Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 13342
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1022
    Týden:
    32
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 09:00 FK Drnovice B - Slavkov 7:3 (2:1)
    So 01.09. 10:00 Bučovice - Račice 14:1 (6:0)
    Ne 02.09. 14:00 Němčany - Vyškov B 0:22 (0:11)
    Ne 02.09. 14:30 Otnice - Ivanovice 2:2 (2:0)
    Čt 06.09. 17:00 Vyškov C - Dědice 12:2 (9:0)

    2.kolo

    So 08.09. 10:00 Račice - Němčany 2:6 (1:3)
    Ne 09.09. 11:15 Vyškov B - Vyškov C 1:7 (1:3)
    Ne 09.09. 12:30 Dědice - FK Drnovice B 1:3 (0:2)
    Ne 09.09. 13:45 Ivanovice - Slavkov 14:1 (5:1)
    Ne 09.09. 14:30 Otnice - Bučovice 2:1 (1:1)

    3.kolo

    Čt 13.09. 17:00 Vyškov C - Račice 26:0 (12:0)
    So 15.09. 10:00 Bučovice - Ivanovice 3:2 (1:2)
    So 15.09. 13:00 Němčany - Otnice 0:6 (0:3)
    Ne 16.09. 09:00 FK Drnovice B - Vyškov B 2:5 (1:3)
    Ne 16.09. 13:45 Slavkov - Dědice 2:3 (1:1)

    4.kolo

    So 22.09. 10:00 Račice - FK Drnovice B 0:15 (0:8)
    So 22.09. 10:00 Bučovice - Němčany 16:2 (7:0)
    Ne 23.09. 11:15 Vyškov B - Slavkov 3:2 (1:1)
    Ne 23.09. 12:45 Ivanovice - Dědice 11:1 (6:1)
    Ne 23.09. 13:30 Otnice - Vyškov C 3:0k

    5.kolo

    So 29.09. 15:00 Němčany - Ivanovice 1:10 (0:4)
    So 29.09. 15:00 Vyškov C - Bučovice 4:3 (2:1)
    So 29.09. 15:00 FK Drnovice B - Otnice 0:5 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Slavkov - Račice 11:0 (4:0)
    Ne 30.09. 12:30 Dědice - Vyškov B 3:3 (1:3)

    6.kolo

    So 06.10. 15:00 Ivanovice - Vyškov B 2:3 (0:2)
    So 06.10. 15:00 Račice - Dědice 0:3 (0:2)
    So 06.10. 15:00 Otnice - Slavkov 10:0 (4:0)
    So 06.10. 15:00 Bučovice - FK Drnovice B 5:6 (3:3)
    So 06.10. 15:00 Němčany - Vyškov C 0:23 (0:11)

    7.kolo

    Po 08.10. 17:00 Vyškov C - Ivanovice 6:10 (5:4)
    So 13.10. 09:00 FK Drnovice B - Němčany 8:1 (3:1)
    Ne 14.10. 10:15 Vyškov B - Račice 11:0 (4:0)
    Ne 14.10. 10:30 Slavkov - Bučovice 2:7 (1:3)
    Ne 14.10. 12:30 Dědice - Otnice 1:9 (0:3)

    8.kolo

    Čt 18.10. 17:00 Vyškov C - FK Drnovice B 2:2 (1:1)
    So 20.10. 10:00 Bučovice - Dědice 5:3 (3:0)
    Ne 21.10. 11:45 Ivanovice - Račice 24:0 (14:0)
    Ne 21.10. 12:30 Otnice - Vyškov B 0:1 (0:1)
    Ne 21.10. 13:00 Němčany - Slavkov 2:8 (0:5)

    9.kolo

    Út 23.10. 16:30 FK Drnovice B - Ivanovice 0:7 (0:1)
    Čt 25.10. 16:30 Slavkov - Vyškov C 2:16 (1:8)
    So 27.10. 10:00 Račice - Otnice 1:14 (1:7)
    Ne 28.10. 11:15 Vyškov B - Bučovice 3:2 (0:1)
    Ne 28.10. 12:30 Dědice - Němčany 11:2 (8:1)

    10.kolo

    Čt 11.04. 17:00 Dědice - Vyškov C 1:7 (0:4)
    12.04. 17:00 Račice - Bučovice 1:8 (0:3)
    Ne 14.04. 11:15 Vyškov B - Němčany 6:0 (5:0)
    Ne 14.04. 13:00 Ivanovice - Otnice 4:2 (0:1)
    Ne 14.04. 13:30 Slavkov - FK Drnovice B 2:4 (1:2)

    11.kolo

    St 17.04. 17:30 Bučovice - Otnice 3:4 (2:3)
    Čt 18.04. 17:00 Vyškov C - Vyškov B 5:2 (3:1)
    Ne 21.04. 09:00 FK Drnovice B - Dědice 2:5 (2:2)
    Ne 21.04. 14:00 Slavkov - Ivanovice 1:8 (1:3)
    Ne 21.04. 14:00 Němčany - Račice 2:3 (1:1)

    12.kolo

    Čt 25.04. 17:00 Račice - Vyškov C 0:22 (0:8)
    26.04. 17:00 Ivanovice - Bučovice 2:3 (2:0)
    So 27.04. 10:30 Dědice - Slavkov 11:5 (4:2)
    Ne 28.04. 11:15 Vyškov B - FK Drnovice B 6:1 (5:0)
    Ne 28.04. 15:00 Otnice - Němčany 12:0 (6:0)

    13.kolo

    Čt 02.05. 17:00 Vyškov C - Otnice 5:5 (1:4)
    03.05. 17:30 Němčany - Bučovice 2:14 (1:6)
    So 04.05. 11:00 Dědice - Ivanovice 1:5 (1:1)
    Ne 05.05. 08:45 FK Drnovice B - Račice 7:0 (4:0)
    Ne 05.05. 14:30 Slavkov - Vyškov B 5:11 (3:3)

    14.kolo

    10.05. 17:30 Ivanovice - Němčany 11:1 (6:0)
    So 11.05. 10:00 Račice - Slavkov 1:7 (0:4)
    So 11.05. 10:45 Bučovice - Vyškov C 1:9 (0:3)
    Ne 12.05. 11:15 Vyškov B - Dědice 7:3 (4:1)
    Ne 12.05. 15:00 Otnice - FK Drnovice B 3:2 (1:0)

    15.kolo

    Čt 16.05. 17:30 Vyškov C - Němčany 15:1 (6:0)
    Čt 16.05. 18:00 Slavkov - Otnice 0:7 (0:4)
    17.05. 17:00 FK Drnovice B - Bučovice 4:1 (2:1)
    So 18.05. 11:15 Vyškov B - Ivanovice 8:3 (3:0)
    Ne 19.05. 14:00 Dědice - Račice 16:0 (9:0)

    16.kolo

    24.05. 17:30 Ivanovice - Vyškov C 0:4 (0:1)
    So 25.05. 10:00 Račice - Vyškov B 0:10 (0:1)
    So 25.05. 10:45 Bučovice - Slavkov 6:2 (2:1)
    Ne 26.05. 10:30 Němčany - FK Drnovice B 3:5 (2:2)
    Ne 26.05. 15:00 Otnice - Dědice 5:0 (4:0)

    17.kolo

    31.05. 17:00 FK Drnovice B - Vyškov C 5:4 (3:3)
    31.05. 17:30 Račice - Ivanovice 0:10 (0:6)
    So 01.06. 10:00 Dědice - Bučovice 0:6 (0:4)
    So 01.06. 12:00 Slavkov - Němčany 6:4 (3:3)
    Ne 02.06. 11:15 Vyškov B - Otnice 1:3 (1:1)

    18.kolo

    Čt 06.06. 17:30 Vyškov C - Slavkov 16:1 (6:0)
    07.06. 17:30 Ivanovice - FK Drnovice B 5:5 (2:4)
    07.06. 17:30 Němčany - Dědice 3:6 (3:4)
    So 08.06. 10:45 Bučovice - Vyškov B 0:4 (0:1)
    Ne 09.06. 15:00 Otnice - Račice 14:0 (4:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 14 2 2 106:21 44
    2. 18 14 1 3 107:38 43
    3. 18 13 2 3 183:39 41
    4. 18 11 2 5 130:42 35
    5. 18 10 2 6 78:58 32
    6. 18 10 0 8 98:53 30
    7. 18 7 1 10 71:87 22
    8. 18 4 0 14 60:130 12
    9. 18 1 0 17 30:184 3
    10. 18 1 0 17 9:220 3