Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 13242
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7884
    Týden:
    27
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Borová - Čistá 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Sebranice - Kunčina B 3:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Koclířov - Boršov 1:5 (1:2)
    So 18.08. 17:00 Rohozná - Hradec n/S 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Křenov - Třebařov 3:0 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Trstěnice - Mor. Třebová C 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Mor. Třebová C - Čistá 4:2 (3:1)
    So 25.08. 14:30 Kunčina B - Koclířov 3:2 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Hradec n/S - Křenov 1:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Boršov - Rohozná 3:0 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Borová - Sebranice 4:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Třebařov - Trstěnice 3:1 (0:0)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Sebranice - Mor. Třebová C 0:6 (0:4)
    So 01.09. 17:00 Koclířov - Borová 2:4 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Rohozná - Kunčina B 2:3 (1:3)
    So 01.09. 17:00 Křenov - Boršov 0:3 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Třebařov - Hradec n/S 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Trstěnice - Čistá 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Mor. Třebová C - Koclířov 10:1 (5:1)
    So 08.09. 14:30 Kunčina B - Křenov 1:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Hradec n/S - Trstěnice 2:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Boršov - Třebařov 4:1 (3:1)
    So 08.09. 17:00 Borová - Rohozná 1:3 (1:3)
    So 08.09. 17:00 Sebranice - Čistá 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 12:30 Rohozná - Mor. Třebová C 1:4 (0:3)
    So 15.09. 16:30 Koclířov - Čistá 1:5 (0:3)
    So 15.09. 16:30 Křenov - Borová 2:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Třebařov - Kunčina B 2:3 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Hradec n/S - Boršov 3:2 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 Trstěnice - Sebranice 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Mor. Třebová C - Křenov 3:0 (0:0)
    So 22.09. 13:30 Kunčina B - Hradec n/S 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Boršov - Trstěnice 2:0 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Borová - Třebařov 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Rohozná - Čistá 4:1 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Sebranice - Koclířov 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Rohozná - Sebranice 1:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Křenov - Čistá 2:2 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Třebařov - Mor. Třebová C 0:1 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Hradec n/S - Borová 5:2 (3:1)
    So 29.09. 15:30 Boršov - Kunčina B 8:0 (5:0)
    Ne 30.09. 15:30 Trstěnice - Koclířov 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Mor. Třebová C - Hradec n/S 1:1
    So 06.10. 13:00 Kunčina B - Trstěnice 0:2
    So 06.10. 15:30 Borová - Boršov 3:1
    So 06.10. 15:30 Třebařov - Čistá 2:2
    So 06.10. 15:30 Sebranice - Křenov 1:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Koclířov - Rohozná 1:4 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 12:30 Kunčina B - Borová 0:6 (0:4)
    So 13.10. 15:00 Křenov - Koclířov 2:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Třebařov - Sebranice 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Hradec n/S - Čistá 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Boršov - Mor. Třebová C 3:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Trstěnice - Rohozná 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Mor. Třebová C - Kunčina B 3:1 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Borová - Trstěnice 3:1 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Boršov - Čistá 2:1 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Sebranice - Hradec n/S 1:4 (0:2)
    So 20.10. 15:00 Koclířov - Třebařov 3:0 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Rohozná - Křenov 3:2 (1:1)

    1.kolo

    So 27.10. 11:30 Kunčina B - Čistá 1:3 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Křenov - Trstěnice 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Třebařov - Rohozná 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:00 Hradec n/S - Koclířov 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:00 Boršov - Sebranice 3:0k
    So 27.10. 14:00 Borová - Mor. Třebová C 3:4 (2:1)

    12.kolo

    So 06.04. 10:15 Mor. Třebová C - Borová 1:5 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Rohozná - Třebařov 1:2 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Koclířov - Hradec n/S 1:6 (0:3)
    So 06.04. 15:30 Sebranice - Boršov 2:1 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Čistá - Kunčina B 5:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Trstěnice - Křenov 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 13.04. 10:15 Mor. Třebová C - Trstěnice 3:1 (1:0)
    So 13.04. 15:00 Kunčina B - Sebranice 3:1 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Čistá - Borová 6:3 (4:1)
    So 13.04. 16:00 Boršov - Koclířov 6:0 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Hradec n/S - Rohozná 6:1 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Třebařov - Křenov 2:4 (2:0)

    14.kolo

    So 20.04. 16:00 Křenov - Hradec n/S 2:2 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Rohozná - Boršov 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Koclířov - Kunčina B 0:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Sebranice - Borová 1:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Čistá - Mor. Třebová C 1:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Trstěnice - Třebařov 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 27.04. 10:15 Mor. Třebová C - Sebranice 6:6 (1:3)
    So 27.04. 16:30 Čistá - Trstěnice 2:3 (2:2)
    So 27.04. 16:30 Borová - Koclířov 4:0 (0:0)
    So 27.04. 16:30 Boršov - Křenov 1:0 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Hradec n/S - Třebařov 6:0 (1:0)
    Ne 28.04. 12:30 Kunčina B - Rohozná 0:4 (0:1)

    16.kolo

    So 04.05. 17:00 Třebařov - Boršov 2:4 (2:2)
    So 04.05. 17:00 Křenov - Kunčina B 1:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Koclířov - Mor. Třebová C 2:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Čistá - Sebranice 6:0 (4:0)
    Ne 05.05. 14:30 Rohozná - Borová 0:4 (0:3)
    Ne 05.05. 17:00 Trstěnice - Hradec n/S 1:3 (1:0)

    17.kolo

    So 11.05. 10:15 Mor. Třebová C - Rohozná 1:7 (0:4)
    So 11.05. 12:30 Kunčina B - Třebařov 7:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Sebranice - Trstěnice 3:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Čistá - Koclířov 3:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Borová - Křenov 0:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Boršov - Hradec n/S 1:2 (0:0)

    18.kolo

    So 18.05. 17:00 Hradec n/S - Kunčina B 3:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Třebařov - Borová 0:4 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Křenov - Mor. Třebová C 3:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Čistá - Rohozná 4:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Koclířov - Sebranice 2:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Trstěnice - Boršov 2:3 (0:2)

    19.kolo

    So 25.05. 10:15 Mor. Třebová C - Třebařov 3:1 (2:1)
    So 25.05. 14:30 Kunčina B - Boršov 1:3 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Koclířov - Trstěnice 2:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Sebranice - Rohozná 3:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Čistá - Křenov 4:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Borová - Hradec n/S 5:2 (3:2)

    20.kolo

    So 01.06. 17:00 Boršov - Borová 1:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Hradec n/S - Mor. Třebová C 1:1 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Křenov - Sebranice 5:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Rohozná - Koclířov 6:1 (2:0)
    So 01.06. 18:00 Čistá - Třebařov 3:0k
    Ne 02.06. 17:00 Trstěnice - Kunčina B 2:0 (2:0)

    21.kolo

    So 08.06. 10:15 Mor. Třebová C - Boršov 2:0 (1:0)
    So 08.06. 14:00 Borová - Kunčina B 3:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Rohozná - Trstěnice 4:2 (3:1)
    So 08.06. 17:00 Koclířov - Křenov 0:5 (0:3)
    So 08.06. 17:00 Sebranice - Třebařov 3:3 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Čistá - Hradec n/S 2:2 (0:2)

    22.kolo

    So 15.06. 14:00 Trstěnice - Borová 0:6 (0:3)
    So 15.06. 14:00 Kunčina B - Mor. Třebová C 0:4 (0:2)
    So 15.06. 14:00 Čistá - Boršov 4:2 (3:2)
    So 15.06. 14:00 Hradec n/S - Sebranice 1:1 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Třebařov - Koclířov 2:2 (1:1)
    So 15.06. 14:00 Křenov - Rohozná 5:2 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 14 2 6 58:27 44
    2. 22 13 5 4 65:40 44
    3. 22 13 4 5 63:31 43
    4. 22 11 8 3 52:27 41
    5. 22 10 6 6 57:33 36
    6. 22 11 1 10 50:45 34
    7. 22 9 6 7 40:30 33
    8. 22 6 7 9 32:52 25
    9. 22 7 2 13 28:57 23
    10. 22 7 1 14 29:45 22
    11. 22 3 5 14 24:59 14
    12. 22 3 3 16 24:76 12