Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 13193
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9851
    Týden:
    79
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Čekyně - Býšk./HÚ 0:3 (0:2)
    So 04.08. 17:00 Lověšice - Horní Moštěnice 0:4 (0:2)
    Ne 05.08. 10:00 Opatovice B - Skalička 5:3 (4:1)
    Ne 05.08. 16:00 Pavlovice - Domaželice 1:2 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Lipník n. B. B - Lobodice 4:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Stará Ves - Hustopeče 2:3 np (0:1)
    Ne 05.08. 17:00 Bělotín B - Prosenice 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Býšk./HÚ - Horní Moštěnice 0:1 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Prosenice - Lověšice 6:3 (5:3)
    So 11.08. 17:00 Skalička - Bělotín B 1:0 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Čekyně - Lipník n. B. B 6:2 (4:1)
    Ne 12.08. 10:00 Domaželice - Opatovice B 3:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Hustopeče - Pavlovice 3:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Lobodice - Stará Ves 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 16:30 Stará Ves - Čekyně 4:1 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Pavlovice - Lobodice 2:0 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Lověšice - Skalička 4:2 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Horní Moštěnice - Prosenice 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 10:00 Opatovice B - Hustopeče 1:4 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Lipník n. B. B - Býšk./HÚ 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Bělotín B - Domaželice 5:2 (2:2)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Býšk./HÚ - Prosenice 6:1 (4:0)
    So 25.08. 16:30 Skalička - Horní Moštěnice 2:3 np (1:2)
    Ne 26.08. 10:00 Domaželice - Lověšice 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Hustopeče - Bělotín B 2:3 np (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Lobodice - Opatovice B 2:6 (0:3)
    Ne 26.08. 16:30 Čekyně - Pavlovice 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Lipník n. B. B - Stará Ves 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 01.09. 16:00 Pavlovice - Lipník n. B. B 1:4 (0:2)
    So 01.09. 16:00 Lověšice - Hustopeče 1:0 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Horní Moštěnice - Domaželice 3:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Prosenice - Skalička 6:2 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Stará Ves - Býšk./HÚ 2:3 (2:2)
    Ne 02.09. 10:00 Opatovice B - Čekyně 1:2 (1:2)
    Ne 02.09. 16:00 Bělotín B - Lobodice 7:1 (3:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Býšk./HÚ - Skalička 4:5 (0:4)
    So 08.09. 16:00 Čekyně - Bělotín B 1:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Stará Ves - Pavlovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Domaželice - Prosenice 3:2 np (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Hustopeče - Horní Moštěnice 1:3 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Lobodice - Lověšice 2:4 (0:2)
    Ne 09.09. 16:00 Lipník n. B. B - Opatovice B 2:3 np (2:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Pavlovice - Býšk./HÚ 2:3 np (0:1)
    So 15.09. 15:30 Lověšice - Čekyně 1:2 (0:0)
    So 15.09. 15:30 Horní Moštěnice - Lobodice 5:0 (3:0)
    So 15.09. 15:30 Prosenice - Hustopeče 2:6 (2:1)
    So 15.09. 15:30 Skalička - Domaželice 7:2 (2:2)
    Ne 16.09. 10:00 Opatovice B - Stará Ves 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 15:30 Bělotín B - Lipník n. B. B 9:1 (3:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Býšk./HÚ - Domaželice 5:0 (2:0)
    So 22.09. 15:30 Čekyně - Horní Moštěnice 0:9 (0:4)
    So 22.09. 15:30 Stará Ves - Bělotín B 3:2 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Pavlovice - Opatovice B 3:2 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Hustopeče - Skalička 2:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Lobodice - Prosenice 2:1 np (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Lipník n. B. B - Lověšice 3:1 (3:1)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Horní Moštěnice - Lipník n. B. B 5:0 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Prosenice - Čekyně 1:3 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Skalička - Lobodice 12:1 (5:1)
    Ne 30.09. 10:00 Opatovice B - Býšk./HÚ 1:3 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Domaželice - Hustopeče 1:4 (0:1)
    Ne 30.09. 15:30 Bělotín B - Pavlovice 9:0 (6:0)
    Ne 30.09. 15:30 Lověšice - Stará Ves 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Býšk./HÚ - Hustopeče 0:2 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Čekyně - Skalička 3:5 (1:5)
    So 06.10. 15:00 Stará Ves - Horní Moštěnice 2:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Pavlovice - Lověšice 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 10:00 Opatovice B - Bělotín B 6:1 (4:0)
    Ne 07.10. 15:00 Lobodice - Domaželice 0:3 (2:1)
    Ne 07.10. 15:00 Lipník n. B. B - Prosenice 5:0 (3:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Lověšice - Opatovice B 0:4 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Horní Moštěnice - Pavlovice 4:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Prosenice - Stará Ves 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Domaželice - Čekyně 0:7 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Bělotín B - Býšk./HÚ 3:7 (1:4)
    Ne 14.10. 15:00 Hustopeče - Lobodice 10:1 (3:0)
    26.10. 15:00 Skalička - Lipník n. B. B 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Býšk./HÚ - Lobodice 5:1 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Čekyně - Hustopeče 5:2 (3:2)
    So 20.10. 14:30 Stará Ves - Skalička 5:3 (4:3)
    So 20.10. 14:30 Pavlovice - Prosenice 0:1 np (0:0)
    So 20.10. 14:30 Opatovice B - Horní Moštěnice 3:4 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Lipník n. B. B - Domaželice 4:2 (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 Bělotín B - Lověšice 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Lověšice - Býšk./HÚ 2:1 np (0:1)
    So 27.10. 14:30 Horní Moštěnice - Bělotín B 6:3 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Prosenice - Opatovice B 2:6 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Skalička - Pavlovice 3:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Domaželice - Stará Ves 2:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hustopeče - Lipník n. B. B 6:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Lobodice - Čekyně 5:4 np (2:2)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Skalička - Opatovice B 3:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Hustopeče - Stará Ves 6:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Horní Moštěnice - Lověšice 3:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Prosenice - Bělotín B 1:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Býšk./HÚ - Čekyně 4:5 (2:4)
    Ne 04.11. 10:00 Domaželice - Pavlovice 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lobodice - Lipník n. B. B 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Býšk./HÚ - Lipník n. B. B 0:3 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Čekyně - Stará Ves 2:3 np (0:2)
    So 30.03. 15:00 Skalička - Lověšice 1:2 np (0:0)
    So 30.03. 15:00 Prosenice - Horní Moštěnice 1:6 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Lobodice - Pavlovice 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Hustopeče - Opatovice B 2:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Domaželice - Bělotín B 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Prosenice - Býšk./HÚ 1:2 (0:2)
    So 06.04. 15:30 Horní Moštěnice - Skalička 6:0 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Lověšice - Domaželice 2:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Pavlovice - Čekyně 2:1 np (0:0)
    So 06.04. 15:30 Stará Ves - Lipník n. B. B 3:2 np (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Opatovice B - Lobodice 6:2 (4:1)
    Ne 07.04. 15:30 Bělotín B - Hustopeče 1:3 (1:2)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Býšk./HÚ - Stará Ves 1:0 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Čekyně - Opatovice B 0:2 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Skalička - Prosenice 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:00 Domaželice - Horní Moštěnice 2:4 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Lipník n. B. B - Pavlovice 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Lobodice - Bělotín B 0:8 (0:3)
    Ne 14.04. 15:30 Hustopeče - Lověšice 5:1 (4:1)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Skalička - Býšk./HÚ 1:0 np (0:0)
    So 20.04. 16:00 Prosenice - Domaželice 0:3 (0:2)
    So 20.04. 16:00 Horní Moštěnice - Hustopeče 4:2 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Lověšice - Lobodice 2:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Pavlovice - Stará Ves 4:0 (4:0)
    Ne 21.04. 10:00 Opatovice B - Lipník n. B. B 7:0 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Bělotín B - Čekyně 6:1 (2:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Býšk./HÚ - Pavlovice 3:4 np (1:2)
    So 27.04. 16:00 Stará Ves - Opatovice B 2:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Čekyně - Lověšice 1:2 (0:2)
    Ne 28.04. 10:00 Domaželice - Skalička 0:5 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Lipník n. B. B - Bělotín B 2:4 (1:3)
    Ne 28.04. 16:00 Lobodice - Horní Moštěnice 2:3 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Hustopeče - Prosenice 4:1 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Skalička - Hustopeče 3:6 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Prosenice - Lobodice 4:1 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Horní Moštěnice - Čekyně 3:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Lověšice - Lipník n. B. B 4:2 (2:2)
    Ne 05.05. 10:00 Domaželice - Býšk./HÚ 5:2 (2:1)
    Ne 05.05. 10:00 Opatovice B - Pavlovice 7:1 (3:0)
    Ne 05.05. 16:30 Bělotín B - Stará Ves 5:1 (2:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Býšk./HÚ - Opatovice B 1:0 np (0:0)
    So 11.05. 16:30 Pavlovice - Bělotín B 1:2 np (0:0)
    So 11.05. 16:30 Stará Ves - Lověšice 1:2 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Čekyně - Prosenice 1:2 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Lipník n. B. B - Horní Moštěnice 2:1 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Lobodice - Skalička 1:5 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Hustopeče - Domaželice 7:1 (2:0)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Skalička - Čekyně 5:2 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Prosenice - Lipník n. B. B 2:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Horní Moštěnice - Stará Ves 2:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Lověšice - Pavlovice 2:1 (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Domaželice - Lobodice 4:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Hustopeče - Býšk./HÚ 2:3 np (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Bělotín B - Opatovice B 7:2 (2:1)

    24.kolo

    So 25.05. 15:00 Býšk./HÚ - Bělotín B 3:5 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Pavlovice - Horní Moštěnice 0:3 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Stará Ves - Prosenice 1:0 np (0:0)
    So 25.05. 17:00 Čekyně - Domaželice 0:4 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 Opatovice B - Lověšice 3:4 np (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Lipník n. B. B - Skalička 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 17:00 Lobodice - Hustopeče 3:4 (2:3)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Skalička - Stará Ves 5:2 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Prosenice - Pavlovice 2:1 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Horní Moštěnice - Opatovice B 0:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Lověšice - Bělotín B 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 10:00 Domaželice - Lipník n. B. B 3:0k
    Ne 02.06. 17:00 Lobodice - Býšk./HÚ 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Hustopeče - Čekyně 4:3 (2:2)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 Stará Ves - Domaželice 8:4 (2:3)
    So 08.06. 17:00 Býšk./HÚ - Lověšice 0:2 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Čekyně - Lobodice 2:0 (1:0)
    Ne 09.06. 10:00 Opatovice B - Prosenice 1:5 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Pavlovice - Skalička 1:3 (0:3)
    Ne 09.06. 17:00 Lipník n. B. B - Hustopeče 0:5 (0:1)
    Út 11.06. 17:30 Bělotín B - Horní Moštěnice 8:2 (4:2)

    15.kolo

    14.06. 17:00 Opatovice B - Domaželice 5:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Lověšice - Prosenice 2:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Horní Moštěnice - Býšk./HÚ 3:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Pavlovice - Hustopeče 1:3 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Stará Ves - Lobodice 3:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Bělotín B - Skalička 6:3 (3:2)
    Ne 16.06. 17:00 Lipník n. B. B - Čekyně 3:2 np (2:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 0 4 89:36 65
    2. 26 18 1 2 5 97:45 58
    3. 26 15 2 0 9 104:55 49
    4. 26 14 1 2 9 86:70 46
    5. 26 13 3 0 10 45:50 45
    6. 26 13 1 2 10 82:54 43
    7. 26 12 1 0 13 54:74 38
    8. 26 11 1 2 12 53:72 37
    9. 26 9 3 3 11 57:52 36
    10. 26 9 3 1 13 52:59 34
    11. 26 10 0 4 12 57:73 34
    12. 26 8 1 3 14 46:69 29
    13. 26 4 2 3 17 28:65 19
    14. 26 3 2 0 21 31:107 13