Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 13326
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3103
    Týden:
    39
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Orel - Horní Jelení 2:3 (1:2)
    So 18.08. 14:30 Vraclav - Jiskra 2008 5:1 (3:1)
    Ne 19.08. 10:00 Zaječice - Dolní Újezd 5:0 (2:0)
    Ne 19.08. 10:00 Vítanov - Ctětín 4:0 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Kameničky - Jaroměřice 7:4 (6:2)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 Horní Jelení - Vraclav 2:7 (1:7)
    So 25.08. 14:30 Dolní Újezd - Vítanov 5:2 (2:1)
    Ne 26.08. 14:00 Jaroměřice - Zaječice 5:3 (4:0)
    Ne 26.08. 14:30 Jiskra 2008 - Kameničky 0:7 (0:4)
    Ne 26.08. 14:30 Ctětín - Orel 7:3 (4:1)

    1.kolo

    St 29.08. 17:00 Vraclav - Kameničky 2:7 (0:5)
    St 29.08. 17:00 Jiskra 2008 - Orel 2:3 (0:2)
    St 29.08. 17:00 Horní Jelení - Vítanov 1:10 (0:5)
    St 29.08. 17:00 Ctětín - Zaječice 3:0k
    St 29.08. 17:00 Dolní Újezd - Jaroměřice 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Vítanov - Jaroměřice 1:2 (1:1)
    So 01.09. 14:00 Orel - Dolní Újezd 0:11 (0:3)
    So 01.09. 14:30 Vraclav - Ctětín 2:1 (2:0)
    So 01.09. 14:30 Jiskra 2008 - Horní Jelení 3:0 (2:0)
    Ne 02.09. 14:30 Kameničky - Zaječice 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Horní Jelení - Kameničky 0:10 (0:1)
    Ne 09.09. 10:00 Zaječice - Vítanov 7:0 (2:0)
    Ne 09.09. 14:00 Jaroměřice - Orel 5:0 (1:0)
    Ne 09.09. 14:30 Ctětín - Jiskra 2008 4:1 (4:0)
    Ne 09.09. 14:30 Dolní Újezd - Vraclav 9:1 (6:1)

    6.kolo

    So 15.09. 13:30 Orel - Zaječice 0:6 (0:2)
    So 15.09. 14:00 Vraclav - Jaroměřice 0:7 (0:6)
    So 15.09. 14:00 Jiskra 2008 - Dolní Újezd 1:4 (1:2)
    Ne 16.09. 14:30 Kameničky - Vítanov 11:0 (4:0)
    Ne 16.09. 16:30 Horní Jelení - Ctětín 0:2 (0:0)

    7.kolo

    Ne 23.09. 10:00 Zaječice - Vraclav 6:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Vítanov - Orel 3:1 (0:1)
    Ne 23.09. 13:00 Jaroměřice - Jiskra 2008 13:1 (8:1)
    Ne 23.09. 13:30 Dolní Újezd - Horní Jelení 9:0 (3:0)
    Ne 23.09. 14:00 Ctětín - Kameničky 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 29.09. 10:00 Horní Jelení - Jaroměřice 0:6 (0:2)
    So 29.09. 13:00 Vraclav - Vítanov 2:3 np (1:0)
    Ne 30.09. 13:00 Jiskra 2008 - Zaječice 3:4 (2:1)
    Ne 30.09. 14:00 Kameničky - Orel 18:0 (5:0)
    Ne 30.09. 14:00 Ctětín - Dolní Újezd 1:11 (0:6)

    9.kolo

    So 06.10. 12:30 Orel - Vraclav 1:2 np (0:0)
    So 06.10. 13:00 Dolní Újezd - Kameničky 3:2 np (0:1)
    Ne 07.10. 10:00 Zaječice - Horní Jelení 9:1 (4:1)
    Ne 07.10. 10:00 Vítanov - Jiskra 2008 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 12:30 Jaroměřice - Ctětín 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:00 Zaječice - Ctětín 19:0 (9:0)
    So 13.10. 12:00 Orel - Jiskra 2008 4:2 (1:2)
    Ne 14.10. 10:00 Vítanov - Horní Jelení 4:3 (1:2)
    Ne 14.10. 12:00 Jaroměřice - Dolní Újezd 2:3 (2:1)
    Ne 14.10. 13:30 Kameničky - Vraclav 3:1 (1:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Horní Jelení - Orel 3:7 (1:4)
    So 20.10. 12:30 Jiskra 2008 - Vraclav 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 12:00 Jaroměřice - Kameničky 3:2 (0:1)
    Ne 21.10. 12:30 Dolní Újezd - Zaječice 5:3 (3:2)
    Ne 21.10. 12:30 Ctětín - Vítanov 5:1 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:00 Vítanov - Dolní Újezd 1:9 (0:5)
    So 27.10. 11:00 Orel - Ctětín 2:3 np (0:0)
    So 27.10. 11:30 Vraclav - Horní Jelení 10:1 (5:1)
    Ne 28.10. 10:00 Zaječice - Jaroměřice 1:4 (1:2)
    Ne 28.10. 11:45 Kameničky - Jiskra 2008 4:2 (4:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Horní Jelení - Jiskra 2008 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 10:00 Zaječice - Kameničky 0:3 (0:3)
    Ne 04.11. 10:30 Jaroměřice - Vítanov 6:0 (4:0)
    Ne 04.11. 11:00 Dolní Újezd - Orel 10:1 (5:0)
    Ne 04.11. 13:00 Ctětín - Vraclav 3:2 np (1:2)

    14.kolo

    12.10. 15:30 Kameničky - Horní Jelení 8:1 (3:1)
    Ne 11.11. 11:00 Jiskra 2008 - Ctětín 0:2 (0:0)
    Ne 11.11. 11:00 Vraclav - Dolní Újezd 3:1 (0:1)
    Ne 11.11. 11:00 Orel - Jaroměřice 2:8 (1:3)
    Ne 11.11. 11:00 Vítanov - Zaječice 0:4 (0:3)

    15.kolo

    So 23.03. 10:00 Zaječice - Orel 8:0 (7:0)
    Ne 24.03. 10:00 Vítanov - Kameničky 0:6 (0:2)
    Ne 24.03. 11:30 Jaroměřice - Vraclav 3:0 (2:0)
    Ne 24.03. 12:00 Dolní Újezd - Jiskra 2008 7:0 (4:0)
    Ne 24.03. 12:00 Ctětín - Horní Jelení 4:1 (2:0)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Horní Jelení - Dolní Újezd 0:3 (0:1)
    So 30.03. 13:00 Orel - Vítanov 2:3 np (1:1)
    So 30.03. 13:30 Jiskra 2008 - Jaroměřice 1:2 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Kameničky - Ctětín 16:1 (7:0)
    Ne 31.03. 15:00 Vraclav - Zaječice 0:2 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 13:00 Orel - Kameničky 0:5 (0:2)
    So 06.04. 13:30 Dolní Újezd - Ctětín 7:0 (4:0)
    Ne 07.04. 10:00 Vítanov - Vraclav 2:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Zaječice - Jiskra 2008 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 13:00 Jaroměřice - Horní Jelení 8:0 (6:0)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Horní Jelení - Zaječice 2:4 (1:3)
    So 13.04. 14:00 Jiskra 2008 - Vítanov 0:1 np (0:0)
    So 13.04. 15:30 Vraclav - Orel 3:2 (1:2)
    Ne 14.04. 14:00 Ctětín - Jaroměřice 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Kameničky - Dolní Újezd 2:1 (2:1)

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Horní Jelení - Vítanov 4:3 (0:2)
    So 20.04. 10:00 Ctětín - Zaječice 1:4 (1:3)
    So 20.04. 15:00 Vraclav - Kameničky 0:8 (0:4)
    Ne 21.04. 14:00 Jiskra 2008 - Orel 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 14:00 Dolní Újezd - Jaroměřice 2:5 (1:4)

    20.kolo

    So 27.04. 13:00 Zaječice - Dolní Újezd 1:0 (0:0)
    So 27.04. 13:30 Orel - Horní Jelení 2:4 (1:2)
    So 27.04. 16:00 Vraclav - Jiskra 2008 2:4 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Vítanov - Ctětín 4:2 (2:2)
    Ne 28.04. 15:00 Kameničky - Jaroměřice 1:0 np (0:0)

    21.kolo

    03.05. 18:00 Horní Jelení - Vraclav 2:5 (0:5)
    So 04.05. 10:00 Ctětín - Orel 2:1 (1:1)
    So 04.05. 14:30 Jiskra 2008 - Kameničky 2:10 (0:7)
    So 04.05. 14:30 Dolní Újezd - Vítanov 9:0 (4:0)
    Ne 05.05. 14:00 Jaroměřice - Zaječice 4:5 np (2:1)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Orel - Dolní Újezd 2:4 (1:3)
    So 11.05. 14:30 Jiskra 2008 - Horní Jelení výsledek
    Ne 12.05. 10:00 Vítanov - Jaroměřice 0:4 (0:1)
    Ne 12.05. 16:00 Vraclav - Ctětín 4:1 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Kameničky - Zaječice 4:0 (3:0)

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 Horní Jelení - Kameničky 0:8 (0:4)
    So 18.05. 14:30 Dolní Újezd - Vraclav 4:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Zaječice - Vítanov 8:2 (7:0)
    Ne 19.05. 14:00 Jaroměřice - Orel 4:2 (2:1)
    Ne 19.05. 14:30 Ctětín - Jiskra 2008 3:2 (0:1)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Horní Jelení - Ctětín 3:4 (2:2)
    So 25.05. 14:00 Orel - Zaječice 5:6 (3:4)
    So 25.05. 16:00 Vraclav - Jaroměřice 1:8 (1:3)
    Ne 26.05. 14:30 Jiskra 2008 - Dolní Újezd 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Kameničky - Vítanov 10:0 (5:0)

    25.kolo

    So 01.06. 10:00 Zaječice - Vraclav 8:1 (4:0)
    So 01.06. 14:30 Dolní Újezd - Horní Jelení 8:1 (6:0)
    Ne 02.06. 10:00 Vítanov - Orel 4:2 (3:1)
    Ne 02.06. 14:00 Jaroměřice - Jiskra 2008 20:1 (8:1)
    Ne 02.06. 14:30 Ctětín - Kameničky 3:6 (1:4)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Horní Jelení - Jaroměřice 1:8 (0:5)
    So 08.06. 13:00 Jiskra 2008 - Zaječice 0:4 (0:1)
    Ne 09.06. 14:30 Ctětín - Dolní Újezd 2:7 (1:2)
    Ne 09.06. 16:00 Vraclav - Vítanov 2:3 np (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Kameničky - Orel 9:0 (5:0)

    27.kolo

    So 15.06. 10:00 Zaječice - Horní Jelení 5:1 (2:1)
    So 15.06. 14:00 Orel - Vraclav 5:0 (2:0)
    Ne 16.06. 10:00 Vítanov - Jiskra 2008 0:3 (0:1)
    Ne 16.06. 14:00 Jaroměřice - Ctětín 3:0k
    Ne 16.06. 14:30 Dolní Újezd - Kameničky 2:7 (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 27 22 1 1 3 176:30 69
    2. 27 21 0 2 4 137:34 65
    3. 27 20 1 0 6 125:45 62
    4. 27 19 1 0 7 134:44 59
    5. 27 12 2 0 13 56:108 40
    6. 27 8 4 0 15 52:109 32
    7. 27 8 1 3 15 56:95 29
    8. 26 7 0 1 18 36:103 22
    9. 27 4 0 3 20 50:135 15
    10. 26 3 0 0 23 35:151 9