Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 13312
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1124
    Týden:
    28
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 01.09. 14:00 Osvětimany - Velehrad 2:3 (1:2)
    Ne 02.09. 14:00 Ostrožská NV - Mařatice 2:3 (2:2)
    Ne 02.09. 14:00 Prakšice - Bánov 11:0 (6:0)
    Ne 02.09. 14:00 Nivnice - Topolná 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 14:30 Ajax Mistřice - Šumice 0:10 (0:3)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Velehrad - Mařatice 2:2 (2:2)
    So 08.09. 10:15 Topolná - Ostrožská NV 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Bánov - Nivnice 2:11 (2:5)
    Ne 09.09. 10:00 Šumice - Prakšice 3:6 (1:3)
    Ne 09.09. 10:00 Osvětimany - Ajax Mistřice 3:0k

    7.kolo

    Ne 16.09. 13:00 Ostrožská NV - Bánov 3:4 (3:3)
    Ne 16.09. 13:30 Prakšice - Osvětimany 4:2 (3:1)
    Ne 16.09. 13:30 Nivnice - Šumice 1:3 (1:2)
    Ne 16.09. 14:00 Mařatice - Topolná 1:3 (1:1)
    Ne 16.09. 14:00 Ajax Mistřice - Velehrad 2:10 (2:4)

    8.kolo

    So 22.09. 13:00 Osvětimany - Nivnice 2:5 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Bánov - Mařatice 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Šumice - Ostrožská NV 6:0 (0:0)
    Ne 23.09. 13:30 Velehrad - Topolná 3:3 (1:2)
    Ne 23.09. 13:30 Ajax Mistřice - Prakšice 1:6 (0:2)

    4.kolo

    Ne 26.08. 10:00 Mařatice - Nivnice 1:7 (0:3)
    Ne 26.08. 10:00 Šumice - Osvětimany 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Topolná - Prakšice 0:5 (0:1)
    Čt 27.09. 16:30 Velehrad - Ostrožská NV 0:1 (0:1)
    28.09. 10:00 Bánov - Ajax Mistřice 0:4 (0:1)

    9.kolo

    Ne 30.09. 10:00 Mařatice - Šumice 0:9 (0:4)
    Ne 30.09. 10:15 Topolná - Bánov 9:2 (6:1)
    Ne 30.09. 13:00 Prakšice - Velehrad 8:0 (4:0)
    Ne 30.09. 13:00 Nivnice - Ajax Mistřice 6:0 (3:0)
    Ne 30.09. 14:00 Ostrožská NV - Osvětimany 0:1 (0:0)

    1.kolo

    So 06.10. 12:30 Osvětimany - Mařatice 7:3 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Bánov - Velehrad 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Šumice - Topolná 1:6 (0:2)
    Ne 07.10. 12:30 Prakšice - Nivnice 5:0 (3:0)
    Ne 07.10. 13:00 Ajax Mistřice - Ostrožská NV 0:0 (0:0)

    2.kolo

    Ne 14.10. 09:45 Topolná - Osvětimany 5:2 (2:1)
    Ne 14.10. 10:00 Bánov - Šumice 5:1 (1:1)
    Ne 14.10. 13:00 Velehrad - Nivnice 2:4 (2:3)
    Ne 14.10. 14:00 Mařatice - Ajax Mistřice 5:1 (2:1)
    Ne 14.10. 14:00 Ostrožská NV - Prakšice 0:11 (0:6)

    3.kolo

    So 20.10. 10:00 Prakšice - Mařatice 12:0 (9:0)
    So 20.10. 12:30 Osvětimany - Bánov 4:3 (1:0)
    Ne 21.10. 10:00 Šumice - Velehrad 6:2 (3:1)
    Ne 21.10. 12:30 Nivnice - Ostrožská NV 2:3 (0:3)
    Ne 21.10. 13:00 Ajax Mistřice - Topolná 0:8 (0:6)

    14.kolo

    So 13.04. 14:00 Bánov - Prakšice 0:13 (0:4)
    Ne 14.04. 10:00 Mařatice - Ostrožská NV 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 10:00 Šumice - Ajax Mistřice 8:1 (3:0)
    Ne 14.04. 10:15 Topolná - Nivnice 10:1 (5:1)
    17.05. 17:30 Velehrad - Osvětimany 1:1 (1:0)

    15.kolo

    Ne 21.04. 10:00 Mařatice - Velehrad 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 13:30 Nivnice - Bánov 14:0 (7:0)
    Ne 21.04. 13:30 Prakšice - Šumice 8:3 (3:2)
    Ne 21.04. 14:00 Ostrožská NV - Topolná 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 14:00 Ajax Mistřice - Osvětimany 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 27.04. 13:30 Osvětimany - Prakšice 0:13 (0:6)
    So 27.04. 14:00 Topolná - Mařatice 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 10:00 Šumice - Nivnice 3:6 (1:3)
    Ne 28.04. 10:00 Bánov - Ostrožská NV 2:9 (1:4)
    Ne 28.04. 14:00 Velehrad - Ajax Mistřice 4:2 (3:0)

    17.kolo

    Ne 05.05. 10:15 Topolná - Velehrad 12:0 (4:0)
    Ne 05.05. 14:00 Ostrožská NV - Šumice 3:1 (2:0)
    Ne 05.05. 14:00 Nivnice - Osvětimany 12:0 (5:0)
    St 08.05. 14:00 Mařatice - Bánov 5:0 (2:0)
    Čt 23.05. 17:30 Prakšice - Ajax Mistřice 17:0 (8:0)

    18.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Šumice - Mařatice 3:5 (1:3)
    Ne 12.05. 14:00 Osvětimany - Ostrožská NV 2:6 (1:4)
    Ne 12.05. 14:30 Velehrad - Prakšice 0:11 (0:8)
    Ne 12.05. 14:30 Ajax Mistřice - Nivnice 2:17 (0:11)
    Čt 16.05. 17:30 Bánov - Topolná 1:13 (1:4)

    10.kolo

    Ne 19.05. 10:00 Mařatice - Osvětimany 6:1 (4:0)
    Ne 19.05. 10:15 Topolná - Šumice 6:3 (4:0)
    Ne 19.05. 14:00 Ostrožská NV - Ajax Mistřice 5:0 (3:0)
    Ne 19.05. 14:30 Nivnice - Prakšice 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Velehrad - Bánov 0:8 (0:6)

    11.kolo

    So 25.05. 14:30 Osvětimany - Topolná 3:8 (0:7)
    So 25.05. 17:00 Šumice - Bánov 12:3 (5:1)
    Ne 26.05. 10:00 Nivnice - Velehrad 14:5 (6:3)
    Ne 26.05. 14:30 Prakšice - Ostrožská NV 4:0 (1:0)
    Ne 26.05. 15:00 Ajax Mistřice - Mařatice 1:1 (0:0)

    12.kolo

    Ne 02.06. 10:00 Mařatice - Prakšice 1:7 (0:3)
    Ne 02.06. 10:00 Bánov - Osvětimany 6:1 (3:0)
    Ne 02.06. 10:15 Topolná - Ajax Mistřice 4:1 (4:0)
    Ne 02.06. 14:00 Ostrožská NV - Nivnice 1:8 (1:5)
    Ne 02.06. 15:00 Velehrad - Šumice 2:11 (1:5)

    13.kolo

    07.06. 17:30 Osvětimany - Šumice 2:7 (1:5)
    Ne 09.06. 14:00 Ostrožská NV - Velehrad 10:1 (4:0)
    Ne 09.06. 14:30 Prakšice - Topolná 4:1 (3:1)
    Ne 09.06. 15:00 Ajax Mistřice - Bánov 4:4 (2:2)
    St 12.06. 17:30 Nivnice - Mařatice 5:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 17 0 1 145:12 51
    2. 18 14 1 3 100:31 43
    3. 18 14 0 4 117:40 42
    4. 18 9 1 8 92:58 28
    5. 18 7 2 9 40:69 23
    6. 18 7 1 10 44:55 22
    7. 18 5 2 11 46:117 17
    8. 18 4 2 12 36:87 14
    9. 18 3 4 11 37:101 13
    10. 18 2 3 13 22:109 9