Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13340
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1021
    Týden:
    10
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    31.08. 17:30 D. Újezd - Rpety 0:8 (0:4)
    Po 03.09. 17:30 Tlustice - Cerhovice 0:10 (0:2)
    Po 10.09. 17:30 Komárov - Žebrák 3:3 (1:2)
    02.11. 15:30 Hostomice - Hořovicko B 3:3 (0:1)

    3.kolo

    St 05.09. 17:30 Cerhovice - Komárov 5:1 (0:1)
    07.09. 17:30 Felbabka - D. Újezd 16:0 (9:0)
    St 12.09. 17:30 Rpety - Hostomice 0:2 (0:0)
    Čt 13.09. 17:30 Hořovicko B - Tlustice 7:1 (5:1)

    4.kolo

    14.09. 17:30 D. Újezd - Žebrák 0:21 (0:12)
    14.09. 17:30 Hostomice - Felbabka 0:3 (0:2)
    So 15.09. 14:30 Hořovicko B - Rpety 11:2 (6:0)
    St 19.09. 17:30 Tlustice - Komárov 0:2 (0:1)

    5.kolo

    21.09. 17:30 Rpety - Tlustice 2:2 (1:1)
    21.09. 17:30 Felbabka - Hořovicko B 0:4 (0:1)
    21.09. 17:30 Žebrák - Hostomice 10:0 (2:0)
    21.09. 17:30 Cerhovice - D. Újezd 22:0 (10:0)

    6.kolo

    28.09. 10:00 Hostomice - Cerhovice 0:9 (0:2)
    28.09. 17:00 D. Újezd - Komárov 0:19 (0:10)
    So 29.09. 13:30 Hořovicko B - Žebrák 1:0 (0:0)
    St 03.10. 17:00 Rpety - Felbabka 0:0 (0:0)

    7.kolo

    05.10. 17:00 Felbabka - Tlustice 4:2 (1:1)
    05.10. 17:00 Žebrák - Rpety 17:2 (9:2)
    05.10. 17:00 Cerhovice - Hořovicko B 8:3 (2:2)
    05.10. 17:00 Komárov - Hostomice 4:1 (3:0)

    8.kolo

    12.10. 16:00 Komárov - Hořovicko B 3:1 (1:0)
    12.10. 16:30 Tlustice - D. Újezd 12:0 (6:0)
    12.10. 16:30 Rpety - Cerhovice 0:7 (0:5)
    12.10. 16:30 Felbabka - Žebrák 0:4 (0:3)

    9.kolo

    19.10. 16:30 Žebrák - Tlustice 6:3 (3:2)
    19.10. 16:30 Cerhovice - Felbabka 9:1 (5:0)
    19.10. 16:30 Komárov - Rpety 7:0 (4:0)
    19.10. 16:30 D. Újezd - Hostomice 0:21 (0:7)

    1.kolo

    26.10. 15:30 Žebrák - Cerhovice 0:4 (0:3)
    26.10. 16:00 Hořovicko B - D. Újezd 25:1 (13:1)
    26.10. 16:30 Hostomice - Tlustice 5:4 (4:1)
    02.11. 15:30 Felbabka - Komárov 0:5 (0:1)

    11.kolo

    29.03. 16:30 Žebrák - Komárov 6:2 (3:0)
    29.03. 16:30 Cerhovice - Tlustice 10:0 (5:0)
    29.03. 16:30 Rpety - D. Újezd 13:0 (4:0)
    So 30.03. 13:45 Hořovicko B - Hostomice 2:1 (1:0)

    12.kolo

    05.04. 17:30 Tlustice - Hořovicko B 5:3 (3:2)
    05.04. 17:30 Hostomice - Rpety 8:1 (3:0)
    05.04. 17:30 D. Újezd - Felbabka 0:11 (0:4)
    05.04. 17:30 Komárov - Cerhovice 0:2 (0:1)

    13.kolo

    12.04. 17:30 Komárov - Tlustice 5:1 (2:1)
    12.04. 17:30 Žebrák - D. Újezd 22:0 (12:0)
    12.04. 17:30 Rpety - Hořovicko B 2:7 (1:5)
    St 24.04. 17:30 Felbabka - Hostomice 5:3 (3:1)

    14.kolo

    St 17.04. 17:30 Tlustice - Rpety 3:0 (0:0)
    St 17.04. 17:30 Hostomice - Žebrák 1:8 (1:3)
    Čt 18.04. 17:30 D. Újezd - Cerhovice 0:14 (0:7)
    So 20.04. 14:30 Hořovicko B - Felbabka 2:5 (1:4)

    15.kolo

    26.04. 17:30 Komárov - D. Újezd 11:0 (4:0)
    26.04. 17:30 Cerhovice - Hostomice 7:0 (3:0)
    26.04. 17:30 Žebrák - Hořovicko B 5:1 (2:1)
    26.04. 17:30 Felbabka - Rpety 4:1 (1:1)

    16.kolo

    03.05. 17:30 Tlustice - Felbabka 1:3 (0:0)
    03.05. 17:30 Rpety - Žebrák 2:11 (2:7)
    03.05. 17:30 Hostomice - Komárov 1:2 (0:0)
    So 04.05. 13:00 Hořovicko B - Cerhovice 0:10 (0:5)

    17.kolo

    10.05. 16:30 Hořovicko B - Komárov 3:0 (1:0)
    10.05. 17:30 D. Újezd - Tlustice 0:14 (0:6)
    10.05. 17:30 Cerhovice - Rpety 18:1 (9:1)
    10.05. 17:30 Žebrák - Felbabka 3:0 (2:0)

    18.kolo

    17.05. 17:30 Tlustice - Žebrák 1:8 (1:4)
    17.05. 17:30 Felbabka - Cerhovice 1:6 (1:3)
    17.05. 17:30 Rpety - Komárov 0:10 (0:3)
    17.05. 17:30 Hostomice - D. Újezd 22:0 (7:0)

    10.kolo

    24.05. 17:30 Komárov - Felbabka 6:0 (1:0)
    24.05. 17:30 Cerhovice - Žebrák 3:1 (1:0)
    24.05. 17:30 D. Újezd - Hořovicko B 0:14 (0:6)
    24.05. 17:30 Tlustice - Hostomice 6:6 (2:3)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 16 0 0 144:8 48
    2. 16 12 1 3 125:23 37
    3. 16 11 1 4 80:23 34
    4. 16 9 1 6 87:46 28
    5. 16 8 1 7 53:46 25
    6. 16 5 2 9 74:64 17
    7. 16 4 2 10 55:71 14
    8. 16 2 2 12 34:107 8
    9. 16 0 0 16 1:265 0