Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 13205
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2752
    Týden:
    44
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Velká Polom - Fulnek 7:4 (5:2)
    So 18.08. 12:15 Polanka - Vítkovice-Svinov 5:1 (2:0)
    Ne 19.08. 14:00 Dolní Lhota - Rýmařov 4:0 (2:0)
    Ne 19.08. 14:30 Vřesina - Darkovičky 0:5 (0:4)
    Ne 19.08. 14:45 Háj ve Slezsku - Světlá Hora 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 14:45 Dolní Benešov - Hlučín B 3:5 (1:4)
    Po 20.08. 17:00 Hradec n. M. - Kobeřice 4:1 (2:1)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Velká Polom - Vřesina 5:0 (2:0)
    So 25.08. 12:30 Fulnek - Rýmařov 5:2 (1:1)
    So 25.08. 13:30 Darkovičky - Polanka 4:0 (2:0)
    So 25.08. 14:45 Vítkovice-Svinov - Háj ve Slezsku 3:1 (0:1)
    Ne 26.08. 13:00 Světlá Hora - Dolní Benešov 0:9 (0:4)
    Ne 26.08. 14:45 Kobeřice - Dolní Lhota 2:4 (2:2)
    Ne 26.08. 15:00 Hlučín B - Hradec n. M. 4:1 (3:0)

    5.kolo

    St 29.08. 17:30 Dolní Benešov - Vítkovice-Svinov 4:0 (4:0)
    So 01.09. 10:00 Hradec n. M. - Světlá Hora 7:0 (3:0)
    So 01.09. 12:15 Polanka - Velká Polom 3:3 (2:1)
    Ne 02.09. 13:00 Rýmařov - Kobeřice 6:1 (4:1)
    Ne 02.09. 14:00 Vřesina - Fulnek 4:3 (2:1)
    Ne 02.09. 14:00 Dolní Lhota - Hlučín B 2:2 (2:0)
    Ne 02.09. 14:15 Háj ve Slezsku - Darkovičky 0k:3

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Velká Polom - Háj ve Slezsku 4:2 (3:2)
    So 08.09. 10:45 Světlá Hora - Dolní Lhota 0:6 (0:3)
    So 08.09. 12:30 Fulnek - Kobeřice 1:5 (0:1)
    So 08.09. 13:30 Darkovičky - Dolní Benešov 1:1 (0:1)
    So 08.09. 13:45 Vítkovice-Svinov - Hradec n. M. 0:2 (0:0)
    Ne 09.09. 13:30 Vřesina - Polanka 1:5 (1:3)
    Ne 09.09. 15:00 Hlučín B - Rýmařov 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:45 Světlá Hora - Polanka 0:11 (0:4)
    So 11.08. 12:30 Fulnek - Dolní Lhota 1:5 (1:3)
    So 11.08. 14:30 Darkovičky - Velká Polom 7:0 (5:0)
    Ne 12.08. 10:00 Rýmařov - Hradec n. M. 3:3 (1:2)
    St 05.09. 16:30 Vítkovice-Svinov - Vřesina 3:2 (0:2)
    Čt 13.09. 16:30 Hlučín B - Háj ve Slezsku 8:1 (6:0)
    St 19.09. 17:00 Kobeřice - Dolní Benešov 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Velká Polom - Hradec n. M. 4:2 (3:0)
    So 22.09. 10:45 Světlá Hora - Kobeřice 1:7 (0:5)
    So 22.09. 12:15 Polanka - Háj ve Slezsku 16:2 (7:0)
    So 22.09. 13:45 Vítkovice-Svinov - Rýmařov 2:1 (1:0)
    So 22.09. 15:00 Fulnek - Hlučín B 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 13:30 Darkovičky - Dolní Lhota 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 13:30 Dolní Benešov - Vřesina 7:0 (2:0)

    9.kolo

    So 29.09. 00:00 Háj ve Slezsku - Fulnek 1:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Dolní Benešov - Polanka 4:2 (3:0)
    So 29.09. 00:00 Hradec n. M. - Vřesina 5:3 (3:2)
    So 29.09. 00:00 Dolní Lhota - Velká Polom 1:2 (0:2)
    So 29.09. 00:00 Rýmařov - Darkovičky 6:2 (4:0)
    So 29.09. 00:00 Kobeřice - Vítkovice-Svinov 4:1 (3:0)
    So 29.09. 00:00 Hlučín B - Světlá Hora 11:0 (6:0)

    10.kolo

    So 06.10. 00:00 Fulnek - Světlá Hora 0:0 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Vítkovice-Svinov - Hlučín B 0:5 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Darkovičky - Kobeřice 2:1 (0:1)
    So 06.10. 00:00 Velká Polom - Rýmařov 3:3 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Vřesina - Dolní Lhota 1:9 (0:4)
    So 06.10. 00:00 Polanka - Hradec n. M. 2:2 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Háj ve Slezsku - Dolní Benešov 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Velká Polom - Hlučín B 2:4 (2:4)
    So 20.10. 11:15 Polanka - Rýmařov 2:2 (2:1)
    So 20.10. 11:30 Darkovičky - Světlá Hora 5:1 (3:0)
    So 20.10. 12:30 Fulnek - Vítkovice-Svinov 1:8 (0:1)
    Ne 21.10. 11:30 Vřesina - Kobeřice 2:7 (0:5)
    Ne 21.10. 11:45 Dolní Benešov - Hradec n. M. 0:5 (0:2)
    Ne 11.11. 10:00 Háj ve Slezsku - Dolní Lhota 1:2 (0:2)

    1.kolo

    So 03.11. 10:00 Velká Polom - Vítkovice-Svinov 5:2 (3:1)
    So 03.11. 11:30 Darkovičky - Fulnek 2:1 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Hlučín B - Polanka 2:1 (2:1)
    Ne 04.11. 10:00 Hradec n. M. - Dolní Lhota 3:4 (1:2)
    Ne 04.11. 11:30 Vřesina - Světlá Hora 3:2 (2:0)
    Ne 04.11. 11:45 Háj ve Slezsku - Kobeřice 2:4 (0:3)
    Ne 04.11. 11:45 Dolní Benešov - Rýmařov 5:2 (3:0)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Hradec n. M. - Darkovičky 6:2 (2:0)
    So 15.09. 12:30 Rýmařov - Světlá Hora 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 13:45 Háj ve Slezsku - Vřesina 5:2 (3:1)
    Ne 16.09. 13:45 Dolní Benešov - Velká Polom 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 13:45 Kobeřice - Hlučín B 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 14:00 Dolní Lhota - Vítkovice-Svinov 5:0 (0:0)
    So 10.11. 10:45 Polanka - Fulnek 2:3 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Hradec n. M. - Háj ve Slezsku 4:4 (2:2)
    So 13.10. 10:45 Světlá Hora - Vítkovice-Svinov 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 12:00 Dolní Lhota - Polanka 4:1 (1:1)
    Ne 14.10. 12:45 Dolní Benešov - Fulnek 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 12:45 Kobeřice - Velká Polom 5:1 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Hlučín B - Darkovičky 4:1 (2:1)
    Ne 11.11. 13:00 Rýmařov - Vřesina 8:0 (5:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Hradec n. M. - Fulnek 15:1 (8:0)
    So 27.10. 10:45 Světlá Hora - Velká Polom 2:2 (1:1)
    So 27.10. 11:45 Vítkovice-Svinov - Darkovičky 5:0 (3:0)
    Ne 28.10. 11:45 Kobeřice - Polanka 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Dolní Lhota - Dolní Benešov 7:1 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Hlučín B - Vřesina 7:0 (3:0)
    So 17.11. 13:00 Rýmařov - Háj ve Slezsku 6:1 (3:1)

    15.kolo

    So 23.03. 10:00 Hradec n. M. - Rýmařov 6:0 (5:0)
    So 23.03. 12:15 Polanka - Světlá Hora 5:1 (1:1)
    Ne 24.03. 12:30 Vřesina - Vítkovice-Svinov 2:2 (1:1)
    Ne 24.03. 12:45 Dolní Benešov - Kobeřice 1:3 (0:2)
    Ne 24.03. 12:45 Háj ve Slezsku - Hlučín B 0:10 (0:3)
    Ne 24.03. 14:00 Dolní Lhota - Fulnek 1:1 (1:0)
    Ne 24.03. 14:00 Velká Polom - Darkovičky 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 10:45 Světlá Hora - Háj ve Slezsku 3:2 (3:1)
    So 30.03. 13:15 Vítkovice-Svinov - Polanka 1:3 (1:0)
    So 30.03. 13:30 Fulnek - Velká Polom 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 10:00 Rýmařov - Dolní Lhota 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 13:15 Darkovičky - Vřesina 7:1 (3:0)
    Ne 31.03. 13:15 Kobeřice - Hradec n. M. 1:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Hlučín B - Dolní Benešov 3:2 (2:1)

    18.kolo

    So 13.04. 10:45 Světlá Hora - Hradec n. M. 1:2 (0:2)
    So 13.04. 12:30 Fulnek - Vřesina 6:2 (2:1)
    So 13.04. 13:45 Vítkovice-Svinov - Dolní Benešov 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 13:45 Darkovičky - Háj ve Slezsku 13:0 (6:0)
    Ne 14.04. 13:45 Kobeřice - Rýmařov 4:0 (2:0)
    Ne 14.04. 14:00 Velká Polom - Polanka 0:6 (0:3)
    Ne 14.04. 15:00 Hlučín B - Dolní Lhota 2:3 (0:2)

    19.kolo

    19.04. 11:00 Dolní Benešov - Darkovičky 0:6 (0:3)
    So 20.04. 10:00 Hradec n. M. - Vítkovice-Svinov 3:4 (3:1)
    So 20.04. 12:15 Polanka - Vřesina 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 13:00 Rýmařov - Hlučín B 0:4 (0:3)
    Ne 21.04. 13:45 Kobeřice - Fulnek 4:0 (1:0)
    Ne 21.04. 13:45 Háj ve Slezsku - Velká Polom 1:3 (0:2)
    Ne 21.04. 14:00 Dolní Lhota - Světlá Hora 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 10:45 Světlá Hora - Rýmařov 1:2 (1:0)
    So 27.04. 12:30 Fulnek - Polanka 2:4 (1:2)
    So 27.04. 14:15 Vítkovice-Svinov - Dolní Lhota 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 14:00 Vřesina - Háj ve Slezsku 5:2 (2:1)
    Ne 28.04. 14:00 Velká Polom - Dolní Benešov 0:2 (0:2)
    Ne 28.04. 14:15 Darkovičky - Hradec n. M. 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 15:00 Hlučín B - Kobeřice 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Hradec n. M. - Velká Polom 1:3 (0:2)
    Ne 05.05. 10:00 Rýmařov - Vítkovice-Svinov 3:0 (3:0)
    Ne 05.05. 14:00 Dolní Lhota - Darkovičky 6:2 (4:0)
    Ne 05.05. 14:00 Vřesina - Dolní Benešov 3:7 (1:4)
    Ne 05.05. 14:15 Kobeřice - Světlá Hora 6:1 (4:0)
    Ne 05.05. 14:15 Háj ve Slezsku - Polanka 2:4 (0:4)
    Ne 05.05. 16:30 Hlučín B - Fulnek 6:1 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 12:15 Polanka - Darkovičky 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 11:00 Vřesina - Velká Polom 3:3 (2:1)
    Ne 07.04. 13:00 Rýmařov - Fulnek 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 13:15 Dolní Benešov - Světlá Hora 2:1 (2:1)
    Ne 07.04. 13:15 Háj ve Slezsku - Vítkovice-Svinov 2:6 (1:3)
    St 08.05. 10:00 Dolní Lhota - Kobeřice 1:3 (0:1)
    St 08.05. 10:00 Hradec n. M. - Hlučín B 0:9 (0:5)

    22.kolo

    So 11.05. 10:45 Světlá Hora - Hlučín B 2:8 (1:2)
    So 11.05. 12:15 Polanka - Dolní Benešov 3:1 (0:0)
    So 11.05. 13:30 Fulnek - Háj ve Slezsku 6:1 (2:1)
    So 11.05. 14:15 Vítkovice-Svinov - Kobeřice 2:2 (2:2)
    Ne 12.05. 14:00 Vřesina - Hradec n. M. 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 14:00 Velká Polom - Dolní Lhota 3:3 (1:2)
    Ne 12.05. 14:15 Darkovičky - Rýmařov 4:2 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 Hradec n. M. - Polanka 1:4 (0:2)
    So 18.05. 10:45 Světlá Hora - Fulnek 2:3 (0:2)
    So 18.05. 14:30 Hlučín B - Vítkovice-Svinov 10:0 (7:0)
    Ne 19.05. 13:00 Rýmařov - Velká Polom 1:1 (0:0)
    Ne 19.05. 14:00 Dolní Lhota - Vřesina 5:0 (3:0)
    Ne 19.05. 14:45 Kobeřice - Darkovičky 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 14:45 Dolní Benešov - Háj ve Slezsku 4:1 (3:0)

    24.kolo

    So 25.05. 12:15 Polanka - Dolní Lhota 4:2 (1:2)
    So 25.05. 12:30 Fulnek - Dolní Benešov 2:5 (1:1)
    So 25.05. 14:45 Vítkovice-Svinov - Světlá Hora 3:1 (1:0)
    Ne 26.05. 14:00 Velká Polom - Kobeřice 1:5 (1:4)
    Ne 26.05. 14:30 Vřesina - Rýmařov 1:1 (0:0)
    Ne 26.05. 14:45 Háj ve Slezsku - Hradec n. M. 4:2 (2:0)
    Ne 26.05. 14:45 Darkovičky - Hlučín B 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 01.06. 10:00 Hradec n. M. - Dolní Benešov 2:4 (1:2)
    So 01.06. 10:45 Světlá Hora - Darkovičky 2:1 (1:1)
    So 01.06. 13:00 Vítkovice-Svinov - Fulnek 3:2 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 Rýmařov - Polanka 12:3 (6:2)
    Ne 02.06. 14:00 Dolní Lhota - Háj ve Slezsku 10:1 (5:1)
    Ne 02.06. 14:45 Kobeřice - Vřesina 7:3 (4:2)
    St 05.06. 17:00 Hlučín B - Velká Polom 7:0 (1:0)

    26.kolo

    Čt 30.05. 17:30 Polanka - Kobeřice 2:4 (2:1)
    So 08.06. 13:30 Fulnek - Hradec n. M. 4:0 (1:0)
    Ne 09.06. 13:30 Darkovičky - Vítkovice-Svinov 6:2 (3:2)
    Ne 09.06. 14:30 Vřesina - Hlučín B 3:14 (0:6)
    Ne 09.06. 14:45 Dolní Benešov - Dolní Lhota 0:1 (0:1)
    Ne 09.06. 14:45 Háj ve Slezsku - Rýmařov 4:5 (2:1)
    Čt 13.06. 18:00 Velká Polom - Světlá Hora 3:2 (2:2)

    14.kolo

    St 08.05. 13:30 Fulnek - Darkovičky 3:5 (2:3)
    St 15.05. 16:30 Polanka - Hlučín B 1:6 (1:1)
    So 15.06. 10:45 Světlá Hora - Vřesina 1:3 (1:1)
    So 15.06. 13:00 Vítkovice-Svinov - Velká Polom 0:0 (0:0)
    So 15.06. 14:00 Dolní Lhota - Hradec n. M. 2:1 (0:1)
    Ne 16.06. 10:00 Rýmařov - Dolní Benešov 2:3 (1:1)
    Ne 16.06. 13:45 Kobeřice - Háj ve Slezsku 6:0 (3:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 1 3 140:28 67
    2. 26 20 1 5 96:38 61
    3. 26 17 5 4 92:37 56
    4. 26 15 1 10 84:53 46
    5. 26 14 3 9 94:64 45
    6. 26 14 1 11 71:55 43
    7. 26 12 7 7 59:67 43
    8. 26 9 7 10 74:65 34
    9. 26 10 4 12 51:72 34
    10. 26 10 3 13 80:68 33
    11. 26 6 3 17 52:90 21
    12. 26 5 3 18 47:130 18
    13. 26 3 3 20 27:108 12
    14. 26 3 2 21 42:134 11