Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 13356
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jeseník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    899
    Týden:
    32
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 01.09. 13:30 Supíkovice - Vidnava 6:4 (3:2)
    So 01.09. 13:30 Javorník - Lipová-lázně 11:0 (4:0)
    Ne 02.09. 11:45 Žulová - Černá Voda 6:1 (1:0)
    Ne 02.09. 13:00 Zlaté Hory - SK Řetězárna 2:4 (1:2)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Lipová-lázně - Žulová 2:3 np (1:1)
    So 08.09. 13:00 Černá Voda - St. Červená Voda 0:9 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 SK Řetězárna - Javorník 8:3 (3:1)
    Ne 09.09. 10:00 Supíkovice - Zlaté Hory 7:6 (6:2)

    7.kolo

    So 15.09. 12:30 St. Červená Voda - Lipová-lázně 6:0 (4:0)
    So 15.09. 13:00 Zlaté Hory - Vidnava 5:3 (3:3)
    So 15.09. 13:00 Javorník - Supíkovice 5:1 (1:1)
    Ne 16.09. 11:45 Žulová - SK Řetězárna 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 22.09. 12:30 Vidnava - Černá Voda 16:1 (9:0)
    So 22.09. 13:00 Supíkovice - Žulová 3:4 np (2:2)
    So 22.09. 13:00 Zlaté Hory - Javorník 0:5 (0:4)
    Ne 23.09. 10:00 SK Řetězárna - St. Červená Voda 5:0

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 St. Červená Voda - Supíkovice 4:1 (1:0)
    So 29.09. 10:00 Černá Voda - Lipová-lázně 2:3 np (1:0)
    So 29.09. 12:30 Javorník - Vidnava 4:3 (1:3)
    Ne 30.09. 15:00 Žulová - Zlaté Hory 2:1 (0:1)

    1.kolo

    So 06.10. 12:30 Zlaté Hory - St. Červená Voda 2:1 (1:0)
    So 06.10. 12:30 Javorník - Žulová 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 SK Řetězárna - Černá Voda 12:0 (6:0)
    Ne 07.10. 14:00 Lipová-lázně - Vidnava 1:12 (1:6)

    2.kolo

    So 13.10. 10:00 St. Červená Voda - Javorník 2:1 (0:1)
    So 13.10. 10:00 Lipová-lázně - SK Řetězárna 0:13 (0:7)
    So 13.10. 12:00 Vidnava - Žulová 2:7 (1:5)
    So 13.10. 12:00 Černá Voda - Supíkovice 0:9 (0:4)

    3.kolo

    19.10. 17:00 SK Řetězárna - Vidnava 17:0 (6:0)
    So 20.10. 12:00 Supíkovice - Lipová-lázně 2:3 (2:2)
    So 20.10. 12:00 Zlaté Hory - Černá Voda 10:4 (3:3)
    Ne 21.10. 11:45 Žulová - St. Červená Voda 3:4 (2:2)

    4.kolo

    So 27.10. 10:00 Lipová-lázně - Zlaté Hory 6:5 (3:2)
    So 27.10. 11:30 Vidnava - St. Červená Voda 3:1 (0:0)
    So 27.10. 11:30 Černá Voda - Javorník 1:14 (1:6)
    Ne 28.10. 10:00 SK Řetězárna - Supíkovice 6:3 (3:1)

    13.kolo

    So 06.04. 12:30 St. Červená Voda - Vidnava 6:1 (3:0)
    So 06.04. 13:00 Javorník - Černá Voda 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 12:00 Zlaté Hory - Lipová-lázně 5:2 (3:2)
    Ne 07.04. 13:00 Supíkovice - SK Řetězárna 5:4 (3:4)

    15.kolo

    So 20.04. 13:00 St. Červená Voda - Černá Voda 12:0 (6:0)
    So 20.04. 13:30 Javorník - SK Řetězárna 0:12 (0:7)
    So 20.04. 13:30 Zlaté Hory - Supíkovice 2:3 (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 Žulová - Lipová-lázně 5:4 (3:3)

    17.kolo

    So 04.05. 13:30 Černá Voda - Vidnava 6:3 (1:1)
    So 04.05. 13:30 St. Červená Voda - SK Řetězárna 3:4 np (3:1)
    So 04.05. 14:00 Javorník - Zlaté Hory 6:0 (5:0)
    So 01.06. 10:30 Žulová - Supíkovice 5:4 (2:2)

    16.kolo

    So 27.04. 10:00 Lipová-lázně - St. Červená Voda 0:2 (0:1)
    So 27.04. 13:00 Vidnava - Zlaté Hory 3:2 (3:2)
    Ne 28.04. 10:00 SK Řetězárna - Žulová 2:1 (2:1)
    St 08.05. 14:00 Supíkovice - Javorník 8:2 (5:0)

    18.kolo

    So 11.05. 13:30 Vidnava - Javorník 4:2 (2:2)
    So 11.05. 14:00 Zlaté Hory - Žulová 2:1 np (1:0)
    So 11.05. 17:00 Supíkovice - St. Červená Voda 3:5 (1:3)
    Út 14.05. 16:30 Lipová-lázně - Černá Voda 4:0 (1:0)

    11.kolo

    So 18.05. 14:30 Javorník - St. Červená Voda 1:6 (0:2)
    Ne 19.05. 10:00 SK Řetězárna - Lipová-lázně 11:0 (5:0)
    Ne 19.05. 10:30 Žulová - Vidnava 8:0 (1:0)
    Ne 19.05. 14:00 Supíkovice - Černá Voda 8:2 (6:1)

    12.kolo

    So 25.05. 10:00 Lipová-lázně - Supíkovice 2:1 np (1:1)
    So 25.05. 10:30 Vidnava - SK Řetězárna 0:16 (0:9)
    So 25.05. 12:00 St. Červená Voda - Žulová 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 Černá Voda - Zlaté Hory 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 01.06. 14:00 Vidnava - Lipová-lázně 5:3 (3:2)
    So 01.06. 14:00 Černá Voda - SK Řetězárna 1:14 (1:8)
    So 01.06. 14:00 St. Červená Voda - Zlaté Hory 6:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:30 Žulová - Javorník 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 13.04. 12:30 Černá Voda - Žulová 0:10 (0:6)
    So 13.04. 13:00 Vidnava - Supíkovice 1:8 (1:3)
    Ne 09.06. 10:00 SK Řetězárna - Zlaté Hory 11:0 (4:0)
    Ne 09.06. 13:00 Lipová-lázně - Javorník 0:3 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 14 1 0 1 141:19 44
    2. 16 12 0 1 3 69:24 37
    3. 16 8 2 1 5 58:32 29
    4. 16 9 0 0 7 64:48 27
    5. 16 8 0 2 6 72:53 26
    6. 16 6 0 0 10 60:93 18
    7. 16 5 1 0 10 43:65 17
    8. 16 3 2 1 10 28:85 14
    9. 16 1 0 1 14 19:135 4