Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. května 2019
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 13352
  • Návštěvy: 136/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11051
    Týden:
    136
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 15.09. 17:00 Kroměříž - Boskovice 3:4 pp
    So 15.09. 17:00 Uherský Brod - Uničov 2:3
    So 15.09. 17:00 Břeclav - Březina 3:4 pp
    So 15.09. 17:30 Velké Meziříčí - Blansko 4:2
    So 15.09. 18:00 Uherské Hradiště - SHKM Hodonín 2:14
    Ne 16.09. 17:00 Uherský Ostroh - Rosice 3:1
    Ne 16.09. 17:00 Brumov-Bylnice - Velká Bíteš 5:7

    2.kolo

    So 22.09. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 12:4
    So 22.09. 17:00 Rosice - Brumov-Bylnice 1:3
    So 22.09. 17:00 Boskovice - Uherský Brod 5:4
    So 22.09. 17:30 Uherské Hradiště - Kroměříž 1:5
    So 22.09. 18:00 Blansko - Uherský Ostroh 2:7
    Ne 23.09. 17:00 SHKM Hodonín - Březina 3:2 pp
    Ne 23.09. 17:00 Uničov - Velké Meziříčí 5:3

    3.kolo

    St 26.09. 18:00 Kroměříž - SHKM Hodonín 7:4
    Čt 27.09. 18:00 Uherský Ostroh - Uničov 5:3
    Čt 27.09. 18:30 Uherský Brod - Uherské Hradiště 4:3
    28.09. 15:30 Březina - Velká Bíteš 2:5
    28.09. 17:00 Velké Meziříčí - Boskovice 7:3
    28.09. 18:00 Brumov-Bylnice - Blansko 3:2
    28.09. 18:00 Břeclav - Rosice 7:6

    4.kolo

    So 29.09. 14:30 Uherské Hradiště - Velké Meziříčí 3:9
    So 29.09. 17:00 Kroměříž - Uherský Brod 2:7
    So 29.09. 18:00 Blansko - Břeclav 5:4
    Ne 30.09. 14:00 Rosice - Březina 8:3
    Ne 30.09. 17:00 SHKM Hodonín - Velká Bíteš 4:2
    Ne 30.09. 17:00 Uničov - Brumov-Bylnice 7:3
    Ne 30.09. 17:00 Boskovice - Uherský Ostroh 2:3

    5.kolo

    So 06.10. 17:00 Uherský Brod - SHKM Hodonín 4:7
    So 06.10. 17:00 Břeclav - Uničov 4:3 pp
    So 06.10. 17:00 Březina - Blansko 2:5
    So 06.10. 17:00 Velká Bíteš - Rosice 4:3 np
    So 06.10. 17:30 Velké Meziříčí - Kroměříž 11:4
    Ne 07.10. 17:00 Uherský Ostroh - Uherské Hradiště 2:1
    Ne 07.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Boskovice 2:6

    6.kolo

    So 13.10. 17:00 Boskovice - Břeclav 7:5
    So 13.10. 17:00 Kroměříž - Uherský Ostroh 2:3
    So 13.10. 17:00 Uherský Brod - Velké Meziříčí 2:8
    So 13.10. 18:00 Blansko - Velká Bíteš 5:4 pp
    So 13.10. 18:00 Uherské Hradiště - Brumov-Bylnice 6:0
    Ne 14.10. 17:00 SHKM Hodonín - Rosice 13:2
    Ne 14.10. 17:00 Uničov - Březina 4:2

    7.kolo

    So 20.10. 17:00 Břeclav - Uherské Hradiště 4:7
    So 20.10. 17:00 Březina - Boskovice 7:5
    So 20.10. 17:00 Velká Bíteš - Uničov 3:5
    So 20.10. 17:00 Rosice - Blansko 4:2
    So 20.10. 17:30 Velké Meziříčí - SHKM Hodonín 15:3
    Ne 21.10. 17:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 7:3
    Ne 21.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Kroměříž 4:6

    8.kolo

    So 27.10. 17:00 Břeclav - Kroměříž 9:5
    So 27.10. 17:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice 5:4
    So 27.10. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Ostroh 6:0
    Ne 28.10. 15:30 Boskovice - Velká Bíteš 5:3
    Ne 28.10. 17:00 SHKM Hodonín - Blansko 2:3
    Ne 28.10. 17:00 Uničov - Rosice 14:1
    Ne 11.11. 15:00 Uherské Hradiště - Březina 7:3

    9.kolo

    So 03.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Velké Meziříčí 1:10
    So 03.11. 17:00 Břeclav - Uherský Brod 4:5
    So 03.11. 17:00 Březina - Kroměříž 1:2
    So 03.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherské Hradiště 5:4 np
    So 03.11. 17:00 Rosice - Boskovice 0:7
    So 03.11. 18:00 Blansko - Uničov 5:2
    Ne 04.11. 17:00 Uherský Ostroh - SHKM Hodonín 5:2

    10.kolo

    So 10.11. 17:00 Uherské Hradiště - Rosice 3:2
    So 10.11. 17:00 Kroměříž - Velká Bíteš 5:2
    So 10.11. 17:00 Uherský Brod - Březina 3:2 pp
    So 10.11. 17:30 Velké Meziříčí - Břeclav 4:3
    Ne 11.11. 17:00 Uničov - SHKM Hodonín 4:6
    Ne 11.11. 17:00 Boskovice - Blansko 8:6
    Ne 11.11. 17:00 Uherský Ostroh - Brumov-Bylnice 7:3

    11.kolo

    16.11. 17:00 Rosice - Kroměříž 1:6
    16.11. 17:30 Březina - Velké Meziříčí 5:2
    16.11. 18:00 Brumov-Bylnice - SHKM Hodonín 2:3
    16.11. 18:00 Břeclav - Uherský Ostroh 3:8
    16.11. 18:00 Velká Bíteš - Uherský Brod 6:5 pp
    16.11. 18:00 Blansko - Uherské Hradiště 4:2
    16.11. 18:00 Uničov - Boskovice 3:6

    12.kolo

    So 17.11. 17:00 Kroměříž - Blansko 8:3
    So 17.11. 17:00 Uherský Brod - Rosice 2:1
    Ne 18.11. 15:15 Uherské Hradiště - Uničov 3:4 pp
    Ne 18.11. 17:00 SHKM Hodonín - Boskovice 9:6
    Ne 18.11. 17:00 Uherský Ostroh - Březina 4:3
    Ne 18.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Břeclav 8:4
    Ne 18.11. 17:30 Velké Meziříčí - Velká Bíteš 2:0

    13.kolo

    So 24.11. 17:00 Břeclav - SHKM Hodonín 4:7
    So 24.11. 17:00 Březina - Brumov-Bylnice 14:1
    So 24.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Ostroh 4:2
    So 24.11. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 1:7
    So 24.11. 17:00 Boskovice - Uherské Hradiště 5:1
    So 24.11. 18:00 Blansko - Uherský Brod 2:4
    Ne 25.11. 17:00 Uničov - Kroměříž 6:5

    14.kolo

    So 01.12. 17:00 SHKM Hodonín - Uherské Hradiště 12:1
    So 01.12. 17:00 Rosice - Uherský Ostroh 3:5
    So 01.12. 17:00 Velká Bíteš - Brumov-Bylnice 7:1
    So 01.12. 17:00 Březina - Břeclav 7:5
    So 01.12. 18:00 Blansko - Velké Meziříčí 3:11
    Ne 02.12. 17:00 Boskovice - Kroměříž 5:2
    Ne 02.12. 17:00 Uničov - Uherský Brod 3:2 np

    15.kolo

    So 08.12. 17:00 Kroměříž - Uherské Hradiště 13:3
    So 08.12. 17:00 Uherský Brod - Boskovice 4:9
    So 08.12. 17:00 Břeclav - Velká Bíteš 5:3
    So 08.12. 17:00 Březina - SHKM Hodonín 5:6
    Ne 09.12. 17:00 Uherský Ostroh - Blansko 2:3 np
    Ne 09.12. 17:00 Brumov-Bylnice - Rosice 6:5 pp
    Čt 24.01. 18:00 Velké Meziříčí - Uničov 7:3

    16.kolo

    So 15.12. 17:00 Velká Bíteš - Březina 4:3
    So 15.12. 17:00 Rosice - Břeclav 6:5 pp
    So 15.12. 17:00 Boskovice - Velké Meziříčí 2:5
    So 15.12. 18:00 Blansko - Brumov-Bylnice 4:3 np
    So 15.12. 18:30 Uherské Hradiště - Uherský Brod 4:6
    Ne 16.12. 17:00 Uničov - Uherský Ostroh 1:6
    Ne 16.12. 17:00 SHKM Hodonín - Kroměříž 6:3

    17.kolo

    Čt 20.12. 18:30 Brumov-Bylnice - Uničov 8:2
    So 22.12. 17:00 Uherský Brod - Kroměříž 3:5
    So 22.12. 17:00 Uherský Ostroh - Boskovice 1:4
    So 22.12. 17:00 Břeclav - Blansko 5:4 pp
    So 22.12. 17:00 Březina - Rosice 8:2
    So 22.12. 17:00 Velká Bíteš - SHKM Hodonín 5:7
    So 22.12. 17:30 Velké Meziříčí - Uherské Hradiště 2:1

    18.kolo

    So 05.01. 17:00 Rosice - Velká Bíteš 2:9
    So 05.01. 17:00 Uherské Hradiště - Uherský Ostroh 4:5 np
    So 05.01. 17:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 3:5
    So 05.01. 18:00 Blansko - Březina 4:2
    Ne 06.01. 17:00 Uničov - Břeclav 3:1
    Ne 06.01. 17:00 Boskovice - Brumov-Bylnice 2:5
    Ne 06.01. 17:00 SHKM Hodonín - Uherský Brod 7:6 pp

    19.kolo

    So 12.01. 17:00 Břeclav - Boskovice 3:8
    So 12.01. 17:00 Březina - Uničov 10:3
    So 12.01. 17:00 Velká Bíteš - Blansko 5:1
    So 12.01. 17:00 Rosice - SHKM Hodonín 3:6
    So 12.01. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Brod 5:1
    Ne 13.01. 17:00 Uherský Ostroh - Kroměříž 6:2
    Ne 13.01. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherské Hradiště 1:7

    20.kolo

    St 16.01. 18:00 Blansko - Rosice 3:1
    Čt 17.01. 18:00 Kroměříž - Brumov-Bylnice 9:5
    Čt 17.01. 18:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh 1:10
    18.01. 18:00 Uničov - Velká Bíteš 4:5 pp
    18.01. 18:00 Boskovice - Březina 5:0
    18.01. 18:30 SHKM Hodonín - Velké Meziříčí 6:3
    18.01. 19:00 Uherské Hradiště - Břeclav 4:3 pp

    21.kolo

    So 19.01. 17:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice 5:3
    So 19.01. 17:00 Kroměříž - Břeclav 7:4
    So 19.01. 18:00 Blansko - SHKM Hodonín 2:4
    Ne 20.01. 13:30 Rosice - Uničov 0k:5
    Ne 20.01. 17:00 Uherský Ostroh - Velké Meziříčí 0:2
    Ne 20.01. 17:00 Velká Bíteš - Boskovice 7:4
    08.02. 18:00 Březina - Uherské Hradiště 2:5

    22.kolo

    So 26.01. 17:00 Boskovice - Rosice 6:3
    So 26.01. 17:00 Kroměříž - Březina 7:2
    So 26.01. 17:00 Uherský Brod - Břeclav 12:3
    So 26.01. 18:00 Uherské Hradiště - Velká Bíteš 3:4 pp
    Ne 27.01. 17:00 Uničov - Blansko 4:7
    Ne 27.01. 17:00 SHKM Hodonín - Uherský Ostroh 6:3
    Ne 27.01. 17:30 Velké Meziříčí - Brumov-Bylnice 8:1

    23.kolo

    So 02.02. 17:00 Břeclav - Velké Meziříčí 2:6
    So 02.02. 17:00 Březina - Uherský Brod 4:1
    So 02.02. 17:00 Velká Bíteš - Kroměříž 2:3
    So 02.02. 17:00 Rosice - Uherské Hradiště 3:4
    So 02.02. 18:00 Blansko - Boskovice 2:5
    Ne 03.02. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Ostroh 4:3
    Ne 03.02. 17:00 SHKM Hodonín - Uničov 6:5

    24.kolo

    So 09.02. 17:00 Kroměříž - Rosice 14:2
    So 09.02. 17:00 Uherský Brod - Velká Bíteš 6:2
    So 09.02. 17:30 Velké Meziříčí - Březina 9:2
    So 09.02. 18:00 Uherské Hradiště - Blansko 1:6
    Ne 10.02. 17:00 Boskovice - Uničov 5:2
    Ne 10.02. 17:00 Uherský Ostroh - Břeclav 12:0
    Ne 10.02. 17:00 SHKM Hodonín - Brumov-Bylnice 10:1

    25.kolo

    So 16.02. 17:00 Břeclav - Brumov-Bylnice 3:5
    So 16.02. 17:00 Březina - Uherský Ostroh 0:7
    So 16.02. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 2:3
    So 16.02. 17:00 Rosice - Uherský Brod 1:4
    So 16.02. 17:00 Boskovice - SHKM Hodonín 1:5
    So 16.02. 18:00 Blansko - Kroměříž 4:2
    Ne 17.02. 17:00 Uničov - Uherské Hradiště 7:3

    26.kolo

    So 23.02. 16:00 Uherské Hradiště - Boskovice 5:6
    So 23.02. 17:00 Kroměříž - Uničov 6:7 pp
    So 23.02. 17:00 Uherský Brod - Blansko 9:1
    So 23.02. 17:30 Velké Meziříčí - Rosice 12:3
    Ne 24.02. 17:00 Uherský Ostroh - Velká Bíteš 9:2
    Ne 24.02. 17:00 Brumov-Bylnice - Březina 6:5
    Ne 24.02. 17:00 SHKM Hodonín - Břeclav 5:2
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 23 0 0 3 166:61 69
    2. 26 20 2 0 4 163:98 64
    3. 26 18 1 1 6 125:67 57
    4. 26 17 1 0 8 131:97 53
    5. 26 14 0 2 10 136:110 44
    6. 26 12 1 3 10 110:111 41
    7. 26 10 3 2 11 112:114 38
    8. 26 9 5 1 11 114:102 38
    9. 26 10 3 1 12 90:108 37
    10. 26 7 1 4 14 88:131 27
    11. 26 8 1 1 16 88:148 27
    12. 26 7 1 2 16 100:116 25
    13. 26 3 2 3 18 99:163 16
    14. 26 2 1 2 21 65:161 10