Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 13191
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1263
    Týden:
    24
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    07.09. 18:00 ČAFC 2011 B - Bosonohy 3:3 (1:1)
    So 08.09. 09:00 Zbrojovka Brno - Žebětín 4:1 (4:0)
    So 08.09. 14:00 Bohunice - Řečkovice 16:1 (9:0)
    Ne 09.09. 10:00 Start Brno B - Bystrc 2:2 (1:2)
    Ne 09.09. 14:00 Medlánky B - Horní Heršpice 2:1 (1:0)
    Út 11.09. 17:30 Svratka C - Líšeň B 3:3 (1:3)

    1.kolo

    31.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Medlánky B 5:8 (2:3)
    31.08. 17:00 Žebětín - ČAFC 2011 B 3:2 (1:1)
    So 01.09. 09:00 Bystrc - Svratka C 11:2 (4:0)
    Ne 02.09. 10:00 Řečkovice - Start Brno B 0:12 (0:6)
    Ne 02.09. 12:45 Bosonohy - Bohunice 1:2 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Líšeň B - Horní Heršpice 3:4 (2:1)

    3.kolo

    14.09. 17:00 Žebětín - Medlánky B 11:0 (6:0)
    So 15.09. 09:00 Bystrc - Bohunice 3:7 (1:4)
    Ne 16.09. 10:00 Řečkovice - ČAFC 2011 B 1:7 (0:3)
    Ne 16.09. 10:00 Horní Heršpice - Svratka C 6:5 (2:4)
    Ne 16.09. 12:45 Bosonohy - Zbrojovka Brno 3:14 (0:7)
    Ne 16.09. 14:00 Líšeň B - Start Brno B 5:1 (1:0)

    4.kolo

    St 19.09. 17:00 ČAFC 2011 B - Bystrc 5:3 (1:2)
    21.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Řečkovice 16:0 (8:0)
    21.09. 17:00 Žebětín - Bosonohy 4:0 (2:0)
    So 22.09. 14:00 Bohunice - Líšeň B 5:2 (2:1)
    Ne 23.09. 10:00 Start Brno B - Horní Heršpice 3:5 (2:3)
    Ne 23.09. 14:00 Medlánky B - Svratka C 4:1 (2:1)

    10.kolo

    Út 18.09. 17:00 Medlánky B - ČAFC 2011 B 3:3 (1:1)
    Út 18.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Bohunice 8:2 (2:1)
    Út 18.09. 17:00 Žebětín - Start Brno B 5:3 (4:1)
    Út 18.09. 17:00 Řečkovice - Horní Heršpice 0:10 (0:6)
    Út 18.09. 17:00 Bystrc - Líšeň B 6:6 (3:3)
    Út 25.09. 17:30 Bosonohy - Svratka C 5:5 (2:4)

    5.kolo

    Út 25.09. 16:30 Bystrc - Zbrojovka Brno 2:7 (0:3)
    So 29.09. 14:15 Svratka C - Start Brno B 1:5 (1:3)
    Ne 30.09. 10:00 Horní Heršpice - Bohunice 4:4 (0:2)
    Ne 30.09. 10:45 Řečkovice - Žebětín 0:13 (0:7)
    Ne 30.09. 12:45 Bosonohy - Medlánky B 2:8 (1:2)
    Ne 30.09. 14:00 Líšeň B - ČAFC 2011 B 8:8 (3:4)

    6.kolo

    St 03.10. 16:45 ČAFC 2011 B - Horní Heršpice 3:2 (1:0)
    05.10. 15:30 Žebětín - Bystrc 4:4 (1:2)
    05.10. 16:30 Zbrojovka Brno - Líšeň B 6:2 (3:1)
    So 06.10. 14:00 Bohunice - Svratka C 4:2 (3:1)
    Ne 07.10. 12:45 Bosonohy - Řečkovice 17:1 (6:1)
    Ne 07.10. 15:30 Medlánky B - Start Brno B 5:1 (3:1)

    7.kolo

    St 10.10. 16:30 Horní Heršpice - Zbrojovka Brno 4:3 (1:2)
    So 13.10. 09:00 Bystrc - Bosonohy 4:6 (3:5)
    So 13.10. 10:00 Start Brno B - Bohunice 2:4 (1:2)
    So 13.10. 14:15 Svratka C - ČAFC 2011 B 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Řečkovice - Medlánky B 0:4 (0:2)
    Ne 14.10. 14:00 Líšeň B - Žebětín 4:6 (1:5)

    8.kolo

    St 17.10. 16:45 ČAFC 2011 B - Start Brno B 9:3 (5:2)
    19.10. 15:30 Žebětín - Horní Heršpice 4:0 (1:0)
    19.10. 16:30 Zbrojovka Brno - Svratka C 4:2 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Řečkovice - Bystrc 2:8 (0:5)
    Ne 21.10. 12:45 Bosonohy - Líšeň B 6:2 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Medlánky B - Bohunice 0:2 (0:0)

    9.kolo

    Po 22.10. 16:00 Bystrc - Medlánky B 2:4 (2:1)
    26.10. 16:00 Líšeň B - Řečkovice 15:0 (6:0)
    So 27.10. 14:00 Horní Heršpice - Bosonohy 2:2 (1:1)
    So 27.10. 14:00 Bohunice - ČAFC 2011 B 6:4 (4:1)
    So 27.10. 14:15 Svratka C - Žebětín 0:2 (0:2)
    Ne 28.10. 10:00 Start Brno B - Zbrojovka Brno 0:9 (0:3)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 ČAFC 2011 B - Zbrojovka Brno 2:4 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Bohunice - Žebětín 2:3 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Líšeň B - Medlánky B 1:7 (1:3)
    Ne 04.11. 10:00 Horní Heršpice - Bystrc 3:4 (2:4)
    Ne 04.11. 10:00 Start Brno B - Bosonohy 1:7 (0:3)
    Ne 04.11. 11:30 Svratka C - Řečkovice 3:4 (0:2)

    13.kolo

    05.04. 16:00 Řečkovice - Bohunice 0:3 (0:2)
    05.04. 17:00 Žebětín - Zbrojovka Brno 3:4 (2:2)
    So 06.04. 09:00 Bystrc - Start Brno B 7:3 (4:2)
    So 06.04. 13:30 Horní Heršpice - Medlánky B 0:3 (0:0)
    Ne 07.04. 13:30 Bosonohy - ČAFC 2011 B 2:3 (2:1)
    Ne 07.04. 14:00 Líšeň B - Svratka C 3:4 (1:2)

    14.kolo

    St 10.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Bosonohy 11:0 (6:0)
    12.04. 17:30 ČAFC 2011 B - Řečkovice 9:0 (3:0)
    So 13.04. 14:00 Bohunice - Bystrc 5:2 (2:1)
    So 13.04. 14:15 Svratka C - Horní Heršpice 9:6 (3:4)
    Ne 14.04. 10:30 Start Brno B - Líšeň B 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 11:45 Medlánky B - Žebětín 5:0 (1:0)

    15.kolo

    St 17.04. 17:00 Bystrc - ČAFC 2011 B 4:0 (1:0)
    St 17.04. 17:30 Bosonohy - Žebětín 4:1 (1:0)
    Čt 18.04. 16:30 Řečkovice - Zbrojovka Brno 0:16 (0:4)
    19.04. 09:00 Svratka C - Medlánky B 1:3 (1:1)
    Ne 21.04. 14:00 Horní Heršpice - Start Brno B 2:2 (2:1)
    Ne 21.04. 14:00 Líšeň B - Bohunice 3:4 (3:2)

    16.kolo

    26.04. 17:00 Žebětín - Řečkovice 11:0 (5:0)
    26.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Bystrc 12:1 (3:0)
    26.04. 17:45 ČAFC 2011 B - Líšeň B 5:5 (3:2)
    So 27.04. 14:00 Bohunice - Horní Heršpice 0:7 (0:6)
    Ne 28.04. 10:30 Start Brno B - Svratka C 8:5 (4:2)
    Ne 28.04. 12:00 Medlánky B - Bosonohy 8:3 (5:1)

    17.kolo

    So 04.05. 09:00 Bystrc - Žebětín 6:4 (5:3)
    So 04.05. 14:15 Svratka C - Bohunice 8:0 (5:0)
    Ne 05.05. 10:00 Řečkovice - Bosonohy 2:6 (1:2)
    Ne 05.05. 10:30 Start Brno B - Medlánky B 9:0 (6:0)
    Ne 05.05. 14:00 Líšeň B - Zbrojovka Brno 4:3 (1:3)
    Ne 05.05. 14:30 Horní Heršpice - ČAFC 2011 B 2:3 (1:1)

    18.kolo

    10.05. 17:00 Žebětín - Líšeň B 1:12 (0:4)
    10.05. 17:45 ČAFC 2011 B - Svratka C 5:1 (3:0)
    So 11.05. 14:00 Bohunice - Start Brno B 2:3 (1:1)
    Ne 12.05. 10:45 Medlánky B - Řečkovice 11:0 (5:0)
    Ne 12.05. 13:30 Bosonohy - Bystrc 5:2 (1:1)
    St 15.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Horní Heršpice 4:1 (4:0)

    19.kolo

    So 18.05. 09:00 Bystrc - Řečkovice 6:1 (3:0)
    So 18.05. 14:00 Bohunice - Medlánky B 9:1 (4:0)
    So 18.05. 14:15 Svratka C - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
    Ne 19.05. 10:30 Start Brno B - ČAFC 2011 B 4:2 (3:0)
    Ne 19.05. 14:00 Horní Heršpice - Žebětín 5:1 (2:1)
    Ne 19.05. 14:00 Líšeň B - Bosonohy 5:3 (4:0)

    20.kolo

    24.05. 16:30 Řečkovice - Líšeň B 0:12 (0:8)
    24.05. 16:30 Zbrojovka Brno - Start Brno B 13:1 (9:1)
    24.05. 17:00 Žebětín - Svratka C 3:6 (1:3)
    24.05. 17:45 ČAFC 2011 B - Bohunice 4:8 (3:4)
    Ne 26.05. 13:30 Bosonohy - Horní Heršpice 0:0
    Ne 26.05. 16:15 Medlánky B - Bystrc 5:3 (1:2)

    21.kolo

    31.05. 16:15 ČAFC 2011 B - Medlánky B 1:2 (0:0)
    So 01.06. 10:30 Start Brno B - Žebětín 3:5 (2:3)
    So 01.06. 14:15 Svratka C - Bosonohy 10:1 (4:1)
    Ne 02.06. 10:00 Bohunice - Zbrojovka Brno 3:8 (1:5)
    Ne 02.06. 14:00 Horní Heršpice - Řečkovice 16:0 (9:0)
    Ne 02.06. 14:00 Líšeň B - Bystrc 4:6 (2:3)

    22.kolo

    07.06. 16:30 Řečkovice - Svratka C 2:6 (0:2)
    07.06. 17:00 Žebětín - Bohunice 1:4 (0:1)
    So 08.06. 09:00 Medlánky B - Líšeň B 6:2 (3:0)
    So 08.06. 09:00 Bystrc - Horní Heršpice 0:6 (0:2)
    So 08.06. 09:00 Zbrojovka Brno - ČAFC 2011 B 10:1 (5:0)
    Ne 09.06. 13:30 Bosonohy - Start Brno B 6:1 (4:0)

    12.kolo

    Út 04.06. 16:30 Bohunice - Bosonohy 4:4 (3:1)
    Út 04.06. 17:00 Horní Heršpice - Líšeň B 5:4 (2:3)
    Út 04.06. 17:30 ČAFC 2011 B - Žebětín 3:3 (3:2)
    Út 04.06. 17:30 Svratka C - Bystrc 3:6 (1:3)
    St 05.06. 17:30 Start Brno B - Řečkovice 1:1 (1:1)
    Út 11.06. 17:30 Medlánky B - Zbrojovka Brno 2:5 (0:4)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 0 3 169:44 57
    2. 22 16 1 5 91:62 49
    3. 22 14 2 6 96:71 44
    4. 22 11 2 9 89:71 35
    5. 22 10 4 8 91:59 34
    6. 22 9 3 10 92:96 30
    7. 22 8 5 9 83:79 29
    8. 22 8 5 9 86:93 29
    9. 22 7 4 11 108:90 25
    10. 22 7 2 13 81:89 23
    11. 22 6 3 13 69:98 21
    12. 22 1 1 20 15:218 4