Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 13196
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1809
    Týden:
    52
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 01.09. 10:00 Bošovice - Těšany 4:2 (2:0)
    So 01.09. 11:45 Mokrá - Pozořice 1:3 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Ochoz - FK Podolí 4:1 (2:1)
    Ne 02.09. 10:30 Měnín - FK Podolí B 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 11:00 MFK Modřice B - Žabčice 13:2 (7:1)
    Ne 02.09. 13:00 Blučina - Vojkovice 1:5 (0:2)

    4.kolo

    Čt 06.09. 17:00 Pozořice - MFK Modřice B 7:0 (6:0)
    07.09. 17:00 FK Podolí - Blučina 4:0 (1:0)
    So 08.09. 09:30 Měnín - Ochoz 3:0 (1:0)
    So 08.09. 10:45 Vojkovice - Mokrá 2:1 (1:0)
    So 08.09. 14:15 FK Podolí B - Těšany 2:3 (1:1)
    So 08.09. 14:30 Žabčice - Bošovice 1:4 (0:3)

    5.kolo

    So 15.09. 10:00 Ochoz - FK Podolí B 5:1 (2:1)
    So 15.09. 10:00 Bošovice - Pozořice 1:2 (0:0)
    So 15.09. 10:00 Těšany - Žabčice 5:2 (4:2)
    So 15.09. 11:15 Mokrá - FK Podolí 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 11:00 MFK Modřice B - Vojkovice 4:1 (0:1)
    Ne 16.09. 13:00 Blučina - Měnín 0:6 (0:3)

    1.kolo

    Čt 06.09. 16:00 FK Podolí - FK Podolí B 2:2 (0:1)
    Čt 06.09. 16:00 Mokrá - Těšany 2:1 (0:1)
    Čt 06.09. 17:00 Měnín - Vojkovice 3:2 (2:0)
    Čt 06.09. 17:00 Blučina - Žabčice 1:5 (1:3)
    Út 11.09. 17:30 MFK Modřice B - Bošovice 5:0 (2:0)
    Čt 20.09. 16:30 Ochoz - Pozořice 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 22.09. 09:00 FK Podolí - MFK Modřice B 2:1 (1:0)
    So 22.09. 10:00 Ochoz - Blučina 2:4 (1:2)
    So 22.09. 10:45 Vojkovice - Bošovice 4:5 (2:2)
    So 22.09. 11:00 Pozořice - Těšany 3:1 (2:1)
    So 22.09. 13:15 FK Podolí B - Žabčice 4:2 (3:0)
    Ne 23.09. 13:30 Měnín - Mokrá 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 25.08. 12:30 Pozořice - Blučina 2:2 (1:0)
    Ne 26.08. 10:30 Těšany - MFK Modřice B 0:11 (0:4)
    Ne 26.08. 14:30 Žabčice - Mokrá 5:2 (1:0)
    Út 04.09. 17:30 FK Podolí B - Bošovice 3:2 (0:1)
    St 12.09. 17:30 FK Podolí - Měnín 1:1 (0:0)
    28.09. 14:45 Vojkovice - Ochoz 6:1 (3:0)

    7.kolo

    So 29.09. 10:00 Bošovice - FK Podolí 2:4 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Mokrá - Ochoz 3:0 (2:0)
    So 29.09. 14:00 Těšany - Vojkovice 3:3 (2:1)
    Ne 30.09. 10:00 Blučina - FK Podolí B 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 11:00 MFK Modřice B - Měnín 3:2 (2:2)
    Ne 30.09. 13:00 Žabčice - Pozořice 0:7 (0:2)

    9.kolo

    So 13.10. 10:00 Bošovice - Ochoz 0:5 (0:1)
    So 13.10. 12:45 Mokrá - FK Podolí B 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:45 Těšany - Měnín 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 11:15 MFK Modřice B - Blučina 6:0 (3:0)
    Ne 14.10. 13:00 Žabčice - FK Podolí 4:6 (2:2)
    Ne 14.10. 13:30 Pozořice - Vojkovice 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 06.10. 10:45 Vojkovice - Žabčice 8:1 (2:1)
    So 06.10. 12:45 FK Podolí B - Pozořice 1:6 (0:1)
    So 06.10. 15:00 Měnín - Bošovice 6:3 (6:2)
    Ne 07.10. 10:00 Blučina - Mokrá 0:1 (0:1)
    Čt 11.10. 16:30 Ochoz - MFK Modřice B 0:6 (0:3)
    Út 16.10. 16:00 FK Podolí - Těšany 2:0 (0:0)

    10.kolo

    19.10. 17:00 FK Podolí - Pozořice 0:3 (0:1)
    So 20.10. 09:45 Mokrá - MFK Modřice B 0:5 (0:2)
    So 20.10. 10:00 Ochoz - Těšany 4:4 (2:1)
    So 20.10. 12:15 FK Podolí B - Vojkovice 3:2 (1:1)
    So 20.10. 14:30 Měnín - Žabčice 12:1 (5:0)
    Ne 21.10. 12:45 Blučina - Bošovice 5:2 (3:0)

    11.kolo

    Čt 11.10. 16:30 Pozořice - Měnín 3:0 (1:0)
    So 27.10. 10:45 Vojkovice - FK Podolí 3:3 (1:2)
    So 27.10. 11:00 MFK Modřice B - FK Podolí B 7:0 (2:0)
    So 27.10. 12:00 Žabčice - Ochoz 1:7 (1:3)
    So 27.10. 14:00 Těšany - Blučina 2:3 (2:2)
    Ne 28.10. 11:00 Bošovice - Mokrá 1:3 (1:3)

    13.kolo

    So 06.04. 09:30 Ochoz - Vojkovice 0:3 (0:1)
    So 06.04. 10:00 Bošovice - FK Podolí B 8:0 (4:0)
    So 06.04. 10:45 Mokrá - Žabčice 4:1 (2:0)
    Ne 07.04. 10:00 Blučina - Pozořice 0:5 (0:3)
    Ne 07.04. 11:15 MFK Modřice B - Těšany 3:1 (2:0)
    Ne 07.04. 13:45 Měnín - FK Podolí 2:1 (1:0)

    14.kolo

    12.04. 16:00 FK Podolí - Ochoz 4:0 (2:0)
    So 13.04. 10:00 Žabčice - MFK Modřice B 1:6 (0:4)
    So 13.04. 10:45 Vojkovice - Blučina 5:3 (4:3)
    So 13.04. 11:00 Pozořice - Mokrá 1:0 (1:0)
    So 13.04. 13:15 FK Podolí B - Měnín 1:6 (0:4)
    So 13.04. 15:00 Těšany - Bošovice 1:2 (0:1)

    16.kolo

    26.04. 16:00 FK Podolí - Mokrá 3:2 (0:2)
    26.04. 18:00 Měnín - Blučina 5:0 (2:0)
    So 27.04. 10:00 Žabčice - Těšany 12:2 (5:2)
    So 27.04. 10:45 Vojkovice - MFK Modřice B 2:3 (1:2)
    So 27.04. 11:00 Pozořice - Bošovice 2:1 (2:1)
    So 27.04. 13:45 FK Podolí B - Ochoz 4:3 (1:0)

    15.kolo

    So 20.04. 09:30 Bošovice - Žabčice 5:3 (2:1)
    So 20.04. 11:15 Mokrá - Vojkovice 3:2 (1:1)
    So 20.04. 11:15 MFK Modřice B - Pozořice 7:3 (4:2)
    Út 23.04. 17:30 Blučina - FK Podolí 3:5 (2:2)
    Čt 25.04. 17:30 Těšany - FK Podolí B 9:0 (5:0)
    Ne 28.04. 09:00 Ochoz - Měnín 2:4 (1:2)

    17.kolo

    So 04.05. 09:00 MFK Modřice B - FK Podolí 3:2 (1:1)
    So 04.05. 10:00 Bošovice - Vojkovice 3:0 (3:0)
    So 04.05. 11:45 Mokrá - Měnín 1:0 (0:0)
    So 04.05. 14:00 Těšany - Pozořice 1:4 (1:2)
    Ne 05.05. 10:00 Žabčice - FK Podolí B 3:5 (2:3)
    Ne 05.05. 13:00 Blučina - Ochoz 4:1 (2:0)

    12.kolo

    Ne 14.04. 14:00 Pozořice - Ochoz 0:1 (0:0)
    St 08.05. 09:00 FK Podolí B - FK Podolí 1:10 (0:4)
    St 08.05. 10:00 Těšany - Mokrá 1:0 (0:0)
    St 08.05. 10:00 Žabčice - Blučina 2:8 (1:5)
    St 08.05. 10:00 Bošovice - MFK Modřice B 0:4 (0:3)
    St 15.05. 17:00 Vojkovice - Měnín 2:6 (1:5)

    18.kolo

    10.05. 17:00 FK Podolí - Bošovice 1:2 (1:1)
    So 11.05. 09:30 Ochoz - Mokrá 1:3 (1:2)
    So 11.05. 10:45 Vojkovice - Těšany 3:2 (2:0)
    So 11.05. 14:45 FK Podolí B - Blučina 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 13:30 Pozořice - Žabčice 9:1 (7:1)
    Ne 12.05. 15:00 Měnín - MFK Modřice B 0:1 (0:0)

    20.kolo

    24.05. 17:00 FK Podolí - Žabčice 7:3 (2:2)
    So 25.05. 09:30 Ochoz - Bošovice 1:4 (0:3)
    So 25.05. 10:45 Vojkovice - Pozořice 3:4 (1:3)
    So 25.05. 14:45 FK Podolí B - Mokrá 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 13:00 Blučina - MFK Modřice B 1:4 (0:2)
    Út 04.06. 17:30 Měnín - Těšany 5:0 (3:0)

    21.kolo

    31.05. 18:00 Bošovice - Blučina 1:2 (0:1)
    So 01.06. 10:00 Těšany - Ochoz 3:3 (3:2)
    So 01.06. 11:15 MFK Modřice B - Mokrá 4:0 (1:0)
    Ne 02.06. 13:30 Pozořice - FK Podolí 3:2 (2:1)
    Po 03.06. 17:00 Vojkovice - FK Podolí B 6:1 (1:0)
    07.06. 17:00 Žabčice - Měnín 2:8 (1:3)

    22.kolo

    St 29.05. 17:30 Mokrá - Bošovice 3:2 (2:1)
    07.06. 17:00 FK Podolí - Vojkovice 0:1 (0:0)
    07.06. 17:30 Blučina - Těšany 5:3 (1:2)
    So 08.06. 09:30 Ochoz - Žabčice 6:6 (3:3)
    So 08.06. 14:45 FK Podolí B - MFK Modřice B 0:17 (0:9)
    So 08.06. 15:15 Měnín - Pozořice 1:6 (1:4)

    19.kolo

    So 18.05. 10:00 Bošovice - Měnín 0:3 (0:0)
    So 18.05. 10:00 Žabčice - Vojkovice 2:12 (0:6)
    So 18.05. 11:15 MFK Modřice B - Ochoz 4:0 (2:0)
    So 18.05. 11:45 Mokrá - Blučina 1:2 (0:1)
    Út 21.05. 17:30 Pozořice - FK Podolí B 13:1 (7:0)
    Ne 09.06. 09:30 Těšany - FK Podolí 1:4 (0:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 0 2 117:24 60
    2. 22 18 2 2 89:26 56
    3. 22 16 1 5 81:30 49
    4. 22 11 4 7 65:42 37
    5. 22 11 1 10 35:36 34
    6. 22 10 3 9 76:53 33
    7. 22 9 1 12 49:71 28
    8. 22 9 0 13 52:60 27
    9. 22 6 1 15 34:118 19
    10. 22 5 3 14 47:70 18
    11. 22 4 3 15 45:79 15
    12. 22 3 1 18 60:141 10