Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 13323
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8283
    Týden:
    62
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:00 Klatovy - Sedlčany 0:4 (0:0)
    So 18.08. 10:00 Rokycany - SK Rakovník 5:0 (2:0)
    So 18.08. 10:00 Třeboň - Petřín Plzeň B 0:3 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Táborsko B - Junior St. 0:1 (0:1)
    So 18.08. 10:15 Hořovicko - Motorlet Praha B 0:4 (0:3)
    So 18.08. 13:00 Aritma Praha - SŠ Plzeň 11:0 (4:0)
    Ne 19.08. 10:00 Roudné - Spartak Příbram 5:1 (4:1)
    Ne 19.08. 10:00 Domažlice - Přeštice 5:0 (3:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:00 SŠ Plzeň - Hořovicko 1:3 (1:2)
    So 25.08. 10:00 Junior St. - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    So 25.08. 10:00 Petřín Plzeň B - Táborsko B 6:0 (3:0)
    So 25.08. 10:00 Přeštice - Třeboň 3:1 (0:0)
    So 25.08. 10:00 SK Rakovník - Domažlice 2:0 (2:0)
    So 25.08. 10:15 Sedlčany - Rokycany 1:2 (0:1)
    So 25.08. 12:00 Motorlet Praha B - Roudné 4:3 np (0:2)
    Ne 26.08. 10:00 Spartak Příbram - Klatovy 3:0 (2:0)

    1.kolo

    St 29.08. 10:00 SŠ Plzeň - Táborsko B 4:5 (1:3)
    St 29.08. 15:30 Sedlčany - Spartak Příbram 3:1 (0:0)
    St 29.08. 15:45 Hořovicko - Roudné 5:0 (2:0)
    St 29.08. 15:45 Motorlet Praha B - Aritma Praha 2:1 (1:0)
    St 29.08. 15:45 Petřín Plzeň B - Domažlice 5:1 (1:1)
    St 29.08. 16:00 Junior St. - Třeboň 1:2 np (0:1)
    St 29.08. 16:00 Přeštice - Rokycany 1:3 (1:1)
    St 29.08. 16:00 SK Rakovník - Klatovy 2:3 (1:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Rokycany - Spartak Příbram 4:1 (2:1)
    So 01.09. 10:00 Třeboň - SK Rakovník 5:1 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Táborsko B - Přeštice 3:4 (2:3)
    So 01.09. 10:15 Hořovicko - Junior St. 2:1 (0:1)
    So 01.09. 12:00 Motorlet Praha B - SŠ Plzeň 3:4 (2:3)
    So 01.09. 13:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň B 2:1 np (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Roudné - Klatovy 5:2 (3:1)
    Ne 02.09. 10:00 Domažlice - Sedlčany 0:2 (0:2)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 SŠ Plzeň - Roudné 0:5 (0:5)
    So 08.09. 10:00 Junior St. - Motorlet Praha B 3:4 np (1:3)
    So 08.09. 10:00 Petřín Plzeň B - Hořovicko 3:2 np (1:1)
    So 08.09. 10:00 Přeštice - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 08.09. 10:00 SK Rakovník - Táborsko B 1:3 (1:1)
    So 08.09. 10:00 Spartak Příbram - Domažlice 5:4 (2:2)
    So 08.09. 10:00 Klatovy - Rokycany 2:3 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Sedlčany - Třeboň 3:2 np (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Třeboň - Spartak Příbram 2:1 (2:1)
    So 15.09. 10:00 SŠ Plzeň - Junior St. 1:4 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Táborsko B - Sedlčany 4:3 (2:1)
    So 15.09. 10:15 Hořovicko - Přeštice 2:1 (1:0)
    So 15.09. 12:00 Motorlet Praha B - Petřín Plzeň B 2:6 (2:1)
    So 15.09. 13:00 Aritma Praha - SK Rakovník 1:2 np (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Roudné - Rokycany 3:2 (1:1)
    Ne 16.09. 10:00 Domažlice - Klatovy 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Junior St. - Roudné 2:4 (2:3)
    So 22.09. 10:00 Petřín Plzeň B - SŠ Plzeň 1:0 (1:0)
    So 22.09. 10:00 Přeštice - Motorlet Praha B 1:3 (1:1)
    So 22.09. 10:00 SK Rakovník - Hořovicko 1:3 (0:1)
    So 22.09. 10:00 Spartak Příbram - Táborsko B 1:3 (1:2)
    So 22.09. 10:00 Klatovy - Třeboň 1:0 np (0:0)
    So 22.09. 10:00 Rokycany - Domažlice 5:0 (2:0)
    So 22.09. 10:15 Sedlčany - Aritma Praha 4:1 (1:0)

    8.kolo

    28.09. 10:00 Motorlet Praha B - SK Rakovník 4:1 (2:1)
    28.09. 10:15 Hořovicko - Sedlčany 2:3 (1:0)
    28.09. 13:00 Aritma Praha - Spartak Příbram 4:1 (1:1)
    So 29.09. 10:00 Třeboň - Rokycany 2:1 np (1:1)
    So 29.09. 10:00 SŠ Plzeň - Přeštice 1:7 (0:6)
    So 29.09. 10:00 Junior St. - Petřín Plzeň B 0:2 (0:2)
    So 29.09. 10:15 Táborsko B - Klatovy 1:3 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Roudné - Domažlice 4:3 (1:3)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Petřín Plzeň B - Roudné 3:2 (0:1)
    So 06.10. 10:00 Přeštice - Junior St. 5:0 (2:0)
    So 06.10. 10:00 SK Rakovník - SŠ Plzeň 2:0 (1:0)
    So 06.10. 10:00 Spartak Příbram - Hořovicko 2:1 (1:0)
    So 06.10. 10:00 Klatovy - Aritma Praha 1:2 (1:0)
    So 06.10. 10:00 Rokycany - Táborsko B 6:1 (3:1)
    So 06.10. 10:00 Domažlice - Třeboň 0:3 (0:1)
    So 06.10. 10:15 Sedlčany - Motorlet Praha B 5:1 (1:0)

    10.kolo

    So 13.10. 09:45 Hořovicko - Klatovy 3:2 (1:0)
    So 13.10. 10:00 SŠ Plzeň - Sedlčany 2:3 (1:3)
    So 13.10. 10:00 Junior St. - SK Rakovník 2:1 (1:1)
    So 13.10. 10:00 Petřín Plzeň B - Přeštice 3:0 (2:0)
    So 13.10. 10:15 Táborsko B - Domažlice 4:1 (1:0)
    So 13.10. 12:00 Motorlet Praha B - Spartak Příbram 2:0 (0:0)
    So 13.10. 13:00 Aritma Praha - Rokycany 1:3 (1:2)
    Ne 14.10. 10:00 Roudné - Třeboň 5:2 (2:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Roudné - Přeštice 3:2 (1:1)
    So 20.10. 10:00 SK Rakovník - Petřín Plzeň B 1:2 np (1:0)
    So 20.10. 10:00 Spartak Příbram - SŠ Plzeň 4:0 (2:0)
    So 20.10. 10:00 Klatovy - Motorlet Praha B 0:4 (0:2)
    So 20.10. 10:00 Rokycany - Hořovicko 2:1 (2:0)
    So 20.10. 10:00 Domažlice - Aritma Praha 3:2 (2:1)
    So 20.10. 10:00 Třeboň - Táborsko B 1:0 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Sedlčany - Junior St. 4:2 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 09:00 Roudné - Táborsko B 4:0 (3:0)
    So 27.10. 09:00 Hořovicko - Domažlice 0:2 (0:0)
    So 27.10. 10:00 SŠ Plzeň - Klatovy 2:4 (2:2)
    So 27.10. 10:00 Junior St. - Spartak Příbram 0:1 (0:0)
    So 27.10. 10:00 Petřín Plzeň B - Sedlčany 1:3 (1:2)
    So 27.10. 10:00 Přeštice - SK Rakovník 7:2 (3:0)
    So 27.10. 12:00 Motorlet Praha B - Rokycany 0:5 (0:3)
    So 27.10. 12:30 Aritma Praha - Třeboň 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 SK Rakovník - Roudné 1:2 (0:1)
    So 03.11. 10:00 Spartak Příbram - Petřín Plzeň B 1:3 (1:2)
    So 03.11. 10:00 Klatovy - Junior St. 5:2 (3:2)
    So 03.11. 10:00 Rokycany - SŠ Plzeň 5:0 (4:0)
    So 03.11. 10:00 Domažlice - Motorlet Praha B 0:1 np (0:0)
    So 03.11. 10:00 Třeboň - Hořovicko 0:2 (0:1)
    So 03.11. 10:15 Sedlčany - Přeštice 2:1 (1:1)
    So 03.11. 10:15 Táborsko B - Aritma Praha 3:2 np (0:1)

    14.kolo

    So 10.11. 09:00 Hořovicko - Táborsko B 4:6 (4:3)
    So 10.11. 10:00 SŠ Plzeň - Domažlice 3:4 (1:2)
    So 10.11. 10:00 Junior St. - Rokycany 0:4 (0:0)
    So 10.11. 10:00 Petřín Plzeň B - Klatovy 4:2 (1:1)
    So 10.11. 10:00 Přeštice - Spartak Příbram 5:1 (1:0)
    So 10.11. 10:00 SK Rakovník - Sedlčany 1:2 (1:2)
    So 10.11. 11:45 Motorlet Praha B - Třeboň 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Roudné - Aritma Praha 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 17.11. 09:00 Domažlice - Junior St. 7:0 (3:0)
    So 17.11. 10:00 Spartak Příbram - SK Rakovník 2:0 (0:0)
    So 17.11. 10:00 Klatovy - Přeštice 4:3 np (1:1)
    So 17.11. 10:00 Rokycany - Petřín Plzeň B 4:0 (3:0)
    So 17.11. 10:00 Třeboň - SŠ Plzeň 2:3 (1:1)
    So 17.11. 10:15 Táborsko B - Motorlet Praha B 4:0 (1:0)
    So 17.11. 12:30 Aritma Praha - Hořovicko 1:2 (1:1)
    Ne 18.11. 10:15 Sedlčany - Roudné 2:4 (1:4)

    22.kolo

    So 02.03. 10:00 Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 02.03. 10:00 Třeboň - Klatovy 4:0 (1:0)
    So 02.03. 10:00 Domažlice - Rokycany 1:2 (0:2)
    So 02.03. 10:15 Táborsko B - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 02.03. 12:15 Motorlet Praha B - Přeštice 2:4 (0:2)
    So 02.03. 12:45 Aritma Praha - Sedlčany 5:0 (4:0)
    So 02.03. 15:15 SŠ Plzeň - Petřín Plzeň B 0:3 (0:1)
    Ne 03.03. 10:00 Roudné - Junior St. 2:3 np (2:1)

    16.kolo

    08.03. 15:45 Spartak Příbram - Sedlčany 2:1 (0:1)
    So 09.03. 10:00 Domažlice - Petřín Plzeň B 2:1 np (0:0)
    So 09.03. 11:00 Třeboň - Junior St. 1:0 (1:0)
    So 09.03. 12:15 Táborsko B - SŠ Plzeň 4:0 (2:0)
    So 09.03. 13:00 Aritma Praha - Motorlet Praha B 5:0 (2:0)
    Ne 10.03. 09:30 Klatovy - SK Rakovník 2:1 np (0:1)
    Ne 10.03. 10:00 Roudné - Hořovicko 2:5 (0:1)
    Ne 10.03. 12:15 Rokycany - Přeštice 1:2 (1:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:00 SK Rakovník - Rokycany 2:1 np (0:1)
    So 16.03. 10:00 Přeštice - Domažlice 2:1 (0:0)
    So 16.03. 10:00 Junior St. - Táborsko B 3:2 np (1:0)
    So 16.03. 10:00 SŠ Plzeň - Aritma Praha 3:2 (3:1)
    So 16.03. 10:00 Motorlet Praha B - Hořovicko 2:3 (1:1)
    So 16.03. 10:15 Sedlčany - Klatovy 3:2 (2:1)
    So 16.03. 12:30 Petřín Plzeň B - Třeboň 6:0 (2:0)
    19.04. 10:00 Spartak Příbram - Roudné 5:0 (4:0)

    18.kolo

    So 23.03. 10:00 Roudné - Motorlet Praha B 10:3 (5:1)
    So 23.03. 10:00 Hořovicko - SŠ Plzeň 2:0 (2:0)
    So 23.03. 10:00 Domažlice - SK Rakovník 3:2 np (2:2)
    So 23.03. 10:00 Rokycany - Sedlčany 6:1 (3:1)
    So 23.03. 12:00 Třeboň - Přeštice 3:1 (2:0)
    So 23.03. 12:00 Klatovy - Spartak Příbram 0:1 (0:0)
    So 23.03. 12:30 Táborsko B - Petřín Plzeň B 2:1 (2:0)
    So 23.03. 13:00 Aritma Praha - Junior St. 5:2 (3:1)

    19.kolo

    So 30.03. 10:00 Klatovy - Roudné 1:5 (1:2)
    So 30.03. 10:00 Spartak Příbram - Rokycany 1:3 (0:0)
    So 30.03. 10:00 SK Rakovník - Třeboň 6:2 (5:0)
    So 30.03. 10:00 Přeštice - Táborsko B 4:3 (3:2)
    So 30.03. 10:00 Junior St. - Hořovicko 3:1 (2:1)
    So 30.03. 10:00 SŠ Plzeň - Motorlet Praha B 2:0 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Sedlčany - Domažlice 6:3 (2:2)
    So 30.03. 13:00 Petřín Plzeň B - Aritma Praha 5:0 (2:0)

    20.kolo

    05.04. 14:00 Táborsko B - SK Rakovník 2:4 (1:1)
    So 06.04. 10:00 Roudné - SŠ Plzeň 3:1 (2:1)
    So 06.04. 10:00 Třeboň - Sedlčany 1:0 (1:0)
    So 06.04. 10:00 Domažlice - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    So 06.04. 10:00 Rokycany - Klatovy 1:2 np (1:1)
    So 06.04. 10:30 Motorlet Praha B - Junior St. 3:0 (2:0)
    So 06.04. 13:00 Aritma Praha - Přeštice 4:3 (3:2)
    Ne 07.04. 14:30 Hořovicko - Petřín Plzeň B 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 13.04. 10:00 Rokycany - Roudné 1:3 (1:2)
    So 13.04. 10:00 Klatovy - Domažlice 2:1 np (0:1)
    So 13.04. 10:00 Spartak Příbram - Třeboň 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 10:00 SK Rakovník - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    So 13.04. 10:00 Junior St. - SŠ Plzeň 4:2 (3:2)
    So 13.04. 10:15 Sedlčany - Táborsko B 0:1 (0:1)
    So 13.04. 13:00 Petřín Plzeň B - Motorlet Praha B 4:1 (3:1)
    So 13.04. 14:30 Přeštice - Hořovicko 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 27.04. 10:00 Rokycany - Třeboň 4:1 (3:1)
    So 27.04. 10:00 Klatovy - Táborsko B 2:1 (1:1)
    So 27.04. 10:00 Spartak Příbram - Aritma Praha 1:2 np (1:0)
    So 27.04. 10:00 SK Rakovník - Motorlet Praha B 2:1 (0:1)
    So 27.04. 10:00 Přeštice - SŠ Plzeň 1:3 (1:1)
    So 27.04. 13:00 Petřín Plzeň B - Junior St. 6:1 (2:1)
    So 27.04. 14:00 Domažlice - Roudné 4:3 (3:1)
    Ne 28.04. 10:15 Sedlčany - Hořovicko 3:2 (3:2)

    24.kolo

    So 04.05. 10:00 Junior St. - Přeštice 0:5 (0:2)
    So 04.05. 10:00 SŠ Plzeň - SK Rakovník 4:3 np (1:2)
    So 04.05. 10:00 Hořovicko - Spartak Příbram 2:1 np (0:0)
    So 04.05. 10:00 Třeboň - Domažlice 3:2 (3:2)
    So 04.05. 10:15 Táborsko B - Rokycany 0:2 (0:1)
    So 04.05. 12:00 Motorlet Praha B - Sedlčany 0:1 (0:1)
    So 04.05. 13:00 Aritma Praha - Klatovy 3:2 (1:1)
    Ne 05.05. 10:00 Roudné - Petřín Plzeň B 3:4 np (1:2)

    25.kolo

    So 11.05. 10:00 Třeboň - Roudné 1:2 (0:2)
    So 11.05. 10:00 Rokycany - Aritma Praha 3:1 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Klatovy - Hořovicko 1:2 np (1:1)
    So 11.05. 10:00 Spartak Příbram - Motorlet Praha B 0:2 (0:1)
    So 11.05. 10:00 SK Rakovník - Junior St. 4:1 (1:1)
    So 11.05. 10:00 Přeštice - Petřín Plzeň B 0:3 (0:1)
    So 11.05. 10:15 Sedlčany - SŠ Plzeň 2:0 (1:0)
    St 15.05. 10:00 Domažlice - Táborsko B 2:1 np (1:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:00 Junior St. - Sedlčany 3:0 (1:0)
    So 18.05. 10:00 SŠ Plzeň - Spartak Příbram 2:0 (0:0)
    So 18.05. 10:15 Táborsko B - Třeboň 0:2 (0:1)
    So 18.05. 12:00 Motorlet Praha B - Klatovy 1:2 np (1:0)
    So 18.05. 13:00 Aritma Praha - Domažlice 9:2 (3:0)
    So 18.05. 14:00 Přeštice - Roudné 3:2 np (1:2)
    So 18.05. 15:15 Petřín Plzeň B - SK Rakovník 4:2 (0:1)
    Ne 19.05. 14:30 Hořovicko - Rokycany 1:2 (0:2)

    27.kolo

    So 25.05. 09:00 Táborsko B - Roudné 5:7 (4:2)
    So 25.05. 10:00 Třeboň - Aritma Praha 2:7 (1:3)
    So 25.05. 10:00 Domažlice - Hořovicko 5:1 (3:0)
    So 25.05. 10:00 Rokycany - Motorlet Praha B 10:2 (4:1)
    So 25.05. 10:00 Klatovy - SŠ Plzeň 3:2 (0:2)
    So 25.05. 10:00 Spartak Příbram - Junior St. 2:3 np (1:0)
    So 25.05. 10:15 Sedlčany - Petřín Plzeň B 4:3 (1:0)
    Ne 26.05. 10:00 SK Rakovník - Přeštice 0:4 (0:0)

    28.kolo

    So 01.06. 10:00 Přeštice - Sedlčany 3:2 (2:2)
    So 01.06. 10:00 Junior St. - Klatovy 0:3 (0:1)
    So 01.06. 10:00 SŠ Plzeň - Rokycany 0:4 (0:0)
    So 01.06. 10:00 Hořovicko - Třeboň 0:1 (0:1)
    So 01.06. 12:00 Motorlet Praha B - Domažlice 2:0 (1:0)
    So 01.06. 13:00 Aritma Praha - Táborsko B 2:3 np (0:0)
    Ne 02.06. 10:00 Roudné - SK Rakovník 5:1 (1:0)
    Ne 02.06. 14:45 Petřín Plzeň B - Spartak Příbram 0:1 (0:0)

    29.kolo

    St 08.05. 10:00 Třeboň - Motorlet Praha B 1:3 (0:0)
    St 05.06. 15:00 Táborsko B - Hořovicko 1:3 (0:0)
    So 08.06. 10:00 Rokycany - Junior St. 2:0 (0:0)
    So 08.06. 10:00 Klatovy - Petřín Plzeň B 0:5 (0:3)
    So 08.06. 10:00 Spartak Příbram - Přeštice 2:1 (0:0)
    So 08.06. 10:15 Sedlčany - SK Rakovník 1:2 np (0:0)
    So 08.06. 13:00 Aritma Praha - Roudné 7:2 (1:1)
    Ne 09.06. 15:30 Domažlice - SŠ Plzeň 2:1 (2:1)

    30.kolo

    St 08.05. 10:15 Petřín Plzeň B - Rokycany 3:1 (0:1)
    St 29.05. 10:00 Motorlet Praha B - Táborsko B 4:3 (2:2)
    So 15.06. 10:00 SK Rakovník - Spartak Příbram 0:3 (0:1)
    So 15.06. 10:00 Přeštice - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:00 Junior St. - Domažlice 0:4 (0:1)
    So 15.06. 10:00 SŠ Plzeň - Třeboň 2:4 (1:3)
    So 15.06. 10:00 Hořovicko - Aritma Praha 3:5 (1:3)
    Ne 16.06. 09:00 Roudné - Sedlčany 7:0 (4:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 0 3 4 97:30 72
    2. 30 20 3 2 5 91:35 68
    3. 30 20 0 4 6 106:69 64
    4. 30 17 1 1 11 67:63 54
    5. 30 15 2 3 10 88:54 52
    6. 30 15 1 1 13 76:61 48
    7. 30 13 1 3 13 45:51 44
    8. 30 13 2 1 14 57:59 44
    9. 30 12 3 1 14 59:79 43
    10. 30 12 2 3 13 47:59 43
    11. 30 11 2 2 15 65:75 39
    12. 30 8 6 1 15 51:69 37
    13. 30 9 3 2 16 59:75 35
    14. 30 7 3 4 16 46:71 31
    15. 30 6 3 2 19 38:84 26
    16. 30 6 1 0 23 42:100 20