Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 1326
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4758
    Týden:
    53
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    06.08. 19:00 Blšany - Litoměřice 1:1 (1:1)
    So 07.08. 17:00 Proboštov - Žatec 1:0 (0:0)
    Ne 08.08. 17:00 Souš - Modrá 1:0 (1:0)
    Ne 08.08. 17:00 Neštěmice - Louny 2:3 (1:2)
    Ne 08.08. 17:00 Kadaň - LoKo Chomutov 2:2 (1:1)
    St 18.08. 17:00 Bezděkov - Štětí 1:3 (0:1)
    St 18.08. 17:00 Střekov - Horní Jiřetín 1:3 (0:1)
    St 18.08. 17:00 Lovosice - Krupka 1:0 (0:0)

    2.kolo

    13.08. 19:00 Blšany - Souš 4:1 (3:0)
    So 14.08. 10:15 Litoměřice - Krupka 3:4 (0:2)
    So 14.08. 10:15 Štětí - Střekov 1:0 (1:0)
    So 14.08. 17:00 Horní Jiřetín - Lovosice 2:3 (1:0)
    Ne 15.08. 17:00 LoKo Chomutov - Bezděkov 3:1 (1:1)
    Ne 15.08. 17:00 Žatec - Kadaň 2:1 (2:1)
    Ne 15.08. 17:00 Louny - Proboštov 2:0 (0:0)
    St 25.08. 17:00 Modrá - Neštěmice 2:2

    3.kolo

    So 21.08. 10:15 Lovosice - Štětí 1:2 (1:2)
    So 21.08. 17:00 Proboštov - Modrá 3:0 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Bezděkov - Žatec 2:1 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Střekov - LoKo Chomutov 0:1 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Krupka - Horní Jiřetín 3:1 (2:1)
    Ne 22.08. 17:00 Souš - Litoměřice 3:1 (1:0)
    Ne 22.08. 17:00 Neštěmice - Blšany 5:2 (4:1)
    Ne 22.08. 17:00 Kadaň - Louny 1:2 (1:0)

    4.kolo

    27.08. 19:00 Blšany - Proboštov 2:0 (2:0)
    So 28.08. 10:15 Litoměřice - Horní Jiřetín 3:1 (2:0)
    So 28.08. 10:15 Štětí - Krupka 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 LoKo Chomutov - Lovosice 2:2 (2:2)
    Ne 29.08. 17:00 Žatec - Střekov 3:0 (2:0)
    Ne 29.08. 17:00 Louny - Bezděkov 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Modrá - Kadaň 3:2 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Souš - Neštěmice 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 04.09. 10:15 Lovosice - Žatec 2:1 (1:1)
    So 04.09. 17:00 Proboštov - Souš 2:5 (1:3)
    So 04.09. 17:00 Bezděkov - Modrá 4:3 (2:0)
    So 04.09. 17:00 Střekov - Louny 1:1 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Krupka - LoKo Chomutov 1:1 (1:1)
    So 04.09. 17:00 Horní Jiřetín - Štětí 5:1 (1:1)
    Ne 05.09. 17:00 Neštěmice - Litoměřice 1:0 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Kadaň - Blšany 1:2 (0:2)

    6.kolo

    10.09. 19:00 Blšany - Bezděkov 6:3 (2:0)
    So 11.09. 10:15 Litoměřice - Štětí 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 LoKo Chomutov - Horní Jiřetín 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 Žatec - Krupka 1:3 (0:2)
    Ne 12.09. 17:00 Louny - Lovosice 0:0
    Ne 12.09. 17:00 Modrá - Střekov 0:2 (0:2)
    Ne 12.09. 17:00 Souš - Kadaň 2:2 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Neštěmice - Proboštov 4:0

    7.kolo

    So 18.09. 10:15 Lovosice - Modrá 5:1 (1:0)
    So 18.09. 10:15 Štětí - LoKo Chomutov 2:1 (1:1)
    So 18.09. 16:30 Proboštov - Litoměřice 2:5 (1:1)
    So 18.09. 16:30 Bezděkov - Souš 6:0 (3:0)
    So 18.09. 16:30 Střekov - Blšany 4:1 (3:0)
    So 18.09. 16:30 Krupka - Louny 0:2 (0:0)
    So 18.09. 16:30 Horní Jiřetín - Žatec 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Kadaň - Neštěmice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 25.09. 10:15 Litoměřice - LoKo Chomutov 3:2 (1:1)
    So 25.09. 16:30 Proboštov - Kadaň 0:3 (0:1)
    Ne 26.09. 16:30 Žatec - Štětí 6:2 (3:1)
    Ne 26.09. 16:30 Louny - Horní Jiřetín 0:2 (0:2)
    Ne 26.09. 16:30 Blšany - Lovosice 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:30 Neštěmice - Bezděkov 4:1 (0:0)
    St 06.10. 00:00 Modrá - Krupka 2:1 (1:0)
    St 06.10. 00:00 Souš - Střekov 1:3 (1:3)

    9.kolo

    So 02.10. 10:15 Lovosice - Souš 4:1 (1:1)
    So 02.10. 10:15 Štětí - Louny 2:2 (1:2)
    So 02.10. 16:00 Bezděkov - Proboštov 3:1 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Střekov - Neštěmice 2:1 (1:1)
    So 02.10. 16:00 Krupka - Blšany 3:0
    So 02.10. 16:00 Horní Jiřetín - Modrá 7:1
    Ne 03.10. 16:00 Kadaň - Litoměřice 2:1 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 LoKo Chomutov - Žatec 1:3 (0:0)

    10.kolo

    08.10. 18:00 Blšany - Horní Jiřetín 2:2 (1:1)
    So 09.10. 10:15 Litoměřice - Žatec 0:1 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Proboštov - Střekov 2:1 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Louny - LoKo Chomutov 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 16:00 Modrá - Štětí 1:1 (0:1)
    Ne 10.10. 16:00 Souš - Krupka 0:2 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Neštěmice - Lovosice 2:0 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Kadaň - Bezděkov 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 16.10. 10:15 Lovosice - Proboštov 2:1 (1:1)
    So 16.10. 10:15 Štětí - Blšany 1:3 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Bezděkov - Litoměřice 3:1 (3:0)
    So 16.10. 15:30 Střekov - Kadaň 4:4 (2:1)
    So 16.10. 15:30 Krupka - Neštěmice 2:2 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Horní Jiřetín - Souš 3:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 LoKo Chomutov - Modrá 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:30 Žatec - Louny 0:1 (0:0)

    12.kolo

    Ne 22.10. 19:00 Blšany - LoKo Chomutov 0:2 (0:1)
    So 23.10. 10:15 Litoměřice - Louny 4:0 (3:0)
    So 23.10. 15:30 Proboštov - Krupka 1:1 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Bezděkov - Střekov 1:2 (1:1)
    Ne 24.10. 15:30 Modrá - Žatec 1:2
    Ne 24.10. 15:30 Souš - Štětí 0:2 (0:1)
    Ne 24.10. 15:30 Neštěmice - Horní Jiřetín 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 15:30 Kadaň - Lovosice 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 30.10. 10:15 Lovosice - Bezděkov 1:2 (1:1)
    So 30.10. 10:15 Štětí - Neštěmice 3:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Střekov - Litoměřice 0:1 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Krupka - Kadaň 2:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Horní Jiřetín - Proboštov 6:1 (3:1)
    Ne 31.10. 14:30 LoKo Chomutov - Souš 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Žatec - Blšany 2:2 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Louny - Modrá 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 06.11. 10:15 Litoměřice - Modrá 2:1 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Blšany - Louny 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Proboštov - Štětí 3:3 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Bezděkov - Krupka 2:1 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Střekov - Lovosice 1:2 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Souš - Žatec 1:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Neštěmice - LoKo Chomutov 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Kadaň - Horní Jiřetín 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 13.11. 10:15 Lovosice - Litoměřice 1:1 (1:0)
    So 13.11. 10:15 Štětí - Kadaň 3:3 (1:2)
    So 13.11. 14:00 Krupka - Střekov 4:0
    So 13.11. 14:00 Horní Jiřetín - Bezděkov 2:0 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 LoKo Chomutov - Proboštov 4:0
    Ne 14.11. 14:00 Žatec - Neštěmice 1:0 (0:0)
    Ne 14.11. 14:00 Louny - Souš 4:0 (2:0)
    Ne 14.11. 14:00 Modrá - Blšany 2:4 (1:1)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Litoměřice - Blšany 2:0 (1:0)
    So 12.03. 10:15 Štětí - Bezděkov 1:0 (0:0)
    So 12.03. 14:30 Horní Jiřetín - Střekov 3:1 (2:0)
    So 12.03. 14:30 Krupka - Lovosice 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Louny - Neštěmice 0:0 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Žatec - Proboštov 2:0 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 LoKo Chomutov - Kadaň 1:0 (0:0)
    St 30.03. 16:30 Modrá - Souš 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 19.03. 15:00 Krupka - Litoměřice 0:2 (0:1)
    So 19.03. 15:00 Střekov - Štětí 0:1 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Bezděkov - LoKo Chomutov 2:3 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Proboštov - Louny 0:4 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Souš - Blšany 3:0 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Kadaň - Žatec 2:2 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Neštěmice - Modrá 5:0 (3:0)
    St 06.04. 16:30 Lovosice - Horní Jiřetín 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 26.02. 19:00 Blšany - Neštěmice 1:0 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Štětí - Lovosice 2:1 (2:0)
    So 26.03. 10:30 LoKo Chomutov - Střekov 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Horní Jiřetín - Krupka 1:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Litoměřice - Souš 0:2 (0:2)
    Ne 27.03. 15:00 Modrá - Proboštov 0:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Louny - Kadaň 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Žatec - Bezděkov 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Lovosice - LoKo Chomutov 1:3 (0:2)
    So 02.04. 15:00 Střekov - Žatec 2:1
    So 02.04. 16:30 Horní Jiřetín - Litoměřice 1:2
    So 02.04. 16:30 Krupka - Štětí 4:1 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Bezděkov - Louny 2:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Proboštov - Blšany 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Kadaň - Modrá 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Neštěmice - Souš 1:1 (0:1)

    20.kolo

    08.04. 19:00 Blšany - Kadaň 0:1 (0:0)
    So 09.04. 10:15 Litoměřice - Neštěmice 1:0 (1:0)
    So 09.04. 10:15 Štětí - Horní Jiřetín 3:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Souš - Proboštov 3:1 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Modrá - Bezděkov 2:1 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Louny - Střekov 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Žatec - Lovosice 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 LoKo Chomutov - Krupka 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 16.04. 10:15 Štětí - Litoměřice 2:1 (0:0)
    So 16.04. 10:15 Lovosice - Louny 0:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Horní Jiřetín - LoKo Chomutov 1:2 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Krupka - Žatec 2:3 (2:2)
    So 16.04. 17:00 Střekov - Modrá 1:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Bezděkov - Blšany 0:4 (0:2)
    So 16.04. 17:00 Proboštov - Neštěmice 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Kadaň - Souš 0:3 (0:2)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Litoměřice - Proboštov 2:0 (1:0)
    So 23.04. 10:30 Blšany - Střekov 2:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Souš - Bezděkov 6:0 (3:0)
    Ne 24.04. 13:30 LoKo Chomutov - Štětí 1:1 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Neštěmice - Kadaň 5:1 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Modrá - Lovosice 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Louny - Krupka 1:1 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Žatec - Horní Jiřetín 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 30.04. 10:15 Lovosice - Blšany 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Horní Jiřetín - Louny 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Krupka - Modrá 2:3
    So 30.04. 17:00 Střekov - Souš 1:2 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Bezděkov - Neštěmice 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 LoKo Chomutov - Litoměřice 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Štětí - Žatec 2:3 (1:3)
    Ne 01.05. 17:00 Kadaň - Proboštov 4:2 (3:1)

    24.kolo

    06.05. 19:00 Blšany - Krupka 0:0 (0:0)
    So 07.05. 10:15 Litoměřice - Kadaň 2:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Proboštov - Bezděkov 1:1 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Souš - Lovosice 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Neštěmice - Střekov 2:2 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Modrá - Horní Jiřetín 0:4 (0:2)
    Ne 08.05. 17:00 Louny - Štětí 4:0 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Žatec - LoKo Chomutov 2:1 (0:1)

    25.kolo

    So 14.05. 10:15 Štětí - Modrá 3:3
    So 14.05. 10:15 Lovosice - Neštěmice 1:4 (0:4)
    So 14.05. 10:30 LoKo Chomutov - Louny 1:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Horní Jiřetín - Blšany 2:1 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Krupka - Souš 1:3 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Střekov - Proboštov 1:2 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Bezděkov - Kadaň 0:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Žatec - Litoměřice 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 Litoměřice - Bezděkov 1:1 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Proboštov - Lovosice 5:0 (3:0)
    So 21.05. 17:00 Souš - Horní Jiřetín 2:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Louny - Žatec 1:2 (1:2)
    Ne 22.05. 17:00 Kadaň - Střekov 2:1 (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 Neštěmice - Krupka 3:1 (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 Blšany - Štětí 7:1 (4:0)
    Ne 22.05. 17:00 Modrá - LoKo Chomutov 3:3 (1:1)

    27.kolo

    So 28.05. 10:15 Štětí - Souš 1:6 (0:2)
    So 28.05. 10:15 Lovosice - Kadaň 1:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Horní Jiřetín - Neštěmice 1:1
    So 28.05. 17:00 Krupka - Proboštov 2:3 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Střekov - Bezděkov 5:1
    Ne 29.05. 10:30 LoKo Chomutov - Blšany 3:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Louny - Litoměřice 3:0 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Žatec - Modrá 7:1

    28.kolo

    03.06. 19:00 Blšany - Žatec 2:0 (1:0)
    So 04.06. 10:15 Litoměřice - Střekov 0:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Bezděkov - Lovosice 0:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Proboštov - Horní Jiřetín 0:2 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Souš - LoKo Chomutov 3:1 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Kadaň - Krupka 1:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Neštěmice - Štětí 5:1 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Modrá - Louny 1:1 (0:0)

    29.kolo

    So 11.06. 10:15 Štětí - Proboštov 1:2
    So 11.06. 10:15 Lovosice - Střekov 2:2 (2:1)
    So 11.06. 10:30 LoKo Chomutov - Neštěmice 0:0 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Horní Jiřetín - Kadaň 2:1
    So 11.06. 17:00 Krupka - Bezděkov 0:0 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Modrá - Litoměřice 5:1 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Louny - Blšany 0:1 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Žatec - Souš 1:1 (0:0)

    30.kolo

    17.06. 19:00 Blšany - Modrá 4:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Litoměřice - Lovosice 1:0 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Střekov - Krupka 2:3 (2:2)
    So 18.06. 17:00 Bezděkov - Horní Jiřetín 2:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Kadaň - Štětí 5:3 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Proboštov - LoKo Chomutov 5:2 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Neštěmice - Žatec 5:1 (4:1)
    So 18.06. 17:00 Souš - Louny 5:1 (4:1)
    Správce soutěže: Jiří Řezníček

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 4 8 66:45 58
    2. 30 16 4 10 55:41 52
    3. 30 15 5 10 55:41 50
    4. 30 14 7 9 46:42 49
    5. 30 13 8 9 60:34 47
    6. 30 14 5 11 43:39 47
    7. 30 12 9 9 39:29 45
    8. 30 14 2 14 60:40 44
    9. 30 11 10 9 51:47 43
    10. 30 11 7 12 50:72 40
    11. 30 10 9 11 49:44 39
    12. 30 12 3 15 44:56 39
    13. 30 10 7 13 35:46 37
    14. 30 9 4 17 40:67 31
    15. 30 8 4 18 41:52 28
    16. 30 6 6 18 38:77 24