Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 13308
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2958
Týden:
51
Dnes:
5
On-line:
1

2.kolo

So 01.09. 10:15 Kročehlavy - Lety 1:0 (0:0)
So 01.09. 10:15 Jesenice - Libiš 3:2 (0:2)
Ne 02.09. 11:00 Votice - Loděnice 2:4 (1:1)
Ne 02.09. 11:00 Velvary - Červený Újezd 3:1 (1:1)

1.kolo

Ne 26.08. 13:00 Libiš - Lety 3:1 (1:1)
St 29.08. 18:00 Velvary - Kročehlavy 2:2 (1:0)
St 05.09. 18:00 Kunice - Jesenice 6:1 (4:1)
Čt 06.09. 17:30 Červený Újezd - Votice 1:4 (1:3)

3.kolo

So 08.09. 10:15 Červený Újezd - Kročehlavy 0:3 (0:1)
So 08.09. 10:15 Kunice - Votice 5:1 (2:1)
Ne 09.09. 14:00 Jesenice - Lety 3:3 (2:0)
Ne 09.09. 15:00 Loděnice - Velvary 2:1 (0:1)

4.kolo

So 15.09. 10:15 Kročehlavy - Jesenice 5:1 (3:1)
So 15.09. 10:15 Červený Újezd - Loděnice 0:3 (0:1)
Ne 16.09. 11:00 Votice - Libiš 1:2 (0:2)
Ne 16.09. 11:00 Velvary - Kunice 2:0 (2:0)

5.kolo

So 22.09. 10:15 Kunice - Červený Újezd 4:0 (1:0)
So 22.09. 13:00 Libiš - Velvary 0:0 (0:0)
So 22.09. 13:00 Votice - Lety 1:2 (0:1)
Ne 23.09. 14:00 Loděnice - Kročehlavy 2:2 (1:0)

6.kolo

So 29.09. 10:15 Červený Újezd - Libiš 1:6 (0:3)
Ne 30.09. 11:00 Votice - Jesenice 0:4 (0:3)
Ne 30.09. 11:00 Velvary - Lety 6:0 (3:0)
Ne 30.09. 14:00 Loděnice - Kunice 5:3 (1:1)

7.kolo

28.09. 10:15 Červený Újezd - Lety 1:2 (0:1)
So 06.10. 10:15 Kunice - Kročehlavy 2:3 (2:2)
So 06.10. 10:15 Jesenice - Velvary 1:5 (0:3)
Ne 07.10. 13:00 Libiš - Loděnice 2:1 (1:1)

8.kolo

So 13.10. 10:15 Kročehlavy - Votice 4:1 (2:0)
So 13.10. 10:15 Červený Újezd - Jesenice 3:4 (1:3)
Ne 14.10. 10:15 Kunice - Libiš 2:1 (2:0)
Ne 14.10. 13:00 Loděnice - Lety 5:1 (3:0)

9.kolo

So 20.10. 10:15 Kunice - Lety 10:1 (4:0)
So 20.10. 10:15 Jesenice - Loděnice 2:2 (1:1)
Ne 21.10. 11:00 Votice - Velvary 2:5 (1:2)
Ne 21.10. 13:00 Libiš - Kročehlavy 1:1 (1:0)

10.kolo

So 27.10. 10:15 Kročehlavy - Velvary 1:1 (0:0)
So 27.10. 10:15 Jesenice - Kunice 1:1 (0:1)
Ne 28.10. 11:00 Votice - Červený Újezd 0:1 (0:0)
So 16.03. 10:00 Lety - Libiš 1:11 (1:4)

11.kolo

So 03.11. 10:15 Kročehlavy - Lety 4:1 (2:0)
So 03.11. 10:15 Červený Újezd - Velvary 1:0 (0:0)
Ne 04.11. 13:00 Libiš - Jesenice 0:1 (0:0)
Ne 04.11. 14:00 Loděnice - Votice 3:2 (2:1)

12.kolo

So 10.11. 10:15 Kročehlavy - Červený Újezd 4:1 (2:0)
Ne 11.11. 10:15 Jesenice - Lety 2:0 (1:0)
Ne 11.11. 11:00 Velvary - Loděnice 8:0 (3:0)
Ne 11.11. 11:00 Votice - Kunice 0:4 (0:2)

13.kolo

St 26.09. 18:00 Kunice - Velvary 3:4 (2:1)
So 17.11. 10:15 Jesenice - Kročehlavy 2:5 (0:3)
Ne 18.11. 13:00 Libiš - Votice 2:1 (2:0)
Ne 18.11. 13:00 Loděnice - Červený Újezd 4:0 (1:0)

14.kolo

So 23.03. 10:15 Kročehlavy - Loděnice 6:1 (1:1)
So 23.03. 10:15 Červený Újezd - Kunice 3:4 (0:1)
So 23.03. 10:15 Lety - Votice 1:5 (0:2)
Ne 24.03. 11:00 Velvary - Libiš 1:1 (1:1)

15.kolo

So 30.03. 10:15 Lety - Velvary 1:4 (1:1)
So 30.03. 10:15 Kunice - Loděnice 11:0 (3:0)
Ne 31.03. 10:00 Jesenice - Votice 2:1 (0:0)
Ne 31.03. 13:00 Libiš - Červený Újezd 1:2 (0:1)

16.kolo

So 06.04. 10:15 Kročehlavy - Kunice 1:0 (0:0)
So 06.04. 10:15 Lety - Červený Újezd 2:4 (1:2)
Ne 07.04. 10:15 Loděnice - Libiš 1:8 (0:6)
Ne 07.04. 11:00 Velvary - Jesenice 8:5 (3:1)

17.kolo

So 13.04. 10:15 Jesenice - Červený Újezd 2:2 (2:2)
So 13.04. 10:15 Lety - Loděnice 0:0 (0:0)
Ne 14.04. 11:00 Votice - Kročehlavy 6:1 (5:0)
Ne 14.04. 13:00 Libiš - Kunice 2:1 (1:0)

18.kolo

19.04. 17:30 Velvary - Votice 4:5 (2:4)
So 20.04. 10:15 Kročehlavy - Libiš 4:1 (2:0)
So 20.04. 10:15 Lety - Kunice 1:10 (0:5)
St 24.04. 18:00 Loděnice - Jesenice 2:0 (0:0)

19.kolo

So 27.04. 10:15 Červený Újezd - Votice 2:2 (2:1)
So 27.04. 10:15 Kunice - Jesenice 4:0 (2:0)
Ne 28.04. 13:00 Libiš - Lety 3:2 (2:1)
Čt 16.05. 18:00 Velvary - Kročehlavy 3:0 (1:0)

20.kolo

St 01.05. 10:15 Lety - Kročehlavy 1:3 (1:1)
St 01.05. 10:15 Jesenice - Libiš 1:0 (0:0)
St 01.05. 11:00 Votice - Loděnice 4:2 (1:2)
St 01.05. 11:00 Velvary - Červený Újezd 7:2 (3:0)

21.kolo

So 04.05. 10:15 Červený Újezd - Kročehlavy 1:7 (0:3)
So 04.05. 10:15 Kunice - Votice 3:2 (0:1)
So 04.05. 10:15 Lety - Jesenice 0:3 (0:1)
Ne 05.05. 10:15 Loděnice - Velvary 1:4 (1:1)

22.kolo

So 11.05. 10:15 Kročehlavy - Jesenice 2:1 (1:0)
So 11.05. 10:15 Červený Újezd - Loděnice 3:1 (2:1)
So 11.05. 11:00 Votice - Libiš 2:0 (0:0)
Ne 12.05. 11:00 Velvary - Kunice 6:0 (2:0)

23.kolo

So 18.05. 10:15 Lety - Votice 4:2 (3:2)
Ne 19.05. 10:15 Loděnice - Kročehlavy 0:0 (0:0)
Ne 19.05. 10:15 Kunice - Červený Újezd 5:1 (4:0)
Ne 19.05. 13:00 Libiš - Velvary 1:3 (1:2)

24.kolo

So 25.05. 10:15 Lety - Velvary 3:2 (2:0)
So 25.05. 10:15 Červený Újezd - Libiš 1:6 (1:4)
Ne 26.05. 10:15 Loděnice - Kunice 0:2 (0:0)
Ne 26.05. 11:00 Votice - Jesenice 1:2 (0:1)

25.kolo

So 01.06. 10:15 Kunice - Kročehlavy 1:2 (1:1)
So 01.06. 10:15 Lety - Červený Újezd 1:2 (0:1)
Ne 02.06. 10:15 Jesenice - Velvary 1:1 (1:1)
Ne 02.06. 13:00 Libiš - Loděnice 0:0 (0:0)

26.kolo

So 08.06. 10:15 Kročehlavy - Votice 1:1 (1:0)
So 08.06. 10:15 Červený Újezd - Jesenice 0:2 (0:1)
So 08.06. 10:15 Lety - Loděnice 1:1 (1:0)
So 08.06. 10:15 Kunice - Libiš 6:1 (2:1)

27.kolo

So 15.06. 10:15 Lety - Kunice 0:6 (0:4)
Ne 16.06. 10:15 Jesenice - Loděnice 3:0 (1:0)
Ne 16.06. 11:00 Votice - Velvary 1:4 (0:2)
Ne 16.06. 13:00 Libiš - Kročehlavy 1:2 (0:1)
Správce soutěže: Jaroslav Hruška

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 16 6 2 64:31 54
2. 24 15 5 4 84:34 50
3. 24 15 1 8 93:38 46
4. 24 11 5 8 47:53 38
5. 24 10 4 10 55:39 34
6. 24 8 6 10 40:65 30
7. 24 6 2 16 47:63 20
8. 24 6 2 16 33:77 20
9. 24 4 3 17 29:92 15