Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 13237
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2889
    Týden:
    50
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 12.08. 10:15 Napajedla B - Halenkovice 2:3 np (1:2)
    Ne 12.08. 10:15 Březůvky - Tečovice B 3:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Vizovice - Lípa 1:3 (1:2)
    Ne 12.08. 17:00 Spytihněv - Březová 0:3 (0:3)
    Ne 12.08. 17:00 Pohořelice - Kašava 2:6 (2:2)
    Ne 12.08. 17:00 Doubravy - Žlutava 2:1 (1:0)
    So 10.11. 13:30 SK Zlín - Lukov 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Lukov - Březůvky 2:1 (2:1)
    Ne 19.08. 10:00 Lípa - Napajedla B 0:4 (0:4)
    Ne 19.08. 17:00 Tečovice B - Vizovice 3:0 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Žlutava - SK Zlín 0:1 np (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Kašava - Doubravy 5:0 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Březová - Pohořelice 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Halenkovice - Spytihněv 2:1 (0:0)

    4.kolo

    Čt 23.08. 17:00 Březůvky - Žlutava 2:1 np (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Vizovice - Napajedla B 6:2 (4:1)
    Ne 26.08. 16:30 Spytihněv - Lípa 2:1 np (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Pohořelice - Halenkovice 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Doubravy - Březová 3:4 (1:2)
    Ne 26.08. 16:30 SK Zlín - Kašava 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Tečovice B - Lukov 2:3 np (1:1)

    5.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Lípa - Pohořelice 1:2 (0:0)
    Ne 02.09. 10:15 Napajedla B - Spytihněv 3:2 np (0:2)
    Ne 02.09. 16:30 Žlutava - Tečovice B 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Kašava - Březůvky 6:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Březová - SK Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Halenkovice - Doubravy 2:1 (0:0)
    14.09. 16:30 Lukov - Vizovice 2:7 (1:4)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Lukov - Žlutava 2:1 (1:1)
    Ne 09.09. 10:15 Březůvky - Březová 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Pohořelice - Napajedla B 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Doubravy - Lípa 2:3 np (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 SK Zlín - Halenkovice 4:2 (2:2)
    Ne 09.09. 16:00 Tečovice B - Kašava 0:1 (0:1)
    Ne 11.11. 13:30 Vizovice - Spytihněv 4:1 (2:1)

    7.kolo

    Ne 16.09. 10:00 Lípa - SK Zlín 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Napajedla B - Doubravy 7:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Žlutava - Vizovice 3:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Kašava - Lukov 2:3 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Březová - Tečovice B 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Halenkovice - Březůvky 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Spytihněv - Pohořelice 1:2 np (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Lukov - Březová 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:15 Březůvky - Lípa 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Vizovice - Pohořelice 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Doubravy - Spytihněv 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 SK Zlín - Napajedla B 5:1 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Tečovice B - Halenkovice 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Žlutava - Kašava 1:2 (1:0)

    9.kolo

    Ne 30.09. 10:00 Lípa - Tečovice B 2:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:15 Napajedla B - Březůvky 2:1 np (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Kašava - Vizovice 1:0 np (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Březová - Žlutava 3:4 np (2:2)
    Ne 30.09. 15:30 Halenkovice - Lukov 2:3 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Spytihněv - SK Zlín 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Pohořelice - Doubravy 4:3 np (2:2)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Lukov - Lípa 5:4 np (2:3)
    Ne 07.10. 10:15 Březůvky - Spytihněv 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Vizovice - Doubravy 3:2 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 SK Zlín - Pohořelice 5:3 (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Tečovice B - Napajedla B 2:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Žlutava - Halenkovice 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Kašava - Březová 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Spytihněv - Tečovice B 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Lípa - Žlutava 1:3 (0:2)
    Ne 14.10. 12:00 Napajedla B - Lukov 4:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Březová - Vizovice 2:3 (1:3)
    Ne 14.10. 15:00 Halenkovice - Kašava 4:0 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Pohořelice - Březůvky 2:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Doubravy - SK Zlín 4:5 np (0:1)

    12.kolo

    So 20.10. 15:00 Lukov - Spytihněv 4:1 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Březová - Halenkovice 1:2 np (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Březůvky - Doubravy 4:3 (3:0)
    Ne 21.10. 15:00 Vizovice - SK Zlín 5:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:00 Tečovice B - Pohořelice 3:4 np (3:0)
    Ne 21.10. 15:00 Žlutava - Napajedla B 2:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Kašava - Lípa 2:1 (1:0)

    13.kolo

    Ne 28.10. 10:00 Lípa - Březová 2:3 (2:2)
    Ne 28.10. 10:15 Napajedla B - Kašava 3:2 np (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Halenkovice - Vizovice 2:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Spytihněv - Žlutava 0:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Pohořelice - Lukov 4:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Doubravy - Tečovice B 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 SK Zlín - Březůvky 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 13:30 Březůvky - Vizovice 0:3 (0:0)
    So 03.11. 13:30 Lukov - Doubravy 5:2 (3:1)
    So 03.11. 13:30 Žlutava - Pohořelice 2:3 (2:1)
    So 03.11. 13:30 Březová - Napajedla B 3:0 (0:0)
    Ne 04.11. 13:30 Tečovice B - SK Zlín 4:1 (3:1)
    Ne 04.11. 13:30 Kašava - Spytihněv 8:1 (1:1)
    Ne 04.11. 13:30 Halenkovice - Lípa 1:2 np (0:1)

    16.kolo

    Ne 31.03. 10:15 Březůvky - Lukov 3:0 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Napajedla B - Lípa 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Vizovice - Tečovice B 3:2 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 SK Zlín - Žlutava 2:4 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Doubravy - Kašava 2:3 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Pohořelice - Březová 2:1 np (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Spytihněv - Halenkovice 3:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Lukov - Tečovice B 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 10:00 Lípa - Spytihněv 1:2 np (1:1)
    Ne 07.04. 10:15 Napajedla B - Vizovice 2:1 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Halenkovice - Pohořelice 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Březová - Doubravy 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Kašava - SK Zlín 4:3 (3:3)
    Ne 07.04. 15:30 Žlutava - Březůvky 0:1 (0:0)

    18.kolo

    Ne 14.04. 10:15 Březůvky - Kašava 2:1 np (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Vizovice - Lukov 1:0 np (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Tečovice B - Žlutava 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 SK Zlín - Březová 3:4 np (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Doubravy - Halenkovice 5:6 (2:3)
    Ne 14.04. 15:30 Pohořelice - Lípa 1:0 np (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Spytihněv - Napajedla B 0:1 (0:0)

    19.kolo

    19.04. 17:00 Březová - Březůvky 2:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:00 Lípa - Doubravy 8:2 (3:2)
    Ne 21.04. 13:00 Napajedla B - Pohořelice 4:3 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Spytihněv - Vizovice 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Halenkovice - SK Zlín 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Kašava - Tečovice B 1:0 np (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Žlutava - Lukov 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Lukov - Kašava 1:2 np (1:1)
    Ne 28.04. 10:15 Březůvky - Halenkovice 1:6 (1:2)
    Ne 28.04. 16:00 Vizovice - Žlutava 3:2 np (2:2)
    Ne 28.04. 16:00 Tečovice B - Březová 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 SK Zlín - Lípa 2:3 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Doubravy - Napajedla B 4:5 (1:5)
    Ne 28.04. 16:00 Pohořelice - Spytihněv 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Lukov - SK Zlín 2:1 (2:1)
    Ne 24.03. 10:00 Lípa - Vizovice 3:4 (3:2)
    Ne 24.03. 15:00 Halenkovice - Napajedla B 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Březová - Spytihněv 3:1 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Kašava - Pohořelice 0:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Tečovice B - Březůvky 0:1 np (0:0)
    St 01.05. 16:30 Žlutava - Doubravy 3:1 (3:0)

    21.kolo

    Ne 05.05. 10:00 Lípa - Březůvky 3:2 np (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Pohořelice - Vizovice 2:3 (1:3)
    Ne 05.05. 16:30 Spytihněv - Doubravy 3:2 np (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Halenkovice - Tečovice B 3:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Březová - Lukov 1:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kašava - Žlutava 5:1 (1:0)
    St 08.05. 16:00 Napajedla B - SK Zlín 5:2 (2:2)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Lukov - Halenkovice 0:1 (0:0)
    Ne 12.05. 13:30 Březůvky - Napajedla B 1:4 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Vizovice - Kašava 2:3 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Žlutava - Březová 5:2 (3:1)
    Ne 12.05. 16:30 Tečovice B - Lípa 1:2 np (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 SK Zlín - Spytihněv 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Doubravy - Pohořelice 1:5 (1:2)

    23.kolo

    Ne 19.05. 10:15 Napajedla B - Tečovice B 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 14:00 Lípa - Lukov 2:1 np (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Pohořelice - SK Zlín 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Doubravy - Vizovice 1:4 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Spytihněv - Březůvky 4:2 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Halenkovice - Žlutava 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Březová - Kašava 3:2 np (2:1)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Lukov - Napajedla B 3:2 np (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Březůvky - Pohořelice 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Vizovice - Březová 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Kašava - Halenkovice 1:2 np (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Žlutava - Lípa 3:2 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Tečovice B - Spytihněv 4:0 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 SK Zlín - Doubravy 5:1 (4:0)

    25.kolo

    Ne 02.06. 10:00 Lípa - Kašava 3:4 np (2:0)
    Ne 02.06. 10:15 Napajedla B - Žlutava 3:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 SK Zlín - Vizovice 4:0 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Doubravy - Březůvky 2:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Pohořelice - Tečovice B 1:3 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Spytihněv - Lukov 1:4 (1:3)
    Ne 02.06. 17:00 Halenkovice - Březová 6:4 (3:0)

    26.kolo

    So 08.06. 16:00 Březová - Lípa 1:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Kašava - Napajedla B 6:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Lukov - Pohořelice 1:4 (1:4)
    Ne 09.06. 10:15 Březůvky - SK Zlín 1:3 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Vizovice - Halenkovice 2:5 (1:4)
    Ne 09.06. 17:00 Žlutava - Spytihněv 2:4 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Tečovice B - Doubravy 4:1 (1:0)

    14.kolo

    So 15.06. 14:00 Lípa - Halenkovice 1:2 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Vizovice - Březůvky 1:2 np (0:0)
    Ne 16.06. 10:15 Napajedla B - Březová 1:2 np (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 SK Zlín - Tečovice B 5:2 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Doubravy - Lukov 2:5 (0:2)
    Ne 16.06. 17:00 Pohořelice - Žlutava 3:1 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Spytihněv - Kašava 3:2 np (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 14 4 5 3 72:36 55
    2. 26 13 5 0 8 55:45 49
    3. 26 13 3 2 8 63:49 47
    4. 26 12 3 3 8 58:53 45
    5. 26 12 3 2 9 57:44 44
    6. 26 11 3 3 9 52:53 42
    7. 26 10 3 3 10 47:49 39
    8. 26 11 1 3 11 48:46 38
    9. 26 10 2 2 12 60:56 36
    10. 26 7 5 5 9 50:47 36
    11. 26 10 0 5 11 38:39 35
    12. 26 8 4 2 12 30:48 34
    13. 26 5 6 2 13 33:59 29
    14. 26 4 0 5 17 54:93 17