:9 (1:4)
    So 04.05. 14:30 Petrov-Sobotín - Leština 4:0 (2:0)
    So 04.05. 14:30 Lesnice - Rapotín 0:3 (0:2)
    Ne 05.05. 10:30 Štíty - Velké Losiny 4:1 (2:0)

    18.kolo

    So 11.05. 12:00 Sudkov - Štíty 0:4 (0:2)
    So 11.05. 13:30 Rapotín - Petrov-Sobotín 6:0 (2:0)
    So 11.05. 14:00 Nový Malín - Loštice 8:0 (3:0)
    Ne 12.05. 12:30 Velké Losiny - Lesnice 3:4 (3:2)
    Ne 12.05. 14:30 Leština - Vikýřovice 0:2 (0:0)

    10.kolo

    St 08.05. 12:00 Sudkov - Nový Malín 0:2 (0:0)
    So 18.05. 11:00 Loštice - Leština 7:0 (5:0)
    So 18.05. 13:00 Vikýřovice - Rapotín 2:4 (0:1)
    So 18.05. 15:00 Lesnice - Štíty 2:4 (0:4)
    So 18.05. 15:00 Petrov-Sobotín - Velké Losiny 4:2 (1:1)

    11.kolo

    Čt 23.05. 16:30 Rapotín - Loštice 2:3 (1:1)
    So 25.05. 10:00 Velké Losiny - Vikýřovice 7:2 (4:1)
    So 25.05. 13:30 Lesnice - Sudkov 4:5 np (1:2)
    So 25.05. 14:00 Štíty - Petrov-Sobotín 10:1 (4:0)
    Ne 26.05. 15:00 Leština - Nový Malín 1:5 (1:3)

    12.kolo

    So 01.06. 10:00 Loštice - Velké Losiny 2:10 (1:3)
    So 01.06. 12:00 Sudkov - Leština 2:0 (1:0)
    So 01.06. 13:00 Vikýřovice - Štíty 0:7 (0:3)
    So 01.06. 14:30 Nový Malín - Rapotín 3:0
    So 01.06. 15:00 Petrov-Sobotín - Lesnice 0:2 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 0 2 120:16 48
    2. 18 14 2 0 2 75:18 46
    3. 18 13 0 0 5 98:52 39
    4. 18 12 0 0 6 59:40 36
    5. 18 8 0 2 8 56:59 26
    6. 18 7 1 1 9 33:54 24
    7. 18 7 0 1 10 43:64 22
    8. 18 4 2 1 11 26:63 17
    9. 18 2 1 2 13 22:79 10
    10. 18 0 1 0 17 10:97 2