Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 13349
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1045
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 22.08. 17:00 Batelov - FKM Vysočina B 1:4 (0:1)
    Ne 26.08. 10:00 Kněžice - Sapeli Polná 1:2 (0:0)
    Ne 26.08. 13:30 Dobronín - Bedřichov B 3:5 (1:3)
    Po 27.08. 17:00 FKM Vysočina - Brtnice 4:6 (2:3)
    31.08. 16:30 Stará Říše - Jamné 2:6 (1:4)

    3.kolo

    So 01.09. 10:00 FKM Vysočina B - Kněžice 7:2 (2:1)
    Ne 02.09. 10:30 Jamné - Batelov 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 13:30 Bedřichov B - FKM Vysočina 7:2 (4:2)
    Ne 02.09. 13:30 Sapeli Polná - Dobronín 1:5 (0:1)
    Čt 06.09. 16:30 Brtnice - Stará Říše 4:2 (4:1)

    4.kolo

    Út 28.08. 14:00 Brtnice - Bedřichov B 6:3 (2:2)
    So 08.09. 14:00 FKM Vysočina - Sapeli Polná 7:2 (3:1)
    Ne 09.09. 10:00 Stará Říše - Batelov 2:3 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Kněžice - Jamné 1:5 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Dobronín - FKM Vysočina B 0:8 (0:5)

    5.kolo

    St 12.09. 17:00 Batelov - Kněžice 1:2 (1:0)
    Ne 16.09. 10:30 Jamné - Dobronín 6:3 (1:2)
    Ne 16.09. 13:00 Bedřichov B - Stará Říše 3:2 (0:1)
    Ne 16.09. 13:30 Sapeli Polná - Brtnice 1:11 (0:4)
    Ne 16.09. 15:00 FKM Vysočina B - FKM Vysočina 6:5 (5:0)

    6.kolo

    21.09. 16:30 Dobronín - Batelov 6:0 (3:0)
    Ne 23.09. 10:00 Stará Říše - Kněžice 2:4 (1:3)
    Ne 23.09. 10:00 FKM Vysočina - Jamné 1:6 (0:3)
    Ne 23.09. 13:00 Bedřichov B - Sapeli Polná 2:3 (1:2)
    Ne 23.09. 13:30 Brtnice - FKM Vysočina B 5:2 (3:0)

    7.kolo

    St 26.09. 17:00 Batelov - FKM Vysočina 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 10:00 Kněžice - Dobronín 8:3 (6:1)
    Ne 30.09. 10:30 Jamné - Brtnice 2:2 (2:0)
    Ne 30.09. 13:30 Sapeli Polná - Stará Říše 7:0 (4:0)
    Ne 30.09. 13:30 FKM Vysočina B - Bedřichov B 4:6 (2:2)

    8.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Stará Říše - Dobronín 0:8 (0:2)
    Ne 07.10. 12:30 Bedřichov B - Jamné 3:4 (3:1)
    Ne 07.10. 13:00 FKM Vysočina - Kněžice 5:2 (2:1)
    Ne 07.10. 13:00 Brtnice - Batelov 6:1 (3:0)
    Ne 07.10. 13:00 Sapeli Polná - FKM Vysočina B 1:10 (1:5)

    9.kolo

    St 10.10. 16:30 Batelov - Bedřichov B 3:0 (1:0)
    Čt 11.10. 16:30 Kněžice - Brtnice 1:2 (1:1)
    So 13.10. 10:00 Dobronín - FKM Vysočina 10:1 (4:0)
    Ne 14.10. 10:30 Jamné - Sapeli Polná 5:3 (2:1)
    Po 15.10. 17:00 FKM Vysočina B - Stará Říše 7:0 (4:0)

    1.kolo

    Po 15.10. 17:00 Bedřichov B - Kněžice 3:2 (3:2)
    So 20.10. 09:00 FKM Vysočina B - Jamné 10:2 (3:1)
    So 20.10. 10:30 FKM Vysočina - Stará Říše 7:2 (6:0)
    Ne 21.10. 12:30 Brtnice - Dobronín 8:5 (4:3)
    Ne 21.10. 12:30 Sapeli Polná - Batelov 2:3 (0:0)

    10.kolo

    St 10.04. 17:00 Batelov - Sapeli Polná 2:1 (1:0)
    So 13.04. 10:00 Dobronín - Brtnice 0:7 (0:5)
    Ne 14.04. 10:00 Kněžice - Bedřichov B 1:5 (1:2)
    Ne 14.04. 10:30 Jamné - FKM Vysočina B 3:4 (1:3)
    Ne 14.04. 14:00 Stará Říše - FKM Vysočina 1:4 (0:4)

    11.kolo

    So 20.04. 10:00 FKM Vysočina B - Batelov 8:0 (5:0)
    Ne 21.04. 10:30 Jamné - Stará Říše 11:0 (6:0)
    Ne 21.04. 13:30 Sapeli Polná - Kněžice 1:6 (0:3)
    Ne 21.04. 14:00 Bedřichov B - Dobronín 5:1 (4:0)
    Ne 21.04. 14:00 Brtnice - FKM Vysočina 8:1 (5:0)

    12.kolo

    St 24.04. 17:00 Batelov - Jamné 3:1 (2:1)
    So 27.04. 10:00 FKM Vysočina - Bedřichov B 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Stará Říše - Brtnice 2:5 (0:2)
    Ne 28.04. 10:00 Dobronín - Sapeli Polná 4:4 (1:3)
    Po 29.04. 17:00 Kněžice - FKM Vysočina B 2:6 (1:4)

    13.kolo

    St 01.05. 17:00 Batelov - Stará Říše 8:0 (3:0)
    So 04.05. 10:00 FKM Vysočina B - Dobronín 5:3 (3:1)
    Ne 05.05. 10:30 Jamné - Kněžice 4:2 (2:1)
    Ne 05.05. 13:30 Sapeli Polná - FKM Vysočina 3:5 (1:2)
    Ne 05.05. 14:00 Bedřichov B - Brtnice 0:3 (0:1)

    14.kolo

    Čt 09.05. 17:00 FKM Vysočina - FKM Vysočina B 5:8 (3:4)
    Ne 12.05. 10:00 Kněžice - Batelov 0:4 (0:3)
    Ne 12.05. 14:00 Brtnice - Sapeli Polná 1:1 (1:0)
    Po 13.05. 17:00 Dobronín - Jamné 2:7 (0:4)
    St 15.05. 17:00 Stará Říše - Bedřichov B 0:6

    15.kolo

    St 15.05. 17:00 Batelov - Dobronín 4:1 (2:0)
    So 18.05. 10:00 FKM Vysočina B - Brtnice 1:2 (0:0)
    Ne 19.05. 10:30 Jamné - FKM Vysočina 7:2 (3:0)
    Ne 19.05. 13:30 Sapeli Polná - Bedřichov B 0:5 (0:2)
    Čt 23.05. 17:00 Kněžice - Stará Říše 4:3 (2:2)

    16.kolo

    So 25.05. 10:00 Dobronín - Kněžice 7:2 (2:1)
    So 25.05. 13:00 FKM Vysočina - Batelov 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 14:00 Stará Říše - Sapeli Polná 5:4 (3:3)
    Ne 26.05. 14:00 Bedřichov B - FKM Vysočina B 0:4 (0:3)
    Ne 26.05. 14:00 Brtnice - Jamné 3:2 (1:1)

    17.kolo

    St 29.05. 17:00 Batelov - Brtnice 0:5 (0:2)
    Ne 02.06. 10:00 Kněžice - FKM Vysočina 2:2 (0:2)
    Ne 02.06. 10:00 FKM Vysočina B - Sapeli Polná 6:3 (3:1)
    Ne 02.06. 10:30 Jamné - Bedřichov B 1:2 (1:2)
    Po 03.06. 17:00 Dobronín - Stará Říše 3:4 (1:1)

    18.kolo

    Út 04.06. 17:00 Brtnice - Kněžice 8:0 (6:0)
    So 08.06. 10:00 FKM Vysočina - Dobronín 8:2 (2:1)
    Ne 09.06. 10:00 Stará Říše - FKM Vysočina B 2:5 (0:2)
    Ne 09.06. 13:30 Sapeli Polná - Jamné 1:6 (0:2)
    Ne 09.06. 14:00 Bedřichov B - Batelov 2:4 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 2 0 92:28 50
    2. 18 15 0 3 105:42 45
    3. 18 12 1 5 80:45 37
    4. 18 10 1 7 58:44 31
    5. 18 10 0 8 43:47 30
    6. 18 7 2 9 65:78 23
    7. 18 5 1 12 66:83 16
    8. 18 5 1 12 42:70 16
    9. 18 3 2 13 40:84 11
    10. 18 2 0 16 29:99 6