Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 13307
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3689
    Týden:
    61
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 11:55 Baník Švermov - SK Rakovník 2:4 (1:2)
    Ne 26.08. 11:40 Povltavská FA - Slaný 5:3 (3:2)
    Ne 26.08. 11:55 Dobříš - Sedlčany 4:2 (1:0)
    Ne 26.08. 16:00 Spartak Příbram - ČLU Beroun 2:4 (1:1)
    Út 11.09. 18:00 Tatran Rakovník - Říčany 7:2 (3:1)
    28.09. 16:40 Hořovicko - Vestec 1:6 (1:2)

    2.kolo

    So 01.09. 11:40 SK Rakovník - Spartak Příbram 2:6 (0:2)
    So 01.09. 11:55 Slaný - Tatran Rakovník 6:1 (2:0)
    Ne 02.09. 10:55 Vestec - Povltavská FA 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 11:55 Sedlčany - Říčany 9:3 (4:1)
    Ne 02.09. 11:55 ČLU Beroun - Hořovicko 5:0 (4:0)
    Ne 02.09. 11:55 Dobříš - Baník Švermov 9:0 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 11:55 Říčany - Slaný 1:14 (1:6)
    Ne 09.09. 11:10 Tatran Rakovník - Vestec 5:8 (3:5)
    Ne 09.09. 11:40 Povltavská FA - ČLU Beroun 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 11:55 Spartak Příbram - Dobříš 3:2 (2:2)
    Ne 09.09. 11:55 Hořovicko - SK Rakovník 3:2 (1:1)
    Čt 27.09. 18:40 Baník Švermov - Sedlčany 6:2 (2:1)

    4.kolo

    So 15.09. 11:40 SK Rakovník - Povltavská FA 0:2 (0:2)
    So 15.09. 11:55 Vestec - Říčany 8:0 (3:0)
    So 15.09. 11:55 Baník Švermov - Spartak Příbram 3:12 (3:4)
    Ne 16.09. 11:55 Sedlčany - Slaný 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 11:55 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 9:0 (5:0)
    Ne 16.09. 11:55 Dobříš - Hořovicko 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 22.09. 11:55 Říčany - ČLU Beroun 2:8 (2:5)
    So 22.09. 11:55 Slaný - Vestec 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 11:10 Tatran Rakovník - SK Rakovník 1:4 (0:2)
    Ne 23.09. 11:40 Povltavská FA - Dobříš 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 11:55 Spartak Příbram - Sedlčany 2:4 (1:2)
    Ne 23.09. 11:55 Hořovicko - Baník Švermov 2:3 (2:3)

    6.kolo

    Čt 27.09. 17:30 SK Rakovník - Říčany 9:0 (3:0)
    So 29.09. 11:55 Baník Švermov - Povltavská FA 1:4 (1:2)
    Ne 30.09. 11:55 Sedlčany - Vestec 2:4 (1:1)
    Ne 30.09. 11:55 ČLU Beroun - Slaný 6:2 (3:0)
    Ne 30.09. 11:55 Dobříš - Tatran Rakovník 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 11:55 Spartak Příbram - Hořovicko 11:1 (7:0)

    7.kolo

    So 06.10. 11:40 Povltavská FA - Spartak Příbram 4:4 (2:2)
    So 06.10. 11:55 Říčany - Dobříš 2:4 (1:2)
    So 06.10. 11:55 Slaný - SK Rakovník 2:6 (1:3)
    So 06.10. 11:55 Vestec - ČLU Beroun 1:5 (0:3)
    Ne 07.10. 11:10 Tatran Rakovník - Baník Švermov 1:3 (0:2)
    Ne 07.10. 11:55 Hořovicko - Sedlčany 4:5 (3:2)

    8.kolo

    So 13.10. 11:40 SK Rakovník - Vestec 3:2 (2:1)
    So 13.10. 11:55 Baník Švermov - Říčany 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 11:55 Sedlčany - ČLU Beroun 0:4 (0:1)
    Ne 14.10. 11:55 Dobříš - Slaný 4:2 (2:1)
    Ne 14.10. 11:55 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 7:3 (4:1)
    Ne 14.10. 11:55 Hořovicko - Povltavská FA 0:8 (0:2)

    9.kolo

    So 20.10. 11:40 Povltavská FA - Sedlčany 0:0 (0:0)
    So 20.10. 11:55 Říčany - Spartak Příbram 1:12 (1:7)
    So 20.10. 11:55 Slaný - Baník Švermov 7:1 (2:1)
    So 20.10. 11:55 Vestec - Dobříš 6:4 (4:1)
    Ne 21.10. 11:10 Tatran Rakovník - Hořovicko 2:4 (1:1)
    Ne 21.10. 11:55 ČLU Beroun - SK Rakovník 6:1 (1:1)

    10.kolo

    26.10. 18:40 Dobříš - ČLU Beroun 3:2 (0:2)
    So 27.10. 11:55 Baník Švermov - Vestec 5:2 (2:1)
    Ne 28.10. 11:55 Sedlčany - SK Rakovník 2:5 (2:3)
    Ne 28.10. 11:55 Spartak Příbram - Slaný 4:1 (2:1)
    Ne 28.10. 11:55 Hořovicko - Říčany 7:1 (3:1)
    Út 30.10. 14:40 Povltavská FA - Tatran Rakovník 3:3 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 11:40 SK Rakovník - Dobříš 2:2 (1:1)
    So 03.11. 11:55 Říčany - Povltavská FA 1:9 (0:4)
    So 03.11. 11:55 Slaný - Hořovicko 0:2 (0:1)
    So 03.11. 11:55 Vestec - Spartak Příbram 3:6 (0:3)
    Ne 04.11. 11:10 Tatran Rakovník - Sedlčany 2:5 (2:2)
    Ne 04.11. 11:55 ČLU Beroun - Baník Švermov 6:0 (3:0)

    21.kolo

    So 10.11. 11:10 ČLU Beroun - Dobříš 8:0 (5:0)
    So 10.11. 11:40 SK Rakovník - Sedlčany 3:2 (0:1)
    So 10.11. 11:55 Slaný - Spartak Příbram 3:2 (2:0)
    So 10.11. 11:55 Říčany - Hořovicko 1:4 (1:1)
    Ne 11.11. 11:10 Tatran Rakovník - Povltavská FA 1:4 (0:1)
    Ne 11.11. 14:40 Vestec - Baník Švermov 3:2 (0:2)

    22.kolo

    So 17.11. 11:55 Baník Švermov - ČLU Beroun 1:6 (0:2)
    Ne 18.11. 10:55 Dobříš - SK Rakovník 5:1 (3:0)
    Ne 18.11. 11:40 Povltavská FA - Říčany 5:1 (2:1)
    Ne 18.11. 11:55 Sedlčany - Tatran Rakovník 3:1 (2:1)
    Ne 18.11. 11:55 Spartak Příbram - Vestec 5:2 (3:0)
    19.04. 11:55 Hořovicko - Slaný 1:3 (1:3)

    19.kolo

    So 16.03. 11:55 Vestec - SK Rakovník 1:4 (1:0)
    So 16.03. 11:55 Slaný - Dobříš 6:2 (3:1)
    Ne 17.03. 11:10 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 3:7 (3:2)
    St 27.03. 18:10 ČLU Beroun - Sedlčany 7:1 (5:1)
    St 03.04. 18:15 Povltavská FA - Hořovicko 6:0 (2:0)
    St 10.04. 18:00 Říčany - Baník Švermov 1:10 (0:5)

    12.kolo

    So 23.03. 11:40 SK Rakovník - Baník Švermov 3:0 (1:0)
    So 23.03. 11:55 Slaný - Povltavská FA 3:1 (1:0)
    Ne 24.03. 11:55 Sedlčany - Dobříš 2:4 (1:4)
    Ne 24.03. 11:55 ČLU Beroun - Spartak Příbram 5:2 (2:0)
    Ne 24.03. 11:55 Vestec - Hořovicko 7:3 (5:0)
    St 03.04. 18:30 Říčany - Tatran Rakovník 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 30.03. 11:55 Říčany - Sedlčany 0:10 (0:6)
    So 30.03. 11:55 Baník Švermov - Dobříš 0:7 (0:5)
    Ne 31.03. 11:10 Tatran Rakovník - Slaný 0:7 (0:2)
    Ne 31.03. 11:40 Povltavská FA - Vestec 4:4 (1:3)
    Ne 31.03. 11:55 Hořovicko - ČLU Beroun 0:8 (0:1)
    Ne 31.03. 11:55 Spartak Příbram - SK Rakovník 3:4 (1:2)

    14.kolo

    So 06.04. 11:40 SK Rakovník - Hořovicko 5:1 (3:1)
    So 06.04. 11:55 Slaný - Říčany 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 11:55 Sedlčany - Baník Švermov 7:2 (2:1)
    Ne 07.04. 11:55 Dobříš - Spartak Příbram 5:4 (2:1)
    Ne 07.04. 11:55 ČLU Beroun - Povltavská FA 4:0 (3:0)
    Ne 07.04. 11:55 Vestec - Tatran Rakovník 6:1 (3:1)

    15.kolo

    So 13.04. 11:55 Slaný - Sedlčany 1:1 (1:0)
    So 13.04. 11:55 Říčany - Vestec 0:10 (0:6)
    Ne 14.04. 11:10 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 0:12 (0:6)
    Ne 14.04. 11:40 Povltavská FA - SK Rakovník 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 11:55 Hořovicko - Dobříš 2:9 (1:6)
    Ne 14.04. 11:55 Spartak Příbram - Baník Švermov 11:4 (5:2)

    16.kolo

    Út 16.04. 18:15 Dobříš - Povltavská FA 5:0 (2:0)
    Čt 18.04. 17:00 SK Rakovník - Tatran Rakovník 9:1 (5:1)
    So 20.04. 11:55 Baník Švermov - Hořovicko 7:3 (4:1)
    So 20.04. 11:55 Vestec - Slaný 3:4 (2:3)
    Ne 21.04. 11:55 Sedlčany - Spartak Příbram 2:5 (2:4)
    Čt 02.05. 18:40 ČLU Beroun - Říčany 9:0 (3:0)

    17.kolo

    So 27.04. 11:40 Povltavská FA - Baník Švermov 10:1 (7:1)
    So 27.04. 11:55 Vestec - Sedlčany 7:5 (3:1)
    So 27.04. 11:55 Slaný - ČLU Beroun 0:7 (0:4)
    So 27.04. 11:55 Říčany - SK Rakovník 3:11 (0:4)
    Ne 28.04. 11:10 Tatran Rakovník - Dobříš 0:10 (0:5)
    Ne 28.04. 11:55 Hořovicko - Spartak Příbram 2:8 (0:6)

    20.kolo

    St 01.05. 11:40 SK Rakovník - ČLU Beroun 0:2 (0:0)
    St 01.05. 11:55 Sedlčany - Povltavská FA 0:3 (0:0)
    St 01.05. 11:55 Hořovicko - Tatran Rakovník 5:2 (2:1)
    St 01.05. 11:55 Spartak Příbram - Říčany 7:1 (5:0)
    St 01.05. 11:55 Baník Švermov - Slaný 3:6 (1:2)
    St 01.05. 11:55 Dobříš - Vestec 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 04.05. 11:30 Baník Švermov - Tatran Rakovník 7:3 (3:1)
    So 04.05. 11:40 SK Rakovník - Slaný 6:2 (4:1)
    Ne 05.05. 11:55 Sedlčany - Hořovicko 8:1 (4:0)
    Ne 05.05. 11:55 Spartak Příbram - Povltavská FA 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 11:55 Dobříš - Říčany 2:2 (1:1)
    Ne 05.05. 11:55 ČLU Beroun - Vestec 7:0 (3:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 21 0 0 1 132:15 63
    2. 22 15 0 0 5 90:49 47
    3. 22 15 0 0 6 125:59 46
    4. 22 15 0 0 6 87:49 46
    5. 22 12 0 0 6 73:39 40
    6. 22 12 0 0 8 78:59 38
    7. 22 10 0 0 11 84:73 31
    8. 22 8 0 0 12 73:70 26
    9. 22 8 0 0 14 63:109 24
    10. 22 6 0 0 16 47:110 18
    11. 22 1 0 0 19 40:125 5
    12. 22 0 0 0 19 25:160 3