Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 13327
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3996
    Týden:
    41
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 09:30 Hlinsko - Ústí n.O. 4:0 (0:0)
    So 25.08. 09:30 Mor. Třebová - Lanškroun 10:0 (5:0)
    So 25.08. 09:30 Pardubičky - Litomyšl 2:1 (1:0)
    So 25.08. 09:30 Polička - Choceň 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 09:30 Holice - Letohrad 2:3 (1:1)

    2.kolo

    So 01.09. 09:30 Litomyšl - Česká Třebová 1:6 (1:4)
    So 01.09. 13:00 Lanškroun - Pardubičky 0:4 (0:2)
    Ne 02.09. 09:30 Hlinsko - Holice 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Letohrad - Mor. Třebová 1:2 np (1:0)
    Ne 02.09. 13:30 Ústí n.O. - Choceň 3:2 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 09:30 Mor. Třebová - Hlinsko 0:4 (0:2)
    So 08.09. 09:30 Česká Třebová - Lanškroun 5:0 (3:0)
    So 08.09. 09:30 Polička - Litomyšl 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 09:30 Holice - Ústí n.O. 0:6 (0:0)
    Ne 09.09. 09:30 Pardubičky - Letohrad 3:1 (3:0)

    4.kolo

    Ne 16.09. 09:30 Litomyšl - Choceň 0:3 (0:3)
    Ne 16.09. 09:30 Hlinsko - Pardubičky 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 09:30 Holice - Mor. Třebová 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Letohrad - Česká Třebová 0:4 (0:2)
    Ne 16.09. 12:30 Lanškroun - Polička 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 09:30 Mor. Třebová - Ústí n.O. 0:4 (0:2)
    So 22.09. 09:30 Pardubičky - Holice 7:3 (3:3)
    So 22.09. 09:30 Česká Třebová - Hlinsko 0:1 (0:1)
    So 22.09. 09:30 Polička - Letohrad 0:6 (0:4)
    Ne 23.09. 09:30 Choceň - Lanškroun 1:4 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 09:30 Mor. Třebová - Pardubičky 0:7 (0:1)
    Ne 30.09. 09:30 Hlinsko - Polička 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 09:30 Holice - Česká Třebová 0:5 (0:2)
    Ne 30.09. 10:00 Letohrad - Choceň 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 12:00 Ústí n.O. - Litomyšl 5:1 (2:1)

    7.kolo

    So 06.10. 09:30 Česká Třebová - Mor. Třebová 3:0 (1:0)
    So 06.10. 09:30 Polička - Holice 4:0 (2:0)
    So 06.10. 09:30 Litomyšl - Lanškroun 2:1 (1:0)
    So 06.10. 13:45 Pardubičky - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 09:30 Choceň - Hlinsko 0:4 (0:3)

    8.kolo

    So 13.10. 09:30 Mor. Třebová - Polička 3:0 (0:0)
    So 13.10. 09:30 Pardubičky - Česká Třebová 1:2 (0:0)
    Ne 14.10. 09:30 Holice - Choceň 3:4 (3:2)
    Ne 14.10. 10:00 Letohrad - Litomyšl 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 11:30 Ústí n.O. - Lanškroun 3:1 (3:1)

    9.kolo

    So 20.10. 09:30 Česká Třebová - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
    So 20.10. 09:30 Polička - Pardubičky 1:3 (1:2)
    So 20.10. 09:30 Litomyšl - Hlinsko 0:4 (0:3)
    So 20.10. 11:00 Lanškroun - Letohrad 1:5 (0:3)
    Ne 21.10. 09:30 Choceň - Mor. Třebová 0:3 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 09:30 Pardubičky - Choceň 9:0 (4:0)
    So 27.10. 09:30 Česká Třebová - Polička 2:1 (0:0)
    Ne 28.10. 09:30 Hlinsko - Lanškroun 13:4 (6:2)
    Ne 28.10. 09:30 Holice - Litomyšl 1:2 (0:1)
    Ne 28.10. 10:30 Ústí n.O. - Letohrad 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 03.11. 09:30 Polička - Ústí n.O. 0:2 (0:2)
    So 03.11. 09:30 Litomyšl - Mor. Třebová 1:0 (0:0)
    So 03.11. 10:00 Letohrad - Hlinsko 3:2 np (0:2)
    Ne 04.11. 09:30 Choceň - Česká Třebová 1:4 (0:2)
    Ne 04.11. 09:30 Lanškroun - Holice 0:1 (0:0)

    12.kolo

    Ne 07.04. 09:30 Litomyšl - Pardubičky 2:4 (1:1)
    Ne 07.04. 09:30 Choceň - Polička 3:5 (1:1)
    Ne 07.04. 10:00 Letohrad - Holice 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 12:00 Lanškroun - Mor. Třebová 0:4 (0:3)
    Ne 07.04. 12:30 Ústí n.O. - Hlinsko 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 20.04. 09:30 Hlinsko - Mor. Třebová 1:2 np (1:0)
    Ne 21.04. 09:30 Litomyšl - Polička 2:6 (2:1)
    Ne 21.04. 10:00 Letohrad - Pardubičky 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 12:30 Lanškroun - Česká Třebová 1:8 (1:5)
    Ne 21.04. 13:00 Ústí n.O. - Holice 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 27.04. 09:30 Choceň - Litomyšl 0:2 (0:2)
    So 27.04. 09:30 Polička - Lanškroun 4:0 (2:0)
    So 27.04. 09:30 Česká Třebová - Letohrad 6:0 (2:0)
    So 27.04. 09:30 Pardubičky - Hlinsko 2:3 (1:2)
    So 27.04. 09:30 Mor. Třebová - Holice 0:3 (0:1)

    16.kolo

    Ne 05.05. 09:30 Holice - Pardubičky 1:6 (0:3)
    Ne 05.05. 09:30 Hlinsko - Česká Třebová 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 10:00 Letohrad - Polička 2:7 (0:2)
    Ne 05.05. 13:00 Lanškroun - Choceň 2:5 (2:3)
    Ne 05.05. 13:30 Ústí n.O. - Mor. Třebová 1:0 np (0:0)

    13.kolo

    So 13.04. 09:30 Česká Třebová - Litomyšl 5:1 (3:1)
    So 13.04. 09:30 Pardubičky - Lanškroun 6:0 (1:0)
    So 13.04. 09:30 Mor. Třebová - Letohrad 1:0 np (0:0)
    Čt 18.04. 16:00 Choceň - Ústí n.O. 0:7 (0:3)
    St 08.05. 09:30 Holice - Hlinsko 1:3 (1:1)

    17.kolo

    So 11.05. 09:30 Litomyšl - Ústí n.O. 2:3 (1:1)
    So 11.05. 09:30 Choceň - Letohrad 5:1 (3:1)
    So 11.05. 14:00 Pardubičky - Mor. Třebová 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 09:30 Polička - Hlinsko 0:5 (0:2)
    Ne 12.05. 09:30 Česká Třebová - Holice 8:2 (5:0)

    18.kolo

    So 18.05. 09:30 Mor. Třebová - Česká Třebová 1:2 np (1:1)
    So 18.05. 13:00 Lanškroun - Litomyšl 2:5 (1:1)
    Ne 19.05. 09:30 Holice - Polička 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 09:30 Hlinsko - Choceň 4:0 (3:0)
    Ne 19.05. 13:30 Ústí n.O. - Pardubičky 4:3 np (1:2)

    19.kolo

    So 25.05. 09:30 Litomyšl - Letohrad 3:2 (2:2)
    So 25.05. 09:30 Polička - Mor. Třebová 4:0 (1:0)
    Ne 26.05. 09:30 Choceň - Holice 5:4 np (1:1)
    Ne 26.05. 09:30 Česká Třebová - Pardubičky 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 13:00 Lanškroun - Ústí n.O. 0:7 (0:4)

    20.kolo

    Čt 23.05. 17:00 Ústí n.O. - Česká Třebová 1:2 (1:2)
    So 01.06. 09:30 Pardubičky - Polička 1:3 (1:2)
    So 01.06. 09:30 Mor. Třebová - Choceň 4:2 (4:1)
    Ne 02.06. 09:30 Hlinsko - Litomyšl 2:3 np (2:1)
    Ne 02.06. 10:00 Letohrad - Lanškroun 12:3 (9:0)

    21.kolo

    St 05.06. 16:30 Letohrad - Ústí n.O. 0:5 (0:1)
    Ne 09.06. 09:30 Litomyšl - Holice 5:0 (2:0)
    Ne 09.06. 09:30 Choceň - Pardubičky 3:4 (2:1)
    Ne 09.06. 09:30 Polička - Česká Třebová 2:3 (0:1)
    Ne 09.06. 13:00 Lanškroun - Hlinsko 2:10 (0:5)

    22.kolo

    Út 11.06. 17:00 Ústí n.O. - Polička 1:2 (0:1)
    So 15.06. 09:30 Česká Třebová - Choceň 6:1 (3:1)
    So 15.06. 09:30 Mor. Třebová - Litomyšl 2:0 (0:0)
    Ne 16.06. 09:30 Holice - Lanškroun 9:0 (4:0)
    Ne 16.06. 09:30 Hlinsko - Letohrad 6:1 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 17 0 3 0 77:15 54
    2. 20 16 1 0 3 75:18 50
    3. 20 14 2 0 4 62:19 46
    4. 20 13 0 1 6 68:34 40
    5. 20 11 0 0 9 46:40 33
    6. 20 6 3 2 9 31:35 26
    7. 20 7 1 0 12 33:52 23
    8. 20 5 1 2 12 39:61 19
    9. 20 6 0 1 13 37:65 19
    10. 20 5 1 0 14 38:71 17
    11. 20 1 0 0 19 22:116 3