Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 13227
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1257
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Odry - Juventus Bruntál 0:7 (0:2)
    So 01.09. 10:45 M.Albrechtice - Velká Polom 4:5 (2:3)
    Ne 02.09. 10:45 Budišov n. B. - Fulnek 14:0 (4:0)
    Ne 02.09. 10:45 Vrbno p. P. - Slavia Opava 0:9 (0:5)
    Ne 02.09. 10:45 Břidličná - Hlučín B 0:12 (0:6)
    Ne 02.09. 11:45 Bruntál - Dolní Benešov 4:3 (3:2)

    3.kolo

    St 05.09. 15:30 Velká Polom - Fulnek 11:1 (4:0)
    St 05.09. 15:30 Budišov n. B. - Slavia Opava 7:0 (5:0)
    St 05.09. 15:30 M.Albrechtice - Dolní Benešov 5:7 (5:1)
    St 05.09. 15:30 Vrbno p. P. - Juventus Bruntál 3:8 (1:5)
    St 05.09. 15:30 Bruntál - Hlučín B 4:1 (2:1)
    St 05.09. 15:30 Odry - Břidličná 9:3 (5:1)

    6.kolo

    Ne 09.09. 10:45 Juventus Bruntál - Břidličná 9:1 (4:0)
    Ne 09.09. 10:45 Dolní Benešov - Odry 5:0 (2:0)
    Ne 09.09. 10:45 Slavia Opava - Bruntál 6:3 (2:1)
    Ne 09.09. 10:45 Velká Polom - Vrbno p. P. 11:2 (6:2)
    Ne 09.09. 10:45 Budišov n. B. - M.Albrechtice 26:0 (15:0)
    St 19.09. 15:00 Fulnek - Hlučín B 3:3 (0:2)

    4.kolo

    So 25.08. 10:45 Fulnek - Břidličná 7:3 (2:1)
    Ne 26.08. 10:45 Juventus Bruntál - Bruntál 8:1 (2:1)
    Ne 26.08. 10:45 Velká Polom - Budišov n. B. 3:5 (1:2)
    Čt 30.08. 14:45 Slavia Opava - M.Albrechtice 4:1 (0:1)
    St 12.09. 15:30 Dolní Benešov - Vrbno p. P. 5:1 (1:0)
    St 26.09. 17:45 Hlučín B - Odry 4:3 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 11:45 M.Albrechtice - Fulnek 0:6 (0:4)
    Ne 16.09. 10:45 Vrbno p. P. - Budišov n. B. 1:13 (0:6)
    Ne 16.09. 10:45 Břidličná - Dolní Benešov 2:7 (0:3)
    Ne 16.09. 11:45 Bruntál - Velká Polom 2:5 (2:4)
    Ne 16.09. 11:45 Hlučín B - Juventus Bruntál 4:7 (2:3)
    St 19.09. 15:00 Odry - Slavia Opava 1:7 (1:3)

    8.kolo

    So 22.09. 10:45 Fulnek - Juventus Bruntál 2:8 (0:3)
    So 22.09. 10:45 M.Albrechtice - Vrbno p. P. 4:4 (3:2)
    Ne 23.09. 10:45 Dolní Benešov - Hlučín B 3:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:45 Slavia Opava - Břidličná 19:0 (6:0)
    Ne 23.09. 10:45 Velká Polom - Odry 7:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:45 Budišov n. B. - Bruntál 8:0 (5:0)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Odry - Budišov n. B. 0:13 (0:3)
    Ne 30.09. 10:45 Vrbno p. P. - Fulnek 10:2 (5:0)
    Ne 30.09. 10:45 Břidličná - Velká Polom 1:15 (0:7)
    Ne 30.09. 11:45 Bruntál - M.Albrechtice 5:0 (2:0)
    Ne 30.09. 11:45 Hlučín B - Slavia Opava 0:3 (0:2)
    Út 16.10. 15:00 Juventus Bruntál - Dolní Benešov 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 06.10. 10:45 Fulnek - Dolní Benešov 2:3 (1:2)
    So 06.10. 11:45 M.Albrechtice - Odry 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 10:45 Slavia Opava - Juventus Bruntál 4:4 (3:1)
    Ne 07.10. 10:45 Velká Polom - Hlučín B 6:0 (1:0)
    Ne 07.10. 10:45 Budišov n. B. - Břidličná 18:0 (9:0)
    Ne 07.10. 10:45 Vrbno p. P. - Bruntál 2:6 (2:2)

    11.kolo

    Ne 14.10. 10:00 Odry - Vrbno p. P. 3:1 (2:0)
    Ne 14.10. 10:45 Břidličná - M.Albrechtice 1:6 (0:4)
    Ne 14.10. 10:45 Juventus Bruntál - Velká Polom 2:6 (1:4)
    Ne 14.10. 10:45 Dolní Benešov - Slavia Opava 2:3 (0:2)
    Ne 14.10. 11:45 Bruntál - Fulnek 3:3 (1:1)
    Ne 14.10. 11:45 Hlučín B - Budišov n. B. 2:7 (2:5)

    2.kolo

    So 20.10. 10:45 Fulnek - Odry 2:1 (0:1)
    Ne 21.10. 10:45 Břidličná - Bruntál 0:13 (0:5)
    Ne 21.10. 10:45 Juventus Bruntál - M.Albrechtice 8:0 (3:0)
    Ne 21.10. 10:45 Dolní Benešov - Budišov n. B. 2:5 (2:2)
    Ne 21.10. 10:45 Slavia Opava - Velká Polom 2:2 (2:0)
    Ne 21.10. 11:45 Hlučín B - Vrbno p. P. 6:2 (4:2)

    1.kolo

    So 27.10. 09:00 Velká Polom - Dolní Benešov 1:2 (1:1)
    So 27.10. 10:45 Slavia Opava - Fulnek 9:5 (4:1)
    Ne 28.10. 10:45 Budišov n. B. - Juventus Bruntál 4:2 (2:1)
    Ne 28.10. 11:45 Bruntál - Odry 1:7 (0:5)
    Út 30.10. 15:30 Vrbno p. P. - Břidličná 8:4 (4:0)
    So 03.11. 11:45 M.Albrechtice - Hlučín B 0:11 (0:5)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Odry - Dolní Benešov 0:3 (0:2)
    So 06.04. 11:45 M.Albrechtice - Budišov n. B. 0:13 (0:8)
    Ne 07.04. 10:45 Břidličná - Juventus Bruntál 0:11 (0:4)
    Ne 07.04. 10:45 Vrbno p. P. - Velká Polom 2:15 (0:7)
    Ne 07.04. 11:45 Hlučín B - Fulnek 2:4 (0:2)
    Ne 07.04. 11:45 Bruntál - Slavia Opava 2:4 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 10:45 Fulnek - Budišov n. B. 2:9 (1:4)
    Ne 31.03. 10:45 Velká Polom - M.Albrechtice 22:0 (9:0)
    Ne 31.03. 10:45 Slavia Opava - Vrbno p. P. 6:1 (3:0)
    Ne 31.03. 10:45 Dolní Benešov - Bruntál 2:5 (0:2)
    Ne 31.03. 10:45 Juventus Bruntál - Odry 6:0 (1:0)
    St 24.04. 17:45 Hlučín B - Břidličná 9:2 (3:1)

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Odry - Velká Polom 1:10 (0:4)
    Ne 21.04. 10:45 Juventus Bruntál - Fulnek 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 10:45 Břidličná - Slavia Opava 1:17 (1:7)
    Ne 21.04. 10:45 Vrbno p. P. - M.Albrechtice 2:6 (1:2)
    Ne 21.04. 11:45 Bruntál - Budišov n. B. 1:4 (1:3)
    Čt 25.04. 17:45 Hlučín B - Dolní Benešov 3:2 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 10:45 Fulnek - Vrbno p. P. 15:1 (5:1)
    So 27.04. 11:45 M.Albrechtice - Bruntál 2:3 (1:1)
    Ne 28.04. 10:45 Budišov n. B. - Odry 11:0 (6:0)
    Ne 28.04. 10:45 Velká Polom - Břidličná 16:2 (7:1)
    Ne 28.04. 10:45 Slavia Opava - Hlučín B 9:3 (6:2)
    Ne 28.04. 10:45 Dolní Benešov - Juventus Bruntál 0:6 (0:3)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Odry - M.Albrechtice 9:0 (5:0)
    Ne 05.05. 10:45 Dolní Benešov - Fulnek 4:8 (3:7)
    Ne 05.05. 10:45 Břidličná - Budišov n. B. 1:16 (1:8)
    Ne 05.05. 11:45 Hlučín B - Velká Polom 1:11 (0:5)
    Ne 05.05. 11:45 Bruntál - Vrbno p. P. 12:1 (5:1)
    St 05.06. 16:30 Juventus Bruntál - Slavia Opava 1:5 (0:4)

    18.kolo

    Ne 14.04. 10:45 Velká Polom - Bruntál 7:2 (5:1)
    Ne 14.04. 10:45 Dolní Benešov - Břidličná 8:2 (3:1)
    Ne 14.04. 10:45 Juventus Bruntál - Hlučín B 6:0 (6:0)
    St 01.05. 10:45 Fulnek - M.Albrechtice 12:1 (7:0)
    St 01.05. 17:00 Slavia Opava - Odry 9:0 (4:0)
    St 08.05. 10:45 Budišov n. B. - Vrbno p. P. 28:0 (13:0)

    22.kolo

    So 11.05. 10:45 Fulnek - Bruntál 4:3 (2:3)
    So 11.05. 11:45 M.Albrechtice - Břidličná 5:2 (2:1)
    Ne 12.05. 10:45 Vrbno p. P. - Odry 3:3 (0:1)
    Ne 12.05. 10:45 Budišov n. B. - Hlučín B 15:2 (7:1)
    Ne 12.05. 10:45 Velká Polom - Juventus Bruntál 9:3 (4:1)
    Ne 12.05. 10:45 Slavia Opava - Dolní Benešov 7:1 (3:0)

    14.kolo

    Čt 16.05. 16:00 Dolní Benešov - M.Albrechtice 2:1 (2:1)
    So 25.05. 10:45 Fulnek - Velká Polom 5:4 (2:3)
    Ne 26.05. 10:45 Slavia Opava - Budišov n. B. 3:1 (2:1)
    Ne 26.05. 10:45 Juventus Bruntál - Vrbno p. P. 10:0 (4:0)
    Ne 26.05. 10:45 Břidličná - Odry 1:4 (1:2)
    Ne 26.05. 11:45 Hlučín B - Bruntál 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 01.06. 10:00 Odry - Fulnek 3:5
    So 01.06. 11:45 M.Albrechtice - Juventus Bruntál 0:4 (0:3)
    Ne 02.06. 10:45 Vrbno p. P. - Hlučín B 4:11 (3:5)
    Ne 02.06. 10:45 Budišov n. B. - Dolní Benešov 9:1 (1:0)
    Ne 02.06. 10:45 Velká Polom - Slavia Opava 2:3 (1:2)
    Ne 02.06. 11:45 Bruntál - Břidličná 16:2 (7:1)

    12.kolo

    So 08.06. 10:00 Odry - Bruntál 3:2 (1:1)
    So 08.06. 10:45 Fulnek - Slavia Opava 1:7 (1:3)
    So 08.06. 12:30 Dolní Benešov - Velká Polom 0:13 (0:7)
    Ne 09.06. 10:45 Juventus Bruntál - Budišov n. B. 1:6 (0:2)
    Ne 09.06. 10:45 Břidličná - Vrbno p. P. 3:7 (1:3)
    Ne 09.06. 11:45 Hlučín B - M.Albrechtice 6:4 (3:0)

    15.kolo

    So 18.05. 11:45 M.Albrechtice - Slavia Opava 1:5 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Odry - Hlučín B 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 10:45 Břidličná - Fulnek 2:6 (2:2)
    Ne 19.05. 10:45 Budišov n. B. - Velká Polom 5:3 (3:3)
    Ne 19.05. 11:45 Bruntál - Juventus Bruntál 5:2 (3:1)
    Ne 16.06. 10:45 Vrbno p. P. - Dolní Benešov 1:3 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 0 1 237:24 63
    2. 22 19 2 1 141:39 59
    3. 22 16 1 5 184:46 49
    4. 22 14 1 7 117:54 43
    5. 22 12 0 10 68:81 36
    6. 22 11 2 9 96:103 35
    7. 22 11 1 10 96:75 34
    8. 22 9 1 12 83:98 28
    9. 22 7 1 14 50:101 22
    10. 22 3 2 17 56:183 11
    11. 22 3 1 18 40:159 10
    12. 22 0 0 22 33:238 0