Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13240
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2203
    Týden:
    34
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 25.08. 16:30 Příluky B - Lutonina 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Jestřabí - Smolina 4:1 (3:1)
    Ne 26.08. 14:00 Mirošov - Horní Lhota 4:2 (3:1)
    Ne 26.08. 14:00 Lipová - Mysločovice B 6:1 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Loučka - Tichov 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 01.09. 16:30 Horní Lhota - Jestřabí 3:2 (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 Mysločovice B - Příluky B 1:5 (1:2)
    Ne 02.09. 10:15 Tichov - Mirošov 3:4 np (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Smolina - Lipová 1:3 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Lutonina - Loučka 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 08.09. 16:00 Příluky B - Smolina 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Tichov - Lutonina 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 14:00 Mirošov - Jestřabí 1:4 (0:1)
    Ne 09.09. 14:00 Lipová - Horní Lhota 5:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Loučka - Mysločovice B 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 15.09. 16:00 Horní Lhota - Příluky B 9:2 (3:2)
    Ne 16.09. 10:00 Mysločovice B - Tichov 0:5 (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Jestřabí - Lipová 5:3 (1:2)
    Ne 16.09. 14:00 Smolina - Loučka 5:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lutonina - Mirošov 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 22.09. 15:30 Příluky B - Jestřabí 7:5 (5:1)
    So 22.09. 15:30 Tichov - Smolina 3:2 np (1:1)
    Ne 23.09. 14:00 Mirošov - Lipová 1:4 (1:2)
    Ne 23.09. 15:30 Loučka - Horní Lhota 1:2 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Lutonina - Mysločovice B 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 29.09. 15:30 Horní Lhota - Tichov 1:2 (0:2)
    Ne 30.09. 10:00 Mysločovice B - Mirošov 3:2 np (0:1)
    Ne 30.09. 12:30 Jestřabí - Loučka 8:1 (6:1)
    Ne 30.09. 14:00 Smolina - Lutonina 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 Lipová - Příluky B 0:3 (0:1)

    8.kolo

    Ne 07.10. 10:00 Mysločovice B - Smolina 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Tichov - Jestřabí 2:4 (1:2)
    Ne 07.10. 14:00 Mirošov - Příluky B 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Loučka - Lipová 1:6 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Lutonina - Horní Lhota 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 13.10. 15:00 Horní Lhota - Mysločovice B 8:0 (4:0)
    So 13.10. 15:00 Příluky B - Loučka 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 10:00 Jestřabí - Lutonina 3:0
    Ne 14.10. 14:00 Smolina - Mirošov 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 14:00 Lipová - Tichov 1:4 (0:1)

    1.kolo

    So 20.10. 15:00 Tichov - Příluky B 1:4 (1:1)
    Ne 21.10. 10:00 Mysločovice B - Jestřabí 3:5 (1:2)
    Ne 21.10. 14:00 Smolina - Horní Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Loučka - Mirošov 0:3 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Lutonina - Lipová 3:2 np (0:2)

    11.kolo

    So 06.04. 15:30 Horní Lhota - Mirošov 6:2 (2:1)
    Ne 07.04. 10:00 Mysločovice B - Lipová 2:4 (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 Tichov - Loučka 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Smolina - Jestřabí 2:4 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Lutonina - Příluky B 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 13.04. 15:30 Příluky B - Mysločovice B 7:1 (2:0)
    So 13.04. 15:30 Jestřabí - Horní Lhota 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 14:00 Mirošov - Tichov 2:7 (1:3)
    Ne 14.04. 14:00 Lipová - Smolina 3:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Loučka - Lutonina 1:5 (0:3)

    13.kolo

    So 20.04. 16:00 Horní Lhota - Lipová 2:3 (1:2)
    Ne 21.04. 10:00 Jestřabí - Mirošov 1:2 (0:2)
    Ne 21.04. 10:00 Mysločovice B - Loučka 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 14:00 Smolina - Příluky B 1:3 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Lutonina - Tichov 2:1 np (1:0)

    14.kolo

    So 27.04. 16:00 Příluky B - Horní Lhota 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:15 Tichov - Mysločovice B 9:2 (4:2)
    Ne 28.04. 14:00 Mirošov - Lutonina 4:1 (0:1)
    Ne 28.04. 14:00 Lipová - Jestřabí 4:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Loučka - Smolina 0:4 (0:1)

    15.kolo

    So 04.05. 16:30 Jestřabí - Příluky B 1:2 np (0:1)
    So 04.05. 16:30 Horní Lhota - Loučka 3:1 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Mysločovice B - Lutonina 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 14:00 Lipová - Mirošov 3:5 (2:2)
    Ne 05.05. 14:00 Smolina - Tichov 3:2 np (1:0)

    17.kolo

    So 18.05. 17:00 Příluky B - Mirošov 2:5 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Horní Lhota - Lutonina 6:1 (3:1)
    Ne 19.05. 10:00 Jestřabí - Tichov 3:4 (2:0)
    Ne 19.05. 14:00 Lipová - Loučka 5:0 (3:0)
    Ne 19.05. 14:00 Smolina - Mysločovice B 8:1 (3:0)

    18.kolo

    Ne 26.05. 10:00 Mysločovice B - Horní Lhota 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 10:15 Tichov - Lipová 2:1 np (0:0)
    Ne 26.05. 14:00 Mirošov - Smolina 1:7 (0:3)
    Ne 26.05. 17:00 Lutonina - Jestřabí 1:3 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Loučka - Příluky B 2:4 (2:1)

    10.kolo

    So 01.06. 17:00 Příluky B - Tichov 2:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Horní Lhota - Smolina 5:2 (2:2)
    Ne 02.06. 10:00 Jestřabí - Mysločovice B 8:1 (4:0)
    Ne 02.06. 14:00 Mirošov - Loučka 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 14:00 Lipová - Lutonina 7:1 (4:1)

    16.kolo

    St 08.05. 16:00 Příluky B - Lipová 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Tichov - Horní Lhota 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Mirošov - Mysločovice B 12:0 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Lutonina - Smolina 1:2 np (1:1)
    Ne 09.06. 10:00 Loučka - Jestřabí 1:2 np (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 14 1 0 3 54:30 44
    2. 18 11 1 1 5 66:38 36
    3. 18 11 1 0 6 58:32 35
    4. 18 11 0 2 5 60:36 35
    5. 18 9 2 3 4 54:33 34
    6. 18 9 1 1 7 52:46 30
    7. 18 7 2 2 7 45:33 27
    8. 18 4 2 1 11 25:46 17
    9. 18 2 0 1 15 17:59 7
    10. 18 1 1 0 16 17:95 5