Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13256
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1634
    Týden:
    16
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 15:00 Bítovčice B - Telč C 0:9 (0:4)
    So 11.08. 16:30 Jamné B - SK Kostelec B 0:5 (0:2)
    Ne 12.08. 14:00 Smrčná - Střítež 1:4 (0:0)
    Ne 12.08. 15:30 Střížov - Mrákotín 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Růžená - Hodice 2:2 (1:2)
    Ne 12.08. 16:30 Černíč B - Cejle B 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 SK Kostelec B - Bítovčice B 4:4 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Mrákotín - Stará Říše C 7:0 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Hodice - Střížov 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Telč C - Smrčná 8:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Cejle B - Jamné B 3:3 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Střítež - Růžená 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 15:00 Bítovčice B - Cejle B 10:2 (5:1)
    So 25.08. 16:30 Stará Říše C - Hodice 2:4 (1:2)
    So 25.08. 16:30 SK Kostelec B - Telč C 1:9 (1:5)
    Ne 26.08. 14:00 Smrčná - Růžená 1:3 (0:3)
    Ne 26.08. 15:30 Střížov - Střítež 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Černíč B - Mrákotín 2:5 (2:3)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Mrákotín - Jamné B 9:2 (4:2)
    So 01.09. 16:00 Hodice - Černíč B 4:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 SK Kostelec B - Smrčná 9:2 (6:0)
    Ne 02.09. 16:00 Cejle B - Telč C 2:15 (1:6)
    Ne 02.09. 16:00 Střítež - Stará Říše C 6:2 (4:0)
    Ne 02.09. 16:00 Růžená - Střížov 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 15:00 Bítovčice B - Mrákotín 1:4 (0:4)
    So 08.09. 16:00 Černíč B - Střítež 4:6 (3:3)
    So 08.09. 16:00 Jamné B - Hodice 6:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:30 Stará Říše C - Růžená 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 14:00 Smrčná - Střížov 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 SK Kostelec B - Cejle B 8:7 (6:4)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Cejle B - Smrčná 8:1 (6:0)
    So 15.09. 15:30 Mrákotín - Telč C 1:5 (0:2)
    So 15.09. 15:30 Hodice - Bítovčice B 5:0 (2:0)
    Ne 16.09. 15:30 Střítež - Jamné B 7:2 (3:1)
    Ne 16.09. 15:30 Růžená - Černíč B 4:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:30 Střížov - Stará Říše C 2:2 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:00 Bítovčice B - Střítež 2:7 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Telč C - Hodice 3:0 (3:0)
    So 22.09. 15:30 SK Kostelec B - Mrákotín 7:2 (3:0)
    Ne 23.09. 14:00 Smrčná - Stará Říše C 2:4 (1:2)
    Ne 23.09. 15:30 Jamné B - Růžená 2:0 (2:0)
    05.10. 17:00 Černíč B - Střížov 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Mrákotín - Cejle B 4:3 (2:3)
    So 29.09. 15:30 Hodice - SK Kostelec B 1:1 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Stará Říše C - Černíč B 7:0 (3:0)
    Ne 30.09. 15:30 Střítež - Telč C 1:4 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Růžená - Bítovčice B 3:1 (3:0)
    Ne 30.09. 15:30 Střížov - Jamné B 8:0 (6:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Jamné B - Stará Říše C 3:2 (2:2)
    So 06.10. 15:00 Bítovčice B - Střížov 3:2 (3:1)
    So 06.10. 15:00 Telč C - Růžená 5:1 (4:1)
    Ne 07.10. 14:00 Smrčná - Černíč B 2:3 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 SK Kostelec B - Střítež 1:6 (1:3)
    Ne 07.10. 15:00 Cejle B - Hodice 3:1 (2:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Mrákotín - Smrčná 4:1 (1:1)
    So 13.10. 15:00 Střížov - Telč C 3:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Černíč B - Jamné B 0:2 (0:0)
    Ne 14.10. 10:30 Stará Říše C - Bítovčice B 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Střítež - Cejle B 4:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Růžená - SK Kostelec B 3:2 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Bítovčice B - Černíč B 10:0 (6:0)
    So 20.10. 14:30 Telč C - Stará Říše C 3:3 (0:3)
    So 20.10. 14:30 SK Kostelec B - Střížov 1:0 (1:0)
    So 20.10. 14:30 Mrákotín - Hodice 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:00 Smrčná - Jamné B 1:2 (1:2)
    Ne 21.10. 14:30 Cejle B - Růžená 3:7 (1:3)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Hodice - Smrčná 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Střížov - Cejle B 5:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Stará Říše C - SK Kostelec B 4:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Střítež - Mrákotín 13:0 (5:0)
    Ne 28.10. 14:30 Černíč B - Telč C 3:7 (2:5)
    Ne 28.10. 14:30 Jamné B - Bítovčice B 3:1 (2:1)

    1.kolo

    So 03.11. 13:30 Bítovčice B - Smrčná 3:3 (3:1)
    So 03.11. 13:30 Telč C - Jamné B 5:1 (4:0)
    So 03.11. 13:30 SK Kostelec B - Černíč B 6:0 (4:0)
    So 03.11. 13:30 Mrákotín - Růžená 2:0 (1:0)
    So 03.11. 13:30 Hodice - Střítež 1:1 (1:0)
    Ne 04.11. 13:30 Cejle B - Stará Říše C 3:3 (1:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:30 Stará Říše C - Cejle B 3:0 (2:0)
    So 10.11. 13:00 Střítež - Hodice 3:0 (0:0)
    So 10.11. 13:30 Růžená - Mrákotín 1:3 (0:1)
    So 10.11. 13:30 Černíč B - SK Kostelec B 11:1 (6:0)
    So 10.11. 13:30 Jamné B - Telč C 1:6 (1:3)
    St 08.05. 16:30 Smrčná - Bítovčice B 1:3 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Stará Říše C - Mrákotín 3:1 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Střížov - Hodice 1:4 (0:3)
    Ne 31.03. 14:00 Smrčná - Telč C 1:5 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Bítovčice B - SK Kostelec B 1:5 (1:3)
    Ne 31.03. 15:00 Jamné B - Cejle B 3:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Růžená - Střítež 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Hodice - Stará Říše C 1:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Mrákotín - Černíč B 3:3 (2:2)
    So 06.04. 15:30 Cejle B - Bítovčice B 7:3 (2:1)
    So 06.04. 15:30 Telč C - SK Kostelec B 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Růžená - Smrčná 5:1 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Střítež - Střížov 0:2 (0:1)

    18.kolo

    12.04. 17:30 Střížov - Růžená 2:0 (2:0)
    So 13.04. 15:30 Telč C - Cejle B 3:0 (2:0)
    So 13.04. 15:30 Černíč B - Hodice 2:4 (2:2)
    Ne 14.04. 10:30 Stará Říše C - Střítež 6:3 (3:1)
    Ne 14.04. 14:00 Smrčná - SK Kostelec B 2:4 (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Jamné B - Mrákotín 3:5 (0:1)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Hodice - Jamné B 4:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Mrákotín - Bítovčice B 4:0 (4:0)
    So 20.04. 16:00 Cejle B - SK Kostelec B 4:6 (2:3)
    Ne 21.04. 15:00 Střížov - Smrčná 4:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Růžená - Stará Říše C 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Střítež - Černíč B 3:6 (2:2)

    20.kolo

    So 27.04. 15:00 Bítovčice B - Hodice 0:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Telč C - Mrákotín 4:1 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Jamné B - Střítež 8:2 (3:2)
    So 27.04. 16:00 Černíč B - Růžená 2:3 (1:2)
    So 27.04. 16:00 Stará Říše C - Střížov 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 14:00 Smrčná - Cejle B 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 04.05. 13:30 Stará Říše C - Smrčná 5:1 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Střížov - Černíč B 4:2 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Hodice - Telč C 3:4 (1:2)
    So 04.05. 16:30 Mrákotín - SK Kostelec B 3:3 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Růžená - Jamné B 4:2 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Střítež - Bítovčice B 5:4 (3:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Telč C - Střítež 8:2 (6:1)
    So 11.05. 16:30 Černíč B - Stará Říše C 7:4 (1:0)
    Ne 12.05. 15:00 Bítovčice B - Růžená 3:4 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Cejle B - Mrákotín 4:6 (1:4)
    Ne 12.05. 16:30 SK Kostelec B - Hodice 7:2 (5:0)
    Ne 12.05. 16:30 Jamné B - Střížov 7:2 (2:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Černíč B - Smrčná 0:3 (0:2)
    So 18.05. 16:30 Střížov - Bítovčice B 3:1 (3:0)
    So 18.05. 16:30 Hodice - Cejle B 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 13:30 Stará Říše C - Jamné B 1:0 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 Růžená - Telč C 1:4 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Střítež - SK Kostelec B 9:1 (5:0)

    24.kolo

    Ne 26.05. 14:00 Smrčná - Mrákotín 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 15:00 Bítovčice B - Stará Říše C 2:6 (0:3)
    Ne 26.05. 16:30 Cejle B - Střítež 7:3 (3:0)
    Ne 26.05. 16:30 SK Kostelec B - Růžená 10:2 (6:1)
    Ne 26.05. 16:30 Telč C - Střížov 3:1 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 Jamné B - Černíč B 3:0k

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Stará Říše C - Telč C 1:2 (0:2)
    So 01.06. 16:30 Střížov - SK Kostelec B 2:2 (2:1)
    So 01.06. 16:30 Hodice - Mrákotín 2:1 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Jamné B - Smrčná 1:3 (0:1)
    Ne 02.06. 16:30 Černíč B - Bítovčice B 6:2 (4:1)
    Ne 02.06. 16:30 Růžená - Cejle B 5:2 (2:1)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Mrákotín - Střítež 1:4 (1:2)
    So 08.06. 16:30 Cejle B - Střížov 2:0 (2:0)
    Ne 09.06. 14:00 Smrčná - Hodice 2:2 (1:1)
    Ne 09.06. 15:00 Bítovčice B - Jamné B 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 SK Kostelec B - Stará Říše C 5:3 (4:2)
    Ne 09.06. 16:30 Telč C - Černíč B 8:7 (4:4)

    15.kolo

    So 15.06. 10:00 Cejle B - Černíč B 6:3 (1:2)
    So 15.06. 16:30 Hodice - Růžená 0:0 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Mrákotín - Střížov 1:3 (0:1)
    So 15.06. 16:30 SK Kostelec B - Jamné B 2:1 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Telč C - Bítovčice B 8:1 (2:1)
    Ne 16.06. 16:30 Střítež - Smrčná 3:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 22 1 1 131:36 67
    2. 24 15 2 7 99:65 47
    3. 24 13 4 7 92:81 43
    4. 24 11 7 6 49:41 40
    5. 24 12 3 9 67:54 39
    6. 24 12 3 9 71:66 39
    7. 24 12 2 10 52:36 38
    8. 24 11 2 11 50:59 35
    9. 24 10 1 13 56:76 31
    10. 24 8 2 14 75:102 26
    11. 24 6 1 17 67:101 19
    12. 24 5 3 16 58:93 18
    13. 24 2 3 19 33:90 9