Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 13354
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14354
    Týden:
    46
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    24.08. 19:00 Dolní Břežany - Tuchoměřice 0:4 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Dobřichovice - Měchenice 1:4 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Štěchovice B - Jinočany 1:0 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Dobrovíz - Krňany 2:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Čísovice - Hostivice 2:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Zlatníky - Psáry 1:1 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Měchenice - Tuchoměřice 3:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Psáry - Dolní Břežany 6:0 (5:0)
    So 01.09. 17:00 Hostivice - Zlatníky 3:3 (3:3)
    So 01.09. 17:00 Krňany - Čísovice 3:4 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Jinočany - Dobrovíz 5:3 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Dobřichovice - Dobříč 5:1 (2:0)

    3.kolo

    07.09. 19:00 Dolní Břežany - Hostivice 0:8 (0:2)
    So 08.09. 15:00 Jinočany - Čísovice 2:2 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Dobříč - Měchenice 0:3 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Štěchovice B - Dobřichovice 1:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Zlatníky - Krňany 3:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Tuchoměřice - Psáry 2:2 (2:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Měchenice - Psáry 2:3 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Hostivice - Tuchoměřice 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Krňany - Dolní Břežany 6:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Jinočany - Zlatníky 4:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Dobřichovice - Dobrovíz 1:3 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Dobříč - Štěchovice B 3:2 (2:0)

    5.kolo

    21.09. 19:00 Dolní Břežany - Jinočany 2:8 (0:3)
    So 22.09. 13:00 Tuchoměřice - Krňany 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Štěchovice B - Měchenice 1:1 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Dobrovíz - Dobříč 2:1 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Čísovice - Dobřichovice 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Psáry - Hostivice 3:3 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 Měchenice - Hostivice 1:2 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Jinočany - Tuchoměřice 2:0 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Dobřichovice - Zlatníky 3:1 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Dobříč - Čísovice 3:2 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Štěchovice B - Dobrovíz 5:3 (4:1)
    Ne 30.09. 16:30 Krňany - Psáry 6:3 (2:1)

    7.kolo

    05.10. 19:00 Dolní Břežany - Dobřichovice 2:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Dobrovíz - Měchenice 3:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Čísovice - Štěchovice B 5:1 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Zlatníky - Dobříč 0k:3
    So 06.10. 16:00 Psáry - Jinočany 1:3 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Hostivice - Krňany 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Měchenice - Krňany 4:4 (1:2)
    So 13.10. 16:00 Jinočany - Hostivice 3:0 (2:0)
    So 13.10. 16:00 Dobřichovice - Tuchoměřice 3:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Dobříč - Dolní Břežany 2:4 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Štěchovice B - Zlatníky 2:3 (1:2)
    So 13.10. 16:00 Dobrovíz - Čísovice 2:1 (1:1)

    9.kolo

    19.10. 19:00 Dolní Břežany - Štěchovice B 1:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Čísovice - Měchenice 6:1 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Zlatníky - Dobrovíz 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Tuchoměřice - Dobříč 3:3 (3:2)
    So 20.10. 15:30 Psáry - Dobřichovice 2:4 (1:3)
    So 20.10. 15:30 Krňany - Jinočany 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Měchenice - Jinočany 1:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Dobřichovice - Hostivice 2:4 (2:2)
    So 27.10. 14:30 Dobříč - Psáry 3:3 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Štěchovice B - Tuchoměřice 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Dobrovíz - Dolní Břežany 8:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Čísovice - Zlatníky 6:1 (3:0)

    11.kolo

    02.11. 19:00 Dolní Břežany - Čísovice 1:9 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Zlatníky - Měchenice 5:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Tuchoměřice - Dobrovíz 1:3 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Psáry - Štěchovice B 7:2 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Hostivice - Dobříč 2:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Krňany - Dobřichovice 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Dobřichovice - Jinočany 5:2 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Dobříč - Krňany 7:2 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Štěchovice B - Hostivice 1:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Dobrovíz - Psáry 3:1 (3:0)
    So 10.11. 14:00 Čísovice - Tuchoměřice 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Zlatníky - Dolní Břežany 4:4 (2:3)

    13.kolo

    16.11. 19:00 Dolní Břežany - Měchenice 6:2 (3:2)
    So 17.11. 13:30 Tuchoměřice - Zlatníky 7:3 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Psáry - Čísovice 1:3 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Hostivice - Dobrovíz 2:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Krňany - Štěchovice B 2:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Jinočany - Dobříč 1:2 (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Měchenice - Dobřichovice 2:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Jinočany - Štěchovice B 3:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Krňany - Dobrovíz 3:3 (3:2)
    So 23.03. 15:00 Hostivice - Čísovice 2:3 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Psáry - Zlatníky 1:1 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Tuchoměřice - Dolní Břežany 1:2 (0:1)

    15.kolo

    29.03. 19:00 Dolní Břežany - Psáry 1:1 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Tuchoměřice - Měchenice 1:4 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Zlatníky - Hostivice 3:2 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Čísovice - Krňany 4:1 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Dobrovíz - Jinočany 0:4 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Dobříč - Dobřichovice 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Měchenice - Dobříč 0:1 ( 0:0)
    So 06.04. 16:30 Dobřichovice - Štěchovice B 3:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Čísovice - Jinočany 0:3 (0:3)
    So 06.04. 16:30 Krňany - Zlatníky 5:4 (3:1)
    So 06.04. 16:30 Hostivice - Dolní Břežany 2:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Psáry - Tuchoměřice 2:2 (1:2)

    17.kolo

    12.04. 19:00 Dolní Břežany - Krňany 1:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Psáry - Měchenice 1:3 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Tuchoměřice - Hostivice 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Zlatníky - Jinočany 3:3 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Dobrovíz - Dobřichovice 3:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Štěchovice B - Dobříč 2:2 (1:2)

    18.kolo

    19.04. 17:00 Jinočany - Dolní Břežany 1:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Měchenice - Štěchovice B 1:5 (0:4)
    So 20.04. 17:00 Dobříč - Dobrovíz 5:3 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Dobřichovice - Čísovice 2:1 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Krňany - Tuchoměřice 1:3 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Hostivice - Psáry 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Hostivice - Měchenice 3:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Psáry - Krňany 3:1 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Tuchoměřice - Jinočany 0:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Zlatníky - Dobřichovice 4:2 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Čísovice - Dobříč 5:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Dobrovíz - Štěchovice B 1:3 (0:2)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Měchenice - Dobrovíz 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Štěchovice B - Čísovice 3:2 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Dobříč - Zlatníky 2:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Dobřichovice - Dolní Břežany 1:6 (0:3)
    So 04.05. 17:00 Jinočany - Psáry 5:3 (3:2)
    So 04.05. 17:00 Krňany - Hostivice 2:4 (0:1)

    21.kolo

    10.05. 19:00 Dolní Břežany - Dobříč 1:2 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Krňany - Měchenice 1:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Tuchoměřice - Dobřichovice 3:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Zlatníky - Štěchovice B 1:6 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Čísovice - Dobrovíz 4:2 (1:2)
    Út 04.06. 18:30 Hostivice - Jinočany 1:2

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Měchenice - Čísovice 2:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Dobrovíz - Zlatníky 2:2 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Štěchovice B - Dolní Břežany 5:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Dobříč - Tuchoměřice 2:2 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Dobřichovice - Psáry 3:3 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Jinočany - Krňany 2:1 (0:1)

    23.kolo

    24.05. 19:00 Dolní Břežany - Dobrovíz 2:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Jinočany - Měchenice 4:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Hostivice - Dobřichovice 1:1 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Psáry - Dobříč 1:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Tuchoměřice - Štěchovice B 2:3 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Zlatníky - Čísovice 1:3 (1:3)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Měchenice - Zlatníky 1:4 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Čísovice - Dolní Břežany 3:4 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Dobrovíz - Tuchoměřice 3:4 (2:2)
    So 01.06. 17:00 Štěchovice B - Psáry 1:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Dobříč - Hostivice 3:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Dobřichovice - Krňany 1:2 (1:1)

    25.kolo

    St 05.06. 18:00 Tuchoměřice - Čísovice 1:1 (0:1)
    Čt 06.06. 18:30 Psáry - Dobrovíz 3:2 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Jinočany - Dobřichovice 12:1 (5:1)
    So 08.06. 17:00 Krňany - Dobříč 2:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Hostivice - Štěchovice B 3:2 (1:0)
    So 15.06. 10:15 Dolní Břežany - Zlatníky 3:6 (1:3)

    26.kolo

    So 08.06. 13:00 Zlatníky - Tuchoměřice 0:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Měchenice - Dolní Břežany 1:5 (1:1)
    So 15.06. 15:00 Štěchovice B - Krňany 4:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Čísovice - Psáry 5:4 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Dobrovíz - Hostivice 3:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Dobříč - Jinočany 1:5 (1:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 15 6 3 76:30 51
    2. 24 15 2 7 75:42 47
    3. 24 12 5 7 54:52 41
    4. 24 10 5 9 52:44 35
    5. 24 10 5 9 54:47 35
    6. 24 10 2 12 56:52 32
    7. 24 8 7 9 55:64 31
    8. 24 9 3 12 42:61 30
    9. 24 7 8 9 44:43 29
    10. 24 8 5 11 49:85 29
    11. 24 6 9 9 57:60 27
    12. 24 8 3 13 50:60 27
    13. 24 7 2 15 42:66 23