Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 13264
  • Návštěvy: 171/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Děčín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5516
    Týden:
    171
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 17:00 Mikulášovice - Boletice 3:4 np (1:2)
    So 01.09. 17:00 Dolni Habartice - Těchlovice 0:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Verneřice - Velký Šenov 3:2 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Heřmanov - Jiřetín 5:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Dolní Poustevna - Rybniště 3:1 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Krásná Lípa - Horní Podluží 2:3 np (0:2)
    So 01.09. 17:00 Malšovice - Šluknov B 0:6 (0:4)

    2.kolo

    So 08.09. 17:00 Boletice - Šluknov B 0:1 np (0:0)
    So 08.09. 17:00 Horní Podluží - Malšovice 7:1 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Rybniště - Krásná Lípa 3:5 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Jiřetín - Dolní Poustevna 3:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Verneřice - Těchlovice 6:0 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Mikulášovice - Dolni Habartice 5:4 (2:2)
    Ne 09.09. 15:30 Velký Šenov - Heřmanov 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 15.09. 16:30 Boletice - Dolni Habartice 1:2 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Verneřice - Mikulášovice 5:1 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Heřmanov - Těchlovice 3:2 (2:2)
    So 15.09. 16:30 Dolní Poustevna - Velký Šenov 3:2 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Krásná Lípa - Jiřetín 4:2 (2:2)
    So 15.09. 16:30 Malšovice - Rybniště 3:1 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Šluknov B - Horní Podluží 4:2 (2:0)

    4.kolo

    So 22.09. 15:00 Velký Šenov - Krásná Lípa 2:1 np (1:0)
    So 22.09. 16:30 Boletice - Horní Podluží 0:2 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Rybniště - Šluknov B 1:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Jiřetín - Malšovice 5:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Těchlovice - Dolní Poustevna 0:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Mikulášovice - Heřmanov 0:7 (0:3)
    So 22.09. 16:30 Dolni Habartice - Verneřice 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 29.09. 16:00 Verneřice - Boletice 5:2 (3:0)
    So 29.09. 16:00 Heřmanov - Dolni Habartice 6:1 (3:1)
    So 29.09. 16:00 Dolní Poustevna - Mikulášovice 1:2 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Krásná Lípa - Těchlovice 2:3 (2:0)
    So 29.09. 16:00 Malšovice - Velký Šenov 3:1 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Horní Podluží - Rybniště 6:2 (2:1)
    Ne 30.09. 16:00 Šluknov B - Jiřetín 4:1 (2:1)

    6.kolo

    So 06.10. 16:00 Boletice - Rybniště 4:2 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Jiřetín - Horní Podluží 0:4 (0:3)
    So 06.10. 16:00 Velký Šenov - Šluknov B 3:2 np (0:2)
    So 06.10. 16:00 Těchlovice - Malšovice 2:3 np (2:0)
    So 06.10. 16:00 Mikulášovice - Krásná Lípa 2:3 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Dolni Habartice - Dolní Poustevna 6:2 (4:0)
    So 06.10. 16:00 Verneřice - Heřmanov 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 13.10. 15:30 Heřmanov - Boletice 2:3 np (1:0)
    So 13.10. 15:30 Krásná Lípa - Dolni Habartice 4:2 (2:0)
    So 13.10. 15:30 Malšovice - Mikulášovice 5:1 (3:0)
    So 13.10. 15:30 Horní Podluží - Velký Šenov 6:3 (3:2)
    So 13.10. 15:30 Rybniště - Jiřetín 1:2 np (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Dolní Poustevna - Verneřice 0:6 (0:3)
    Ne 14.10. 15:30 Šluknov B - Těchlovice 1:2 np (1:0)

    8.kolo

    So 20.10. 14:00 Verneřice - Krásná Lípa 6:2 (4:0)
    So 20.10. 15:30 Boletice - Jiřetín 2:3 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Velký Šenov - Rybniště 1:2 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Těchlovice - Horní Podluží 3:2 np (1:1)
    So 20.10. 15:30 Mikulášovice - Šluknov B 2:4 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Dolni Habartice - Malšovice 2:3 (2:3)
    So 20.10. 15:30 Heřmanov - Dolní Poustevna 10:1 (4:1)

    9.kolo

    So 27.10. 14:00 Dolní Poustevna - Boletice 1:6 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Krásná Lípa - Heřmanov 0:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Malšovice - Verneřice 2:5 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Horní Podluží - Mikulášovice 7:2 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Rybniště - Těchlovice 0:5 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Jiřetín - Velký Šenov 0:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Šluknov B - Dolni Habartice 6:1 (4:0)

    10.kolo

    So 03.11. 14:00 Boletice - Velký Šenov 3:4 (1:4)
    So 03.11. 14:00 Těchlovice - Jiřetín 3:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Mikulášovice - Rybniště 3:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Dolni Habartice - Horní Podluží 0:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Verneřice - Šluknov B 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Heřmanov - Malšovice 8:1 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Dolní Poustevna - Krásná Lípa 2:5 (2:1)

    11.kolo

    So 10.11. 14:00 Krásná Lípa - Boletice 2:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Malšovice - Dolní Poustevna 4:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Šluknov B - Heřmanov 3:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Horní Podluží - Verneřice 4:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Rybniště - Dolni Habartice 2:3 np (2:1)
    So 10.11. 14:00 Jiřetín - Mikulášovice 2:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Velký Šenov - Těchlovice 3:2 (0:2)

    12.kolo

    So 17.11. 13:30 Boletice - Těchlovice 2:3 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Mikulášovice - Velký Šenov 2:1 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Dolni Habartice - Jiřetín 5:1 (4:0)
    So 17.11. 13:30 Verneřice - Rybniště 6:5 (5:4)
    So 17.11. 13:30 Heřmanov - Horní Podluží 4:2 (3:2)
    So 17.11. 13:30 Šluknov B - Dolní Poustevna 13:1 (6:1)
    So 17.11. 13:30 Krásná Lípa - Malšovice 8:1 (3:1)

    14.kolo

    So 30.03. 15:00 Boletice - Mikulášovice 2:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Těchlovice - Dolni Habartice 8:1 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Velký Šenov - Verneřice 2:3 (1:2)
    So 30.03. 15:00 Jiřetín - Heřmanov 3:2 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Rybniště - Dolní Poustevna 4:5 np (2:2)
    So 30.03. 15:00 Horní Podluží - Krásná Lípa 4:1 (3:0)
    So 30.03. 15:00 Šluknov B - Malšovice 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 06.04. 16:30 Malšovice - Horní Podluží 1:2 np (0:0)
    So 06.04. 16:30 Krásná Lípa - Rybniště 4:1 (3:0)
    So 06.04. 16:30 Dolní Poustevna - Jiřetín 0:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Heřmanov - Velký Šenov 5:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Těchlovice - Verneřice 4:3 np (3:1)
    So 06.04. 16:30 Dolni Habartice - Mikulášovice 3:2 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Šluknov B - Boletice 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 13.04. 16:30 Dolni Habartice - Boletice 4:3 (3:1)
    So 13.04. 16:30 Mikulášovice - Verneřice 3:1 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Těchlovice - Heřmanov 3:1 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Velký Šenov - Dolní Poustevna 3:2 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Jiřetín - Krásná Lípa 5:1 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Rybniště - Malšovice 0:2 (0:2)
    So 13.04. 16:30 Horní Podluží - Šluknov B 0:3 (0:0)

    17.kolo

    So 20.04. 17:00 Horní Podluží - Boletice 10:1 (3:1)
    So 20.04. 17:00 Malšovice - Jiřetín 3:0k
    So 20.04. 17:00 Krásná Lípa - Velký Šenov 0k:3
    So 20.04. 17:00 Dolní Poustevna - Těchlovice 0:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Heřmanov - Mikulášovice 11:0 (6:0)
    So 20.04. 17:00 Verneřice - Dolni Habartice 6:1 (2:1)
    Ne 21.04. 17:00 Šluknov B - Rybniště 3:0k

    18.kolo

    So 27.04. 14:00 Dolni Habartice - Heřmanov 0:11 (0:9)
    So 27.04. 17:00 Boletice - Verneřice 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Mikulášovice - Dolní Poustevna 7:4 (4:2)
    So 27.04. 17:00 Těchlovice - Krásná Lípa 1:2 np (0:1)
    So 27.04. 17:00 Velký Šenov - Malšovice 1:3 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Jiřetín - Šluknov B 3:1 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Rybniště - Horní Podluží 1:6 (0:2)

    13.kolo

    So 24.11. 13:00 Malšovice - Boletice 9:2 (4:2)
    So 24.11. 13:00 Velký Šenov - Dolni Habartice 3:2 np (2:1)
    St 01.05. 17:00 Šluknov B - Krásná Lípa 2:1 np (0:0)
    St 01.05. 17:00 Horní Podluží - Dolní Poustevna 1:2 np (1:0)
    St 01.05. 17:00 Rybniště - Heřmanov 1:8 (0:4)
    St 01.05. 17:00 Jiřetín - Verneřice 2:4 (2:2)
    St 01.05. 17:00 Těchlovice - Mikulášovice 6:0 (2:0)

    19.kolo

    So 04.05. 17:00 Rybniště - Boletice 1:0 np (0:0)
    So 04.05. 17:00 Horní Podluží - Jiřetín 1:4 (0:3)
    So 04.05. 17:00 Malšovice - Těchlovice 3:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Krásná Lípa - Mikulášovice 1:4 (0:3)
    So 04.05. 17:00 Dolní Poustevna - Dolni Habartice 4:3 np (1:1)
    So 04.05. 17:00 Heřmanov - Verneřice 3:2 (3:1)
    Ne 05.05. 17:00 Šluknov B - Velký Šenov 3:5 (0:3)

    26.kolo

    St 08.05. 17:00 Boletice - Malšovice 2:3 (1:2)
    St 08.05. 17:00 Krásná Lípa - Šluknov B 1:2 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Dolní Poustevna - Horní Podluží 1:2 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Heřmanov - Rybniště 8:1 (4:0)
    St 08.05. 17:00 Verneřice - Jiřetín 6:2 (4:0)
    St 08.05. 17:00 Dolni Habartice - Velký Šenov 3:2 (2:1)
    St 08.05. 17:00 Mikulášovice - Těchlovice 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 11.05. 17:00 Boletice - Heřmanov 1:4 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Verneřice - Dolní Poustevna 3:0k
    So 11.05. 17:00 Dolni Habartice - Krásná Lípa 2:8 (0:5)
    So 11.05. 17:00 Mikulášovice - Malšovice 1:5 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Těchlovice - Šluknov B 2:1 np (0:1)
    So 11.05. 17:00 Velký Šenov - Horní Podluží 7:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Jiřetín - Rybniště 6:0 (3:0)

    21.kolo

    So 18.05. 17:00 Jiřetín - Boletice 10:0 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Rybniště - Velký Šenov 1:2 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Horní Podluží - Těchlovice 6:0 (4:0)
    So 18.05. 17:00 Malšovice - Dolni Habartice 6:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Krásná Lípa - Verneřice 4:3 (3:2)
    So 18.05. 17:00 Dolní Poustevna - Heřmanov 1:14 (0:5)
    Ne 19.05. 17:00 Šluknov B - Mikulášovice 6:1 (4:0)

    22.kolo

    So 25.05. 17:00 Boletice - Dolní Poustevna 4:5 np (2:2)
    So 25.05. 17:00 Heřmanov - Krásná Lípa 5:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Verneřice - Malšovice 5:2 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Dolni Habartice - Šluknov B 1:9 (0:5)
    So 25.05. 17:00 Mikulášovice - Horní Podluží 2:7 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Těchlovice - Rybniště 6:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Velký Šenov - Jiřetín 0:6 (0:2)

    23.kolo

    So 01.06. 10:30 Velký Šenov - Boletice 16:0 (6:0)
    So 01.06. 17:00 Jiřetín - Těchlovice 8:0 (5:0)
    So 01.06. 17:00 Rybniště - Mikulášovice 0:2 (0:2)
    So 01.06. 17:00 Horní Podluží - Dolni Habartice 15:2 (9:2)
    So 01.06. 17:00 Malšovice - Heřmanov 5:3 (3:1)
    So 01.06. 17:00 Krásná Lípa - Dolní Poustevna 5:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Šluknov B - Verneřice 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 08.06. 17:00 Boletice - Krásná Lípa 1:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Dolní Poustevna - Malšovice 2:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Heřmanov - Šluknov B 2:3 np (0:1)
    So 08.06. 17:00 Dolni Habartice - Rybniště 6:0 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Mikulášovice - Jiřetín 2:6 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Těchlovice - Velký Šenov 1:2 np (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Verneřice - Horní Podluží 4:5 (3:3)

    25.kolo

    So 15.06. 17:00 Těchlovice - Boletice 6:1 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Velký Šenov - Mikulášovice 8:1 (4:0)
    So 15.06. 17:00 Jiřetín - Dolni Habartice 6:2 (3:1)
    So 15.06. 17:00 Rybniště - Verneřice 1:6 (0:4)
    So 15.06. 17:00 Horní Podluží - Heřmanov 6:2 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Malšovice - Krásná Lípa 3:2 np (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Dolní Poustevna - Šluknov B 2:7 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 4 3 2 92:31 62
    2. 26 18 0 4 4 130:40 58
    3. 26 17 2 2 5 114:52 57
    4. 26 17 0 1 8 97:54 52
    5. 26 15 2 2 7 73:68 51
    6. 26 14 2 0 10 80:54 46
    7. 26 11 4 3 8 60:52 44
    8. 26 12 1 4 9 71:60 42
    9. 26 10 5 0 11 77:60 40
    10. 26 9 0 1 16 50:103 28
    11. 26 7 1 2 16 56:121 25
    12. 26 3 4 0 19 44:116 17
    13. 26 3 2 3 18 42:101 16
    14. 26 1 1 3 21 31:105 8