Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 30. května 2020
svátek má Ferdinand.
Hlavní menu
  • ID: 13311
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1942
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 14:30 Ostrožská NV - Babice 3:0k
    So 18.08. 17:00 Uherský Ostroh - Staré Město U 1:5 (0:2)
    Ne 19.08. 14:30 Březolupy - Jalubí 0:11 (0:6)
    Čt 06.09. 15:00 Hradčovice - Zlechov 4:0 (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 14:00 Zlechov - Babice 7:1 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Hradčovice - Březolupy 6:1 (1:1)
    Ne 26.08. 13:30 Staré Město U - Ostrožská NV 13:0 (6:0)
    Ne 26.08. 13:30 Bánov - Uherský Ostroh 5:1 (4:1)

    5.kolo

    So 01.09. 14:00 Ostrožská NV - Bánov 3:4 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Březolupy - Zlechov 1:8 (0:6)
    So 01.09. 16:30 Uherský Ostroh - Buchlovice 1:3 (0:2)
    Ne 02.09. 13:00 Babice - Staré Město U 1:5 (0:2)

    6.kolo

    So 08.09. 14:00 Zlechov - Staré Město U 1:4 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Buchlovice - Ostrožská NV 10:0 (5:0)
    Ne 09.09. 13:30 Bánov - Babice 5:0 (3:0)
    Ne 09.09. 13:30 Jalubí - Uherský Ostroh 5:2 (2:2)

    7.kolo

    So 15.09. 13:30 Ostrožská NV - Jalubí 0:8 (0:2)
    So 15.09. 16:00 Uherský Ostroh - Hradčovice 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 12:30 Babice - Buchlovice 4:3 (1:1)
    Ne 16.09. 13:00 Staré Město U - Bánov 2:1 (0:1)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Buchlovice - Březolupy 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 13:30 Babice - Uherský Ostroh 0k:3
    St 29.08. 17:00 Jalubí - Hradčovice 4:1 (2:1)
    St 19.09. 17:30 Zlechov - Ostrožská NV 11:0 (4:0)

    8.kolo

    21.09. 17:00 Jalubí - Babice 2:1 (2:0)
    So 22.09. 14:00 Zlechov - Bánov 10:5 (7:1)
    So 22.09. 15:30 Buchlovice - Staré Město U 3:1 (1:1)
    So 22.09. 15:30 Hradčovice - Ostrožská NV 6:0 (4:0)
    So 22.09. 15:30 Březolupy - Uherský Ostroh 3:3 (3:1)

    9.kolo

    So 29.09. 13:00 Ostrožská NV - Březolupy 0:7 (0:4)
    Ne 30.09. 12:00 Babice - Hradčovice 2:3 (0:2)
    Ne 30.09. 12:30 Staré Město U - Jalubí 3:0
    Ne 30.09. 13:30 Bánov - Buchlovice 8:1 (5:1)

    11.kolo

    So 13.10. 12:30 Uherský Ostroh - Zlechov 0:9 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Buchlovice - Jalubí 0:5 (0:2)
    Ne 14.10. 12:00 Staré Město U - Březolupy 5:6 (2:5)
    Ne 14.10. 13:30 Bánov - Hradčovice 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 06.10. 13:00 Březolupy - Babice 2:1 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Hradčovice - Staré Město U 3:2 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Zlechov - Buchlovice 6:2 (4:0)
    Ne 28.10. 13:00 Jalubí - Bánov 1:2 (0:1)

    1.kolo

    So 06.10. 12:30 Uherský Ostroh - Ostrožská NV 3:2 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Březolupy - Bánov 6:0 (2:0)
    Ne 21.10. 12:30 Jalubí - Zlechov 2:3 (2:2)
    So 30.03. 15:00 Hradčovice - Buchlovice 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 06.04. 13:00 Ostrožská NV - Staré Město U 0:6 (0:3)
    So 06.04. 15:30 Uherský Ostroh - Bánov 3:1 (2:1)
    Ne 07.04. 12:00 Babice - Zlechov 4:0k
    Ne 07.04. 13:00 Březolupy - Hradčovice 4:4 (0:2)

    16.kolo

    So 13.04. 14:00 Zlechov - Březolupy 9:1 (5:1)
    So 13.04. 15:30 Buchlovice - Uherský Ostroh 3:4 (1:1)
    Ne 14.04. 12:30 Staré Město U - Babice 3:3 (1:1)
    Ne 14.04. 13:30 Bánov - Ostrožská NV 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 20.04. 13:30 Ostrožská NV - Buchlovice 7:1 (2:1)
    So 20.04. 13:30 Uherský Ostroh - Jalubí 1:3 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Babice - Bánov 7:2 (3:1)
    Ne 21.04. 13:00 Staré Město U - Zlechov 1:4 (0:2)

    18.kolo

    So 27.04. 16:00 Hradčovice - Uherský Ostroh 2:2 (2:1)
    So 27.04. 16:00 Buchlovice - Babice 1:5 (1:2)
    Ne 28.04. 13:30 Jalubí - Ostrožská NV 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 13:30 Bánov - Staré Město U 4:5 (2:4)

    19.kolo

    St 01.05. 16:00 Babice - Jalubí 1:1 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Ostrožská NV - Hradčovice 0:3 (0:2)
    03.05. 17:00 Staré Město U - Buchlovice 12:1 (8:1)
    So 04.05. 14:00 Uherský Ostroh - Březolupy 2:6 (1:5)
    Ne 05.05. 13:30 Bánov - Zlechov 1:6 (1:3)

    20.kolo

    So 11.05. 16:30 Hradčovice - Babice 4:1 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Buchlovice - Bánov 3:3 (1:3)
    Ne 12.05. 14:00 Březolupy - Ostrožská NV 7:2 (4:1)
    Ne 12.05. 14:00 Jalubí - Staré Město U 2:3 (1:2)

    21.kolo

    17.05. 17:30 Staré Město U - Hradčovice 2:1 (2:0)
    So 18.05. 16:30 Babice - Březolupy 8:4 (4:2)
    So 18.05. 17:00 Buchlovice - Zlechov 1:5 (0:3)
    Ne 19.05. 13:30 Bánov - Jalubí 0:3 (0:1)

    22.kolo

    So 25.05. 14:00 Zlechov - Uherský Ostroh 6:2 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Hradčovice - Bánov 1:2 (1:2)
    Ne 26.05. 13:30 Jalubí - Buchlovice 5:2 (1:1)
    Ne 26.05. 14:30 Březolupy - Staré Město U 2:3 (0:2)

    12.kolo

    So 01.06. 14:00 Zlechov - Jalubí 3:0 (0:0)
    So 01.06. 14:30 Ostrožská NV - Uherský Ostroh 2:4 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Buchlovice - Hradčovice 0k:3
    Ne 02.06. 13:30 Bánov - Březolupy 4:2 (1:0)

    13.kolo

    So 08.06. 14:30 Ostrožská NV - Zlechov 1:4 (0:1)
    So 08.06. 14:30 Uherský Ostroh - Babice 2:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Hradčovice - Jalubí 2:2 (1:1)
    Ne 09.06. 14:30 Březolupy - Buchlovice 10:0 (3:0)

    14.kolo

    So 30.03. 12:30 Staré Město U - Uherský Ostroh 5:1 (3:0)
    14.06. 17:00 Babice - Ostrožská NV 4:1 (1:1)
    So 15.06. 14:00 Zlechov - Hradčovice 7:3 (4:0)
    Ne 16.06. 14:30 Jalubí - Březolupy 1:4 (0:3)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 0 3 100:33 45
    2. 18 13 1 4 80:34 40
    3. 18 11 3 4 55:32 36
    4. 18 10 2 6 58:28 32
    5. 18 8 2 8 67:69 26
    6. 18 7 2 9 46:52 23
    7. 18 7 2 9 50:59 23
    8. 18 5 2 11 35:65 17
    9. 18 4 1 13 37:83 13
    10. 18 2 1 15 22:95 7