Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 13233
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1533
    Týden:
    31
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 01.09. 09:00 Český Těšín - Frýdek-Místek B 1:0 (0:0)
    So 01.09. 10:00 Bohumín - Heřmanice 11:5 (2:0)
    Ne 02.09. 10:00 FK Těrlicko - Orlová 6:1 (2:0)
    Ne 02.09. 10:00 Staré Město - Horní Žukov 4:0 (1:0)

    3.kolo

    St 05.09. 16:00 Frýdek-Místek B - TJ Petřvald 16:0 (7:0)
    St 05.09. 17:00 FK Těrlicko - Horní Žukov 6:0 (3:0)
    St 05.09. 17:00 Staříč - Heřmanice 24:0 (19:0)
    St 05.09. 17:00 Staré Město - Bohumín 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 09:00 TJ Petřvald - Heřmanice 6:2 (0:1)
    So 08.09. 09:00 Horní Žukov - Bohumín 0:5 (0:1)
    So 08.09. 09:00 Orlová - Staříč 1:8 (1:3)
    Ne 09.09. 10:00 Frýdek-Místek B - FK Těrlicko 6:0 (3:0)

    7.kolo

    Ne 16.09. 09:00 Český Těšín - TJ Petřvald 7:0 (4:0)
    Ne 16.09. 09:30 Staříč - Frýdek-Místek B 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Staré Město - Orlová 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Heřmanice - Horní Žukov 8:2 (4:2)

    4.kolo

    So 25.08. 09:00 Orlová - Český Těšín 6:3 (5:3)
    Ne 26.08. 10:00 Heřmanice - Staré Město 2:7 (2:4)
    St 12.09. 17:00 Horní Žukov - Staříč 0:7 (0:6)
    St 03.10. 16:00 TJ Petřvald - Bohumín 1:2 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 09:00 TJ Petřvald - Horní Žukov 3:1 (1:1)
    So 22.09. 09:00 Orlová - Bohumín 2:3 (0:2)
    So 22.09. 10:00 Frýdek-Místek B - Staré Město 4:1 (1:0)
    Ne 23.09. 09:00 Český Těšín - FK Těrlicko 0:3 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Bohumín - Frýdek-Místek B 0:6 (0:4)
    Ne 30.09. 09:30 Staříč - Český Těšín 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:00 FK Těrlicko - TJ Petřvald 6:1 (2:1)
    Ne 30.09. 10:00 Heřmanice - Orlová 6:5 (3:1)

    10.kolo

    So 06.10. 09:00 Orlová - Horní Žukov 6:0 (4:0)
    Ne 07.10. 09:00 Český Těšín - Staré Město 5:2 (1:1)
    Ne 07.10. 10:00 Frýdek-Místek B - Heřmanice 13:1 (9:1)
    Ne 07.10. 10:00 FK Těrlicko - Staříč 1:7 (1:3)

    11.kolo

    So 13.10. 09:00 Horní Žukov - Frýdek-Místek B 0:7 (0:2)
    So 13.10. 10:00 Bohumín - Český Těšín 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 09:30 Staříč - TJ Petřvald 11:0 (5:0)
    Ne 14.10. 10:00 Staré Město - FK Těrlicko 2:2 (1:1)

    2.kolo

    So 20.10. 09:00 TJ Petřvald - Staré Město 1:7 (0:7)
    So 20.10. 09:00 Orlová - Frýdek-Místek B 2:14 (0:6)
    So 20.10. 10:00 Bohumín - Staříč 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 09:00 Horní Žukov - Český Těšín 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 10:00 Heřmanice - FK Těrlicko 1:4 (0:2)

    1.kolo

    So 27.10. 09:00 Orlová - TJ Petřvald 8:1 (3:0)
    Ne 28.10. 09:00 Český Těšín - Heřmanice 5:4 (3:1)
    Ne 28.10. 10:00 FK Těrlicko - Bohumín 3:3 (1:3)
    Ne 04.11. 09:30 Staříč - Staré Město 5:0 (3:0)

    16.kolo

    So 30.03. 09:00 Orlová - FK Těrlicko 5:9 (1:3)
    So 30.03. 09:00 Horní Žukov - Staré Město 1:5 (1:2)
    Ne 31.03. 10:00 Frýdek-Místek B - Český Těšín 5:2 (3:0)
    Ne 31.03. 10:00 Heřmanice - Bohumín 2:6 (0:2)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Bohumín - Horní Žukov 8:0 (2:0)
    Ne 07.04. 09:30 Staříč - Orlová 5:0 (2:0)
    Ne 07.04. 10:00 Heřmanice - TJ Petřvald 1:5 (0:3)
    Ne 07.04. 10:00 FK Těrlicko - Frýdek-Místek B 0:5 (0:4)

    20.kolo

    So 27.04. 09:00 Orlová - Heřmanice 5:1 (4:1)
    Ne 28.04. 09:00 Český Těšín - Staříč 0:2 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Frýdek-Místek B - Bohumín 5:1 (1:0)
    Ne 28.04. 15:30 TJ Petřvald - FK Těrlicko 0:6 (0:3)

    21.kolo

    So 04.05. 09:00 Horní Žukov - Orlová 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 09:30 Staříč - FK Těrlicko 9:1 (4:0)
    Ne 05.05. 10:00 Heřmanice - Frýdek-Místek B 0:6 (0:4)
    Ne 05.05. 10:00 Staré Město - Český Těšín 2:1 (0:0)

    18.kolo

    So 13.04. 09:00 Orlová - Staré Město 5:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 TJ Petřvald - Český Těšín 1:3 (1:1)
    St 24.04. 15:00 Frýdek-Místek B - Staříč 2:3 (1:0)
    St 08.05. 13:30 Horní Žukov - Heřmanice 3:2 (2:2)

    22.kolo

    Ne 12.05. 09:00 Český Těšín - Bohumín 1:4 (1:2)
    Ne 12.05. 10:00 FK Těrlicko - Staré Město 12:0 (5:0)
    Ne 12.05. 10:00 Frýdek-Místek B - Horní Žukov 8:1 (5:0)
    Ne 12.05. 15:30 TJ Petřvald - Staříč 1:12 (0:4)

    15.kolo

    So 18.05. 10:00 Bohumín - TJ Petřvald 11:0 (8:0)
    Ne 19.05. 09:00 Český Těšín - Orlová 4:1 (3:1)
    Ne 19.05. 09:30 Staříč - Horní Žukov 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 10:00 Staré Město - Heřmanice 4:3 (3:2)

    19.kolo

    St 01.05. 10:00 Staré Město - Frýdek-Místek B 1:8 (0:6)
    St 01.05. 12:00 Horní Žukov - TJ Petřvald 5:2 (1:0)
    St 08.05. 10:00 Bohumín - Orlová 1:1 (1:1)
    St 22.05. 17:15 FK Těrlicko - Český Těšín 8:1 (2:1)

    14.kolo

    So 25.05. 09:00 Horní Žukov - FK Těrlicko 1:3 (0:2)
    So 25.05. 10:00 Bohumín - Staré Město 5:0 (1:0)
    Ne 26.05. 10:00 Heřmanice - Staříč 0:7 (0:5)
    Ne 26.05. 15:30 TJ Petřvald - Frýdek-Místek B 0:7 (0:1)

    13.kolo

    Ne 02.06. 09:00 Český Těšín - Horní Žukov 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 09:30 Staříč - Bohumín 5:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Staré Město - TJ Petřvald 5:2 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 FK Těrlicko - Heřmanice 7:0 (3:0)
    Ne 02.06. 10:00 Frýdek-Místek B - Orlová 7:1 (2:0)

    12.kolo

    So 08.06. 10:00 Heřmanice - Český Těšín 1:5 (0:3)
    So 08.06. 10:00 Bohumín - FK Těrlicko 2:2 (1:0)
    So 08.06. 12:45 TJ Petřvald - Orlová 3:4 (1:0)
    Ne 09.06. 10:00 Staré Město - Staříč 0:7 (0:6)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 1 1 119:8 49
    2. 18 16 0 2 120:14 48
    3. 18 11 3 4 79:44 36
    4. 18 11 3 4 66:35 36
    5. 18 9 0 9 42:45 27
    6. 18 7 2 9 55:72 23
    7. 18 7 2 9 41:66 23
    8. 18 3 0 15 27:114 9
    9. 18 2 1 15 15:80 7
    10. 18 2 0 16 39:125 6