Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 13267
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Děčín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2940
    Týden:
    37
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 02.09. 15:00 Č. Kamenice B - Chřibská 2:5 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Dolní Podluží - Huntířov 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Staré Křečany - Markvartice 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Bynovec - Františkov 2:3 np (2:2)

    2.kolo

    Ne 09.09. 15:00 Huntířov - Chřibská 0:4 (0:1)
    Ne 09.09. 15:00 Františkov - Č. Kamenice B 1:2 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Staré Křečany - Bynovec 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Dolní Podluží - Markvartice 1:2 (0:1)

    3.kolo

    Ne 16.09. 15:00 Huntířov - Markvartice 2:4 (0:3)
    Ne 16.09. 15:00 Č. Kamenice B - Staré Křečany 1:2 np (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Chřibská - Františkov 3:4 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Bynovec - Dolní Podluží 0:9 (0:6)

    4.kolo

    Ne 23.09. 15:00 Huntířov - Františkov 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Staré Křečany - Chřibská 1:2 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Dolní Podluží - Č. Kamenice B 8:2 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Bynovec - Markvartice 1:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 30.09. 15:00 Č. Kamenice B - Markvartice 4:1 (2:1)
    Ne 30.09. 15:00 Františkov - Staré Křečany 2:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Bynovec - Huntířov 0:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Chřibská - Dolní Podluží 4:3 (3:3)

    6.kolo

    Ne 07.10. 15:00 Huntířov - Staré Křečany 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Dolní Podluží - Františkov 1:0 np (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Markvartice - Chřibská 0:3 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Bynovec - Č. Kamenice B 0:2 (0:0)

    7.kolo

    Ne 14.10. 15:00 Č. Kamenice B - Huntířov 4:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Františkov - Markvartice 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Chřibská - Bynovec 6:3 (2:1)
    Ne 14.10. 15:30 Staré Křečany - Dolní Podluží 1:2 (0:0)

    8.kolo

    Ne 21.10. 15:00 Františkov - Bynovec 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:00 Huntířov - Dolní Podluží 3:4 np (2:1)
    Ne 21.10. 15:30 Chřibská - Č. Kamenice B 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 15:30 Markvartice - Staré Křečany 6:0 (2:0)

    9.kolo

    Ne 28.10. 14:30 Markvartice - Dolní Podluží 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Bynovec - Staré Křečany 2:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Č. Kamenice B - Františkov 3:4 np (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Chřibská - Huntířov 5:0 (4:0)

    10.kolo

    So 03.11. 10:15 Františkov - Chřibská 0:1 (0:0)
    So 03.11. 10:15 Staré Křečany - Č. Kamenice B 0:3 (0:2)
    So 03.11. 10:15 Dolní Podluží - Bynovec 8:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Markvartice - Huntířov 4:1 (3:1)

    12.kolo

    Ne 07.04. 15:00 Huntířov - Bynovec 7:1 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Markvartice - Č. Kamenice B 3:2 np (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Dolní Podluží - Chřibská 3:2 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Staré Křečany - Františkov 3:1 (2:0)

    13.kolo

    Ne 14.04. 15:00 Františkov - Dolní Podluží 2:1 np (0:1)
    Ne 14.04. 15:00 Chřibská - Markvartice 2:3 np (1:2)
    Ne 14.04. 15:00 Č. Kamenice B - Bynovec 6:0 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Staré Křečany - Huntířov 3:0 (1:0)

    14.kolo

    Ne 21.04. 15:00 Huntířov - Č. Kamenice B 2:5 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Bynovec - Chřibská 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Markvartice - Františkov 3:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Dolní Podluží - Staré Křečany 1:0 (1:0)

    15.kolo

    Ne 28.04. 15:00 Č. Kamenice B - Chřibská 1:2 np (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Dolní Podluží - Huntířov 2:3 np (1:2)
    Ne 28.04. 17:00 Markvartice - Staré Křečany 8:1 (3:1)
    Ne 28.04. 17:00 Bynovec - Františkov 0:5 (0:3)

    16.kolo

    Ne 05.05. 15:00 Huntířov - Chřibská 1:5 (1:3)
    Ne 05.05. 15:00 Františkov - Č. Kamenice B 1:4 (1:4)
    Ne 05.05. 17:00 Staré Křečany - Bynovec 3:1 (3:0)
    Ne 05.05. 17:00 Dolní Podluží - Markvartice 3:1 (1:1)

    11.kolo

    Ne 31.03. 15:00 Františkov - Huntířov 2:1 np (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Chřibská - Staré Křečany 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Markvartice - Bynovec 6:1 (3:0)
    St 08.05. 14:00 Č. Kamenice B - Dolní Podluží 10:5 (7:4)

    17.kolo

    Ne 12.05. 15:00 Č. Kamenice B - Staré Křečany 7:1 (3:0)
    Ne 12.05. 15:00 Chřibská - Františkov 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Markvartice - Huntířov 5:3 (5:1)
    Ne 12.05. 17:00 Bynovec - Dolní Podluží 2:1 (1:1)

    18.kolo

    Ne 19.05. 15:00 Huntířov - Františkov 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Staré Křečany - Chřibská 0:2 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Dolní Podluží - Č. Kamenice B 2:4 (0:3)
    Ne 19.05. 17:00 Markvartice - Bynovec 7:0 (3:0)

    19.kolo

    Ne 26.05. 15:00 Č. Kamenice B - Markvartice 8:2 (4:0)
    Ne 26.05. 15:00 Chřibská - Dolní Podluží 2:1 np (1:0)
    Ne 26.05. 15:00 Františkov - Staré Křečany 6:4 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Bynovec - Huntířov 1:5 (1:2)

    20.kolo

    Ne 02.06. 15:00 Huntířov - Staré Křečany 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Dolní Podluží - Františkov 2:3 np (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Markvartice - Chřibská 3:5 (0:3)
    Ne 02.06. 17:00 Bynovec - Č. Kamenice B 0:5 (0:2)

    21.kolo

    So 08.06. 13:30 Staré Křečany - Dolní Podluží 1:4 (0:1)
    Ne 09.06. 15:00 Č. Kamenice B - Huntířov 9:2 (6:0)
    Ne 09.06. 15:00 Chřibská - Bynovec 6:0 (2:0)
    Ne 09.06. 15:00 Františkov - Markvartice 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 21 16 2 1 2 65:27 53
    2. 21 14 0 4 3 86:41 46
    3. 21 9 5 1 6 43:33 38
    4. 21 11 2 0 8 61:43 37
    5. 21 8 2 4 7 60:42 32
    6. 21 6 1 0 14 26:54 20
    7. 21 5 1 2 13 37:62 19
    8. 21 2 0 1 18 16:92 7