Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 13350
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Havlíčkův Brod  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1240
    Týden:
    45
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 08.09. 10:00 Habry - Dolní Město 4:1 (1:0)
    So 08.09. 10:30 Humpolec B - Ledeč n.S. 7:1 (2:0)
    So 08.09. 11:00 Křivsoudov - Košetice 1:4 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Keřkov - Veselý Žďár 5:4 (4:2)
    Ne 09.09. 10:00 Štoky - Úsobí 15:2 (11:1)

    3.kolo

    So 15.09. 10:00 Veselý Žďár - Štoky 7:5 (4:2)
    So 15.09. 13:00 Dolní Město - Humpolec B 3:2 (1:2)
    Ne 16.09. 10:00 Košetice - Habry 2:3 (2:3)
    Ne 16.09. 13:00 Úsobí - Křivsoudov 1:3 (1:3)
    Ne 16.09. 13:00 Ledeč n.S. - Keřkov 8:4 (4:2)

    4.kolo

    So 22.09. 11:00 Křivsoudov - Veselý Žďár 8:2 (3:0)
    So 22.09. 15:00 Habry - Humpolec B 2:2 (1:0)
    So 22.09. 15:00 Štoky - Ledeč n.S. 4:10 (1:4)
    Ne 23.09. 10:00 Keřkov - Dolní Město 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Košetice - Úsobí 3:1 (1:0)

    5.kolo

    28.09. 16:00 Veselý Žďár - Košetice 2:2 (2:0)
    Ne 30.09. 12:30 Ledeč n.S. - Křivsoudov 4:1 (2:0)
    Ne 30.09. 12:30 Dolní Město - Štoky 7:8 (0:7)
    Ne 30.09. 13:00 Úsobí - Habry 2:4 (2:3)
    Ne 30.09. 13:00 Humpolec B - Keřkov 2:2 (2:2)

    6.kolo

    28.09. 10:00 Křivsoudov - Dolní Město 2:2 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Habry - Keřkov 1:4 (0:3)
    Ne 07.10. 10:00 Košetice - Ledeč n.S. 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 13:00 Úsobí - Veselý Žďár 1:3 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Štoky - Humpolec B 0:17 (0:9)

    7.kolo

    So 13.10. 10:00 Veselý Žďár - Habry 4:5 (3:1)
    So 13.10. 10:30 Humpolec B - Křivsoudov 7:0 (4:0)
    So 13.10. 12:00 Dolní Město - Košetice 6:5 (0:2)
    Ne 14.10. 10:00 Keřkov - Štoky 13:6 (8:0)
    Ne 14.10. 12:00 Ledeč n.S. - Úsobí 15:1 (10:0)

    8.kolo

    So 20.10. 10:00 Veselý Žďár - Ledeč n.S. 6:3 (4:3)
    So 20.10. 11:00 Křivsoudov - Keřkov 2:1 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Habry - Štoky 10:2 (7:1)
    Ne 21.10. 10:00 Košetice - Humpolec B 1:4 (0:1)
    Ne 21.10. 13:00 Úsobí - Dolní Město 0:3 (0:2)

    9.kolo

    So 27.10. 10:30 Humpolec B - Úsobí 8:0 (4:0)
    So 27.10. 11:30 Dolní Město - Veselý Žďár 6:2 (2:2)
    Ne 28.10. 10:00 Keřkov - Košetice 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Štoky - Křivsoudov 3:4 (1:2)
    Ne 28.10. 11:30 Ledeč n.S. - Habry 5:5 (2:3)

    1.kolo

    So 01.09. 10:00 Veselý Žďár - Humpolec B 2:6 (2:2)
    So 01.09. 12:00 Úsobí - Keřkov 2:4 (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 Košetice - Štoky 4:3 (3:0)
    Ne 02.09. 13:00 Ledeč n.S. - Dolní Město 3:4 (3:2)
    Ne 04.11. 10:30 Křivsoudov - Habry 1:5 (1:3)

    10.kolo

    05.04. 16:00 Humpolec B - Veselý Žďár 5:4 (3:1)
    So 13.04. 12:30 Dolní Město - Ledeč n.S. 2:6 (2:3)
    So 13.04. 15:00 Habry - Křivsoudov 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Keřkov - Úsobí 11:0 (6:0)
    Ne 14.04. 10:00 Štoky - Košetice 7:5 (3:3)

    11.kolo

    So 20.04. 10:00 Košetice - Křivsoudov 1:3 (0:2)
    So 20.04. 10:00 Veselý Žďár - Keřkov 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:00 Dolní Město - Habry 1:12 (1:5)
    Ne 21.04. 13:00 Úsobí - Štoky 1:10 (1:4)
    Ne 21.04. 13:00 Ledeč n.S. - Humpolec B 2:10 (1:4)

    12.kolo

    So 27.04. 10:00 Štoky - Veselý Žďár 5:2 (2:1)
    So 27.04. 11:00 Křivsoudov - Úsobí 7:2 (5:0)
    So 27.04. 13:30 Habry - Košetice 6:0 (4:0)
    So 27.04. 15:00 Humpolec B - Dolní Město 6:1 (3:0)
    Ne 28.04. 10:00 Keřkov - Ledeč n.S. 6:3 (4:1)

    13.kolo

    So 04.05. 10:00 Veselý Žďár - Křivsoudov 0:4 (0:2)
    So 04.05. 10:00 Dolní Město - Keřkov 2:7 (2:3)
    So 04.05. 14:00 Humpolec B - Habry 8:4 (3:0)
    Ne 05.05. 13:00 Úsobí - Košetice 0:4 (0:3)
    Ne 05.05. 13:30 Ledeč n.S. - Štoky 10:8 (6:2)

    14.kolo

    So 11.05. 09:30 Štoky - Dolní Město 7:3 (6:2)
    So 11.05. 10:00 Košetice - Veselý Žďár 2:3 (2:2)
    So 11.05. 11:00 Křivsoudov - Ledeč n.S. 0:1 (0:1)
    So 11.05. 15:00 Habry - Úsobí 14:2 (7:2)
    Ne 12.05. 10:00 Keřkov - Humpolec B 6:2 (1:1)

    15.kolo

    17.05. 17:00 Veselý Žďár - Úsobí 15:0 (3:0)
    So 18.05. 15:00 Humpolec B - Štoky 9:5 (3:4)
    Ne 19.05. 10:00 Dolní Město - Křivsoudov 4:8 (2:5)
    Ne 19.05. 10:00 Keřkov - Habry 1:5 (0:2)
    Ne 19.05. 13:30 Ledeč n.S. - Košetice 5:1 (1:0)

    16.kolo

    Ne 07.04. 13:00 Úsobí - Ledeč n.S. 2:1 (1:1)
    So 25.05. 11:00 Křivsoudov - Humpolec B 5:2 (3:0)
    So 25.05. 13:00 Habry - Veselý Žďár 3:2 (1:2)
    Ne 26.05. 10:00 Štoky - Keřkov 4:3 (3:2)
    Ne 26.05. 10:00 Košetice - Dolní Město 8:5 (5:3)

    17.kolo

    31.05. 17:30 Humpolec B - Košetice 1:1 (1:1)
    Ne 02.06. 10:00 Keřkov - Křivsoudov 4:3 (2:1)
    Ne 02.06. 10:00 Štoky - Habry 8:4 (5:0)
    Ne 02.06. 13:30 Ledeč n.S. - Veselý Žďár 7:5 (6:0)
    Ne 02.06. 16:30 Dolní Město - Úsobí 11:4 (8:1)

    18.kolo

    St 08.05. 16:00 Veselý Žďár - Dolní Město 4:1 (3:1)
    St 05.06. 17:30 Úsobí - Humpolec B 3:8 (1:5)
    So 08.06. 11:00 Křivsoudov - Štoky 3:5 (0:2)
    Ne 09.06. 10:00 Košetice - Keřkov 1:3 (1:1)
    14.06. 17:30 Habry - Ledeč n.S. 1:3 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 3 3 106:42 39
    2. 18 12 2 4 90:49 38
    3. 18 12 1 5 81:50 37
    4. 18 11 1 6 89:67 34
    5. 18 9 1 8 56:50 28
    6. 18 9 0 9 105:114 27
    7. 18 7 1 10 70:70 22
    8. 18 6 1 11 63:90 19
    9. 18 5 2 11 45:58 17
    10. 18 1 0 17 24:139 3