Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 13194
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2140
    Týden:
    45
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 14:15 Domašov - Milešovice 1:3 (0:1)
    So 11.08. 14:30 Pozořice - Slatina B 14:0 (7:0)
    Ne 12.08. 13:30 Bystrc - Slavkov 1:3 (1:2)
    Ne 12.08. 14:15 Střelice - Lipovec 3:3 (2:2)
    St 22.08. 17:00 RAFK - Řečkovice 1:5 (1:3)
    St 22.08. 17:00 Pozořice B - Vysoké Popovice 0:5 (0:3)
    Čt 23.08. 17:00 Dědice - Mokrá 1:15 (0:6)

    4.kolo

    So 25.08. 13:45 Dědice - Milešovice 4:1 (2:0)
    So 25.08. 14:30 Pozořice - Řečkovice 1:1 (1:1)
    Ne 26.08. 13:00 Bystrc - Slatina B 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 13:30 Pozořice B - Mokrá 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 14:15 RAFK - Vev.Bítýška 0:6 (0:4)
    Ne 26.08. 14:15 Střelice - Vysoké Popovice 4:2 (0:2)
    Ne 26.08. 14:15 Lipovec - Slavkov 2:4 (1:2)

    14.kolo

    Út 28.08. 17:00 Slatina B - Domašov 6:1 (4:0)
    St 29.08. 17:00 Řečkovice - Milešovice 8:1 (2:0)
    Čt 30.08. 17:00 Slavkov - Dědice 9:0 (5:0)
    Čt 30.08. 17:00 Střelice - Pozořice B 12:0 (6:0)
    Čt 30.08. 17:00 Lipovec - Pozořice 4:5 (2:3)
    Čt 30.08. 17:00 Vysoké Popovice - RAFK 0:1 (0:0)
    Čt 30.08. 17:00 Mokrá - Vev.Bítýška 4:1 (4:0)

    5.kolo

    So 01.09. 13:00 Slatina B - Střelice 2:3 (1:2)
    So 01.09. 14:00 Mokrá - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 01.09. 14:15 Domašov - RAFK 3:4 (1:1)
    Ne 02.09. 10:30 Vysoké Popovice - Lipovec 1:4 (1:1)
    Ne 02.09. 14:15 Řečkovice - Pozořice B 19:0 (8:0)
    Ne 02.09. 14:30 Vev.Bítýška - Dědice 6:1 (3:0)
    Ne 02.09. 15:00 Milešovice - Pozořice 2:3 (2:1)

    15.kolo

    St 05.09. 17:00 Pozořice B - Lipovec 0:2 (0:0)
    Čt 06.09. 17:00 Dědice - Vysoké Popovice 0:3 (0:0)
    Čt 06.09. 17:00 Vev.Bítýška - Řečkovice 0:5 (0:4)
    Čt 06.09. 17:00 Domašov - Mokrá 1:2 (0:2)
    Čt 06.09. 17:00 RAFK - Slatina B 5:1 (2:1)
    Čt 06.09. 17:00 Pozořice - Slavkov 1:4 (1:1)
    Čt 06.09. 17:00 Bystrc - Střelice 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Slavkov - Vysoké Popovice 10:1 (5:1)
    So 08.09. 13:15 Bystrc - Řečkovice 0:1 (0:1)
    So 08.09. 13:45 Dědice - Domašov 3:7 (1:3)
    So 08.09. 14:00 Pozořice - Vev.Bítýška 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 13:30 Pozořice B - Milešovice 1:2 (0:2)
    Ne 09.09. 14:15 Střelice - Mokrá 1:6 (0:4)
    Ne 09.09. 14:15 Lipovec - Slatina B 1:4 (1:2)

    3.kolo

    17.08. 17:00 Vysoké Popovice - Bystrc 3:6 (1:4)
    So 18.08. 13:00 Slatina B - Pozořice B 20:0 (10:0)
    So 18.08. 13:30 Slavkov - Střelice 7:1 (3:0)
    Ne 19.08. 14:15 Řečkovice - Dědice 4:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:30 Vev.Bítýška - Domašov 3:2 (3:1)
    Ne 19.08. 16:30 Mokrá - Pozořice 4:1 (3:1)
    14.09. 17:00 Milešovice - RAFK 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 12:00 Slatina B - Slavkov 1:3 (1:2)
    So 15.09. 13:00 Domašov - Pozořice 0:1 (0:1)
    So 15.09. 13:30 Mokrá - Lipovec 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 13:30 Vev.Bítýška - Pozořice B 8:0 (4:0)
    Ne 16.09. 13:45 RAFK - Dědice 5:1 (2:1)
    Ne 16.09. 13:45 Řečkovice - Střelice 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:00 Milešovice - Bystrc 2:4 (2:2)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Slavkov - Mokrá 3:5 (2:3)
    So 22.09. 12:15 Bystrc - Vev.Bítýška 4:1 (2:0)
    So 22.09. 13:00 Pozořice - RAFK 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:30 Vysoké Popovice - Slatina B 2:1 (2:0)
    Ne 23.09. 12:45 Lipovec - Řečkovice 1:5 (0:2)
    Ne 23.09. 13:15 Pozořice B - Domašov 0:9 (0:6)
    Ne 23.09. 13:15 Střelice - Milešovice 3:2 (1:1)

    9.kolo

    28.09. 12:30 Vev.Bítýška - Střelice 8:3 (4:1)
    So 29.09. 11:30 Dědice - Pozořice 1:8 (1:5)
    So 29.09. 12:30 Mokrá - Vysoké Popovice 6:1 (3:0)
    Ne 30.09. 12:45 Řečkovice - Slavkov 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 12:45 Domašov - Bystrc 2:2 (0:2)
    Ne 30.09. 12:45 RAFK - Pozořice B 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Milešovice - Lipovec 1:3 (1:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:00 Slavkov - Milešovice 5:0 (3:0)
    So 06.10. 11:45 Bystrc - RAFK 3:2 (3:0)
    Ne 07.10. 10:30 Vysoké Popovice - Řečkovice 1:3 (1:2)
    Ne 07.10. 11:30 Slatina B - Mokrá 0:3 (0:0)
    Ne 07.10. 12:15 Lipovec - Vev.Bítýška 6:2 (5:0)
    Ne 07.10. 12:45 Pozořice B - Dědice 1:8 (0:4)
    Ne 07.10. 12:45 Střelice - Domašov 1:4 (0:3)

    11.kolo

    So 13.10. 11:30 Dědice - Bystrc 1:7 (1:3)
    Ne 14.10. 12:15 Řečkovice - Slatina B 3:1 (2:1)
    Ne 14.10. 12:30 Vev.Bítýška - Slavkov 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 12:30 Pozořice - Pozořice B 12:1 (4:0)
    Ne 14.10. 12:45 Domašov - Lipovec 1:4 (0:2)
    Ne 14.10. 12:45 RAFK - Střelice 4:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Milešovice - Vysoké Popovice 7:1 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Slavkov - Domašov 6:1 (1:1)
    So 20.10. 11:00 Slatina B - Milešovice 6:1 (1:0)
    So 20.10. 12:00 Mokrá - Řečkovice 0:0 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Bystrc - Pozořice 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 10:30 Vysoké Popovice - Vev.Bítýška 2:4 (1:3)
    Ne 21.10. 11:45 Lipovec - RAFK 5:1 (3:0)
    Ne 21.10. 12:15 Střelice - Dědice 2:6 (1:3)

    13.kolo

    So 27.10. 10:45 Dědice - Lipovec 2:7 (1:2)
    So 27.10. 11:30 Pozořice - Střelice 12:0 (7:0)
    Ne 28.10. 11:30 Vev.Bítýška - Slatina B 0:3 (0:1)
    Ne 28.10. 11:45 RAFK - Slavkov 0:7 (0:5)
    Ne 28.10. 13:00 Domašov - Vysoké Popovice 9:1 (5:0)
    Ne 28.10. 13:30 Pozořice B - Bystrc 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:00 Milešovice - Mokrá 0:3 (0:0)

    1.kolo

    So 03.11. 10:00 Slavkov - Pozořice B 16:1 (9:1)
    So 03.11. 10:30 Slatina B - Dědice 4:2 (3:1)
    So 03.11. 11:30 Mokrá - RAFK 3:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Lipovec - Bystrc 4:1 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Vysoké Popovice - Pozořice 1:4 (0:1)
    Ne 04.11. 11:45 Řečkovice - Domašov 0:2 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Milešovice - Vev.Bítýška 1:2 (1:2)

    17.kolo

    So 23.03. 10:00 Slavkov - Bystrc 2:2 (1:0)
    So 23.03. 11:45 Slatina B - Pozořice 7:2 (2:0)
    So 23.03. 12:30 Mokrá - Dědice 2:1 (2:1)
    Ne 24.03. 10:30 Vysoké Popovice - Pozořice B 1:1 (0:0)
    Ne 24.03. 12:45 Řečkovice - RAFK 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 13:30 Lipovec - Střelice 8:2 (4:0)
    Ne 24.03. 15:00 Milešovice - Domašov 5:1 (3:1)

    18.kolo

    So 30.03. 12:00 Dědice - Řečkovice 0:2 (0:0)
    So 30.03. 12:30 Pozořice - Mokrá 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 12:00 Bystrc - Vysoké Popovice 6:0 (4:0)
    Ne 31.03. 12:45 Střelice - Slavkov 1:2 (0:1)
    Ne 31.03. 12:45 Domašov - Vev.Bítýška 1:3 (1:2)
    Ne 31.03. 13:00 Pozořice B - Slatina B 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 13:15 RAFK - Milešovice 2:2 (1:0)

    19.kolo

    So 06.04. 12:15 Slatina B - Bystrc 0:3 (0:0)
    So 06.04. 13:00 Mokrá - Pozořice B 11:0 (4:0)
    Ne 07.04. 10:30 Vysoké Popovice - Střelice 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 11:10 Slavkov - Lipovec 5:3 (2:1)
    Ne 07.04. 12:45 Řečkovice - Pozořice 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 13:00 Vev.Bítýška - RAFK 2:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:00 Milešovice - Dědice 3:2 (3:1)

    20.kolo

    So 13.04. 10:30 Bystrc - Mokrá 2:0 (0:0)
    So 13.04. 12:30 Dědice - Vev.Bítýška 2:3 (2:0)
    So 13.04. 13:00 Pozořice - Milešovice 3:1 (2:1)
    Ne 14.04. 10:30 Lipovec - Vysoké Popovice 17:1 (8:1)
    Ne 14.04. 13:00 Pozořice B - Řečkovice 1:1 (0:1)
    Ne 14.04. 13:00 RAFK - Domašov 2:1 (0:1)
    Ne 14.04. 13:15 Střelice - Slatina B 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 20.04. 13:30 Mokrá - Střelice 2:0 (2:0)
    Ne 21.04. 10:30 Vysoké Popovice - Slavkov 1:15 (0:5)
    Ne 21.04. 13:15 Řečkovice - Bystrc 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 13:30 Vev.Bítýška - Pozořice 1:8 (1:5)
    Ne 21.04. 13:45 Domašov - Dědice 2:2 (2:0)
    Ne 21.04. 13:45 Slatina B - Lipovec 0:4 (0:3)
    Út 23.04. 17:15 Milešovice - Pozořice B 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 27.04. 12:45 Slavkov - Slatina B 9:1 (5:0)
    So 27.04. 13:00 Dědice - RAFK 1:0 (0:0)
    So 27.04. 13:30 Pozořice - Domašov 3:0 (0:0)
    So 27.04. 14:00 Lipovec - Mokrá 7:0 (5:0)
    Ne 28.04. 13:00 Bystrc - Milešovice 3:4 (1:3)
    Ne 28.04. 13:00 Pozořice B - Vev.Bítýška 0:2 (0:2)
    Ne 28.04. 13:45 Střelice - Řečkovice 1:4 (0:1)

    23.kolo

    So 04.05. 13:45 Slatina B - Vysoké Popovice 3:1 (1:0)
    So 04.05. 14:00 Mokrá - Slavkov 0:4 (0:1)
    Ne 05.05. 14:00 Vev.Bítýška - Bystrc 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 14:15 Domašov - Pozořice B 7:1 (3:0)
    Ne 05.05. 14:15 Řečkovice - Lipovec 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 14:30 RAFK - Pozořice 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:00 Milešovice - Střelice 2:2 (0:0)

    30.kolo

    St 08.05. 10:00 Slavkov - Pozořice 5:1 (4:0)
    St 08.05. 10:30 Vysoké Popovice - Dědice 4:3 (2:1)
    St 08.05. 14:00 Mokrá - Domašov 1:0 (1:0)
    St 08.05. 14:00 Lipovec - Pozořice B 9:0 (3:0)
    St 08.05. 14:15 Slatina B - RAFK 1:0 (0:0)
    St 08.05. 14:15 Střelice - Bystrc 1:4 (0:4)
    St 08.05. 16:00 Řečkovice - Vev.Bítýška 7:1 (5:0)

    25.kolo

    So 18.05. 14:00 Mokrá - Slatina B 1:4 (0:4)
    Ne 19.05. 10:30 Dědice - Pozořice B 2:4 (1:2)
    Ne 19.05. 13:15 RAFK - Bystrc 5:3 (0:2)
    Ne 19.05. 14:00 Domašov - Střelice 2:2 (0:1)
    Ne 19.05. 14:00 Vev.Bítýška - Lipovec 3:0k
    Ne 19.05. 14:15 Řečkovice - Vysoké Popovice 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:00 Milešovice - Slavkov 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 25.05. 10:00 Slavkov - Vev.Bítýška 7:2 (3:1)
    So 25.05. 14:00 Lipovec - Domašov 10:0 (6:0)
    Ne 26.05. 13:30 Bystrc - Dědice 6:1 (4:1)
    Ne 26.05. 14:15 Slatina B - Řečkovice 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 14:15 Střelice - RAFK 3:0 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Vysoké Popovice - Milešovice 1:1 (1:1)
    Út 28.05. 17:00 Pozořice B - Pozořice 1:8 (0:2)

    27.kolo

    So 01.06. 10:30 Pozořice - Bystrc 0:1 (0:0)
    So 01.06. 13:45 Dědice - Střelice 6:4 (4:2)
    Ne 02.06. 14:00 Domašov - Slavkov 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 14:00 Vev.Bítýška - Vysoké Popovice 1:1 (1:0)
    Ne 02.06. 14:15 Řečkovice - Mokrá 0:0 (0:0)
    Ne 02.06. 14:30 RAFK - Lipovec 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 16:00 Milešovice - Slatina B 3:2 (1:2)

    29.kolo

    St 01.05. 13:15 RAFK - Vysoké Popovice 4:2 (2:2)
    St 01.05. 13:30 Pozořice - Lipovec 3:1 (1:1)
    St 01.05. 14:15 Dědice - Slavkov 2:4 (2:2)
    St 01.05. 15:00 Milešovice - Řečkovice 0:3 (0:0)
    St 01.05. 16:00 Pozořice B - Střelice 2:6 (2:2)
    St 01.05. 16:30 Domašov - Slatina B 0:6 (0:2)
    St 05.06. 17:00 Vev.Bítýška - Mokrá 0:8 (0:3)

    28.kolo

    Čt 06.06. 17:30 Lipovec - Dědice 4:1 (1:0)
    So 08.06. 10:00 Slavkov - RAFK 7:1 (4:1)
    So 08.06. 13:45 Slatina B - Vev.Bítýška 2:3 (1:3)
    So 08.06. 14:30 Mokrá - Milešovice 6:1 (1:0)
    Ne 09.06. 10:30 Vysoké Popovice - Domašov 4:6 (2:3)
    Ne 09.06. 13:30 Bystrc - Pozořice B 7:0 (4:0)
    Ne 09.06. 14:45 Střelice - Pozořice 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 11.05. 10:00 Slavkov - Řečkovice 3:0 (1:0)
    So 11.05. 10:00 Lipovec - Milešovice 12:0 (5:0)
    So 11.05. 14:00 Pozořice - Dědice 7:1 (3:1)
    Ne 12.05. 10:30 Vysoké Popovice - Mokrá 2:4 (0:3)
    Ne 12.05. 13:00 Pozořice B - RAFK 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 13:30 Bystrc - Domašov 4:2 (1:2)
    St 12.06. 17:30 Střelice - Vev.Bítýška 5:0 (1:0)

    16.kolo

    So 15.06. 09:45 Pozořice B - Slavkov 1:9 (0:4)
    So 15.06. 10:15 Dědice - Slatina B 3:2 (1:0)
    So 15.06. 10:30 Bystrc - Lipovec 1:1 (1:1)
    So 15.06. 12:15 Pozořice - Vysoké Popovice 10:1 (6:0)
    So 15.06. 13:30 Domašov - Řečkovice 0:3 (0:2)
    So 15.06. 14:00 Vev.Bítýška - Milešovice 1:3 (1:1)
    Ne 16.06. 14:30 RAFK - Mokrá 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 24 1 3 155:35 73
    2. 28 20 4 4 93:32 64
    3. 28 19 6 3 83:19 63
    4. 28 18 4 6 113:39 58
    5. 28 16 2 10 125:54 50
    6. 28 15 5 8 75:40 50
    7. 28 12 3 13 80:68 39
    8. 28 12 2 14 63:84 38
    9. 28 11 4 13 49:63 37
    10. 28 9 4 15 51:86 31
    11. 28 8 5 15 66:93 29
    12. 28 8 3 17 68:83 27
    13. 28 6 1 21 57:126 19
    14. 28 4 3 21 43:134 15
    15. 28 2 5 21 18:183 11