Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 13232
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1982
    Týden:
    36
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    3.kolo

    St 05.09. 15:30 Stará Bělá - Ludgeřovice 16:0 (7:0)
    St 05.09. 15:30 Vřesina - Vítkovice-Svinov 13:0 (6:0)
    St 05.09. 15:30 Poruba - Hlubina 0:3 (0:1)
    St 05.09. 15:30 Fryčovice - Petřkovice 1:14 (1:6)
    St 05.09. 15:30 Frýdlant n.O. - Kozlovice 9:4 (4:3)

    6.kolo

    So 08.09. 09:00 Hlubina - Frenštát 4:2 (2:1)
    So 08.09. 10:45 Ludgeřovice - Kozlovice 1:13 (1:5)
    So 08.09. 10:45 Stará Bělá - Fryčovice 12:1 (4:1)
    So 08.09. 12:30 Vřesina - Poruba 13:6 (7:2)
    Ne 09.09. 11:45 Vítkovice-Svinov - Frýdlant n.O. 1:14 (0:7)

    4.kolo

    Ne 26.08. 13:15 Kozlovice - Frenštát 8:4 (5:3)
    St 12.09. 15:30 Fryčovice - Hlubina 3:8 (1:3)
    St 12.09. 16:00 Petřkovice - Frýdlant n.O. 2:3 (0:1)
    Čt 13.09. 15:30 Vítkovice-Svinov - Poruba 0:5 (0:3)
    Čt 13.09. 15:30 Stará Bělá - Vřesina 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:45 Fryčovice - Vřesina 2:7 (1:4)
    So 15.09. 10:45 Frýdlant n.O. - Stará Bělá 0:4 (0:2)
    So 15.09. 14:45 Poruba - Ludgeřovice 9:1 (2:0)
    Ne 16.09. 12:15 Kozlovice - Petřkovice 3:11 (1:4)
    Ne 16.09. 12:45 Frenštát - Vítkovice-Svinov 8:0 (5:0)

    8.kolo

    So 22.09. 09:00 Hlubina - Kozlovice 2:4 (0:1)
    So 22.09. 10:45 Ludgeřovice - Petřkovice 1:11 (0:4)
    So 22.09. 10:45 Stará Bělá - Frenštát 9:0 (3:0)
    So 22.09. 11:45 Poruba - Fryčovice 7:3 (4:1)
    So 22.09. 12:30 Vřesina - Frýdlant n.O. 3:10 (1:3)

    5.kolo

    So 01.09. 10:45 Frýdlant n.O. - Hlubina 6:1 (1:0)
    Ne 02.09. 13:15 Frenštát - Petřkovice 1:3 (1:2)
    Po 10.09. 15:30 Poruba - Stará Bělá 1:5 (0:3)
    Út 18.09. 15:30 Vítkovice-Svinov - Fryčovice 1:5 (1:3)
    St 26.09. 15:15 Vřesina - Ludgeřovice 14:0 (4:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:45 Fryčovice - Ludgeřovice 5:1 (2:0)
    So 29.09. 10:45 Frýdlant n.O. - Poruba 9:2 (4:0)
    Ne 30.09. 10:45 Petřkovice - Hlubina 4:4 (2:1)
    Ne 30.09. 11:45 Kozlovice - Vítkovice-Svinov 10:3 (4:1)
    Ne 30.09. 12:15 Frenštát - Vřesina 5:7 (4:4)

    10.kolo

    So 06.10. 10:45 Ludgeřovice - Hlubina 0:5 (0:4)
    So 06.10. 10:45 Stará Bělá - Kozlovice 8:2 (3:1)
    So 06.10. 10:45 Fryčovice - Frýdlant n.O. 2:14 (2:2)
    So 06.10. 11:45 Poruba - Frenštát 5:5 (3:4)
    Ne 07.10. 11:45 Vítkovice-Svinov - Petřkovice 0:9 (0:2)

    11.kolo

    So 13.10. 09:00 Hlubina - Vítkovice-Svinov 1:0 (0:0)
    So 13.10. 10:45 Frýdlant n.O. - Ludgeřovice 17:0 (6:0)
    Ne 14.10. 10:45 Petřkovice - Stará Bělá 4:2 (2:0)
    Ne 14.10. 11:15 Kozlovice - Vřesina 13:4 (6:1)
    Ne 14.10. 11:45 Frenštát - Fryčovice 12:1 (2:1)

    2.kolo

    So 20.10. 09:00 Hlubina - Vřesina 0:5 (0:1)
    So 20.10. 10:45 Ludgeřovice - Frenštát 1:4 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 Kozlovice - Fryčovice 14:1 (1:0)
    Ne 21.10. 10:45 Petřkovice - Poruba 8:0 (4:0)
    Ne 21.10. 11:45 Vítkovice-Svinov - Stará Bělá 0:9 (0:1)

    1.kolo

    So 27.10. 10:30 Vřesina - Petřkovice 3:6 (2:4)
    So 27.10. 10:45 Stará Bělá - Hlubina 3:0 (0:0)
    So 27.10. 10:45 Frýdlant n.O. - Frenštát 6:2 (1:1)
    So 27.10. 14:45 Poruba - Kozlovice 2:5 (0:1)
    Ne 28.10. 11:45 Vítkovice-Svinov - Ludgeřovice 2:3 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 09:00 Hlubina - Frýdlant n.O. 4:2 (1:2)
    So 30.03. 10:45 Ludgeřovice - Vřesina 2:4 (1:0)
    So 30.03. 10:45 Stará Bělá - Poruba 9:0 (5:0)
    So 30.03. 10:45 Fryčovice - Vítkovice-Svinov 2:0 (0:0)
    St 03.04. 16:15 Petřkovice - Frenštát 7:0 (2:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:45 Frýdlant n.O. - Vítkovice-Svinov 6:0 (1:0)
    So 06.04. 10:45 Fryčovice - Stará Bělá 0:15 (0:7)
    So 06.04. 11:45 Poruba - Vřesina 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 11:45 Kozlovice - Ludgeřovice 5:5 (2:1)
    Ne 07.04. 12:15 Frenštát - Hlubina 1:7 (0:3)

    18.kolo

    So 13.04. 10:45 Ludgeřovice - Poruba 0:7 (0:5)
    So 13.04. 10:45 Stará Bělá - Frýdlant n.O. 5:1 (4:0)
    So 13.04. 12:30 Vřesina - Fryčovice 16:1 (9:0)
    Ne 14.04. 10:45 Petřkovice - Kozlovice 5:7 (0:4)
    Ne 14.04. 11:45 Vítkovice-Svinov - Frenštát 1:5 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 09:00 Hlubina - Petřkovice 0:3 (0:1)
    So 27.04. 10:45 Ludgeřovice - Fryčovice 14:1 (9:0)
    So 27.04. 11:45 Poruba - Frýdlant n.O. 0:4 (0:2)
    So 27.04. 13:00 Vřesina - Frenštát 10:7 (6:3)
    Ne 28.04. 11:45 Vítkovice-Svinov - Kozlovice 1:8 (0:4)

    19.kolo

    So 20.04. 10:45 Frýdlant n.O. - Vřesina 6:3 (3:0)
    Ne 21.04. 12:15 Kozlovice - Hlubina 8:3 (5:0)
    Ne 21.04. 12:45 Frenštát - Stará Bělá 0:9 (0:5)
    Út 23.04. 16:15 Petřkovice - Ludgeřovice 11:0 (3:0)
    St 08.05. 11:15 Fryčovice - Poruba 2:7 (2:5)

    22.kolo

    So 11.05. 10:45 Ludgeřovice - Frýdlant n.O. 4:2 (2:0)
    So 11.05. 10:45 Fryčovice - Frenštát 5:2 (1:2)
    So 11.05. 10:45 Stará Bělá - Petřkovice 2:1 (1:1)
    So 11.05. 13:00 Vřesina - Kozlovice 10:7 (7:3)
    Ne 12.05. 11:45 Vítkovice-Svinov - Hlubina 0:6 (0:2)

    15.kolo

    So 18.05. 10:45 Frýdlant n.O. - Petřkovice 0:7 (0:2)
    So 18.05. 10:45 Hlubina - Fryčovice 9:0 (3:0)
    So 18.05. 11:45 Poruba - Vítkovice-Svinov 8:0 (5:0)
    So 18.05. 13:30 Vřesina - Stará Bělá 3:5 (1:3)
    Ne 19.05. 13:45 Frenštát - Kozlovice 0:9 (0:5)

    14.kolo

    So 25.05. 09:00 Hlubina - Poruba 4:1 (1:0)
    So 25.05. 10:45 Ludgeřovice - Stará Bělá 1:8 (0:2)
    Ne 26.05. 10:45 Petřkovice - Fryčovice 8:1 (6:1)
    Ne 26.05. 11:45 Vítkovice-Svinov - Vřesina 3:7 (3:5)
    Ne 26.05. 13:15 Kozlovice - Frýdlant n.O. 5:5 (3:2)

    13.kolo

    So 01.06. 10:45 Fryčovice - Kozlovice 3:10 (1:5)
    So 01.06. 10:45 Stará Bělá - Vítkovice-Svinov 15:0 (3:0)
    So 01.06. 11:45 Poruba - Petřkovice 0:4 (0:0)
    So 01.06. 13:30 Vřesina - Hlubina 7:12 (3:8)
    Ne 02.06. 13:45 Frenštát - Ludgeřovice 3:6 (0:4)

    12.kolo

    St 08.05. 10:45 Petřkovice - Vřesina 7:2 (4:1)
    St 05.06. 17:00 Hlubina - Stará Bělá 2:2 (1:1)
    So 08.06. 10:45 Ludgeřovice - Vítkovice-Svinov 8:1 (4:0)
    Ne 09.06. 11:15 Frenštát - Frýdlant n.O. 3:9 (1:4)
    Ne 09.06. 13:15 Kozlovice - Poruba 2:3 (1:2)

    21.kolo

    So 04.05. 09:00 Hlubina - Ludgeřovice 3:2 (2:1)
    So 04.05. 10:45 Frýdlant n.O. - Fryčovice 16:0 (3:0)
    Ne 05.05. 12:45 Kozlovice - Stará Bělá 1:10 (1:6)
    Čt 30.05. 16:00 Petřkovice - Vítkovice-Svinov 2:0 (1:0)
    Ne 16.06. 11:15 Frenštát - Poruba 5:1 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 18 1 1 153:18 55
    2. 20 16 1 3 127:30 49
    3. 20 14 1 5 139:52 43
    4. 20 12 2 6 138:90 38
    5. 20 12 2 6 78:53 38
    6. 20 11 0 9 132:100 33
    7. 20 8 1 11 67:82 25
    8. 20 5 1 14 69:108 16
    9. 20 5 1 14 50:141 16
    10. 20 4 0 16 39:187 12
    11. 20 0 0 20 13:144 0