Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 13272
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Louny  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6180
    Týden:
    28
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 14:00 Libčeves - TJ Žíželice 3:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Kozly - SK Slavětín 2:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Vrbno n. Lesy - FK Staňkovice 5:4 (4:0)
    So 25.08. 17:00 Peruc - FK Výškov 2:2 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Dobroměřice B - Cítoliby 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Černčice B - Panenský Týnec 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 TJ Žíželice - Dobroměřice B 4:1 (3:1)
    So 01.09. 11:00 Cítoliby - Černčice B 1:1 (1:0)
    So 01.09. 17:00 SK Slavětín - Panenský Týnec 4:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 FK Staňkovice - Peruc 4:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Kozly - Vrbno n. Lesy 0:5 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 FK Výškov - Libčeves 3:4 (1:2)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Vrbno n. Lesy - SK Slavětín 1:3 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Libčeves - FK Staňkovice 6:4 (4:1)
    So 08.09. 17:00 Panenský Týnec - Cítoliby 0:3 (0:3)
    Ne 09.09. 17:00 Peruc - Kozly 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Dobroměřice B - FK Výškov 4:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Černčice B - TJ Žíželice 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 TJ Žíželice - Panenský Týnec 4:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 SK Slavětín - Cítoliby 1:6 (1:3)
    So 15.09. 16:30 FK Staňkovice - Dobroměřice B 1:6 (1:4)
    So 15.09. 16:30 Kozly - Libčeves 2:3 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Vrbno n. Lesy - Peruc 2:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 FK Výškov - Černčice B 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 22.09. 10:30 Cítoliby - TJ Žíželice 2:0 (0:0)
    So 22.09. 14:00 Libčeves - Vrbno n. Lesy 1:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Peruc - SK Slavětín 4:3 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Panenský Týnec - FK Výškov 0:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dobroměřice B - Kozly 7:0 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Černčice B - FK Staňkovice 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 SK Slavětín - TJ Žíželice 4:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 FK Staňkovice - Panenský Týnec 5:0 (4:0)
    So 29.09. 16:00 Kozly - Černčice B 1:3 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Vrbno n. Lesy - Dobroměřice B 2:5 (1:4)
    So 29.09. 16:00 Peruc - Libčeves 4:1 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 FK Výškov - Cítoliby 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 TJ Žíželice - FK Výškov 2:1 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Libčeves - SK Slavětín 2:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Panenský Týnec - Kozly 1:2 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Dobroměřice B - Peruc 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Černčice B - Vrbno n. Lesy 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Cítoliby - FK Staňkovice 7:2 (4:1)

    8.kolo

    So 13.10. 15:30 SK Slavětín - FK Výškov 1:3 (1:2)
    So 13.10. 15:30 FK Staňkovice - TJ Žíželice 3:1 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Kozly - Cítoliby 1:1 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Vrbno n. Lesy - Panenský Týnec 4:1 (2:1)
    So 13.10. 15:30 Peruc - Černčice B 3:0 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Libčeves - Dobroměřice B 4:1 (2:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 TJ Žíželice - Kozly 2:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Panenský Týnec - Peruc 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 FK Výškov - FK Staňkovice 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Dobroměřice B - SK Slavětín 8:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Černčice B - Libčeves 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Cítoliby - Vrbno n. Lesy 9:0 (4:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 SK Slavětín - FK Staňkovice 4:4 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Kozly - FK Výškov 3:3 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Vrbno n. Lesy - TJ Žíželice 0:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Peruc - Cítoliby 4:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Libčeves - Panenský Týnec 3:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Dobroměřice B - Černčice B 6:0 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:30 Cítoliby - Libčeves 2:2 (2:0)
    So 03.11. 14:00 TJ Žíželice - Peruc 1:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 FK Staňkovice - Kozly 2:3 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Černčice B - SK Slavětín 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Panenský Týnec - Dobroměřice B 0:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 FK Výškov - Vrbno n. Lesy 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.03. 16:30 Vrbno n. Lesy - Kozly 3:0 (0:0)
    So 30.03. 16:30 Peruc - FK Staňkovice 2:1 (1:1)
    So 30.03. 16:30 Libčeves - FK Výškov 1:5 (1:3)
    So 30.03. 16:30 Panenský Týnec - SK Slavětín 2:0 (0:0)
    Ne 31.03. 16:30 Dobroměřice B - TJ Žíželice 11:1 (8:0)
    Ne 31.03. 16:30 Černčice B - Cítoliby 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 TJ Žíželice - Černčice B 4:1 (2:1)
    So 06.04. 13:00 Cítoliby - Panenský Týnec 4:1 (3:0)
    So 06.04. 16:30 FK Výškov - Dobroměřice B 1:2 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Kozly - Peruc 2:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 SK Slavětín - Vrbno n. Lesy 3:3 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 FK Staňkovice - Libčeves 2:3 (0:2)

    15.kolo

    So 13.04. 13:00 Cítoliby - SK Slavětín 4:1 (2:0)
    So 13.04. 17:00 Peruc - Vrbno n. Lesy 2:2 (1:1)
    So 13.04. 17:00 Libčeves - Kozly 0:1 (0:1)
    So 13.04. 17:00 Černčice B - FK Výškov 3:3 (2:1)
    So 13.04. 17:00 Panenský Týnec - TJ Žíželice 1:4 (1:3)
    Ne 14.04. 17:00 Dobroměřice B - FK Staňkovice 7:2 (4:0)

    16.kolo

    So 20.04. 10:00 TJ Žíželice - Cítoliby 3:1 (1:1)
    So 20.04. 17:00 FK Staňkovice - Černčice B 1:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Kozly - Dobroměřice B 3:2 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Vrbno n. Lesy - Libčeves 0:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 SK Slavětín - Peruc 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 FK Výškov - Panenský Týnec 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 27.04. 10:00 TJ Žíželice - SK Slavětín 4:1 (2:0)
    So 27.04. 13:00 Cítoliby - FK Výškov 0:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Libčeves - Peruc 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Černčice B - Kozly 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Panenský Týnec - FK Staňkovice 1:5 (1:4)
    Ne 28.04. 17:00 Dobroměřice B - Vrbno n. Lesy 5:2 (1:1)

    18.kolo

    So 04.05. 17:00 FK Staňkovice - Cítoliby 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Kozly - Panenský Týnec 5:0 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Vrbno n. Lesy - Černčice B 1:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Peruc - Dobroměřice B 0:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 SK Slavětín - Libčeves 6:4 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 FK Výškov - TJ Žíželice 2:1 (0:0)

    19.kolo

    So 11.05. 10:00 TJ Žíželice - FK Staňkovice 6:2 (3:1)
    So 11.05. 17:00 Dobroměřice B - Libčeves 2:1 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Panenský Týnec - Vrbno n. Lesy 2:4 (0:3)
    So 11.05. 17:00 Cítoliby - Kozly 1:4 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Černčice B - Peruc 1:2 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 FK Výškov - SK Slavětín 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 18.05. 17:00 Kozly - TJ Žíželice 3:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Vrbno n. Lesy - Cítoliby 2:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Peruc - Panenský Týnec 2:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Libčeves - Černčice B 1:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 SK Slavětín - Dobroměřice B 0:8 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 FK Staňkovice - FK Výškov 1:3 (1:1)

    21.kolo

    So 25.05. 10:00 TJ Žíželice - Vrbno n. Lesy 0:2 (0:2)
    So 25.05. 13:00 Cítoliby - Peruc 1:2 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Černčice B - Dobroměřice B 1:6 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Panenský Týnec - Libčeves 2:5 (0:1)
    So 25.05. 17:00 FK Staňkovice - SK Slavětín 3:1 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 FK Výškov - Kozly 4:1 (1:1)

    22.kolo

    So 01.06. 11:00 Libčeves - Cítoliby 3:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Kozly - FK Staňkovice 2:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Vrbno n. Lesy - FK Výškov 4:3 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Peruc - TJ Žíželice 1:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Dobroměřice B - Panenský Týnec 7:1 (4:0)
    So 01.06. 17:00 SK Slavětín - Černčice B 1:5 (0:1)

    12.kolo

    So 08.06. 10:00 TJ Žíželice - Libčeves 3:2 (2:0)
    So 08.06. 15:00 FK Výškov - Peruc 0:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Panenský Týnec - Černčice B 0:4 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Cítoliby - Dobroměřice B 4:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 FK Staňkovice - Vrbno n. Lesy 1:3 (0:1)
    So 08.06. 17:00 SK Slavětín - Kozly 1:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 1 4 96:29 52
    2. 22 11 6 5 45:32 39
    3. 22 12 3 7 54:45 39
    4. 22 12 2 8 46:42 38
    5. 22 11 2 9 39:46 35
    6. 22 9 7 6 47:47 34
    7. 22 9 6 7 35:27 33
    8. 22 8 4 10 50:37 28
    9. 22 7 6 9 36:41 27
    10. 22 6 4 12 51:63 22
    11. 22 6 3 13 42:72 21
    12. 22 2 0 20 14:74 6