Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 13241
  • Návštěvy: 91/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13459
    Týden:
    91
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Mladějov - Dlouhá Loučka 6:3 (1:2)
    So 11.08. 17:00 Cerekvice - Horní Újezd 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Březová n/S - Kamenná Horka 1:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Opatov - Jaroměřice 5:1 (3:0)
    Ne 12.08. 17:00 Jevíčko - Linhartice 4:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Morašice - M.Trnávka 1:3 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Bystré - Radiměř 8:0 (6:0)

    2.kolo

    So 18.08. 17:00 Kamenná Horka - Opatov 0:3 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Radiměř - Mladějov 1:4 (0:1)
    Ne 19.08. 16:00 M.Trnávka - Bystré 0:3 (0:3)
    Ne 19.08. 17:00 Linhartice - Jaroměřice 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Horní Újezd - Březová n/S 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Dlouhá Loučka - Cerekvice 3:8 (1:5)
    Ne 19.08. 17:00 Jevíčko - Morašice 2:1 (0:1)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Mladějov - M.Trnávka 3:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Cerekvice - Radiměř 4:1 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Březová n/S - Dlouhá Loučka 4:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Opatov - Horní Újezd 2:2 (2:2)
    Ne 26.08. 17:00 Morašice - Linhartice 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Bystré - Jevíčko 3:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Jaroměřice - Kamenná Horka 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 01.09. 17:00 Dlouhá Loučka - Opatov 1:3 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Radiměř - Březová n/S 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 M.Trnávka - Cerekvice 0:7 (0:5)
    Ne 02.09. 17:00 Linhartice - Kamenná Horka 2:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Horní Újezd - Jaroměřice 4:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Jevíčko - Mladějov 4:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Morašice - Bystré 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Mladějov - Morašice 2:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Cerekvice - Jevíčko 1:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Březová n/S - M.Trnávka 3:1 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Opatov - Radiměř 3:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Kamenná Horka - Horní Újezd 0:6 (0:4)
    Ne 09.09. 17:00 Bystré - Linhartice 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Jaroměřice - Dlouhá Loučka 5:3 (1:2)

    6.kolo

    So 15.09. 16:30 Dlouhá Loučka - Kamenná Horka 4:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Radiměř - Jaroměřice 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 M.Trnávka - Opatov 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Linhartice - Horní Újezd 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Jevíčko - Březová n/S 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Morašice - Cerekvice 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Bystré - Mladějov 5:0 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Mladějov - Linhartice 6:2 (4:1)
    So 22.09. 16:00 Cerekvice - Bystré 2:1 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Březová n/S - Morašice 4:0 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Opatov - Jevíčko 3:2 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Kamenná Horka - Radiměř 2:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Jaroměřice - M.Trnávka 4:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Horní Újezd - Dlouhá Loučka 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Radiměř - Horní Újezd 0:2 (0:2)
    So 29.09. 15:30 Jevíčko - Jaroměřice 3:0 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Cerekvice - Mladějov 8:1 (0:4)
    Ne 30.09. 15:30 Linhartice - Dlouhá Loučka 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 M.Trnávka - Kamenná Horka 1:4 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Morašice - Opatov 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Bystré - Březová n/S 3:4 (1:3)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Cerekvice - Linhartice 5:1 (3:0)
    So 06.10. 15:30 Březová n/S - Mladějov 3:1 (1:0)
    So 06.10. 15:30 Opatov - Bystré 6:1 (2:1)
    So 06.10. 15:30 Kamenná Horka - Jevíčko 2:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Dlouhá Loučka - Radiměř 4:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:30 Jaroměřice - Morašice 2:2 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Horní Újezd - M.Trnávka 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Mladějov - Opatov 4:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Cerekvice - Březová n/S 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Linhartice - Radiměř 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 M.Trnávka - Dlouhá Loučka 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Jevíčko - Horní Újezd 4:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Morašice - Kamenná Horka 1:5 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Bystré - Jaroměřice 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Březová n/S - Linhartice 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Opatov - Cerekvice 1:3 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Kamenná Horka - Bystré 3:4 (0:4)
    So 20.10. 15:00 Dlouhá Loučka - Jevíčko 0:2 (0:1)
    So 20.10. 15:00 Radiměř - M.Trnávka 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Jaroměřice - Mladějov 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Horní Újezd - Morašice 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 27.10. 14:00 Mladějov - Kamenná Horka 3:2 (3:0)
    So 27.10. 14:00 Cerekvice - Jaroměřice 8:0 (6:0)
    So 27.10. 14:00 Březová n/S - Opatov 2:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:00 Linhartice - M.Trnávka 6:1 (4:0)
    Ne 28.10. 14:00 Jevíčko - Radiměř 5:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Morašice - Dlouhá Loučka 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Bystré - Horní Újezd 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:00 Opatov - Linhartice 3:0 (1:0)
    So 03.11. 13:30 Jaroměřice - Březová n/S 0:1 (0:1)
    So 03.11. 13:30 Kamenná Horka - Cerekvice 4:2 (3:1)
    So 03.11. 13:30 Dlouhá Loučka - Bystré 2:2 (2:2)
    So 03.11. 13:30 Radiměř - Morašice 0:3 (0:2)
    So 03.11. 13:30 M.Trnávka - Jevíčko 0:6 (0:3)
    Ne 04.11. 13:30 Horní Újezd - Mladějov 1:3 (0:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Radiměř - Bystré 1:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Dlouhá Loučka - Mladějov 2:5 (1:3)
    So 23.03. 15:00 Kamenná Horka - Březová n/S 0:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Linhartice - Jevíčko 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 M.Trnávka - Morašice 0:4 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Horní Újezd - Cerekvice 3:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Jaroměřice - Opatov 4:1 (3:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Opatov - Kamenná Horka 2:2 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Březová n/S - Horní Újezd 1:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Cerekvice - Dlouhá Loučka 1:2 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Mladějov - Radiměř 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Jaroměřice - Linhartice 3:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Bystré - M.Trnávka 2:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Morašice - Jevíčko 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 15:30 Radiměř - Cerekvice 3:1 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Dlouhá Loučka - Březová n/S 1:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Kamenná Horka - Jaroměřice 1:3 (1:2)
    Ne 07.04. 15:30 Linhartice - Morašice 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Jevíčko - Bystré 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 M.Trnávka - Mladějov 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Horní Újezd - Opatov 2:4 (1:2)

    17.kolo

    So 13.04. 16:00 Kamenná Horka - Linhartice 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Opatov - Dlouhá Loučka 1:1 (0:1)
    So 13.04. 16:00 Březová n/S - Radiměř 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Cerekvice - M.Trnávka 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Mladějov - Jevíčko 2:3 (1:3)
    Ne 14.04. 16:00 Jaroměřice - Horní Újezd 4:1 (3:0)
    Ne 14.04. 16:00 Bystré - Morašice 2:2 (0:0)

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 M.Trnávka - Březová n/S 0:1 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Radiměř - Opatov 4:2 (3:2)
    So 20.04. 16:00 Dlouhá Loučka - Jaroměřice 2:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Linhartice - Bystré 1:3 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Morašice - Mladějov 3:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Jevíčko - Cerekvice 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Horní Újezd - Kamenná Horka 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 16:30 Kamenná Horka - Dlouhá Loučka 1:0 (0:0)
    So 27.04. 16:30 Opatov - M.Trnávka 5:2 (2:1)
    So 27.04. 16:30 Březová n/S - Jevíčko 1:1 (1:0)
    So 27.04. 16:30 Cerekvice - Morašice 5:1 (2:0)
    So 27.04. 16:30 Mladějov - Bystré 3:4 (2:0)
    Ne 28.04. 16:30 Horní Újezd - Linhartice 3:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:30 Jaroměřice - Radiměř 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Radiměř - Kamenná Horka 3:3 (2:3)
    So 04.05. 17:00 Dlouhá Loučka - Horní Újezd 5:1 (2:0)
    Ne 05.05. 16:00 M.Trnávka - Jaroměřice 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Linhartice - Mladějov 1:5 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Bystré - Cerekvice 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Morašice - Březová n/S 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Jevíčko - Opatov 1:2 (0:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Dlouhá Loučka - Linhartice 4:2 (3:1)
    So 11.05. 17:00 Kamenná Horka - M.Trnávka 2:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Opatov - Morašice 3:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Březová n/S - Bystré 0:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Mladějov - Cerekvice 2:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Horní Újezd - Radiměř 4:4 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Jaroměřice - Jevíčko 2:1 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Mladějov - Březová n/S 3:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Radiměř - Dlouhá Loučka 4:2 (3:1)
    Ne 19.05. 16:00 M.Trnávka - Horní Újezd 0:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Linhartice - Cerekvice 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Bystré - Opatov 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Morašice - Jaroměřice 3:2 (3:0)
    Ne 19.05. 17:00 Jevíčko - Kamenná Horka 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Radiměř - Linhartice 1:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Dlouhá Loučka - M.Trnávka 1:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Kamenná Horka - Morašice 4:8 (1:5)
    So 25.05. 17:00 Opatov - Mladějov 2:3 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Březová n/S - Cerekvice 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Horní Újezd - Jevíčko 2:2 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Jaroměřice - Bystré 2:4 (1:2)

    24.kolo

    31.05. 17:30 Cerekvice - Opatov 2:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Mladějov - Jaroměřice 2:2 (1:1)
    Ne 02.06. 16:00 M.Trnávka - Radiměř 2:2 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Linhartice - Březová n/S 1:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Bystré - Kamenná Horka 6:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Morašice - Horní Újezd 2:3 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Jevíčko - Dlouhá Loučka 5:1 (3:0)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Radiměř - Jevíčko 3:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Kamenná Horka - Mladějov 0:4 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Opatov - Březová n/S 1:3 (0:0)
    Ne 09.06. 16:00 M.Trnávka - Linhartice 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Dlouhá Loučka - Morašice 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Horní Újezd - Bystré 0:1 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Jaroměřice - Cerekvice 1:9 (1:2)

    26.kolo

    14.06. 18:00 Jevíčko - M.Trnávka 4:2 (1:2)
    So 15.06. 16:00 Morašice - Radiměř 4:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Linhartice - Opatov 0:5 (0:4)
    So 15.06. 17:00 Březová n/S - Jaroměřice 2:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Cerekvice - Kamenná Horka 6:2 (5:0)
    So 15.06. 17:00 Mladějov - Horní Újezd 2:2 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Bystré - Dlouhá Loučka 3:2 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 45:22 56
    2. 26 17 2 7 86:33 53
    3. 26 15 6 5 67:35 51
    4. 26 15 3 8 67:45 48
    5. 26 14 3 9 64:57 45
    6. 26 13 3 10 45:56 42
    7. 26 12 5 9 56:34 41
    8. 26 10 6 10 48:44 36
    9. 26 9 5 12 46:48 32
    10. 26 8 6 12 48:60 30
    11. 26 8 5 13 45:68 29
    12. 26 5 7 14 35:65 22
    13. 26 3 6 17 24:64 15
    14. 26 3 4 19 25:70 13