Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 13210
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2578
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 12.08. 17:00 Velehrad - Babice 5:3 (1:3)
    Ne 12.08. 17:00 Košíky - Kněžpole 1:1 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Kudlovice - Sušice 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Traplice - Stříbrnice 6:0 (3:0)
    Ne 12.08. 17:00 Kostelany - Jalubí 2:2 (1:1)
    28.09. 15:30 Vážany - Huštěnovice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Kněžpole - Kudlovice 9:0 (4:0)
    Ne 19.08. 17:00 Jalubí - Velehrad 1:2 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Huštěnovice - Kostelany 7:1 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Stříbrnice - Vážany 0:3 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Sušice - Traplice 2:3 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Babice - Košíky 5:1 (2:0)

    4.kolo

    Ne 26.08. 16:30 Kudlovice - Babice 0:6 (0:4)
    Ne 26.08. 16:30 Traplice - Kněžpole 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Vážany - Sušice 5:0 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Kostelany - Stříbrnice 4:1 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Jalubí - Huštěnovice 2:6 (0:2)
    28.09. 15:30 Velehrad - Košíky 7:2 (3:1)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Sušice - Kostelany 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Huštěnovice - Velehrad 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Stříbrnice - Jalubí 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Kněžpole - Vážany 2:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Babice - Traplice 5:1 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Košíky - Kudlovice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    Ne 09.09. 16:00 Velehrad - Kudlovice 12:1 (6:1)
    Ne 09.09. 16:00 Traplice - Košíky 2:2 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Vážany - Babice 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Kostelany - Kněžpole 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Jalubí - Sušice 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Huštěnovice - Stříbrnice 0:0 (0:0)

    7.kolo

    14.09. 16:30 Babice - Kostelany 3:1 (1:0)
    Ne 16.09. 15:00 Stříbrnice - Velehrad 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:00 Kněžpole - Jalubí 3:1 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Sušice - Huštěnovice 2:4 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Kudlovice - Traplice 1:6 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Košíky - Vážany 6:0 (3:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Jalubí - Babice 3:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Velehrad - Traplice 0:3 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Vážany - Kudlovice 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Kostelany - Košíky 4:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Huštěnovice - Kněžpole 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Stříbrnice - Sušice 2:6 (1:3)

    9.kolo

    So 29.09. 14:30 Kněžpole - Stříbrnice 5:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Sušice - Velehrad 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Babice - Huštěnovice 0:3 (0:3)
    Ne 30.09. 15:30 Košíky - Jalubí 2:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Kudlovice - Kostelany 3:5 (3:3)
    Ne 30.09. 15:30 Traplice - Vážany 3:1 (0:1)

    10.kolo

    Ne 07.10. 15:00 Velehrad - Vážany 2:2 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Kostelany - Traplice 2:3 (1:2)
    Ne 07.10. 15:00 Jalubí - Kudlovice 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:00 Huštěnovice - Košíky 3:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Stříbrnice - Babice 5:2 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Sušice - Kněžpole 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Košíky - Stříbrnice 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Kněžpole - Velehrad 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Babice - Sušice 1:3 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Kudlovice - Huštěnovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Traplice - Jalubí 3:2 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Vážany - Kostelany 0:2 (0:0)

    1.kolo

    Ne 21.10. 15:00 Kostelany - Velehrad 4:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Jalubí - Vážany 3:0
    Ne 21.10. 15:00 Huštěnovice - Traplice 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Sušice - Košíky 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 15:00 Kněžpole - Babice 4:1 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Stříbrnice - Kudlovice 4:1 (1:0)

    15.kolo

    Ne 07.04. 14:30 Stříbrnice - Kostelany 1:3 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Babice - Kudlovice 4:1 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Kněžpole - Traplice 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Sušice - Vážany 3:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Huštěnovice - Jalubí 3:1 (1:1)
    St 08.05. 16:00 Košíky - Velehrad 1:4 (1:0)

    16.kolo

    Ne 14.04. 15:30 Velehrad - Huštěnovice 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Jalubí - Stříbrnice 6:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Kostelany - Sušice 1:3 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Vážany - Kněžpole 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Traplice - Babice 5:2 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Kudlovice - Košíky 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 20.04. 16:00 Košíky - Traplice 2:2 (2:0)
    Ne 21.04. 15:00 Babice - Vážany 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Kudlovice - Velehrad 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Kněžpole - Kostelany 4:1 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Sušice - Jalubí 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Stříbrnice - Huštěnovice 1:2 (0:2)

    18.kolo

    Ne 28.04. 16:00 Velehrad - Stříbrnice 4:3 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Huštěnovice - Sušice 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Jalubí - Kněžpole 0:4 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Kostelany - Babice 3:1 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Vážany - Košíky 3:2 (2:1)
    Ne 28.04. 16:00 Traplice - Kudlovice 7:0 (4:0)

    19.kolo

    So 04.05. 16:30 Košíky - Kostelany 2:4 (1:4)
    Ne 05.05. 16:30 Traplice - Velehrad 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kudlovice - Vážany 0:5 (0:2)
    Ne 05.05. 16:30 Babice - Jalubí 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Sušice - Stříbrnice 6:0 (3:0)
    St 08.05. 17:00 Kněžpole - Huštěnovice 4:2 (3:1)

    20.kolo

    Ne 12.05. 16:30 Velehrad - Sušice 0:2 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Stříbrnice - Kněžpole 0:5 (0:2)
    Ne 12.05. 16:30 Huštěnovice - Babice 10:1 (3:1)
    Ne 12.05. 16:30 Jalubí - Košíky 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Kostelany - Kudlovice 9:1 (5:0)
    Ne 12.05. 16:30 Vážany - Traplice 1:2 (1:1)

    21.kolo

    Ne 19.05. 17:00 Vážany - Velehrad 0:1 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Traplice - Kostelany 1:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kudlovice - Jalubí 1:9 (1:4)
    Ne 19.05. 17:00 Košíky - Huštěnovice 0:5 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Babice - Stříbrnice 0:7 (0:3)
    Ne 19.05. 17:00 Kněžpole - Sušice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    Ne 26.05. 17:00 Velehrad - Kněžpole 3:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Sušice - Babice 2:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Stříbrnice - Košíky 5:0k
    Ne 26.05. 17:00 Huštěnovice - Kudlovice 6:0 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Jalubí - Traplice 0:4 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Kostelany - Vážany 3:3 (1:2)

    12.kolo

    So 01.06. 17:00 Košíky - Sušice 3:5 (2:3)
    Ne 02.06. 17:00 Velehrad - Kostelany 6:1 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Vážany - Jalubí 4:3 (3:3)
    Ne 02.06. 17:00 Traplice - Huštěnovice 0:4 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Kudlovice - Stříbrnice 0:5 (0:2)
    Ne 02.06. 17:00 Babice - Kněžpole 1:0 (1:0)

    13.kolo

    Ne 09.06. 17:00 Babice - Velehrad 0:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Kněžpole - Košíky 5:2 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Sušice - Kudlovice 5:1 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Stříbrnice - Traplice 2:4 (2:3)
    Ne 09.06. 17:00 Huštěnovice - Vážany 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Jalubí - Kostelany 3:2 (2:2)

    14.kolo

    So 15.06. 17:00 Velehrad - Jalubí 4:2 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Kudlovice - Kněžpole 0:9 (0:4)
    Ne 16.06. 17:00 Kostelany - Huštěnovice 1:1 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Vážany - Stříbrnice 2:2 (2:2)
    Ne 16.06. 17:00 Traplice - Sušice 1:0 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Košíky - Babice 3:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 3 3 68:16 51
    2. 22 15 4 3 68:24 49
    3. 22 15 2 5 64:32 47
    4. 22 12 3 7 46:30 39
    5. 22 12 2 8 56:41 38
    6. 22 11 4 7 58:47 37
    7. 22 9 3 10 52:44 30
    8. 22 8 1 13 41:59 25
    9. 22 6 4 12 35:42 22
    10. 22 5 4 13 38:64 19
    11. 22 5 3 14 39:62 18
    12. 22 0 3 19 10:114 3