Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 13192
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1035
Týden:
17
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

So 01.09. 10:00 Nový Lískovec - SK Obřany 2:1 (2:0)
Ne 02.09. 14:15 Bosonohy B - Starý Lískovec 0:4 (0:2)
Ne 02.09. 14:30 Lelekovice - Soběšice B 3:2 (2:0)
St 05.09. 17:00 Bílovice - Tuřany B 3:2 (1:0)
Čt 06.09. 17:30 Chrlice - Řícmanice 5:2 (1:1)

2.kolo

So 08.09. 10:00 Starý Lískovec - Bílovice 3:4 (3:2)
So 08.09. 12:30 Soběšice B - Bosonohy B 3:1 (0:0)
Ne 09.09. 10:00 Tuřany B - Nový Lískovec 2:3 (1:3)
Ne 09.09. 10:00 Chrlice - Lelekovice 1:3 (0:1)
Ne 09.09. 13:30 Řícmanice - Horní Heršpice B 1:4 (1:2)

3.kolo

So 15.09. 11:00 Nový Lískovec - Starý Lískovec 2:3 (2:1)
So 15.09. 12:00 Bílovice - Soběšice B 2:2 (1:1)
Ne 16.09. 12:00 Horní Heršpice B - SK Obřany 1:9 (1:3)
Ne 16.09. 13:30 Lelekovice - Řícmanice 7:0 (5:0)
Ne 16.09. 14:15 Bosonohy B - Chrlice 4:9 (3:6)

10.kolo

Út 18.09. 17:00 Chrlice - Starý Lískovec 8:1 (2:0)
Út 18.09. 17:00 Bosonohy B - SK Obřany 2:6 (0:5)
Út 18.09. 17:00 Bílovice - Horní Heršpice B 9:4 (2:2)
St 19.09. 17:00 Řícmanice - Soběšice B 4:5 (1:3)
St 19.09. 17:00 Lelekovice - Tuřany B 4:0 (1:0)

4.kolo

So 22.09. 09:00 Tuřany B - Horní Heršpice B 5:1 (3:0)
So 22.09. 12:30 Soběšice B - Nový Lískovec 2:10 (1:5)
Ne 23.09. 10:00 Chrlice - Bílovice 2:5 (2:3)
Ne 23.09. 13:00 Řícmanice - SK Obřany 3:14 (1:8)
Ne 23.09. 13:00 Lelekovice - Bosonohy B 6:0 (3:0)

5.kolo

St 26.09. 17:00 Bílovice - Lelekovice 0:5 (0:2)
28.09. 09:30 SK Obřany - Tuřany B 6:2 (3:1)
Ne 30.09. 12:00 Horní Heršpice B - Starý Lískovec 5:9 (3:1)
Ne 30.09. 14:15 Bosonohy B - Řícmanice 4:4 (2:3)
Ne 30.09. 15:00 Nový Lískovec - Chrlice 4:3 (2:0)

6.kolo

So 06.10. 10:00 Starý Lískovec - SK Obřany 5:3 (2:3)
So 06.10. 12:30 Soběšice B - Horní Heršpice B 2:1 (1:0)
Ne 07.10. 12:30 Řícmanice - Tuřany B 1:1 (0:0)
Ne 07.10. 12:30 Lelekovice - Nový Lískovec 6:0 (2:0)
Ne 07.10. 14:15 Bosonohy B - Bílovice 1:7 (1:5)

7.kolo

So 13.10. 09:00 Tuřany B - Starý Lískovec 4:3 (0:2)
So 13.10. 11:00 Bílovice - Řícmanice 4:0 (3:0)
So 13.10. 11:00 Nový Lískovec - Bosonohy B 6:2 (2:2)
Ne 14.10. 10:00 SK Obřany - Soběšice B 4:2 (1:2)
Ne 14.10. 15:30 Horní Heršpice B - Chrlice 3:9 (3:5)

8.kolo

So 20.10. 10:30 Bílovice - Nový Lískovec 1:3 (1:2)
So 20.10. 12:30 Soběšice B - Tuřany B 1:3 (1:1)
Ne 21.10. 10:00 Chrlice - SK Obřany 5:2 (3:2)
Ne 21.10. 12:00 Řícmanice - Starý Lískovec 3:4 (2:3)
Ne 21.10. 12:00 Lelekovice - Horní Heršpice B 8:1 (3:1)

9.kolo

So 27.10. 09:00 Tuřany B - Chrlice 1:9 (0:6)
So 27.10. 10:00 SK Obřany - Lelekovice 0:2 (0:1)
So 27.10. 10:00 Starý Lískovec - Soběšice B 4:0 (2:0)
So 27.10. 11:00 Nový Lískovec - Řícmanice 7:0 (4:0)
So 27.10. 15:30 Horní Heršpice B - Bosonohy B 2:2 (1:1)

11.kolo

So 03.11. 09:00 SK Obřany - Bílovice 4:1 (2:0)
So 03.11. 09:00 Tuřany B - Bosonohy B 4:3 (2:1)
So 03.11. 12:00 Starý Lískovec - Lelekovice 1:4 (0:3)
So 03.11. 12:15 Soběšice B - Chrlice 1:9 (0:3)
Ne 04.11. 12:00 Horní Heršpice B - Nový Lískovec 1:2 (0:1)

13.kolo

So 06.04. 11:30 Bílovice - Starý Lískovec 5:5 (3:2)
So 06.04. 15:30 Horní Heršpice B - Řícmanice 3:0 (2:0)
Ne 07.04. 15:00 Bosonohy B - Soběšice B 0:2 (0:2)
Ne 07.04. 16:00 Nový Lískovec - Tuřany B 6:3 (5:2)
So 04.05. 10:00 Lelekovice - Chrlice 2:1 (0:1)

14.kolo

So 13.04. 10:00 Starý Lískovec - Nový Lískovec 4:2 (3:2)
So 13.04. 10:00 SK Obřany - Horní Heršpice B 13:0 (5:0)
Ne 14.04. 10:00 Chrlice - Bosonohy B 11:1 (6:0)
Ne 14.04. 10:00 Soběšice B - Bílovice 2:7 (0:4)
Ne 14.04. 13:00 Řícmanice - Lelekovice 0:3 (0:2)

15.kolo

Út 16.04. 16:30 Bílovice - Chrlice 3:1 (1:0)
Út 16.04. 17:00 SK Obřany - Řícmanice 9:5 (6:1)
Ne 21.04. 10:00 Nový Lískovec - Soběšice B 11:1 (8:0)
Ne 21.04. 15:00 Bosonohy B - Lelekovice 0:1 (0:0)
Út 23.04. 17:00 Horní Heršpice B - Tuřany B 1:5 (1:2)

16.kolo

So 27.04. 09:00 Tuřany B - SK Obřany 2:6 (1:3)
So 27.04. 10:00 Starý Lískovec - Horní Heršpice B 3:1 (1:0)
Ne 28.04. 10:00 Chrlice - Nový Lískovec 4:1 (2:0)
Ne 28.04. 13:30 Řícmanice - Bosonohy B 4:3 (2:1)
Ne 28.04. 13:30 Lelekovice - Bílovice 3:0 (1:0)

17.kolo

03.05. 17:00 SK Obřany - Starý Lískovec 1:3 (0:2)
So 04.05. 09:00 Tuřany B - Řícmanice 2:1 (2:1)
So 04.05. 12:30 Bílovice - Bosonohy B 3:2 (1:0)
Ne 05.05. 10:00 Nový Lískovec - Lelekovice 3:3 (2:3)
Ne 05.05. 16:30 Horní Heršpice B - Soběšice B 5:1 (2:0)

18.kolo

So 11.05. 10:00 Starý Lískovec - Tuřany B 3:0 (1:0)
So 11.05. 12:15 Soběšice B - SK Obřany 4:10 (3:5)
Ne 12.05. 10:00 Chrlice - Horní Heršpice B 9:1 (5:0)
Ne 12.05. 13:30 Řícmanice - Bílovice 7:3 (1:0)
Ne 12.05. 15:00 Bosonohy B - Nový Lískovec 0:9 (0:6)

19.kolo

17.05. 17:00 SK Obřany - Chrlice 2:5 (0:2)
So 18.05. 09:00 Tuřany B - Soběšice B 7:2 (3:1)
So 18.05. 10:00 Starý Lískovec - Řícmanice 3:4 (3:0)
Ne 19.05. 10:00 Nový Lískovec - Bílovice 4:2 (2:1)
Ne 19.05. 16:00 Horní Heršpice B - Lelekovice 1:2 (1:2)

20.kolo

So 25.05. 12:15 Soběšice B - Starý Lískovec 1:3 (0:1)
Ne 26.05. 10:00 Chrlice - Tuřany B 3:4 (2:4)
Ne 26.05. 13:30 Řícmanice - Nový Lískovec 2:3 (1:1)
Ne 26.05. 14:30 Lelekovice - SK Obřany 2:2 (2:2)
Ne 26.05. 15:00 Bosonohy B - Horní Heršpice B 9:4 (5:2)

21.kolo

31.05. 17:00 SK Obřany - Bosonohy B 10:3 (6:2)
So 01.06. 09:00 Soběšice B - Řícmanice 7:1 (2:0)
So 01.06. 09:00 Tuřany B - Lelekovice 0:5 (0:2)
So 01.06. 10:00 Starý Lískovec - Chrlice 1:17 (1:8)
Ne 02.06. 12:00 Horní Heršpice B - Bílovice 0:2 (0:1)

12.kolo

Út 04.06. 17:00 Tuřany B - Bílovice 2:6 (2:1)
Út 04.06. 17:30 Řícmanice - Chrlice 2:7 (1:4)
Út 04.06. 17:30 Soběšice B - Lelekovice 0:1 (0:0)
Út 04.06. 17:30 Starý Lískovec - Bosonohy B 6:1 (3:1)
Út 04.06. 17:30 SK Obřany - Nový Lískovec 2:3 (1:1)

22.kolo

Čt 06.06. 17:00 Bílovice - SK Obřany 2:3 (1:2)
Ne 09.06. 10:00 Nový Lískovec - Horní Heršpice B 8:0 (3:0)
Ne 09.06. 10:00 Chrlice - Soběšice B 3:2 (1:2)
Ne 09.06. 15:00 Bosonohy B - Tuřany B 1:9 (1:3)
Ne 09.06. 17:00 Lelekovice - Starý Lískovec 1:1 (0:1)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 17 3 0 71:13 54
2. 20 15 1 4 89:42 46
3. 20 14 0 6 121:45 42
4. 20 12 2 6 69:66 38
5. 20 12 1 7 107:54 37
6. 20 11 2 7 69:55 35
7. 20 9 1 10 58:68 28
8. 20 5 1 14 42:89 16
9. 20 3 2 15 44:98 11
10. 20 3 1 16 39:108 10
11. 20 1 2 17 39:110 5